www.svetmobilne.cz
>
>
>

Nové klávesnice u MacBooku Pro nic neřeší, problémy prý pokračují

Nové klávesnice u MacBooku Pro nic neřeší, problémy prý pokračují
, , aktualita
Poslední MacBooky Pro mají jeden problém za druhým a vypadá to, že ani snaha o nápravu není moc účinná. Inovované verze problematických klávesnic podle ohlasů uživatelů trpí stále stejným problémem.
reklama
Společnosti Apple se finančně velmi daří, a to i přesto, že ji v poslední době stíhá jeden průšvih za druhým. Vlajkové lodě ve třídě notebooků, MacBooky Pro, totiž ani zdaleka nesplňují to, co by si člověk od "prémiového" produktu mohl představovat. Jejich klávesnice jsou dlouhodobým zdrojem problémů, kdy velmi rychle docházelo k tomu, že se začaly kvůli prachu nebo jiným nečistotám zasekávat klávesy. Nemálo lidí už má několikrát měněnou klávesnici. Apple proto přišel s upravenou verzí klávesnice, která vychází ze stejného nešťastného konceptu motýlkových spínačů, jen přidala membránu, která by měla zabránit vniknutí nečistot.
 
Apple MacBook Pro
 
Jak se ale poslední dobou ukazuje na sociálních sítích a diskuzních fórech, ani nová verze klávesnice není o mnoho lepší. Problém sice nastává trochu později, ale nastává také. Uživatelé si stěžují, že zejména samohlásky velmi rychle odchází, nejvíce se hovoří o klávesách "o" a "e", často jde také o "i", případně "t", "r" a mezerník. Občas se stane to, že se stisk nezaregistruje, jindy se zas hláska napíše několikrát.
 
Vypadá to, že nejvíce odchází nejčastěji používaná písmena. Otázkou tak je, zda je problém v nečistotách nebo velmi nízké životnosti spínačů. Připomeňme, že Macbooky Pro měly problém i s přehříváním, kdy kvůli špatně nastavenému throttlingu byly ve výsledku pomalejší než starší modely.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon Motorola vrátí legendární jméno RAZR, chystá skládací telefon
Skládací telefony jsou mezi výrobci velkým hitem, plánuje je většina velkých hráčů. Nejvíce se sice mluví o Samsungu, ale nějaký skládací přístroj si má chystat i Motorola. A úspěch si chce zajistit i použitím legendárního jména RAZR.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý Tesla končí s provizním systémem, je příliš drahý
Mnohé společnosti mají různé provizní systémy (tzv. referral), aby získaly co nejvíce zákazníků. Takový program měla i automobilka Tesla, nicméně jej už za pár týdnů zruší, společnost přichází moc draho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy McLaren uvádí 600LT Spider, 600 koní bez střechy
Automobilka McLaren představila nový roadster 600LT Spider. LT zde znamená Long Tail, tedy prodlouženou záď pro lepší aerodynamiku. Nechybí ani dvakrát přeplňovaná V8, která dává rovných 600 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu Čínský developer koupil většinový podíl v bývalém Saabu
Švédská automobilka Saab zbankrotovala už před 7 lety a poté putovala do rukou Číňanů. Dostala jméno NEVS a nyní má opět nového majitele. Je jím čínský developer se zaměřením na zdravotnictví.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala