Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 61 1231151 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 915

Téma: TV přehled - něco pro televizní maniaky

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

http://www.twicem.net/templates/prod...ParentMenuID=8

Pokud patří "zírání na bednu" mezi vaše oblíbené denní činnosti, možná stejně jako já postrádáte nějakou malou, ale chytrou aplikaci nahrazující papírový TV program. Něco možná pro Pocket PC existuje, ale ï podle diskuzí na tomto serveru je situace v této oblasti dost tristní...

Včera mi přišla SZ od uživatele miramares, který mi trochu nesměle představil svůj projekt. Už z názvu - TV přehled - logicky vyplývá, jaký má apliakce smysl. Mezi vlastnosti se dá uvést:

• nabídka z cca 30ti různých kanálů
    • stažení přehledu televizních pořadů pro vybrané kanály na max. 7 dní dopředu
    • prohlížení televizních pořadů po jednotlivých kanálech a dnech
    • filtrování přehledu podle kanálů, dnů a času
    • zobrazení právě hraných pořadů a x následujících pořadů
    • nastavení upozornění na konkrétní televizní pořad s definovaným předstihem

V tuto chvíli jde o betaverzi programu a autor bude velmi vděčný za postřehy a komentáře.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00073128_ProgramOverview_FgaA.jpg 
Zobrazení: 237 
Velikost: 24.0 KB 
ID: 2330   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00073128_ProgramOverviewDetail_6g6C.jpg 
Zobrazení: 239 
Velikost: 12.1 KB 
ID: 2331   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00073128_CurrentProgram_iW9J.jpg 
Zobrazení: 215 
Velikost: 15.5 KB 
ID: 2332  

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Moc hezký, už mě nebavilo pokaždé se někam připojovat. Chybí mi tři malý detaily.
    a) mohlo by to stažená data ukládat automaticky, to potvrzení je tam podle mě zbytečný (když už, tak alespoň volbu "ukládat pokaždé".
    b) kdyby se po spuštění programu provedl "update", ušetřilo by to taky pár kliknutí
    c) - a to už je opravdu detail - na VGA je spousta místa, druhý sloupeček s vybraným programem by se taky vešel

Každopádně :yes: a dík.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Záslužný počin Pripájam sa k pripomienkam predošlého a dodávam : Markízu nenačíta
    Sci-Fi : keby bola väzba aj na streamované radio/TV vysielanie ,nejaký "výcuc" dostupných vysielaní,napr. z www.radia.sk s asociaciou na konkretny prehrávač,hmm to by bolo
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00073157_tvprog_e047.jpg 
Zobrazení: 236 
Velikost: 38.2 KB 
ID: 2335  

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Super aplikace!!!! Jednoduchá přehledná. Připojuji s k automatické aktualizaci a druhá věc, odkud to sosá programy? Nešlo by tam přidat třeba CS Film a Film+ ??? Ty totiž nejsou ani v TV časopisech (zatím).... Ale autor to tu možná ani nečte a jeho stránka "kontakt" je velice skromná.... )

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ale samozřejmě, že to čtu, zajímají mě názory ostatních :-) Z datama je zatím problém, momentální zdroj není úplně dokonalý, tak hledám ještě nějakou alternativu...
    Přiznávám, že občas to asi je zbytečně ukecané, ale je to zatím jen beta, potřebuje doladit ;-) s VGA rozlišením mám trochu problém v detekci a momentálně nemám žádné řešení, co by se mi líbilo, aby se to nemuselo dělit. No a ten automatický update by taky asi šel... samozřejmě na volbu v nastavení...
    Tak, nějaké další připomínky?? ;-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od j-cop
    a) mohlo by to stažená data ukládat automaticky, to potvrzení je tam podle mě zbytečný (když už, tak alespoň volbu "ukládat pokaždé".
    b) kdyby se po spuštění programu provedl "update", ušetřilo by to taky pár kliknutí
    c) - a to už je opravdu detail - na VGA je spousta místa, druhý sloupeček s vybraným programem by se taky vešel

Každopádně :yes: a dík.
    a) to není velký problém
    b) tady si nejsem úplně jist, jestli by to každý chtěl, přeci jen ne při každém spuštění je člověk online a někdy by ten update mohl být nevhodný, možná nějaké nastavení...
    c) tohle jsem upřímně nepochopil, kde a jaký sloupec??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tenhle program by se mi moc líbil. Ale po instalaci jsem se pokoušel nahrát data, BT zapnutý, zahlásil mi však chybu při nahrávání dat. Asi po dvou dalších pokusech jsem provedl SR, jestli to nepomůže. Nyní mi však zmizel výběr TV programů a nejsou už zde ani možnosti výběru datumů, od kdy do kdy. Pouze prázdné rámečky. Zkusím promyslet, co dělám špatně a provedu novou instalaci. Jinak myšlenka skvělá !

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od miramares
    a) to není velký problém
    b) tady si nejsem úplně jist, jestli by to každý chtěl, přeci jen ne při každém spuštění je člověk online a někdy by ten update mohl být nevhodný, možná nějaké nastavení...
    c) tohle jsem upřímně nepochopil, kde a jaký sloupec??
    a) fajn :-)
    b) urcite by se dalo udelat v nastaveni ano / ne
    c) viz obrazek, treba takto, samozrejme se spravnym programem (sorry, je to jen ukazka, zadna graficka prace :-P)
    d) jeste jedna vec, pri otvirani ulozeneho souboru by to mohlo skakat na aktualni datum a prvni voleny kanal (skoda kazdeho kliku, ktery padne vedle)

Nicmene se mi to vazne libi - jednoduchy, prehledny, strucny a presto vserikajici. Good job.:yes:
Název: 00073207_Screen001_RuD6.jpg 
Zobrazení: 227 
Velikost: 56.9 KB 
ID: 2336  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, RealVGA se blbe detekuje, protoze OS nevraci ty udaje spravne. Ja mam rozepsanou open-source knihovnu (pac tu detekci taky potrebuji ), ktera to snad bude vracet spravne, takze v Initu formu to pujde pouzit a spravne nastavit pro controly...

Stouchanec na zaver: Co to udelat open-source?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Vlastislav Šťastný
    Tenhle program by se mi moc líbil. Ale po instalaci jsem se pokoušel nahrát data, BT zapnutý, zahlásil mi však chybu při nahrávání dat. Asi po dvou dalších pokusech jsem provedl SR, jestli to nepomůže. Nyní mi však zmizel výběr TV programů a nejsou už zde ani možnosti výběru datumů, od kdy do kdy. Pouze prázdné rámečky. Zkusím promyslet, co dělám špatně a provedu novou instalaci. Jinak myšlenka skvělá !
    Je důležitý, aby byl v systému MS CF NET 1.0 s SP3. Dá se to zjistit např. v "Nápověda" -> "O programu...", je tam na konci položka "Verze jazyka:" a vedle by měla být verze "1.0.4292.0"

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nešlo by jako zdroj dat použít toto? Občas na to kouknu, když chci vědět, zda náhodou tam není něco zajímavého. Většinou ne-e.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Dík moc autorovi, fakt dost praktické, jednoduché přehledné.:yes: :yes: :yes:
    Pár námětů :
    Add. 1 - v nastavení autoupdate při připojení k PC přes Activesync s možností nastavení počtu dnů v číselném formátu (třeba dopředu/následujících 1-6)
    Add.2 - pro základní volby "ovládání prstem ??
    Add.3 - barvičky podkladu pro úvodní stanu pro každý kanál s nabídkou aktuálních podkladů ( nikoliv konkrétně např. Prima- modrá Nova žlutá atd...)
    Add.4 - Na úvodní straně (obrazovce) tedy alespoň mně funguje posun pouze na detail programu a zpět, ale nikoliv listování jednotlivými aktuálními programy (směr nahoru dolů)

Ale abych nebyl za "rejpala" , ještě jednou dík moc

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2003

Opravdu mila vecicka na PDA , ktera mi docela chybela (a to nejsem zadny TV maniak).
    Taky se pripojuji s zadosti na doplneni moznosti automatickeho nacteni dat pri synchronizaci, popr. po urcite dobe.
    Mozna by stalo i za zvazeni doplneni zobrazeni na ToDay obrazovku se zobrazenim prave probihajicich programu (vybranych) s moznosti rychleho prepnuti do nastaveni a rucniho update.

Mira

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Ukázalo mi to verzi jazyka 1.0.3316.0. Takže zde je asi závada, mám verzi CF s SP 2. Díky za odpověď.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Vlastislav Šťastný
    Ukázalo mi to verzi jazyka 1.0.3316.0. Takže zde je asi závada, mám verzi CF s SP 2. Díky za odpověď.
    MAM STEJNOU VERZI JAZYKA,SLAPE MI TO OK,JEN TA APLIKACE SE MI TAK 20-30SEK. OTVIRA.

Strana 1 z 61 1231151 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Televizní program pro WM6 - Freeware
    Od TheMelin v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 02-12-2009, 11:58
  2. Televizni program
    Od LUK.Krejci_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 06:56
  3. Neco konci, neco zacina aneb neco ze zivota...;)
    Od Pavel Koza v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 18:07