www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

LG svůj top model možná nakonec pojmenuje G7, jaký bude mít procesor?

LG svůj top model možná nakonec pojmenuje G7, jaký bude mít procesor?
, , aktualita
Jaký název ponese příští vlajková loď LG? Informace na stránkách výrobce naznačují, že opravdu LG G7. Podle spekulací navíc k představení nedojde na MWC 2018, ale až později. A možná bude mít novinka loňský procesor Snapdragon 835.reklama
Zatímco v loňském roce jsme touto dobu věděli o LG G6 skoro vše prostřednictvím uniklých informací, letos se nám nástupce schovává. A nemusí to být jen z důvodu, že jihokorejský výrobce zlepšil ochranu před únikem informací. Smartphone totiž ještě nemusí mít finalizovaný design ani výbavu, což by znamenalo, že představení koncem února na veletrhu MWC 2018 v Barceloně nestihne. Možná tedy bude novinka představena až v průběhu března či dubna na samostatné akci, na pulty obchodů se potom podle korejského zdroje dostane okolo 20. dubna. Zatímco v loňském roce bylo LG G6 představeno dříve než Samsung Galaxy S8, letos by tedy mohlo dojít k prohození pořadí.
 
Otazník však zůstává viset nad názvem nové vlajkové lodi. Podle nedávné spekulace se telefon nemá jmenovat LG G7, společnost se totiž údajně na poslední chvíli rozhodla upravit značení řady G a o definitivní slovo ještě nemělo padnout. Na druhou stranu stránky britské pobočky LG uvádějí model G7 jako budoucí telefon, který bude podporovat Quick Charge 4.0. Možná tedy novinka opravdu ponese název LG G7, nebo dokonce jednotlivé části společnosti mají ve značení zmatek. Vraťme se však k samotné informaci, že smartphone nabídne Quick Charge 4.0. Půjde o vůbec první model od LG podporující tuto technologii rychlého nabíjení, která se objevila už s loňským procesorem Snapdragon 835.
 
 
Nejnovější Snapdragon 845 podporuje ještě rychlejší nabíjení Quick Charge 4+, takže některé zahraniční weby začínají uvažovat, zda LG G7 opět nebude mít loňský procesor, jako jsme to mohli vidět v případě LG G6 se Snapdragonem 821. Na druhou stranu, výrobci zařízení si nejspíš mohou zvolit, jakou specifikaci rychlého nabíjení ve svých modelech nabídnou. To znamená, že ačkoliv Snapdragon 845 podporuje až Quick Charge 4+, může fungovat ve spolupráci se starší verzí technologie jako Quick Charge 4.0. A stejně to funguje i naopak, takže ZTE Nubia Z17, vůbec první zařízení s Quick Charge 4+, disponuje Snapdragonem 835.
 
Prozatím se tedy můžeme pouze dohadovat, zda bude mít LG G7 loňský nebo letošní procesor. A moc toho zatím nevíme ani o další výbavě, hovoří se však o nasazení OLED displeje nebo senzoru pro rozpoznávání oční duhovky.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
WhatsApp Business: nová aplikace pro firmy WhatsApp Business: nová aplikace pro firmy
WhatsApp vydal na vybraných trzích svou novou aplikaci zaměřenou na menší firmy a podnikatele, kteří jejím prostřednictvím mohou snáze komunikovat se svými zákazníky. V čem se WhatsApp Business liší?
20.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
MWC 2018: Místo LG G7 vylepšené LG V30 s umělou inteligencí? MWC 2018: Místo LG G7 vylepšené LG V30 s umělou inteligencí?
Okolo nové vlajkové lodi LG se stále něco děje. Výrobce měl vývoj vrátit na začátek, navíc podle nové strategie má být nový model představen až ve chvíli, kdy bude potřeba. Na MWC 2018 bychom se místo toho měli dočkat vylepšeného LG V30.
20.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Tesla a Apple mají nejhorší koncepci autopilotů, vede GM Tesla a Apple mají nejhorší koncepci autopilotů, vede GM
Navigant srovnal technologie autonomních vozidel od 19 různých výrobců. Fanoušky společností Tesla a Apple jistě nepotěší, že řešení těchto dvou firem byla nejhorší. Naopak ti nejlepší předbíhají dobu.
19.1.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung Galaxy A8 (2018) přicestoval na český trh. Jaká je cena? Samsung Galaxy A8 (2018) přicestoval na český trh. Jaká je cena?
Samsung přináší na český trh před měsícem představený model střední třídy Galaxy A8. Mezi jeho přednosti patří voděodolnost, displej 18,5:9 s tenkými rámečky a duální přední fotoaparát. Zrovna levný však smartphone není.
19.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Fuchsia OS: podívejte se, jak vypadá nový systém od Googlu Fuchsia OS: podívejte se, jak vypadá nový systém od Googlu
Už delší dobu se mluví o třetím operačním systému od Googlu s názvem Fuchsia. Dosud nebyl oficiálně oznámen ani není jasné jeho určení, redaktor webu Ars Technica však systém spustil na svém Pixelbooku a podělil se s námi o své dojmy.
19.1.2018, aktualita, Jáchym Šlik