Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-Mobile nadělí neomezená data, ale jen na jeden den v týdnu

27.10.2017, Jáchym Šlik, aktualita
T-Mobile se letos jako první ozval se svou vánoční nabídkou, v rámci které bude možné získat druhý smartphone zdarma nebo surfovat neomezeně jeden den v týdnu. K dispozici bude třeba také sleva na balíček pevného internetu a T-Mobile TV.
Do letošních Vánoc zbývají méně než dva měsíce a obchody se začínají plnit vánočním zbožím. Nezaspali ani mobilní operátoři, kteří začínají odhalovat svou vánoční nabídku. První byl letos T-Mobile, který letos slaví Hvězdné Vánoce. Akce budou spuštěny 1. listopadu 2017, kdy také začne fungovat stránka t-mobile.cz/hvezdnedarky.
 
 
I v letošním roce bude možné získat dvě zařízení za cenu jednoho, přičemž v listopadu poběží akce ve spolupráci s Huawei a v prosinci potom bude platit na produkty od Samsungu. Pokud si zákazník pořídí třeba Huawei P10 a současně uzavře či prodlouží smlouvu na libovolný hlasový tarif Mobil 24, získá kromě standardní slevy od 1 000 Kč do 4 000 Kč (v závislosti na konkrétním tarifu) zdarma druhý smartphone Huawei P9 Lite Mini nebo chytrý náramek Huawei Talk Band B3 podle svého výběru. V případě Huawei P10 Lite bude možné jako bonus vybrat telefon Huawei Y6 2017 nebo chytrý náramek Band 2 Pro.
 
Zákazníci s hlasovým tarifem (kromě tarifu S námi sdílený) si až do 31.1.2018 budou moci vyzkoušet neomezený mobilní internet zdarma, a to jeden den v týdnu. Stačí si jej nastavit do konce letošního roku v aplikaci Můj T-Mobile, přičemž jednou nastavený den už nelze později změnit. Spolu s tím T-Mobile nabídne nový datový balíček s neomezeným internetem na 24 hodin, které platí také pro zákazníky Twist. Až do konce ledna 2018 jej bude možné zakoupit za zvýhodněnou cenu 99 Kč, běžnou cenu operátor neprozradil.

Pro zákazníky předplacené služby Twist si T-Mobile dále připravil plyšového mazlíčka zdarma, kterého obdrýí při dobití kreditu minimálně za 500 Kč. Zákazníkům, kteří využívají Twist kartu minimálně 5 let, nebo dobijí kredit přes aplikaci Můj T-Mobile, potom pro získání dárku stačí dobít za 300 Kč. Novinkou je také balíček 4 GB dat za 399 Kč měsíčně, který bude možné aktivovat v listopadu a prosinci.
 
Nově bude možné ušetřit při kombinaci pevného internetu a T-Mobile TV. Při současném pořízení T-Mobile TV Mini současně s některým z tarifů Pevného internetu lze získat slevu 49 Kč měsíčně, pro tarify T-Mobile TV Základ, Start a Premium potom platí sleva 199 Kč měsíčně. Všichni noví i současné uživatelé T-Mobile TV navíc získají Videotéku na dva měsíce zdarma.
 
Zdroj: Tisková zpráva


reklama