www.svetmobilne.cz
>
>
>

Nové klávesnice u MacBooku Pro nic neřeší, problémy prý pokračují

Nové klávesnice u MacBooku Pro nic neřeší, problémy prý pokračují
, , aktualita
Poslední MacBooky Pro mají jeden problém za druhým a vypadá to, že ani snaha o nápravu není moc účinná. Inovované verze problematických klávesnic podle ohlasů uživatelů trpí stále stejným problémem.
K oblíbeným
reklama
Společnosti Apple se finančně velmi daří, a to i přesto, že ji v poslední době stíhá jeden průšvih za druhým. Vlajkové lodě ve třídě notebooků, MacBooky Pro, totiž ani zdaleka nesplňují to, co by si člověk od "prémiového" produktu mohl představovat. Jejich klávesnice jsou dlouhodobým zdrojem problémů, kdy velmi rychle docházelo k tomu, že se začaly kvůli prachu nebo jiným nečistotám zasekávat klávesy. Nemálo lidí už má několikrát měněnou klávesnici. Apple proto přišel s upravenou verzí klávesnice, která vychází ze stejného nešťastného konceptu motýlkových spínačů, jen přidala membránu, která by měla zabránit vniknutí nečistot.
 
Apple MacBook Pro
 
Jak se ale poslední dobou ukazuje na sociálních sítích a diskuzních fórech, ani nová verze klávesnice není o mnoho lepší. Problém sice nastává trochu později, ale nastává také. Uživatelé si stěžují, že zejména samohlásky velmi rychle odchází, nejvíce se hovoří o klávesách "o" a "e", často jde také o "i", případně "t", "r" a mezerník. Občas se stane to, že se stisk nezaregistruje, jindy se zas hláska napíše několikrát.
 
Vypadá to, že nejvíce odchází nejčastěji používaná písmena. Otázkou tak je, zda je problém v nečistotách nebo velmi nízké životnosti spínačů. Připomeňme, že Macbooky Pro měly problém i s přehříváním, kdy kvůli špatně nastavenému throttlingu byly ve výsledku pomalejší než starší modely.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei Kirin 990 má podporovat 4K 60p videa Huawei Kirin 990 má podporovat 4K 60p videa
Procesory Huawei/HiSilicon Kirin mají obvykle dostatek výkonu, nicméně jim dosud chyběla podpora 4K videa při 60 snímcích za sekundu. To by se mělo změnit s příchodem nového mobilního procesoru Kirinu 990.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Elektrické MPV Mercedes-Benz EQV, sen taxikářů Elektrické MPV Mercedes-Benz EQV, sen taxikářů
Na jaře představila automobilka Mercedes-Benz koncept elektrického MPV s názvem EQV. Nyní se dostává do výroby. Elektrický van údajně ujede přes 400 km na jedno nabití a bude možná snem řidičů shuttle busů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní koloběžky KickScooter T60 se samy zajedou nabít Autonomní koloběžky KickScooter T60 se samy zajedou nabít
Sdílené koloběžky nejsou už ani na našich ulicích ničím novým. Provozovatelé ale musí pořád řešit jejich správu, tedy je přemisťovat a nabíjet. Nový Segway-Ninebot KickScooter T60 tohle ale bude umět udělat sám. Bude totiž autonomní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HP Pavilion Gaming 15 Laptop dostává AMD Ryzen HP Pavilion Gaming 15 Laptop dostává AMD Ryzen
Dalším novým herním hardwarem společnosti HP, který byl v těchto dnech představen, je herní notebook Pavilion Gaming 15 Laptop. Ten nyní může využívat mobilních procesorů AMD Ryzen a grafických čipů Nvidie.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE Rodí se další elektrický supersport: šílené Drako GTE
Máme tu další startup, který si usmyslel, že vymyslí šílený elektrický supersport. V Kalifornii se tak zrodil elektromobil Drako GTE. Jde o čtyřmístný sedan s výkonem zhruba 1200 koní a točivým momentem jak u lokomotivy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář