www.svetmobilne.cz
>
>
>

Nové klávesnice u MacBooku Pro nic neřeší, problémy prý pokračují

Nové klávesnice u MacBooku Pro nic neřeší, problémy prý pokračují
, , aktualita
Poslední MacBooky Pro mají jeden problém za druhým a vypadá to, že ani snaha o nápravu není moc účinná. Inovované verze problematických klávesnic podle ohlasů uživatelů trpí stále stejným problémem.
K oblíbeným
reklama
Společnosti Apple se finančně velmi daří, a to i přesto, že ji v poslední době stíhá jeden průšvih za druhým. Vlajkové lodě ve třídě notebooků, MacBooky Pro, totiž ani zdaleka nesplňují to, co by si člověk od "prémiového" produktu mohl představovat. Jejich klávesnice jsou dlouhodobým zdrojem problémů, kdy velmi rychle docházelo k tomu, že se začaly kvůli prachu nebo jiným nečistotám zasekávat klávesy. Nemálo lidí už má několikrát měněnou klávesnici. Apple proto přišel s upravenou verzí klávesnice, která vychází ze stejného nešťastného konceptu motýlkových spínačů, jen přidala membránu, která by měla zabránit vniknutí nečistot.
 
Apple MacBook Pro
 
Jak se ale poslední dobou ukazuje na sociálních sítích a diskuzních fórech, ani nová verze klávesnice není o mnoho lepší. Problém sice nastává trochu později, ale nastává také. Uživatelé si stěžují, že zejména samohlásky velmi rychle odchází, nejvíce se hovoří o klávesách "o" a "e", často jde také o "i", případně "t", "r" a mezerník. Občas se stane to, že se stisk nezaregistruje, jindy se zas hláska napíše několikrát.
 
Vypadá to, že nejvíce odchází nejčastěji používaná písmena. Otázkou tak je, zda je problém v nečistotách nebo velmi nízké životnosti spínačů. Připomeňme, že Macbooky Pro měly problém i s přehříváním, kdy kvůli špatně nastavenému throttlingu byly ve výsledku pomalejší než starší modely.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple Americká pošta USPS zkouší autonomní trucky TuSimple
Další projekt autonomních vozidel má na starosti společnost TuSimple. Ta provede další test na reálných silnicích ve spolupráci s americkou poštou USPS, pro kterou bude vozit balíky mezi dvěma logistickými centry.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě Vodafone "zjednodušuje", vrací nefér účtování po minutě
Mobilní operátor Vodafone ohlásil, že od léta zhoršuje své služby, což se ale tradičně snaží zastřít marketingovými texty o zpřehledňování a zjednodušování služeb. Vrací se totiž k účtování po minutě, tedy 60+60.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3: miláček davu
Náramek Mi Band 3 čínského Xiaomi jde u nás opravdu na dračku. V dnešní recenzi se podíváme, co nabízí a zda opravdu stojí za to. Cenově jde o velmi levnou záležitost, přesto slibuje dost funkcí.
Včera, recenze, Milan Šurkala
Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty Honor 20 a Honor 20 Pro oficiálně: v hlavní roli fotoaparáty
Honor přinesl nové špičkové modely zaměřené na focení. Jeden z nich nabízí na zádech celkem čtyři fotoaparáty, z toho jeden pro makro. Další z foťáků se zase vyznačuje rekordní světelností. To vše doplněno o známý procesor Kirin 980.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent
Poslední finanční výsledky automobilky Tesla nebyly vůbec pozitivní. Elon Musk to tak nehodlá nechat a nechal se slyšet, že od nynějška se bude kontrolovat každý utracený cent, aby se náklady snížily na naprosté minimum.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře