www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

CEO Samsungu přiznal, že Galaxy Fold ostudně uspěchal

CEO Samsungu přiznal, že Galaxy Fold ostudně uspěchal
, , aktualita
Skládací telefon Samsung Galaxy Fold měl býl velkým triumfem jihokorejské značky, místo toho je obrovskou ostudou. Nyní to přiznává i samotný CEO společnosti, který říká, že telefon příliš uspěchali.
K oblíbeným
reklama
O skládacím telefonu Samsung Galaxy Fold se hovořilo už roky, v letošním únoru pak byl konečně představen. Máme tu ale začátek července a telefon nikde. Prodejci zákazníkům ruší předobjednávky a Samsung horečnatě pracuje na úpravách telefonu. První recenze totiž vůbec nebyly pochvalné a už velmi krátkodobé používání telefonu se podepsalo na jeho stavu. Sám CEO společnosti Samsung, DJ Koh, přiznal magazínu The Independent, že uvedení Galaxy Fold je pro značku ostudou a klade si za vinu, že telefon protlačil, i když ještě nebyl připraven.
 
Samsung Galaxy Fold
 
Pro Samsung je to další velký skandál po vybuchujících akumulátorech v Galaxy Note 7. Přesto se stále drží na první příčce v prodejích smartphonů, a kdyby nebylo dnes již zrušeného banu na Huawei, čínská značka by patrně hodně dotírala. Koh dále zmínil, že díky recenzím prvních vzorků Galaxy Fold se dozvěděli o chybách a vlastnostech, které by je ani nenapadli a nyní mají v terénu přes 2000 aktualizovaných verzí zařízení, které se testují na všemožné kvalitativní aspekty, které byly vytýkány první várce telefonů.
 
Bohužel stále není jasné, kdy se aktualizovaná verze vlastně objeví na pultech obchodů. Zde nepadl žádný bližší termín. Ten známe u konkurenčního Huawei Mate X, který byl sice také odložen, ale aspoň bylo nedávno řečeno, že by se měl objevit nejpozději v září.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Model S prý překonala Taycan na Nürburgringu o 20 sekund Tesla Model S prý překonala Taycan na Nürburgringu o 20 sekund
Elon Musk vyhlásil válku elektromobilu Porsche Taycan a rozhodl se ho překonat v času, za který dokáže jeho Model S zajet Severní smyčku Nürburgringu. Prý se to povedlo, a to dokonce o téměř 20 sekund. Což je k nevíře.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

17.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

17.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala