Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 110

Téma: SPB Finance 2.x - ještě lepší, ještě více krémovější

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

S blížícím se příchodem Windows Mobile 2005 Magneto přezbrojují softwarové firmy svoje produkty pro tento OS. Ani Spb Software House není vyjímkou - vylepšuje jeden svůj produkt za druhým, nyní i finanční program.

Jak jsem již psal, aplikace je pro Windows Mobile 5.0, ActiveSync 4.0 a kromě toho přináší další novinky = vylepšený plugin do Today, vylepšené reporty atd.
    Nejzásadnějsí a největší novinkou by měl být Spb Finance Entry - rozhraní pro rychlé zadávání finančních operací....

Stránky aplikace - zde najdete více podrobností, novinek a všech možností programu. Download má přes 6 MB a v PDA zabere asi 1,3 MB. Samozřejmostí je i zkušební verze.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Jeden dotaz.Pises ze to jede na win.5,myslis tim "jenom"nebo to pojede i na 2003?Diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    S blížícím se příchodem Windows Mobile 2005 Magneto přezbrojují softwarové firmy svoje produkty pro tento OS. Ani Spb Software House není vyjímkou - vylepšuje jeden svůj produkt za druhým, nyní i finanční program.

Jak jsem již psal, aplikace je pro Windows Mobile 5.0, ActiveSync 4.0 a kromě toho přináší další novinky = vylepšený plugin do Today, vylepšené reporty atd.
    Nejzásadnějsí a největší novinkou by měl být Spb Finance Entry - rozhraní pro rychlé zadávání finančních operací....

Stránky aplikace - zde najdete více podrobností, novinek a všech možností programu. Download má přes 6 MB a v PDA zabere asi 1,3 MB. Samozřejmostí je i zkušební verze.
    Jj, je to vybornej soft. Uz jsem zkousel a docela prehledne a uzivatelske;o)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od simir
    Jeden dotaz.Pises ze to jede na win.5,myslis tim "jenom"nebo to pojede i na 2003?Diky
    Samozrejme ze i na 2k3...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Tak to je super,zkusim to.Snad tam pujde i ta cestina.No uvidime

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

"POZOR"
    Při pokusu přeinstalovat se mi kousnula cihla,nepomohl ani restart,takze musim udělat HARD RESET,tak budte velice opatrny!!!!!!!!!!!!!!!(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Čeština je připravena
    Najdete ji v této diskuzi. Příjemnou zábavu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2002

V predchádzajúcej verzii som mal problém: Po exporte do xml a následnom otvorení v MS excel sú niektoré údaje (čísla) zapísané ako text a teda nie je možné s nimi pracovať Ako odstrániť túto chybu resp. sa jej vyvarovať?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2002

Spb Finance 2.1

The version 2.1 is free for users of Spb Finance 2.0. You can download the copy at http://www.spbsoftwarehouse.com/prod.../download.html

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Vypuštěna verze 2.1.1

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Už jsem to tu jednou psal. Tak jsem se asi unáhlil s novou verzí SPB finance. Měl jsem vytvořeny podkategorie podkategorií a při načtení dat do nové verze se mi vše dalo do jedné úrovně podkategorií. Bohužel tak vznikly podkategorie se stejným názvem čemuž pravděpodobně vděčím za to že nejdou zobrazit výkazy s vynecháním podkategorií. Program si vyláme zuby na jejich sloučení a zahrnutí do hlavní kategorie. Nemáte podobnou zkušenost.Bohužel to dělá i verze 2.1.1. Nevíte někdo jak to vyřešit. Rozhodně se mi nechce přepisovat ve staré jedničkové verzi všechny záznamy abych zrušil tu druhou vrstvu větví. Dík

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nemam stejnou zkusenost, faktem ale je, ze jsem nejdriv udelal "backup" a pak jsem si nove verzi obnovil zalohu a vse mi funguje, jako v predchozi verzi, tzn. vc. kategorii.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

..... spis mam problem s "nadstavbou" - ENTRY, kdy nevim, jak vlozit uplne novy zaznam (porad si mi vnucuji jiz vlozene zaznamy)

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

zdravim uzivatele SPB FINANCE.
    Zkousim prejit z MS MONEY na SPB ale po nainstalovani Finance se my neskutecne zpomalila synchronizace s Outlookem. PC system jede na 100% vykonu a synchronizace trva snad 15min. Po odinstalovani SPB vse bezi v pohode. Pozorujete nekdo neco podobneho? Na FAQ SPB o tom neni ani zminka

Tomas

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Mohl by sem někdo vystavit exportované české kategorie, prosím?
    Přiznám se na rovinu- jsem líný to vyťukávat a překládat.
    Předem děkuji.

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. CF Karta s Wi-Fi do PDA, kde ještě koupit?
    Od marty... v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-03-2008, 11:29
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 14-08-2007, 22:17
  3. mapy do ozi ještě jednou
    Od Petr2005 v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-05-2007, 15:25
  4. Ještě jednou sem...
    Od pavlii_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-01-2005, 16:33