www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Příchod Samsungu Galaxy Fold nejistý, Best Buy ruší objednávky

Příchod Samsungu Galaxy Fold nejistý, Best Buy ruší objednávky
, , aktualita
Skládací smartphone Samsung Galaxy Fold byl sice představen už před pár měsíci, ale stále ještě není na trhu. Navíc to nevypadá, že by se tak mělo stát v dohledné době. Řetězce začínají rušit předobjednávky.
K oblíbeným
reklama
Samsung si se skládacím telefonem Galaxy Fold ukousl asi příliš velké sousto. I když ho představil už před pár měsíci po několikaletém vývoji, vše uspěchal a zařízení stále není připraveno tak, aby dosahovalo požadovaných parametrů ve výdrži. Ohebný displej není jednoduchá záležitost, první recenzenti si stěžovali na problémy a nyní to vypadá, že se telefonu jen tak nedočkáme. Samsung se totiž nedávno ptal svých zákazníků, zda jejich zájem skutečně trvá (a počkají si nespecifikovanou delší dobu), nebo má zrušit jejich předobjednávky a vrátit peníze.
 
Samsung Galaxy Fold
 
Nyní se přidává řetězec Best Buy, který měl nový telefon také prodávat. Ten se zákazníků na nic neptal a předobjednávky před pár dny rovnou zrušil. Zákazníkům by vedle vrácení peněz měl dát i dárkový poukaz na $100 za trpělivost. To vše napovídá tomu, že se Galaxy Fold asi jen tak neobjeví, pokud vůbec. Čím dál tím více to začíná vypadat, že by se celý projekt mohl prozatím i zrušit. Tak uvidíme, co přinesou další týdny a měsíce.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO Niantic žaluje hackery vyvíjející upravený Pokémon GO
Nianticu se nikdy nelíbilo, že se lidé snažili podvédět v jeho úspěšné hře Pokémon GO. Nyní to zašlo dokonce tak daleko, že skupinu hackerů Global++ chce hnát před soud za upravené verze oblíbené hry.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Facelift Renaultu Zoe: větší akumulátor a 100kW motor Facelift Renaultu Zoe: větší akumulátor a 100kW motor
Prodeje malého elektromobilu rok od roku rostou a Renault se tak rozhodl k faceliftu, který by měl atraktivitu vozu alespoň udržet, ne-li zvýšit. Zejména technika posilnila, akumulátor pojme více energie a bude k mání i silnější motor.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Cellebrite: UFED Premium odšifruje cokoli s iOSem Cellebrite: UFED Premium odšifruje cokoli s iOSem
Společnost Cellebrite je jednou ze dvou velkých společností, s jejichž pomocí se bezpečnostní složky prolamují do zašifrovaných telefonů Apple. Nový UFED Premium si má poradit dokonce i s nejnovějším iOSem 12.3.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Huawei odkládá skládací smartphone Mate X Huawei odkládá skládací smartphone Mate X
Vypadá to, že po Samsungu odloží svůj skládací smartphone také společnost Huawei. Její Mate X měl přijít na trh už v těchto dnech, ale budeme si na něj muset ještě pár měsíců určitě počkat.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář