Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC letos představí ještě tři smartphony s až 6” displejem

19.9.2017, Jáchym Šlik, aktualita
abídka smartphonů HTC je aktuálně velmi omezená, proto jistě všichni fanoušci ocení tři nové modely, které by mohly být představeny v nadcházejících měsících: Ocean Master, Ocean Harmony a Ocean Lite.
Pokud chce zůstat fanoušek HTC věrný své značce, nemá aktuálně příliš na výběr. V nabídce taiwanského výrobce najdeme jen pár modelů, do konce letošního roku by ji však mohlo oživit hned několik nových smartphonů. Čínský zdroj dnes informoval o třech telefonech s interním označením Ocean, které by měly spadat do řady U. Stačí vzpomenout, že model U Ultra nese označení Ocean Ultra, U Play se jmenuje Ocean Play a U11 jednoduše jen Ocean. Z toho můžeme odhadnout, jaké budou prodejní názvy tří uniklých novinek.
 
HTC Ocean Master se nejspíš dostane na pulty obchodů jako HTC U Master. Půjde o šestipalcový phablet, který by měl být dostupný ve variantách se 4GB RAM + 64GB úložištěm a 6GB RAM + 128GB úložištěm. Dalším známým parametrem jsou rozlišení fotoaparátů 12MPx a 8MPx, ale není zcela jasné, zda jde o údaje týkající se zadního a předního snímače, případně duálního zadního fotoaparátu.
 
 
HTC U Ultra
 
A údajně nejde o jedinou šestipalcovou novinku, kterou taiwanský výrobce představí do konce roku. HTC Ocean Harmony, na trhu nejspíš prodávané jako HTC U Harmony, bude mít stejnou úhlopříčku displeje a k další výbavě se nejspíš zařadí 4GB RAM a 64GB úložiště. Další rozdíly oproti předchozímu modelu zůstávají neznámé, ale.mohly by spočívat například v procesoru nebo designu. Uvidíme, nakolik HTC ořeže rámečky okolo displeje, u dosavadních smartphonů této značky nebyly zrovna nejtenčí.
 
Poslední očekávaná novinka se jmenuje HTC Ocean Lite, finální název by tedy mohl znít HTC U Lite. V uplynulých měsících se už několikrát spekulovalo o modelu s velmi podobným názvem Ocean Life, respektive U11 Life. Možná jde o překlep, možná se výrobce rozhodl název změnit. Teorii, že jde o shodné telefony, by odpovídala stejná úhlopříčka displeje 5,2". Jako další výbavu uvádí zdroj 4GB RAM a 64GB úložiště. Dodejme, že model Ocean Life se nedávno objevil také ve verzi Android One, která by byla vybavena čistým Androidem přímo od Googlu.
 
HTC by mělo představit smartphony Ocean Master a Ocean Lite v listopadu, o měsíc později se potom údajně ukáže model Ocean Harmony.
 


reklama