www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Samsung při nákupu Galaxy S7 či S7 Edge vrátí 2 500 Kč

Samsung při nákupu Galaxy S7 či S7 Edge vrátí 2 500 Kč
, , aktualita
Vlajkové lodě Galaxy S7 a S7 Edge zažívají poslední týdny své slávy, potom je nahradí nástupce v podobě Galaxy S8. Samsung proto právě v této době zavádí jarní „cashback“ akci, v rámci které vrátí zákazníkům zpět část pořizovací ceny.reklama
Po roce úřadování se z Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge stanou jen loňské vlajkové lodě, ještě tento měsíc má totiž dojít k představení Galaxy S8. Není divu, že značná část zákazníků s nákupem otálí, Samsung se je proto snaží nalákat jarním cenovým zvýhodněním. Jedná se o další tzv. cashback, kdy společnost vrátí zákazníkovi část pořizovací ceny. Tentokrát se jedná o 2 500 Kč. Samsung Galaxy S7 (G930F) na českém trhu stojí 15 999 Kč včetně DPH a Galaxy S7 Edge (G935F) se prodává za 18 999 Kč s DPH. Po odečtení tohoto zvýhodnění se tedy dostáváme na cenu 13 499 Kč, respektive 16 499 Kč.

Akce se ovšem týká pouze přístrojů zakoupených od 13. března do 30. dubna 2017 ve vybraných prodejnách. Jejich seznam naleznete na stránkách samsung-bonus.eu, přičemž jich je v nabídce několik desítek. Na stejných webových stránkách si potom zákazník musí zažádat o vrácení části peněz. K tomu bude po registraci své osoby potřebovat vyplnit název modelu a výrobní číslo (IMEI) zakoupeného přístroje a následně nahrát účtenku a fotografii štítku s viditelným číslem IMEI. K registraci musí dojít do 14 dnů od zakoupení, nejpozději však do konce dubna. V neposlední řadě se váš přístroj vejít mezi prvních 1 800 zaregistrovaných kusů Galaxy S7 a 1 400 kusů Galaxy S7 Edge.

Především model se zahnutým displejem Galaxy S7 Edge zůstává i po roce stále atraktivním smartphonem. Teprve nedávno do nabídky navíc přibyla korálově modrá barevná varianta, a také po softwarové stránce se telefon dočkal osvěžení v podobě Androidu 7.0 Nougat.

Zdroj: Tisková zpráva
reklama
Nejnovější články
OnePlus 5 oficiálně: nový zabiják s duálním fotoaparátem a až 8GB RAM OnePlus 5 oficiálně: nový zabiják s duálním fotoaparátem a až 8GB RAM
Nové OnePlus 5 rozhodně nezapře designovou inspiraci iPhonem, ve srovnání s ním je však znatelně levnější. Svými parametry smartphone snad veškerou konkurenci, pod kapotu totiž dostal Snapdragon 835 a aaž 8GB RAM.
20.6.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Dvoudisplejový YotaPhone 3 neboli Yota 3 se začíná odhalovat Dvoudisplejový YotaPhone 3 neboli Yota 3 se začíná odhalovat
Z Ruska brzy přijde už třetí generace smartphonu YotaPhone, který by měl být opět vybaven dvěma displeji. Kromě hlavního panelu bude mít sekundární e-ink displej na zadní straně. Nyní se na internet dostávají detaily o ceně a výbavě.
19.6.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Kdo získal ocenění Mobilní aplikace roku 2017? Projděte si výsledky Kdo získal ocenění Mobilní aplikace roku 2017? Projděte si výsledky
Tento týden proběhlo vyhlášení dalšího ročníku ocenění Mobilní aplikace roku. Absolutním vítězem se stala Smart Banka, speciální ocenění potom získaly tituly Stream.cz a Nevolejte.cz.
18.6.2017,  aktualita, Jáchym Šlik
Šestipalcový Alcatel A3 XL zamířil na český na trh Šestipalcový Alcatel A3 XL zamířil na český na trh
Velký, ale přesto docela levný. Na český trh vstoupil phablet Alcatel A3 X, který stojí přibližně pět tisíc korun. Bohužel tomu odpovídá také výbava, i když velikost operační paměti je nakonec vyšší, než výrobce původně uváděl.
18.6.2017,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Dell nabízí už sedm notebooků s Ubuntu Dell nabízí už sedm notebooků s Ubuntu
Dell opět aktualizoval a rozšířil svou nabídku pracovních notebooků v tzv. Developer Edition, která je vybavena linuxovou distribucí Ubuntu. V nabídce jsou především mobilní pracovní stanice Precision.
18.6.2017,  aktualita, Jáchym Šlik