www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung se spletl. Neprodal milion kusů Galaxy Fold, ale jen půlku

Samsung se spletl. Neprodal milion kusů Galaxy Fold, ale jen půlku
, , aktualita
Nedávno prezident Samsung Electronics ohlásil, že se společnosti podařilo prodat už milion kusů skládacího telefonu Galaxy Fold. Vyšlo ale najevo, že skutečné číslo je poloviční a Young Sohn se spletl v číslech.
K oblíbeným
reklama
Skládací telefon Samsung Galaxy Fold dělá společnosti spíše problémy než radost. Problémy s displejem si vyžádaly dlouhý odklad a ani nová várka nebyla vždy úplně bez potíží. Prezident Samsungu Electronics Young Sohn nicméně nedávno prohlásil, že se společnosti povedlo prodat už milion kusů tohoto telefonu, což na smartphone, který u nás stojí obvykle 70.000 Kč s DPH, není vůbec špatné číslo. Navíc je to o dvě třetiny vyšší číslo, než co se Sony podařilo prodat všech svých telefonů za posledního čtvrt roku.
 
Samsung Galaxy Fold
 
Vyšlo však najevo, že Sohn neříkal pravdu. Mluvčí společnosti totiž později vydal korejským médiím (Yonhap News) prohlášení, že skutečná čísla jsou zhruba poloviční a prezident firmy si popletl čísla. Jeden milion kusů byl totiž jen plán a nikoli skutečný prodej. Prodeje tohoto telefonu tedy zdaleka nejdou podle plánu, nicméně ani půl milionu kusů není špatná hodnota. Připomeňme ještě, že v červenci letošního roku CEO společnosti přiznal, že bylo uvedení telefonu ostudně uspěcháno a nemělo se tak stát tím způsobem, jakým se stalo.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji Registrační značky ve Vermontu bude nejspíš možné mít i s emoji
Některé státy umožňují řidičům si zvolit pro svého plechového miláčka registrační značky na přání. V americkém Vermontu míří ke schválení návrh zákona, který má dovolit dokonce i nejrůznější smajlíky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE Apple iOS 14 má běžet i na iPhonech 6S a iPhone SE
Produkty Apple jsou známy dlouhodobou podporou a vypadá to, že v případě iPhonů 6S a SE na tom budou telefony opravdu hodně dobře. I ty by totiž měly dostat připravovaný operační systém iOS 14, tedy už šestou verzi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m. Mercedes Unimog U5023 překonal výškový rekord, vyjel do 6694 m.n.m.
Speciální nákladní vozy Mercedes-Benz Unimog U5023 pomohly s instalací čtyř rádiových stanic v Chile v nadmořské výšce přes 6000 m.n.m. a stihly také trhnout výškový rekord. Dojely až do 6694 m.n.m.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen Tesla překonala hodnotu 100 mld. USD, předběhla i Volkswagen
Automobilka Tesla míří stále vzhůru. Hodnota akcií nadále výrazně stoupá a nyní má celá společnost hodnotu vyšší než 100 miliard USD. Tím se jí podařilo z druhého místa sesadit takového giganta, jakým je Volkswagen.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6 Qualcomm uvedl procesory Snapdragon 720G, 662 a 460 s Wi-Fi 6
Společnost Qualcomm rozšířila nabídku mobilních procesorů o nové modely Snapdragon 720G, 662 a 460. Všechny podporují Wi-Fi 6 i indický polohový systém NavIC. Nezájem ale panuje v oblasti 5G.
23.1.2020, aktualita, Milan Šurkala