www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

CEO Samsungu přiznal, že Galaxy Fold ostudně uspěchal

CEO Samsungu přiznal, že Galaxy Fold ostudně uspěchal
, , aktualita
Skládací telefon Samsung Galaxy Fold měl býl velkým triumfem jihokorejské značky, místo toho je obrovskou ostudou. Nyní to přiznává i samotný CEO společnosti, který říká, že telefon příliš uspěchali.
K oblíbeným
reklama
O skládacím telefonu Samsung Galaxy Fold se hovořilo už roky, v letošním únoru pak byl konečně představen. Máme tu ale začátek července a telefon nikde. Prodejci zákazníkům ruší předobjednávky a Samsung horečnatě pracuje na úpravách telefonu. První recenze totiž vůbec nebyly pochvalné a už velmi krátkodobé používání telefonu se podepsalo na jeho stavu. Sám CEO společnosti Samsung, DJ Koh, přiznal magazínu The Independent, že uvedení Galaxy Fold je pro značku ostudou a klade si za vinu, že telefon protlačil, i když ještě nebyl připraven.
 
Samsung Galaxy Fold
 
Pro Samsung je to další velký skandál po vybuchujících akumulátorech v Galaxy Note 7. Přesto se stále drží na první příčce v prodejích smartphonů, a kdyby nebylo dnes již zrušeného banu na Huawei, čínská značka by patrně hodně dotírala. Koh dále zmínil, že díky recenzím prvních vzorků Galaxy Fold se dozvěděli o chybách a vlastnostech, které by je ani nenapadli a nyní mají v terénu přes 2000 aktualizovaných verzí zařízení, které se testují na všemožné kvalitativní aspekty, které byly vytýkány první várce telefonů.
 
Bohužel stále není jasné, kdy se aktualizovaná verze vlastně objeví na pultech obchodů. Zde nepadl žádný bližší termín. Ten známe u konkurenčního Huawei Mate X, který byl sice také odložen, ale aspoň bylo nedávno řečeno, že by se měl objevit nejpozději v září.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon Google Pixel 4a: přichází levný kompaktní telefon
Google dnes představil nový levnější telefon Pixel 4a. Jde o ořezanou verzi se slabšími specifikacemi, které stojí za jeho příznivější cenou. Máme tu 6 GB RAM, 128GB úložiště a 5,8" displej typu OLED s Full HD+ rozlišením.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala