Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CEO Samsungu přiznal, že Galaxy Fold ostudně uspěchal

3.7.2019, Milan Šurkala, aktualita
Skládací telefon Samsung Galaxy Fold měl býl velkým triumfem jihokorejské značky, místo toho je obrovskou ostudou. Nyní to přiznává i samotný CEO společnosti, který říká, že telefon příliš uspěchali.
O skládacím telefonu Samsung Galaxy Fold se hovořilo už roky, v letošním únoru pak byl konečně představen. Máme tu ale začátek července a telefon nikde. Prodejci zákazníkům ruší předobjednávky a Samsung horečnatě pracuje na úpravách telefonu. První recenze totiž vůbec nebyly pochvalné a už velmi krátkodobé používání telefonu se podepsalo na jeho stavu. Sám CEO společnosti Samsung, DJ Koh, přiznal magazínu The Independent, že uvedení Galaxy Fold je pro značku ostudou a klade si za vinu, že telefon protlačil, i když ještě nebyl připraven.
 
Samsung Galaxy Fold
 
Pro Samsung je to další velký skandál po vybuchujících akumulátorech v Galaxy Note 7. Přesto se stále drží na první příčce v prodejích smartphonů, a kdyby nebylo dnes již zrušeného banu na Huawei, čínská značka by patrně hodně dotírala. Koh dále zmínil, že díky recenzím prvních vzorků Galaxy Fold se dozvěděli o chybách a vlastnostech, které by je ani nenapadli a nyní mají v terénu přes 2000 aktualizovaných verzí zařízení, které se testují na všemožné kvalitativní aspekty, které byly vytýkány první várce telefonů.
 
Bohužel stále není jasné, kdy se aktualizovaná verze vlastně objeví na pultech obchodů. Zde nepadl žádný bližší termín. Ten známe u konkurenčního Huawei Mate X, který byl sice také odložen, ale aspoň bylo nedávno řečeno, že by se měl objevit nejpozději v září.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama