www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

Huawei odkládá skládací smartphone Mate X

Huawei odkládá skládací smartphone Mate X
, , aktualita
Vypadá to, že po Samsungu odloží svůj skládací smartphone také společnost Huawei. Její Mate X měl přijít na trh už v těchto dnech, ale budeme si na něj muset ještě pár měsíců určitě počkat.
K oblíbeným
reklama
Skládací smartphone Samsung Galaxy Fold se sice představil už před pár měsíci, ale zjistilo se, že skládací displej není zrovna bez chyb, skoro nic nevydrží a uvedení telefonu do prodeje se stále odkládá. Mnozí prodejci už i ruší předobjednávky. Vypadá to však, že ani čínské Huawei na tom nebude o mnoho lépe. To totiž svůj skládací smartphone Mate X odložilo z června na září. Mluvčí Huawei řekl, že na trh nechtějí uvést produkt, který by zničil reputaci značky.
 
Huawei Mate X
 
Nemusí to být však právě spolehlivost skládajícího displeje, která je pravým důvodem k odložení. Pravděpodobnějším faktem je obchodní válka mezi USA a Čínou, která rovněž znamená, že Huawei od srpna nebude moci používat operační systém Android se všemi jeho součástmi. Huawei tak rychle dokončuje vlastní operační systém a je jen otázkou, kdy se mu to podaří a zda už Mate X bude mít vlastní OS nebo ne. Jisté však je, že si na telefon počkáme alespoň dalšího čtvrt roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13 CPU Apple A14 Bionic má být o 40 % výkonnější než A13
Už za pár týdnů by se měly představit nové telefony Apple iPhone 12 a s nimi i nové procesory Apple A14 Bionic. Podle nových úniků by tyto 5nm procesory měly nabídnout výrazně vyšší výkon, hovoří se až o 40 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení ČTÚ vyhlásil výběrové řízení na frekvence pro 5G připojení
Pomalu se nám blíží doba masivního nástupu technologie 5G. Český telekomunikační úřad tak nyní vyhlásil výběrové řízení, které má přidělit rádiové frekvence pro 5G sítě a počítá i s novými operátory, což se těm starým ani trochu nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny
Huawei má čím dál tím těžší pozici. I když je největším producentem telefonů na světě, brzy nebude mít k dispozici nové procesory. Zásoby se tenčí a TSMC pro něj ani nebude vyrábět nové, takže hrozí konec i jeho vlastním procesorům Kirin.
9.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala