www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Podívejte se, jak by měl vypadat iPhone XI se třemi zadními foťáky

Podívejte se, jak by měl vypadat iPhone XI se třemi zadními foťáky
, , aktualita
Jedno z největších letošních tajemství Applu bylo nejspíš tento týden prozrazeno. Řeč je o designu nového iPhonu XI, který by měl být představen na podzim. Zatímco přední strana vypadá dost povědomě, vzadu došlo k nepřehlédnutelné změně.
K oblíbeným
reklama
Do představení nových iPhonů sice zbývá skoro půl roku, ale podoba hlavního modelu byla údajně odhalena už nyní. Záleží na tom, zda budeme věřit známému „leaksterovi“ s přezdívkou @OnLeaks, který v minulosti přinesl nespočet pravdivých a přesných informací o dosud nepředstavených smartphonech. Na druhou stranu, i on se už párkrát spletl. Navíc není snadné určit, zda se jedná o finální design nebo ještě projde nějakou proměnou.
 
 
iPhone XI (nebo snad iPhone 11?) by si měl ponechat 5,8" OLED displej, který známe z aktuálního iPhonu Xs. Ke změně úhlopříčky údajně nedojde ani u většího iPhonu XI Max, který by měl dostat do vínku 6,5" OLED displej. Menší model by měl mít rozměry 143,9 x 71,4 x 7,8 mm, zatímco jeho větší sourozenec bude prý měřit 157,6 x 77,5 x 8,1 mm (tloušťka bez modulu fotoaparátu).
 
 
Přední strana smartphonu by neměla projít výraznější proměnou. Hovoří se pouze o nepatrném ztenčení rámečků a zmenšení výřezu displeje, ale na pouhý pohled jsou to skoro nerozpoznatelné změny. Naopak na zádech byl použit nový panel z jednoho kusu skla a především nepřehlédnutelný modul trojitého fotoaparátu. Tento modul čtvercového tvaru se nachází v levém horním rohu a jednotlivé objektivy uvnitř něj jsou umístěny do tvaru trojúhelníku, navíc ještě doplněného o LED blesk. Není divu, že si Apple za takové řešení vysloužil posměch i kritiku, ale s rozsudky vyčkejme na finální verzi smartphonu.
 
 
Na kovovém rámu iPhonu si můžeme všimnout také nového přepínače pro ztišení, který připomíná řešení ze starších iPadů. Jediným viditelným konektorem je port Lightning, k nasazení očekávaného USB Type-C tedy nejspíš opět nedojde.
 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Huawei nejspíš přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
USA minulý týden přidaly Huawei na černou listinu kvůli údajnému ohrožení amerických telekomunikačních sítí. Na tento krok bude muset zareagovat také Google, který patrně přestane čínskému výrobci poskytovat část svých služeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška Lenovo mělo prezentovat novou Motorolu Razr ukradeným videem od fanouška
Lenovo ukázalo čínským novinářům video s konceptem připravovaného flexibilního smartphonu Motorola Razr. Toto video ovšem měla společnost ukrást od jednoho z fanoušků a opatřit jej vlastním logem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy Realme X: nekompromisní střední třída, která snad zamíří do Evropy
Čínská značka Realme, která patří stejnému vlastníkovi jako známější OnePlus, představila svůj zatím nejvybavenější telefon. Nabízí pěkný design, vysouvací přední kameru i čtečku otisků v displeji. A existuje reálná šance, že se dostane na evropské trhy.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu Garmin Overlander: autonavigace na silnici i do terénu
Garmin představil satelitní navigaci Overlander určenou pro terénní vozidla. Vybavena je velkým displejem a odolným tělem, kromě jiných vychytávek má řidič k dispozici topografické mapy usnadňující cestu v terénu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry Redmi 7A se blíží. Známe design a parametry
Xiaomi připravuje cenově dostupnou novinku Redmi 7A, která by měla dostat ještě agresivnější cenovku než Redmi 7. Jaké ústupky si to vyžádá? Parametry smartphonu společně s jeho obrázky nyní unikly na internet.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik