www.svetmobilne.cz
>
>
>
>

HTC U11 Life má být menším a levnějším sourozencem vlajkové lodi

HTC U11 Life má být menším a levnějším sourozencem vlajkové lodi
, , aktualita
Vlajková loď HTC U11 nebude nadlouho jediným smartphonem s funkcí Edge Sense, která umožňuje provádět gesta zmáčknutím telefonu v ruce. Na cestě je model střední třídy U11 Life, který by měl mít menší tělo a „ořezanou“ výbavu.
reklama
Už podruhé se na internetu objevila zmínka o dosud nepředstaveném smartphonu s kódovým označením HTC Ocean Life. Tentokrát si nový model můžeme prohlédnout na obrázku a přečíst si nejnovějšé detaily o výbavě, které se mírně odlišují od předchozích z minulého měsíce. HTC U11 Life, jak by měl znít prodejní název tohoto modelu, svým designem nápadně připomíná právě vlajkovou loď HTC U11, dokonce se také hovoří o odolnosti proti vodě a prachu potvrzené certifikací IP67. Novinka však bude zhotovena v menším měřítku, a to díky použití 5,2” displeje. Jeho rozlišení by mělo činit více než dostačujících 1920 x 1080 pixelů (Full HD). Oproti tomu již prodávané HTC U11 se může pochlubit 5,5” panelem s 2560 x 1440 pixely (Quad HD). Na přední straně si můžeme všimnout domovského tlačítka, které nejspíš poslouží také jako čtečka otisků prstů pro zabezpečení smartphonu.
 
 
HTC U11 Life bude spíše modelem střední třídy, proto místo špičkového Snapdragonu 835 údajně dostane procesor Snapdragon 630. Předchozí zdroj však zmiňoval o něco výkonnější Snapdragon 660, v tomto ohledu tedy nejspíš došlo při vývoji ke změně. Velikost operační paměti prozatím neznáme, můžeme ji ovšem odhadovat na 3 GB nebo 4 GB. Co se týče interního úložistě, mělo by být připraveno 32 GB s možností rozšíření prostřednictvím micro SD karty. HTC U11 Life by mohlo potěšit zájemce o telefon pořizující snímky solidní kvality, přední i zadní strana bude totiž patrně osazena 16MPx snímačem. Zaostávat by telefon neměl ani v kvalitě zvuku, v základním balení totiž zákazníci (alespoň na některých trzích) nejspíš naleznou „špuntová“ sluchátka HTC USonic s funkcí aktivního potlačení okolního hluku. K připojení sluchátek by měl posloužit port USB Type-C, neboť U11 Life bude nejspíš postrádat 3,5mm audio jack.
 
Od svého většiho sourozence U11 si novinka údajně propůjčí funkci Edge Sense, která umožňuje telefon částečně ovládat stlačením jeho bočních hran, kde jsou ukryty senzory. Prozatím není jasné, kdy bude HTC U11 Life představeno ani kolik bude stát.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung Galaxy Tab S4 bude větší a výkonnější Samsung Galaxy Tab S4 bude větší a výkonnější
Benchmark nám prozradil, že Samsung připravuje další high-endový tablet s Androidem. Galaxy Tab S4 bude mít o necelý palec větší úhlopříčku než aktuální Tab S3, ale to není jediná očekávaná změna.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
HTC U12+ oficiálně: nejlepší duálního foťák světa v průsvitném těle HTC U12+ oficiálně: nejlepší duálního foťák světa v průsvitném těle
HTC právě oficiálně představilo svou jedinou letošní vlajkovou loď, která se jmenuje U12+. Přichází se skleněným tělem, které mírně mění barvy a dokonce může být průsvitné. Po stránce výbavy potěší návrat k duálnímu fotoaparátu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mobilní aplikace s AI nejen pro hluché rodiče pozná důvod pláče miminka Mobilní aplikace s AI nejen pro hluché rodiče pozná důvod pláče miminka
Zejména neslyšící rodiče mají velký problém s pláčem svých dětí. Neslyší jej a pokud jej i rozpoznají např. s pomocí technologií detekce hluku, mají potíže rozpoznat důvod pláče. Nová aplikace z Kalifornské univerzity to díky AI pozná.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
DigiLens vyvíjí rozšířenou realitu pro motorkářské přilby DigiLens vyvíjí rozšířenou realitu pro motorkářské přilby
Výrobce HUD systémů DigiLens a Sena, producent Bluetooth zařízení, se dali dohromady a vyvíjí MonoHUD, systém rozšířené reality např. pro motorkářské přilby. Ta využije nejnovější technologie a přinese HUD zobrazení v malém balení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Potvrzeno: Xiaomi Mi 8 se představí 31. května Potvrzeno: Xiaomi Mi 8 se představí 31. května
Xiaomi zveřejnilo teaser na svou dlouho očekávanou vlajkovou loď. V něm potvrzuje předchozí spekulace, že novinka se bude jmenovat Mi 8 a nikoliv MI 7. K oficiálnímu představení dojde v poslední květnový den.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik