www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung při nákupu Galaxy S7 či S7 Edge vrátí 2 500 Kč

Samsung při nákupu Galaxy S7 či S7 Edge vrátí 2 500 Kč
, , aktualita
Vlajkové lodě Galaxy S7 a S7 Edge zažívají poslední týdny své slávy, potom je nahradí nástupce v podobě Galaxy S8. Samsung proto právě v této době zavádí jarní „cashback“ akci, v rámci které vrátí zákazníkům zpět část pořizovací ceny.reklama
Po roce úřadování se z Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge stanou jen loňské vlajkové lodě, ještě tento měsíc má totiž dojít k představení Galaxy S8. Není divu, že značná část zákazníků s nákupem otálí, Samsung se je proto snaží nalákat jarním cenovým zvýhodněním. Jedná se o další tzv. cashback, kdy společnost vrátí zákazníkovi část pořizovací ceny. Tentokrát se jedná o 2 500 Kč. Samsung Galaxy S7 (G930F) na českém trhu stojí 15 999 Kč včetně DPH a Galaxy S7 Edge (G935F) se prodává za 18 999 Kč s DPH. Po odečtení tohoto zvýhodnění se tedy dostáváme na cenu 13 499 Kč, respektive 16 499 Kč.

Akce se ovšem týká pouze přístrojů zakoupených od 13. března do 30. dubna 2017 ve vybraných prodejnách. Jejich seznam naleznete na stránkách samsung-bonus.eu, přičemž jich je v nabídce několik desítek. Na stejných webových stránkách si potom zákazník musí zažádat o vrácení části peněz. K tomu bude po registraci své osoby potřebovat vyplnit název modelu a výrobní číslo (IMEI) zakoupeného přístroje a následně nahrát účtenku a fotografii štítku s viditelným číslem IMEI. K registraci musí dojít do 14 dnů od zakoupení, nejpozději však do konce dubna. V neposlední řadě se váš přístroj vejít mezi prvních 1 800 zaregistrovaných kusů Galaxy S7 a 1 400 kusů Galaxy S7 Edge.

Především model se zahnutým displejem Galaxy S7 Edge zůstává i po roce stále atraktivním smartphonem. Teprve nedávno do nabídky navíc přibyla korálově modrá barevná varianta, a také po softwarové stránce se telefon dočkal osvěžení v podobě Androidu 7.0 Nougat.

Zdroj: Tisková zpráva
reklama
Nejnovější články
Chyba v Androidu umožňuje spustit nahrávání obrazovky bez vědomí uživatele Chyba v Androidu umožňuje spustit nahrávání obrazovky bez vědomí uživatele
Další bezpečnostní chyba ohrožuje většinu zařízení s Androidem. Podezřelé aplikace by díky ní mohli bez výslovného souhlasu uživatele spustit nahrávání obrazovky a dostat se tak k některým citlivým datům.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nemáte na elektromobil Tesla? Pořiďte si alespoň unikátní powerbanku Nemáte na elektromobil Tesla? Pořiďte si alespoň unikátní powerbanku
Tesla zařadila do nabídky powerbanku, která je určena k nabíjení iPhonů i jiných smartphonů. Kromě svého designu zaujme skutečností, že se uvnitř nachází stejný článek, který je využíván v elektromobilech Model S a X.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dětské hodinky jako špionážní zařízení? Německo zakázalo jejich prodej Dětské hodinky jako špionážní zařízení? Německo zakázalo jejich prodej
Německý úřad zakázal s okamžitou platností prodej a používání chytrých hodinek pro děti, které umožňují používat mikrofon k odposlouchávání. Pokud rodiče mají takové zařízení doma, měli by ho zničit.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prodej notebooků: Asus jako jediný padá, ostatní značky rostou Prodej notebooků: Asus jako jediný padá, ostatní značky rostou
Ve třetím čtvrtletí 2017 se zvýšil prodej notebooků, z čehož dokázaly těšit skoro všichni výrobci z první šestky s výjimkou Asusu. Statistiku nadále vede HP, které pomalu utíká druhému Lenovu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
iOS 11.1.2 řeší problém odezvy displeje iPhone X v chladu iOS 11.1.2 řeší problém odezvy displeje iPhone X v chladu
Smartphone Apple iPhone X měl být průlomovým iPhonem. Zájem je sice obrovský, ale trápí jej tolik problémů, až to pěkné není. Poslední verze operačního systému iOS 11.1.2 řeší alespoň problém s necitlivostí displeje v chladných podmínkách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala