www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

HTC U11 Life má být menším a levnějším sourozencem vlajkové lodi

HTC U11 Life má být menším a levnějším sourozencem vlajkové lodi
, , aktualita
Vlajková loď HTC U11 nebude nadlouho jediným smartphonem s funkcí Edge Sense, která umožňuje provádět gesta zmáčknutím telefonu v ruce. Na cestě je model střední třídy U11 Life, který by měl mít menší tělo a „ořezanou“ výbavu.reklama
Už podruhé se na internetu objevila zmínka o dosud nepředstaveném smartphonu s kódovým označením HTC Ocean Life. Tentokrát si nový model můžeme prohlédnout na obrázku a přečíst si nejnovějšé detaily o výbavě, které se mírně odlišují od předchozích z minulého měsíce. HTC U11 Life, jak by měl znít prodejní název tohoto modelu, svým designem nápadně připomíná právě vlajkovou loď HTC U11, dokonce se také hovoří o odolnosti proti vodě a prachu potvrzené certifikací IP67. Novinka však bude zhotovena v menším měřítku, a to díky použití 5,2” displeje. Jeho rozlišení by mělo činit více než dostačujících 1920 x 1080 pixelů (Full HD). Oproti tomu již prodávané HTC U11 se může pochlubit 5,5” panelem s 2560 x 1440 pixely (Quad HD). Na přední straně si můžeme všimnout domovského tlačítka, které nejspíš poslouží také jako čtečka otisků prstů pro zabezpečení smartphonu.
 
 
HTC U11 Life bude spíše modelem střední třídy, proto místo špičkového Snapdragonu 835 údajně dostane procesor Snapdragon 630. Předchozí zdroj však zmiňoval o něco výkonnější Snapdragon 660, v tomto ohledu tedy nejspíš došlo při vývoji ke změně. Velikost operační paměti prozatím neznáme, můžeme ji ovšem odhadovat na 3 GB nebo 4 GB. Co se týče interního úložistě, mělo by být připraveno 32 GB s možností rozšíření prostřednictvím micro SD karty. HTC U11 Life by mohlo potěšit zájemce o telefon pořizující snímky solidní kvality, přední i zadní strana bude totiž patrně osazena 16MPx snímačem. Zaostávat by telefon neměl ani v kvalitě zvuku, v základním balení totiž zákazníci (alespoň na některých trzích) nejspíš naleznou „špuntová“ sluchátka HTC USonic s funkcí aktivního potlačení okolního hluku. K připojení sluchátek by měl posloužit port USB Type-C, neboť U11 Life bude nejspíš postrádat 3,5mm audio jack.
 
Od svého většiho sourozence U11 si novinka údajně propůjčí funkci Edge Sense, která umožňuje telefon částečně ovládat stlačením jeho bočních hran, kde jsou ukryty senzory. Prozatím není jasné, kdy bude HTC U11 Life představeno ani kolik bude stát.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chyba v Androidu umožňuje spustit nahrávání obrazovky bez vědomí uživatele Chyba v Androidu umožňuje spustit nahrávání obrazovky bez vědomí uživatele
Další bezpečnostní chyba ohrožuje většinu zařízení s Androidem. Podezřelé aplikace by díky ní mohli bez výslovného souhlasu uživatele spustit nahrávání obrazovky a dostat se tak k některým citlivým datům.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nemáte na elektromobil Tesla? Pořiďte si alespoň unikátní powerbanku Nemáte na elektromobil Tesla? Pořiďte si alespoň unikátní powerbanku
Tesla zařadila do nabídky powerbanku, která je určena k nabíjení iPhonů i jiných smartphonů. Kromě svého designu zaujme skutečností, že se uvnitř nachází stejný článek, který je využíván v elektromobilech Model S a X.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dětské hodinky jako špionážní zařízení? Německo zakázalo jejich prodej Dětské hodinky jako špionážní zařízení? Německo zakázalo jejich prodej
Německý úřad zakázal s okamžitou platností prodej a používání chytrých hodinek pro děti, které umožňují používat mikrofon k odposlouchávání. Pokud rodiče mají takové zařízení doma, měli by ho zničit.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prodej notebooků: Asus jako jediný padá, ostatní značky rostou Prodej notebooků: Asus jako jediný padá, ostatní značky rostou
Ve třetím čtvrtletí 2017 se zvýšil prodej notebooků, z čehož dokázaly těšit skoro všichni výrobci z první šestky s výjimkou Asusu. Statistiku nadále vede HP, které pomalu utíká druhému Lenovu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
iOS 11.1.2 řeší problém odezvy displeje iPhone X v chladu iOS 11.1.2 řeší problém odezvy displeje iPhone X v chladu
Smartphone Apple iPhone X měl být průlomovým iPhonem. Zájem je sice obrovský, ale trápí jej tolik problémů, až to pěkné není. Poslední verze operačního systému iOS 11.1.2 řeší alespoň problém s necitlivostí displeje v chladných podmínkách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala