Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
Výrobce:

Palm

Vše o výrobci | Jen články a recenze
Palm je zpět! Nový smartphone má rozměry kreditky

Palm je zpět! Nový smartphone má rozměry kreditky

Značka Palm se po letech vrací na telefony díky americkému start-upu. První model se nesnaží konkurovat iPhonu, ale přinést miniaturní smartphone s Androidem, který lze používat jako druhý přístroj.
16.10.2018, Jáchym Šlik1
Smartphone Palm má být drobek s 3,3" displejem

Smartphone Palm má být drobek s 3,3" displejem

První telefon se značkou Palm po sedmi letech by měl překvapit svou velikostí. S úhlopříčkou displeje 3,3" se totiž zařadí mezi nejmenší smartphony s Androidem na trhu. Co dalšího víme o výbavě této novinky?
11.8.2018, Jáchym Šlik
Palm s Androidem o sobě dává poprvé vědět

Palm s Androidem o sobě dává poprvé vědět

Očekávaný návrat značky Palm začíná mít konkrétnější obrysy. První model s Androidem se objevil v certifikačních databázích, kde prozradil své označení PVG100 a použitou verzi operačního systému.
7.8.2018, Jáchym Šlik
Smartphony Palm se vrátí na trh ve 2. polovině roku

Smartphony Palm se vrátí na trh ve 2. polovině roku

Společnost TCL se nechala slyšet, že hodlá v letošním roce obnovit slavnou značku Palm. A nyní se objevily první podrobnosti. Nový model by měl na trh přijít ve druhé polovině 2018 a bude nabízen u operátora Verizon.
30.3.2018, Jáchym Šlik
Palm čeká v roce 2018 vzkříšení, ale bez webOS

Palm čeká v roce 2018 vzkříšení, ale bez webOS

Legendární značka Palm by se měla v rukách čínského giganta TCL vrátit na smartphony i další zařízení, a to už začátkem příštího roku. Místo webOS však nejspíš budou využívat platformu Android.
31.8.2017, Jáchym Šlik

Bomba - HP koupilo Palm za 1,2 mld. dolarů!

Situace kolem Palmu má velmi zajímavé rozuzlení. Před pár minutami bylo oznámeno, že vítězem soupeření mnoha společností se stává gigant HP. Tato transakce, kterou již schválily dozorčí rady obou společností, ale kterou ještě musí posvětit regulátor, přijde HP na 1,2 miliardy amerických dolarů, respektive 5,7 dolarů na akcii.
28.4.2010, Pavel Koza6

HTC a Palm? Podle Reuters se tak rozhodně nestane

Před pár dny publikované spekulace o tom, že se společnost HTC pokusí nákupem Palmu nabídnout zákazníkům zařízení i se svým vlastním operačním systémem, se nyní ukazují jako reálné, protože podle agentury Reuters HTC skutečně mělo o Palm zájem. Ten však velmi rychle vyprchal poté, co si lidé z HTC prohlédli Palm pořádně z blízka a nakoukli takříkajíc pod pokličku.
23.4.2010, Pavel Koza1
HardSPL pro Palm Treo Pro k dispozici a ke stažení

HardSPL pro Palm Treo Pro k dispozici a ke stažení

Dobrá zpráva pro majitele zařízení Palm Treo Pro, kteří by si na své zařízení rádi nahráli nějakou novější verzi systému, než nabízí Palm na svých stránkách. Pro nahrání neoficiální verze ROM je ale zapotřebí zařízení nejdříve odemknout, protože výrobce možnost nahrávání neaatorizovaných verzí systému samozřejmě zablokoval.
11.11.2009, Pavel Koza

Obrat Palmu s chytrými telefony poklesl v posledním kvartále o 72%

Podobně jako Sony Ericsson ani Palm nezažívá příliš šťastné období. Nejdříve mu v recenzi "zdrbnu" Palm Treo Pro, jeho poslední zařízení s Windows Mobile, a teď se ještě musí potýkat s mizernými výsledky za třetí kvartál svého fiskálního období, které skončilo 27. února.
22.3.2009, Pavel Koza
Velká recenze zařízení Palm Treo Pro

Velká recenze zařízení Palm Treo Pro

Již po mnoho let je značka Palm v mobilním světě významným pojmem. Od doby, kdy v Palmu vzali na...
20.3.2009, Pavel Koza23
PalmOS: Odpočívej v pokoji...

PalmOS: Odpočívej v pokoji...

Není to sice přímo k Windows Mobile, ale za zmínku to stojí. Soudě podle mnoha ukazatelů k tomu sice směřovalo delší dobu, ale nyní je vše potvrzené a definitivní - PalmOS, který pomohl mobilním zařízením získat oblibu a rozšířit je k milionům uživatelů jako skvělého pomocníka pro každodenní práci i zábavu, je od tohoto týdne minulostí.
13.2.2009, Pavel Koza1

Palm dostal finanční injekci ve výši 100 milionů dolarů

Možná jste už stihli zaregistrovat, že v posledních měsících se nad společností Palm, výrobcem známých Windows Mobile zařízení jako Palm Treo 750v či ještě známějšího operačního systému PalmOS, začala stahovat temná mračna. Dokonce to vypadalo na neslavný konec slavné značky.
26.12.2008, Pavel Koza5
Palm - nová centrála pro střední a východní Evropu a dva distributoři pro ČR

Palm - nová centrála pro střední a východní Evropu a dva distributoři pro ČR

Společnost Palm si pro české příznivce své značky připravila hned dvě zajímavé novinky. Jednak v České republice, pod značkou Palm IMC, otevřela centrálu pro region střední a východní Evropy.
4.9.2008, Pavel Koza
Další zařízení od Palmu pro Vodafone, Palm Wanda

Další zařízení od Palmu pro Vodafone, Palm Wanda

A ještě jedno zařízení od Palmu, tentokrát se jedná o nástupce povedeného zařízení Palm Treo 500v. Informací o něm je celkem pomálu, ale zato je k dispozici pravděpodobný vzhled.

6.1.2008, Pavel Koza

Palm chystá skvěle vybavené zařízení pod kódovým označením Palm Drucker

Na serveru The Boy Genius Report se objevila slibná specifikace nového zařízení označeného jako Palm Drucker. Obrázek chybí, ale jinak je tam plno lákavých vlastností.
6.1.2008, Pavel Koza
Oficiální upgrade pro Palm Treo 750v konečně ke stažení

Oficiální upgrade pro Palm Treo 750v konečně ke stažení

Trvalo to dlouho, ale Palm se konečně rozhoupal a uveřejnil na svých stránkách aktualizaci na Windows Mobile 6 pro své velmi povedené zařízení Palm Treo 750v.
30.10.2007, Pavel Koza
Je toto nový Palm Treo 800w?

Je toto nový Palm Treo 800w?

V poslední době se kolem nových Palmů vyrojilo mnoho dohadů a spekulací. Nuže, zde je další. Na serveru Treo Central se objevila skica zařízení, které by MOHLO být nástupcem sedmistovkové řady, mělo by totiž jít o Palm Treo 800w.
25.10.2007, Pavel Koza1
Palm Treo 500 se představí už 12. září pod vlajkou Vodafone

Palm Treo 500 se představí už 12. září pod vlajkou Vodafone

Po delší době od uvedení svého skvělého zařízení Palm Treo 750 pro nás Palm chystá (ve spolupráci s Vodafonem) další zařízení. Na rozdíl od 750ky ale nyní půjde o zařízení bez dotykového displeje, tedy o Windows Mobile 6 Standard, opět s integrovanou QWERTY klávesnicí.
11.9.2007, Pavel Koza

WM6 upgrade pro Palm Treo 750 k dispozici (zatím jen v Austrálii)

Asi většina majitelů zařízení Palm Treo 750 netrpělivě čeká na to, až si do svého kapesního přítele bude moci nainstalovat oficiální upgrade na systém Windows Mobile 6. Pro ty bych zde měl dvě zprávy - jednu dobrou, druhou trochu méně.
9.8.2007, Pavel Koza

DRBY: Chystá se Palm Treo 800w s WiFi a displejem 320x320 bodů?

Úvodem zklamu všechny příznivce Palmu v našich končinách, ale protože tento Palm bude obsahovat EV-DO modul, radovat se z něj budou moci pouze uživatelé v severní Americe.
11.6.2007, Pavel Koza

Drby - Dell chce koupit Palm?

Podle nijak nepotvrzených informací na serveru Mobile Magazine se společnost Dell chystá koupit všem dobře známého výrobce chytrých telefonů, společnost Palm.
21.4.2007, Pavel Koza
Palm spustil oficiální blog společnosti

Palm spustil oficiální blog společnosti

Společnost Palm Inc. spustila vlastní web-blog, který se bude zabývat především problematikou operačního systému Palm OS. Jelikož však Palm vyrábí i zařízení s operačním systémem Windows Mobile a do budoucna se s výrobou těchto zařízení počítá, je docela pravděpodobně, že tam časem nalezneme něco i pro nás.
17.4.2007, Ondřej Fabianek
Velká recenze zařízení Palm Treo 750v

Velká recenze zařízení Palm Treo 750v

Zařízení Palm Treo 750v je již druhým Palmem s operačním systémem od Microsoftu. Tím prvním byl...
13.2.2007, Pavel Koza

Prvních 60 minut s PalmOne Treo650

Ti z Vás kdo viděli, nebo snad již mají, MDA Compact, mi jistě dají za pravdu, že je to konečně...
22.4.2005, Falco