www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

CEO Samsungu přiznal, že Galaxy Fold ostudně uspěchal

CEO Samsungu přiznal, že Galaxy Fold ostudně uspěchal
, , aktualita
Skládací telefon Samsung Galaxy Fold měl býl velkým triumfem jihokorejské značky, místo toho je obrovskou ostudou. Nyní to přiznává i samotný CEO společnosti, který říká, že telefon příliš uspěchali.
K oblíbeným
reklama
O skládacím telefonu Samsung Galaxy Fold se hovořilo už roky, v letošním únoru pak byl konečně představen. Máme tu ale začátek července a telefon nikde. Prodejci zákazníkům ruší předobjednávky a Samsung horečnatě pracuje na úpravách telefonu. První recenze totiž vůbec nebyly pochvalné a už velmi krátkodobé používání telefonu se podepsalo na jeho stavu. Sám CEO společnosti Samsung, DJ Koh, přiznal magazínu The Independent, že uvedení Galaxy Fold je pro značku ostudou a klade si za vinu, že telefon protlačil, i když ještě nebyl připraven.
 
Samsung Galaxy Fold
 
Pro Samsung je to další velký skandál po vybuchujících akumulátorech v Galaxy Note 7. Přesto se stále drží na první příčce v prodejích smartphonů, a kdyby nebylo dnes již zrušeného banu na Huawei, čínská značka by patrně hodně dotírala. Koh dále zmínil, že díky recenzím prvních vzorků Galaxy Fold se dozvěděli o chybách a vlastnostech, které by je ani nenapadli a nyní mají v terénu přes 2000 aktualizovaných verzí zařízení, které se testují na všemožné kvalitativní aspekty, které byly vytýkány první várce telefonů.
 
Bohužel stále není jasné, kdy se aktualizovaná verze vlastně objeví na pultech obchodů. Zde nepadl žádný bližší termín. Ten známe u konkurenčního Huawei Mate X, který byl sice také odložen, ale aspoň bylo nedávno řečeno, že by se měl objevit nejpozději v září.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD Vylepšené MacBooky Air jsou i horší, mají pomalejší SSD
Apple před pár dny inovoval nabídku svých notebooků MacBook Air. Zjistilo se však, že nové verze mají i jednu nepříjemnou vlastnost. Jejich SSD disky jsou ve čtení znatelně pomalejší než v minulosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej Chystá se Sony Xperia 1R, údajně dostane 5K displej
I když se společnosti Sony na trhu smartphonů poslední roky vůbec nedaří, stále se snaží přicházet s novinkami. Jednou z nich by mohla být připravovaná Xperia 1R s extrémním 5K rozlišením displeje.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny Qualcomm dostal pokutu 242 mil. EUR za dumpingové ceny
Společnost Qualcomm si vysloužila další nemalou pokutu. Evropská komise na ní uvalila vysokou pokutu ve výši 242 milionů EUR za umělé podsazování cen za účelem eliminace konkurenčních výrobců 3G modemů pro smartphony.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned Samsung Galaxy Watch Active 2 získají EKG, ale ne hned
Internetem už kolují zprávy o připravované nové generaci chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2. Ty by měly dostat systém měření EKG jako Apple Watch 4. Bohužel si ale na tuto funkci ještě počkáme.
20.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed Revoluce: Corvette C8 Stingray dostala motor doprostřed
Chevrolet Corvette se po 66 letech výroby dočkal velké změny. Nový model C8 Stingray modelového ročníku 2020 totiž vyjede s motorem uprostřed. A půjde o pořádně velký atmosférický osmiválec.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala