www.svetmobilne.cz
>
>

Škoda Scala ukazuje svůj interiér

Škoda Scala ukazuje svůj interiér
, , aktualita
Už jen pouhý týden zbývá do světové premiéry nové Škody Scala, která ve výrobním programu nahradí zastarávající Rapid. Automobilka nyní zveřejnila fotografie interiéru, kterému bude vévodit velký 9,2palcový displej.
reklama
Automobilka Škoda pomaličku poodhaluje nový model Scala, který by měl v nabídce nahradit zastarávající Rapid. Už v minulosti představila několik teaserů včetně sportovní verze Vision RS, která by měla o designu hodně napovědět, automobilka také zveřejnila několik dalších detailů včetně siluety. Nyní světu představila i fotografie interiéru finální verze.
 
Škoda Scala interiér
 
klikněte pro zvětšení
 
Novinka bude mít 10,3" přístrojový štít a na palubní desce bude také velký 9,2" displej. Škoda tvrdí, že linie pod displejem má vytvářet oporu ruky pro snadné ovládání displeje a také má odkazovat na tvar linie kapoty. Ovládání klimatizace, start-stop systému, parkovacího asistenta i jízdního profilu jsou nyní u řadicí páky ve snadném dosahu. Nový vůz se představí v Izraeli v Tel Avivu již 6. prosince (k dispozici bude i přímý přenos na sociálních sítích).
 
Škoda Scala interiér
 
Škoda Scala interiér
 
Škoda Scala interiér
 
Škoda Scala interiér
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge VW chystá 7místné elektrické SUV I.D. Lounge
Automobilka Volkswagen chystá spoustu nových elektrických modelů řady I.D. a mezi nimi by se mělo objevit i nové sedmimístné SUV I.D. Lounge. To by mělo být jedním ze tří nových elektrických SUV představených do roku 2022.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“ Samsung Galaxy A8s oficiálně: první smartphone s „průstřelem“
Samsung přestavil světově první smartphone, který místo výřezu využívá otvor v displeji pro čelní kameru. K tomu navíc přidává našlapanou výbavu včetně až 8GB RAM nebo trojitého zadního fotoaparátu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL Google nejspíš nabídne i levnější Pixel 3 Lite XL
Google připravuje telefon střední třídy, které by měly nabídnout některé výhody Pixelů širímu okruhu zákazníků. Nyní se objevily rendery, které kromě již známého Pixelu 3 Lite ukazují také větší Pixel 3 Lite XL.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM Musk by zvládl bankrot Tesly a chce koupit továrny od GM
Elon Musk se nechal slyšet, že by lepší vozy konkurence a případný bankrot Tesly nebral za velký problém, pokud to posune elektromobilitu kupředu. Společnost však chce expandovat a koupit zavřené továrny od GM. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala