www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

iPhone 11 zbaven dalších tajemství. Známe detaily o foťácích či iOS 13

iPhone 11 zbaven dalších tajemství. Známe detaily o foťácích či iOS 13
, , aktualita
Na internetu se objevily nové informace o připravovaných iPhonech. Týkají se designu, reproduktorů nebo fotoaparátů, které by měly představovat vůbec největší letošní změnu., A několik nových střípků máme také o softwaru.
K oblíbeným
reklama
Před měsíce se na internet dostaly počítačové rendery, které ukazují připravovaný iPhone 11 (iPhone XI). Mezi fanoušky vzbudily dost rozporuplné reakce, a to hlavně kvůli designu zadních fotoaparátů. S dalšími detaily nyní přichází YouTube kanál EverythingApplePro, který měl informace získat od relativně důvěryhodného „leakstera“ Maxe Weinbacha. Potvrzuje, že nové modely by si měly zachovat stejné úhlopříčky AMOLED displejů jako předchůdci, to znamená 5,8" v případě iPhonu 11 a 6,5" u iPhonu 11 Max. Masivní výřez by měl opět ukrývat senzory potřebné pro technologii Face ID, která projde vylepšeními. Rozpoznání obličeje údajně zvládne z více úhlů, podle předchozích spekulací se také prodlouží vzdálenost, na kterou rozpoznání funguje.
 
 
Apple by měl u nových iPhonů 11 použít matnější povrch skla, barevná varianta Space Gray (Vesmírně šedá) potom bude používat také méně lesklý kovový rámeček. Vylepšené stereo reproduktory údajně nabídnou hlasitější a čistší zvuk. Hlavní vylepšení letošních telefonů s logem nakousnutého jablka ovšem bude spočívat na fotoaparátech. Kromě hlavního a telefoto senzoru (oba s rozlišením 12 MPx), které známe z iPhonu Xs a Xs Max, můžeme očekávat ještě třetí snímač. Ten bude určen pro ultraširokoúhlé fotky se záběrem 120 stupňů. Ačkoliv měl Apple zvažovat, že použije optickou stabilizaci obrazu u všech tří kamer, nakonec zůstane vyhrazena pouze hlavní a telefoto senzoru – stejně jako u iPhonu Xs.
 
Některé další změny ovšem nezůstaly jen na papíře. Připravované smartphony tak údajně nabídnou vylepšený LED blesk, který by měl mít vyšší svítivost při zachování stejných rozměrů. Upgrade podle uniklých informací čeká také obrazový procesor (ISP) a technologii Smart HDR, se kterou by měl Apple překonat Google, Samsung i Huawei. Nepřekvapí, že nové iPhony budou používat iOS 13. Některé detaily o této verzi systému se objevily už dříve, pojďme se proto podívat hlavně na novinky, o kterých jsme dosud neslyšeli. Apple by měl použít inteligentní správu operační paměti (RAM), která vylepší výkon sledováním zvyků uživatele, takže zvládne odhadnout třeba to, jakou aplikaci nejspíš uživatel bude používat.
 
Další provedené změny by měly komunitním vývojářům výrazně zkomplikovat jailbreak. Opět se hovoří o tmavém režimu, který by měl nahradit černou odstíny tmavě šedé. Vylepšená Siri by potom měla lépe chápat více příkazů najednou.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení
Pomalu se nám blíží doba masivního nástupu technologie 5G. Český telekomunikační úřad tak nyní vyhlásil výběrové řízení, které má přidělit rádiové frekvence pro 5G sítě a počítá i s novými operátory, což se těm starým ani trochu nelíbí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny
Huawei má čím dál tím těžší pozici. I když je největším producentem telefonů na světě, brzy nebude mít k dispozici nové procesory. Zásoby se tenčí a TSMC pro něj ani nebude vyrábět nové, takže hrozí konec i jeho vlastním procesorům Kirin.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala