www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

LG svůj top model možná nakonec pojmenuje G7, jaký bude mít procesor?

LG svůj top model možná nakonec pojmenuje G7, jaký bude mít procesor?
, , aktualita
Jaký název ponese příští vlajková loď LG? Informace na stránkách výrobce naznačují, že opravdu LG G7. Podle spekulací navíc k představení nedojde na MWC 2018, ale až později. A možná bude mít novinka loňský procesor Snapdragon 835.
reklama
Zatímco v loňském roce jsme touto dobu věděli o LG G6 skoro vše prostřednictvím uniklých informací, letos se nám nástupce schovává. A nemusí to být jen z důvodu, že jihokorejský výrobce zlepšil ochranu před únikem informací. Smartphone totiž ještě nemusí mít finalizovaný design ani výbavu, což by znamenalo, že představení koncem února na veletrhu MWC 2018 v Barceloně nestihne. Možná tedy bude novinka představena až v průběhu března či dubna na samostatné akci, na pulty obchodů se potom podle korejského zdroje dostane okolo 20. dubna. Zatímco v loňském roce bylo LG G6 představeno dříve než Samsung Galaxy S8, letos by tedy mohlo dojít k prohození pořadí.
 
Otazník však zůstává viset nad názvem nové vlajkové lodi. Podle nedávné spekulace se telefon nemá jmenovat LG G7, společnost se totiž údajně na poslední chvíli rozhodla upravit značení řady G a o definitivní slovo ještě nemělo padnout. Na druhou stranu stránky britské pobočky LG uvádějí model G7 jako budoucí telefon, který bude podporovat Quick Charge 4.0. Možná tedy novinka opravdu ponese název LG G7, nebo dokonce jednotlivé části společnosti mají ve značení zmatek. Vraťme se však k samotné informaci, že smartphone nabídne Quick Charge 4.0. Půjde o vůbec první model od LG podporující tuto technologii rychlého nabíjení, která se objevila už s loňským procesorem Snapdragon 835.
 
 
Nejnovější Snapdragon 845 podporuje ještě rychlejší nabíjení Quick Charge 4+, takže některé zahraniční weby začínají uvažovat, zda LG G7 opět nebude mít loňský procesor, jako jsme to mohli vidět v případě LG G6 se Snapdragonem 821. Na druhou stranu, výrobci zařízení si nejspíš mohou zvolit, jakou specifikaci rychlého nabíjení ve svých modelech nabídnou. To znamená, že ačkoliv Snapdragon 845 podporuje až Quick Charge 4+, může fungovat ve spolupráci se starší verzí technologie jako Quick Charge 4.0. A stejně to funguje i naopak, takže ZTE Nubia Z17, vůbec první zařízení s Quick Charge 4+, disponuje Snapdragonem 835.
 
Prozatím se tedy můžeme pouze dohadovat, zda bude mít LG G7 loňský nebo letošní procesor. A moc toho zatím nevíme ani o další výbavě, hovoří se však o nasazení OLED displeje nebo senzoru pro rozpoznávání oční duhovky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung představil 5G Exynos Modem 5100 Samsung představil 5G Exynos Modem 5100
Samsung je vedle Intelu, Qualcommu a dalších jednou ze společností, která chce prorazit na trhu 5G modemů. Výsledkem je tak nový Exynos Modem 5100, který má být prvním, jenž splňuje všechny 3GPP Rel.15 standardy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google Coach bude novým AI asistentem pro fitness Google Coach bude novým AI asistentem pro fitness
Zákulisní informace naznačují, že společnost Google chystá nového asistenta pro cvičení a živý zdravotní styl obecně. Aplikace se patrně bude jmenovat Google Coach a pomůže i se návrhy na vyváženou stravu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cenu EISA 2018-2019 získal Huawei P20 Pro, Honor 10 i Nokia 7 Plus Cenu EISA 2018-2019 získal Huawei P20 Pro, Honor 10 i Nokia 7 Plus
Prestižní odborná ocenění EISA Awards pro letošní rok našly své majitele. Spokojen může být Huawei, který uspěl hned ve dvou kategoriích a s prázdnou neodešla ani Nokia. Naopak odborné recenzenty letos neoslovil Samsung.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android Pie Go Edition pro levné smartphony přijde na podzim Android Pie Go Edition pro levné smartphony přijde na podzim
Google představil speciální verzi Androidu 9 Pie, která je určena pro nejlevnější smartphony na trhu. Go Edition zabírá méně prostoru v úložišti, rychleji se spouští a chrání uživatele díky vylepšenému zabezpečení.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
V Glasgow vyvinuli flow-baterie pro EV uvolňující elektřinu nebo vodík V Glasgow vyvinuli flow-baterie pro EV uvolňující elektřinu nebo vodík
Vylepšila se další technologie baterií, která by měla změnit svět elektromobilů, byť nejde zas až o takovou novinku. Flow-baterie vyvinuté na Univerzitě v Glasgow by měly dle potřeby poskytnout elektřinu nebo vodík.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře