www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Razer Phone 3 nejspíš nebude

Razer Phone 3 nejspíš nebude
, , aktualita
Jeden z průkopníků herních smartphonů nejspíš rozpouští svou mobilní divizi. Nejspíš se tedy nedočkáme modelu Razer Phone 3, ale podpora předchozího modelu bude pokračovat. Brzy totiž vyjde Android 9.0 Pie pro Razer Phone 2.
K oblíbeným
reklama
Na podzim 2017 byl představen první smartphone od Razeru, známého výrobce herních notebooků a periferií. Mobilní divize vznikla akvizicí společnosti Nextbit, které se sázka na smartphone s netradičním designem a cloudovými službami příliš nevyvedla. Podobně neúspěšně možná skončí i pokus samotného Razeru na trhu s mobilními telefony. Zdá se, že třetí model už nebude představen. Ačkoliv to zatím nebylo oficiálně potvrzeno, nasvědčují tomu kroky v mobilní divizi. Část zaměstnanců odešla, další část byla přiřazena k jiným projektům. V rámci reorganizace mělo společnost opustit okolo 30 lidí, tedy 2 % zaměstnanců.
 
 
Razer tvrdí, že nadále bude pokračovat investicemi v mobilní kategorii, a to v oblasti hardwaru i softwaru. V současné době pracuje na několika projektech, ale neupřesnil, o co se jedná. Na trhu by měl zatím zůstat Razer Phone 2 a společnost bude pokračovat v jeho softwarové podpoře. Aktualizace na nejnovější Android 9.0 Pie by měla na tento model dorazit do týdne. Připomeňme, že Razer se stal průkopníkem kategorie herních smartphonů. Jenže prodeje obou modelů nejspíš nebyly přesvědčivé, nestačil třeba ani 120Hz displej. Otázkou totiž zůstává, zda herní telefony nabízejí dostatek důvodů ke koupi ve srovnání s běžnými vlajkovými loděmi.
 
Nápadu s herními smartphony se od té doby chytla i konkurence včetně Xiaomi. Až příští měsíce ukážou, zda alespoň v jejich případě šlo o úspěšný krok.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
18 let internetu zdarma: stačí jen pojmenovat dítě po operátorovi 18 let internetu zdarma: stačí jen pojmenovat dítě po operátorovi
Švýcarský telekomunikační operátor Twifi zvolil opravdu netradiční způsob propagace. Uživatelům nabízí internetové připojení zdarma po dobu 18 let, když po něm pojmenují své dítě. A první takové dítě už existuje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla uznala chybu, odlétávající nárazníky Modelu 3 jsou minulostí Tesla uznala chybu, odlétávající nárazníky Modelu 3 jsou minulostí
Není to tak dávno, co další Tesle Model 3 uletěl zadní nárazník při jízdě v dešti. Reklamace tohoto problému byly dosud velmi problematické, ale to se nyní změní. Automobilka uznala chybu a uzná záruční opravy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SSC Tuatara: nový supersport hravě překonal magických 500 km/h SSC Tuatara: nový supersport hravě překonal magických 500 km/h
Společnost SSC připravila nový supersport Tuatara, který překonal hned několik rychlostních rekordů. To nejzásadnější je, že překonal magickou hranici 500 km/h a neměl s tím zrovna nějaké velké problémy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Asus VivoBook Flip 14: první notebook s "discrete" grafikou Intel Xe Max Asus VivoBook Flip 14: první notebook s "discrete" grafikou Intel Xe Max
Poslední dobou se hodně mluví o nových grafických kartách Intelu, modelech Xe. Nejde už o hudbu vzdálené budoucnosti, grafika Intel Xe Max se totiž objevila už i v prvních noteboocích. Obsahuje ji např. Asus VivoBook Flip 14.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Aktualizovaná Tesla Model 3 dostává nejen delší dojezd Aktualizovaná Tesla Model 3 dostává nejen delší dojezd
Automobilka Tesla vylepšila svůj Model 3 a přinesla několik užitečných vylepšení. Vozům se prodloužil dojezd, máme zde nová kola, vylepšený interiér s upravenou středovou konzolí i úsporné tepelné čerpadlo.
18.10.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře