www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Huawei odkládá skládací smartphone Mate X

Huawei odkládá skládací smartphone Mate X
, , aktualita
Vypadá to, že po Samsungu odloží svůj skládací smartphone také společnost Huawei. Její Mate X měl přijít na trh už v těchto dnech, ale budeme si na něj muset ještě pár měsíců určitě počkat.
K oblíbeným
reklama
Skládací smartphone Samsung Galaxy Fold se sice představil už před pár měsíci, ale zjistilo se, že skládací displej není zrovna bez chyb, skoro nic nevydrží a uvedení telefonu do prodeje se stále odkládá. Mnozí prodejci už i ruší předobjednávky. Vypadá to však, že ani čínské Huawei na tom nebude o mnoho lépe. To totiž svůj skládací smartphone Mate X odložilo z června na září. Mluvčí Huawei řekl, že na trh nechtějí uvést produkt, který by zničil reputaci značky.
 
Huawei Mate X
 
Nemusí to být však právě spolehlivost skládajícího displeje, která je pravým důvodem k odložení. Pravděpodobnějším faktem je obchodní válka mezi USA a Čínou, která rovněž znamená, že Huawei od srpna nebude moci používat operační systém Android se všemi jeho součástmi. Huawei tak rychle dokončuje vlastní operační systém a je jen otázkou, kdy se mu to podaří a zda už Mate X bude mít vlastní OS nebo ne. Jisté však je, že si na telefon počkáme alespoň dalšího čtvrt roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě Vivo NEX 3 5G přichází s displejem pokrývajícím 99,6 % přídě

Nový high-endový telefon Vivo NEX 3 představuje zajímavý Waterfall FullView Display, který pokrývá neuvěřitelných 99,6 % plochy přední strany. Také bude nabízen ve verzi s podporou 5G mobilních sítí. 

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen Microsoft Surface Laptop 3 asi vymění Intel za AMD Ryzen

Velkým vítězstvím pro AMD by mohl být další velký hráč, který by používal jeho procesory. Podle uniklých zpráv to vypadá, že by se nové mobilní Ryzeny měly objevit v noteboocích Microsoft Surface Laptop 3.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku Electrify America spustila první 800V rychlonabíječku
Zatímco většina elektromobilů používá 400V systémy, pro rychlejší nabíjení je mnohem vhodnější vyšší napětí 800V. To využívá např. Porsche Taycan a pro něj už v USA stojí první 800V nabíječka od Electrify America.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem Byton M-Byte, elektrické SUV se 48" displejem
Čínská automobilka Byton chce dobýt nejen Evropu se svým novým elektrickým SUV M-Byte. To má být k mání za docela atraktivní cenu a zajímavostí bude např. i obrovský 48" displej místo přístrojové desky.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Moderní Land Rover Defender přijíždí Moderní Land Rover Defender přijíždí
Legendární Land Rover Defender se přestal vyrábět před několika lety a nyní se objevuje jeho moderní varianta. Opět bude k dispozici ve verzích 90 a 110, přičemž si budete moci vybrat i hybridní variantu.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala