www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

LG svůj top model možná nakonec pojmenuje G7, jaký bude mít procesor?

LG svůj top model možná nakonec pojmenuje G7, jaký bude mít procesor?
, , aktualita
Jaký název ponese příští vlajková loď LG? Informace na stránkách výrobce naznačují, že opravdu LG G7. Podle spekulací navíc k představení nedojde na MWC 2018, ale až později. A možná bude mít novinka loňský procesor Snapdragon 835.
reklama
Zatímco v loňském roce jsme touto dobu věděli o LG G6 skoro vše prostřednictvím uniklých informací, letos se nám nástupce schovává. A nemusí to být jen z důvodu, že jihokorejský výrobce zlepšil ochranu před únikem informací. Smartphone totiž ještě nemusí mít finalizovaný design ani výbavu, což by znamenalo, že představení koncem února na veletrhu MWC 2018 v Barceloně nestihne. Možná tedy bude novinka představena až v průběhu března či dubna na samostatné akci, na pulty obchodů se potom podle korejského zdroje dostane okolo 20. dubna. Zatímco v loňském roce bylo LG G6 představeno dříve než Samsung Galaxy S8, letos by tedy mohlo dojít k prohození pořadí.
 
Otazník však zůstává viset nad názvem nové vlajkové lodi. Podle nedávné spekulace se telefon nemá jmenovat LG G7, společnost se totiž údajně na poslední chvíli rozhodla upravit značení řady G a o definitivní slovo ještě nemělo padnout. Na druhou stranu stránky britské pobočky LG uvádějí model G7 jako budoucí telefon, který bude podporovat Quick Charge 4.0. Možná tedy novinka opravdu ponese název LG G7, nebo dokonce jednotlivé části společnosti mají ve značení zmatek. Vraťme se však k samotné informaci, že smartphone nabídne Quick Charge 4.0. Půjde o vůbec první model od LG podporující tuto technologii rychlého nabíjení, která se objevila už s loňským procesorem Snapdragon 835.
 
 
Nejnovější Snapdragon 845 podporuje ještě rychlejší nabíjení Quick Charge 4+, takže některé zahraniční weby začínají uvažovat, zda LG G7 opět nebude mít loňský procesor, jako jsme to mohli vidět v případě LG G6 se Snapdragonem 821. Na druhou stranu, výrobci zařízení si nejspíš mohou zvolit, jakou specifikaci rychlého nabíjení ve svých modelech nabídnou. To znamená, že ačkoliv Snapdragon 845 podporuje až Quick Charge 4+, může fungovat ve spolupráci se starší verzí technologie jako Quick Charge 4.0. A stejně to funguje i naopak, takže ZTE Nubia Z17, vůbec první zařízení s Quick Charge 4+, disponuje Snapdragonem 835.
 
Prozatím se tedy můžeme pouze dohadovat, zda bude mít LG G7 loňský nebo letošní procesor. A moc toho zatím nevíme ani o další výbavě, hovoří se však o nasazení OLED displeje nebo senzoru pro rozpoznávání oční duhovky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
DigiLens vyvíjí rozšířenou realitu pro motorkářské přilby DigiLens vyvíjí rozšířenou realitu pro motorkářské přilby
Výrobce HUD systémů DigiLens a Sena, producent Bluetooth zařízení, se dali dohromady a vyvíjí MonoHUD, systém rozšířené reality např. pro motorkářské přilby. Ta využije nejnovější technologie a přinese HUD zobrazení v malém balení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Potvrzeno: Xiaomi Mi 8 se představí 31. května Potvrzeno: Xiaomi Mi 8 se představí 31. května
Xiaomi zveřejnilo teaser na svou dlouho očekávanou vlajkovou loď. V něm potvrzuje předchozí spekulace, že novinka se bude jmenovat Mi 8 a nikoliv MI 7. K oficiálnímu představení dojde v poslední květnový den.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google Family Link přichází do ČR, rodičům umožňuje kontrolovat své děti Google Family Link přichází do ČR, rodičům umožňuje kontrolovat své děti
Rok stará aplikace Google Family Link přichází do České republiky a dalších evropských zemí. Rodičům umožňuje vytvořit účty pro své děti, kontrolovat instalované aplikace a mít přehled o tom, co dělá na svém zařízení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi Redmi 5A se stalo nejprodávanějším telefonem s Androidem Xiaomi Redmi 5A se stalo nejprodávanějším telefonem s Androidem
Xiaomi se na trhu opět daří a dokazuje to statistika nejprodávanějších smartphonů na světě v březnu 2018, kam se probojovalo levné Redmi 5A jako nejúspěšnější model s Androidem. Předběhlo tak dokonce Samsung Galaxy S9, lepší byly jen iPhony.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung uvedl levné telefony Galaxy J4, J6 a J8 Samsung uvedl levné telefony Galaxy J4, J6 a J8
Řada cenově dostupnějších smartphonů Galaxy J od Samsungu se počátkem týdne rozrostla o tři nové modely. Dva vyšší nabídnou displeje Super AMOLED označované jako Infinity, to znamená s podlouhlým poměrem stran.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář