www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Podívejte se, jak by měl vypadat iPhone XI se třemi zadními foťáky

Podívejte se, jak by měl vypadat iPhone XI se třemi zadními foťáky
, , aktualita
Jedno z největších letošních tajemství Applu bylo nejspíš tento týden prozrazeno. Řeč je o designu nového iPhonu XI, který by měl být představen na podzim. Zatímco přední strana vypadá dost povědomě, vzadu došlo k nepřehlédnutelné změně.
K oblíbeným
reklama
Do představení nových iPhonů sice zbývá skoro půl roku, ale podoba hlavního modelu byla údajně odhalena už nyní. Záleží na tom, zda budeme věřit známému „leaksterovi“ s přezdívkou @OnLeaks, který v minulosti přinesl nespočet pravdivých a přesných informací o dosud nepředstavených smartphonech. Na druhou stranu, i on se už párkrát spletl. Navíc není snadné určit, zda se jedná o finální design nebo ještě projde nějakou proměnou.
 
 
iPhone XI (nebo snad iPhone 11?) by si měl ponechat 5,8" OLED displej, který známe z aktuálního iPhonu Xs. Ke změně úhlopříčky údajně nedojde ani u většího iPhonu XI Max, který by měl dostat do vínku 6,5" OLED displej. Menší model by měl mít rozměry 143,9 x 71,4 x 7,8 mm, zatímco jeho větší sourozenec bude prý měřit 157,6 x 77,5 x 8,1 mm (tloušťka bez modulu fotoaparátu).
 
 
Přední strana smartphonu by neměla projít výraznější proměnou. Hovoří se pouze o nepatrném ztenčení rámečků a zmenšení výřezu displeje, ale na pouhý pohled jsou to skoro nerozpoznatelné změny. Naopak na zádech byl použit nový panel z jednoho kusu skla a především nepřehlédnutelný modul trojitého fotoaparátu. Tento modul čtvercového tvaru se nachází v levém horním rohu a jednotlivé objektivy uvnitř něj jsou umístěny do tvaru trojúhelníku, navíc ještě doplněného o LED blesk. Není divu, že si Apple za takové řešení vysloužil posměch i kritiku, ale s rozsudky vyčkejme na finální verzi smartphonu.
 
 
Na kovovém rámu iPhonu si můžeme všimnout také nového přepínače pro ztišení, který připomíná řešení ze starších iPadů. Jediným viditelným konektorem je port Lightning, k nasazení očekávaného USB Type-C tedy nejspíš opět nedojde.
 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala