www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Podívejte se, jak by měl vypadat iPhone XI se třemi zadními foťáky

Podívejte se, jak by měl vypadat iPhone XI se třemi zadními foťáky
, , aktualita
Jedno z největších letošních tajemství Applu bylo nejspíš tento týden prozrazeno. Řeč je o designu nového iPhonu XI, který by měl být představen na podzim. Zatímco přední strana vypadá dost povědomě, vzadu došlo k nepřehlédnutelné změně.
K oblíbeným
reklama
Do představení nových iPhonů sice zbývá skoro půl roku, ale podoba hlavního modelu byla údajně odhalena už nyní. Záleží na tom, zda budeme věřit známému „leaksterovi“ s přezdívkou @OnLeaks, který v minulosti přinesl nespočet pravdivých a přesných informací o dosud nepředstavených smartphonech. Na druhou stranu, i on se už párkrát spletl. Navíc není snadné určit, zda se jedná o finální design nebo ještě projde nějakou proměnou.
 
 
iPhone XI (nebo snad iPhone 11?) by si měl ponechat 5,8" OLED displej, který známe z aktuálního iPhonu Xs. Ke změně úhlopříčky údajně nedojde ani u většího iPhonu XI Max, který by měl dostat do vínku 6,5" OLED displej. Menší model by měl mít rozměry 143,9 x 71,4 x 7,8 mm, zatímco jeho větší sourozenec bude prý měřit 157,6 x 77,5 x 8,1 mm (tloušťka bez modulu fotoaparátu).
 
 
Přední strana smartphonu by neměla projít výraznější proměnou. Hovoří se pouze o nepatrném ztenčení rámečků a zmenšení výřezu displeje, ale na pouhý pohled jsou to skoro nerozpoznatelné změny. Naopak na zádech byl použit nový panel z jednoho kusu skla a především nepřehlédnutelný modul trojitého fotoaparátu. Tento modul čtvercového tvaru se nachází v levém horním rohu a jednotlivé objektivy uvnitř něj jsou umístěny do tvaru trojúhelníku, navíc ještě doplněného o LED blesk. Není divu, že si Apple za takové řešení vysloužil posměch i kritiku, ale s rozsudky vyčkejme na finální verzi smartphonu.
 
 
Na kovovém rámu iPhonu si můžeme všimnout také nového přepínače pro ztišení, který připomíná řešení ze starších iPadů. Jediným viditelným konektorem je port Lightning, k nasazení očekávaného USB Type-C tedy nejspíš opět nedojde.
 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom Xiaomi Mi 10 Ultra: 120Hz displej, 120W nabíjení a 120× zoom
Oslavy 10letého výročí Xiaomi se nesou ve znamení nových produktů. Jedním z nich je i smartphone Mi 10 Ultra, který přináší tři "120". Má 120Hz displej, fotoaparáty se 120× zoomem a ultra rychlé 120W nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou Náklaďák smetl Teslu Model S, ta neshořela a řidič odešel se zlomenou rukou
Elektromobily jsou mnohými považovány za velmi nebezpečné zejména kvůli akumulátoru, jehož případný požár je v podstatě neuhasitelný. Jeden z řidičů Tesly Model S ale naopak byl rád, že při nehodě seděl v Tesle Model S s vysokým pětihvězdičkovým hodnocením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA Lucid Air EV: na jedno nabití až 832 km dle normy EPA
Lucid Motors chce už za pár týdnů představit svůj elektromobil Air EV. Ten má být doslova rekordmanem v dojezdu, který má překonat i Teslu Model S. Hovoří se totiž o 517 mílích, tedy 832 kilometrech.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12 Apple prý chystá i levnější 4G/LTE variantu iPhonu 12
Na letošní podzim si Apple chystá čtyři nové telefony řady iPhone 12. Půjde o iPhone 12 a 12 Pro, přičemž ke každému z nich bude k dispozici i zvětšená varianta Max. Zatímco tyto modely mají mít podporu 5G, údajně se má chystat i 4G/LTE verze.
11.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13 CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13
Už za pár týdnů by se měly představit nové telefony Apple iPhone 12 a s nimi i nové procesory Apple A14 Bionic. Podle nových úniků by tyto 5nm procesory měly nabídnout výrazně vyšší výkon, hovoří se až o 40 %.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala