Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPB Finance 2.x - ještě lepší, ještě více krémovější

milos797 (259)|3.3.2009 22:41
Fakt ďakujem, ide super. Teraz to môžem roztočiť s míňaním :-D
voda2 (112)|5.5.2009 10:33
Ako rozbehat automaticke zalohovanie dat ?
Docent (1234)|5.5.2009 13:50
Že by "Nabídka", "Možnosti" a zaškrtnout "Umožnit automatické zálohování"? Případně ještě upravit cestu k souboru zálohy. BTW to automatické zálohování neznamená, že se každých x hodin (dnů, týdnů...) vytvoří záložní soubor. Ten se vytvoří při každém spuštění programu.
voda2 (112)|5.5.2009 16:15
To som nastavil, myslel som ze sa da nastavit nejake automaticke zalohovanie v danu hodinu. Cize ak spravne rozmumiem tak automaticka zaloha sa vykona len pri kazdom spusteni aplikacie.

A este jedna otazka ak zadam nejaku platbu (prijem alebo vydaj) ktorej nastavim aby sa vykonavala automaticky kazdy mesiac v dany den (nastavil som aj vlozit automaticky), tak v zaznamoch pre dany typ uctu sa mi zobrazuje len nablizsia platba alebo prijem, nezobrazuju sa mi ostatne ? Tie sa zobrazia az tato aktualna sa zrealizuje ?
Docent (1234)|11.5.2009 09:59
Ano, rozumíš tomu správně, záloha se vytvoří při každém spuštění. Pokud chceš zálohovat v určitou hodinu, zkus třeba Resco Backup.

K druhé otázce ti neporadím - automatické platby řeším v MS Money a SPB Money synchronizuji.
voda2 (112)|16.5.2009 13:07
Je mozne aby mi aplikacia pripomienkovala ze mam nevyriesene pohladavky ? A ako je to s oznacenim platieb co znamenaju ? (neskontrolovana, skontrolovana, potvrdena) ?
Slavek69 (183)|9.9.2009 19:51
Nainstaloval jsem "RAPH|ROM|6.5|WWE| ★ EnergyROM 'Genesis' (SYS 23016) ★ | Built Sep 6th | Manila 2.1!" a mám problém s SPB Finance. Nejde mi spustit "SPB Finance Entry". Zkusil jsem i znovu flashnout tuto ROMku a nainstalovat SPB Finance na čistou ROM. Stejně to nepomohlo. Nevíte někdo, jak to opravit?
MaxxMaxx (85)|18.1.2010 19:32
mam rovnaky problem. Uz niekto nasiel riesenie. Ja zatial nie ani na spbclub nic nepomaha.
babaq (309)|19.1.2010 21:40
Kdysi to tam tuším někdo řešil - šlo o problém se souborem se skinem.
Ale jinak ruští soudruzi na vývoj Spb Finance serou jak na placatý kámen - po mnoha měsících mlžení a lhaní konečně otevřeně přiznali, že je vývoj stopnutý...
Takže jestli s tím softem máte problémy, tak leda zkusit najít řešení na jejich fóru.
Docent (1234)|21.1.2010 11:10
Vypadá to, že finanční produkty jsou u softwarových firem nějak v nemilosti, Mrkvosoft taky stopnul Microsoft Money :( .