Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Galaxy Note 8 bude představen už v srpnu. Mrkněte na první obrázky

15.7.2017, Jáchym Šlik, aktualita
Jeden z zástupců Samsungu potvrdil, že Galaxy Note 8 bude představen koncem srpna, dříve diskutované datum 23.8. bude tedy nejspíš pravdivé. A z jiného zdroje pochází trojice renderů, která má údajně ukazovat podobu přední strany telefonu.
Nedávno se na internetu objevila informace, že Samsung Galaxy Note 8 by mohl být představen už 23. srpna 2017. A nyní se k tomuto tématu překvvapivě vyjádřil jeden z nejvýše postavených zaměstanců jihokorejského výrobce. Gao Dongzhen, prezident mobilních komunikací v Samsungu, se nechal slyšet, že dlouho očekávaný smartphone bude představen do konce srpna. Nepřímo tak naznačil, že výše uvedené datum by mohlo být správné. V takovém případě by to znamenalo, že k představení Galaxy Note 8 by došlo na samostatné akci více než týden před zahájením veletrhu IFA 2017 v Berlíně.
 
 
Zatím nejkvalitnější údajná podoba Galaxxy Note 8
 
Pokud jsou spekulace pravdivé a přesné, měla by být novinka poprvé ukázána světu v New Yorku. Na druhou stranu by to nebylo nic překvapivého, neboť Samsung většinu svých klíčových modelů představuje na samostaných akcích. Učinil tak také v případě vlajkových lodí Galaxy S8 a Galaxy S8+, stejně jako u předchůdců očekávaného phabletu – Galaxy Note 5 nebo Galaxy Note 7. Společnost tak pro svůj telefon získá více prostoru než na veletrhu, kde své novinky prezentuje nespočet dalších výrobců. Gao Dongzhen se vyjádřil také k uvedení Galaxy Note 8 na trh, které by mělo být rozděleno do dvou fází. Nejprve se zařízení objeví začátkem září na klíčových trzích, jako je americký, jihokorejský nebo britský. Zbytek světa, kam bude s největší pravděpodobností patřit také Česká republika, se dočká až v říjnu. Samsung by však přesto měl získat časovou výhodu nad novým iPhonem 8, který bude nejspíš představen až ve druhé polovině záři. A pokud se potvrdí předchozí spekulace, stane se Galaxy Note 8 vůbec nejdražšm smartphonem Samsungu v historii.
 

Ve stínu Galaxy Note 8 zůstává další očekávaná novinka z Jižní Koreji, a to LG V30. K představení tohoto modelu nejspíš dojde 31: srpna, tedy až v rámci berlínského veletrhu IFA 2017. Naznačila to pozvánka, kterou LG rozesílá novinářům. Můžeme na ní vidět displej se zmiňovaným datem a zaoblenými rohy. Připomeňme, že panel se zaoblenými rohy má LG G6, připravované LG V30 bude tedy nejspíš disponovat podobnou vychytávkou.
 
reklama