Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TV přehled - něco pro televizní maniaky

Mark314 (232)|30.8.2005 07:55
[QUOTE="AlienSmidy"]Mno...tak to je pech,proste to nefunguje!!!!!!Před tím to normálka šlo,ale ted ani h..... [/QUOTE]
Myslím že stejný problém má asi každý kdo tento program používá... já teda bohužel taky... a fakt by to už chtělo opravit!!!
ipf (2136)|30.8.2005 08:42
Problém je, že miramares se tady už tři neděle neukázal.
Mark314 (232)|30.8.2005 08:44
[QUOTE="ipf"]Problém je, že miramares se tady už tři neděle neukázal.[/QUOTE]
Taky jsem koukal ;)
Nevíte někdo co se s ním stalo?
robox_ce4you (102)|30.8.2005 11:51
Třeba je na dovolený. Doufejme že je ....
landys_ce4you (119)|30.8.2005 11:59
Na mail reagoval, ze provider mel o vikendu problemy, ale uz je to tyden :-(
Musi se pry venovat taky vydelecne cinnosti :-)
miramares (246)|30.8.2005 14:06
Omlouvám se všem přítomný, něco se mi stalo z hostingem a bohužel tohle bylo zatím na freehostingu kvůli testování. Pokusím se to v co nejkratší době rozchodit, aby to alespoň běhalo jako předtím, tj. data. Možná bych mohl na usmířenou uvolnit i jednu betu na starém jádře. Jinak nová ani beta zatím není, protože přepisuju zgruntu jádro, ale času se mi moc teď nedostává... V případě nějakých dalších problémů mi můžete rovnou napsat na "mmares zavináč twicem tečka net", bude to rychlejší :-) ještě jednou se všem omlouvám
karlic (707)|30.8.2005 19:19
Udělej z toho Open Source ;) . Co z toho máš, že něco potíš a výsledek je v nedohlednu :?
AlienSmidy (109)|30.8.2005 19:46
Omluva přijata, v pohodě.
Je to super softík, fakt mi dost usnadnil práci a hlavně jsem se na něm stal závyslí. Fakt díky....
P.S.: ten pomalej start, na to se vy.... stejně, mě ten soft běží furt, tak je to jedno.
ipf (2136)|30.8.2005 23:21
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
MY CHCEME PROGRAM DO CIHLY!
:D :D :D :D :D :D :D :D
VictorC (57)|31.8.2005 19:48
[QUOTE="AlienSmidy"]Omluva přijata, v pohodě.
Je to super softík, fakt mi dost usnadnil práci a hlavně jsem se na něm stal závyslí. Fakt díky....
P.S.: ten pomalej start, na to se vy.... stejně, mě ten soft běží furt, tak je to jedno.[/QUOTE]

svata pravda - 0p3n s0uRc3 RuLezZz
miramares (246)|1.9.2005 22:55
Tak mám pro všechny snad dobrou zprávu. Update je venku ;-) víc informací tady
ipf (2136)|1.9.2005 23:24
Na první pohled to vypadá značně lépe. Akorát by mne zajímalo, k čemu jsou dvě zatržítka na stránce Nahrát data nad tlačítkem Nahrát. Jdou zatrhnout, ale nejsou u nich popisky.
Martin Nenička (25)|2.9.2005 02:46
Díky, fakt, celkem jsem si oddychl že už to funguje..:D ( co je v bedně? a prázdný display.....:(( )
Ale:?:.... ovládání prostředním tlačítkem (MDAII) mi funguje jen u rolování jednotlivých kanálů, na programy se dostanu pouze tapnutím a no a tam to funguje jen mezi zvoleným programem a jeho detailem, rolování pro změnu nikoliv.
Please, (smutně koukám):oops: ty tlačítka by v nové verzi určitě "bodly".
Například
stisk ( přepínání mezi volbou kanálu / programu / datumu)
levá/pravá - detail/program + nahoru/dolů-rolování mezi programy
u kanálu/datumu je to už teď OK jen se na ně dostat jinak než tapnutím
miramares (246)|2.9.2005 08:11
[QUOTE="Martin Nenička"]Díky, fakt, celkem jsem si oddychl že už to funguje..:D ( co je v bedně? a prázdný display.....:(( )
Ale:?:.... ovládání prostředním tlačítkem (MDAII) mi funguje jen u rolování jednotlivých kanálů, na programy se dostanu pouze tapnutím a no a tam to funguje jen mezi zvoleným programem a jeho detailem, rolování pro změnu nikoliv.
Please, (smutně koukám):oops: ty tlačítka by v nové verzi určitě "bodly".
Například
stisk ( přepínání mezi volbou kanálu / programu / datumu)
levá/pravá - detail/program + nahoru/dolů-rolování mezi programy
u kanálu/datumu je to už teď OK jen se na ně dostat jinak než tapnutím
[/QUOTE]
O tomhle vím, jen jsem to neupravoval už v téhle verzi, bude to určitě v té nové :-) myslel jsem, že bude krapítko dřív, ale člověk míní a ostatní mění ;-)
miramares (246)|2.9.2005 08:15
[QUOTE="ipf"]Na první pohled to vypadá značně lépe. Akorát by mne zajímalo, k čemu jsou dvě zatržítka na stránce Nahrát data nad tlačítkem Nahrát. Jdou zatrhnout, ale nejsou u nich popisky.[/QUOTE]

chybička se vloudila ;-) rozšířil jsem funkčnost a nedal aktualizované soubory s textama, dám to co nejdřív na server :-)
jinak to první zatržení udělá automatické uložení dat po nahrání, druhé zatržení zobrazí data, co byla nahrána, možná bude ještě něco podobného v nastavení, přidával jsem tam tuším teď ten formát datumu, aby to nikdo nemusel měnit zbytečně v registrech :-)
ipf (2136)|2.9.2005 08:19
[QUOTE="miramares"]..., bude to určitě v té nové :-) myslel jsem, že bude krapítko dřív, ale člověk míní a ostatní mění...[/QUOTE]
Nespěchej, ať výsledek stojí za to :yes: .
Akorát bys mohl napsat, k čemu jsou ta dvě zatržítka ;) . Díky.
Byl jsem pomalejší. :D .
00086702_TV_m_SRCC.jpg
miramares (246)|2.9.2005 09:11
[QUOTE="ipf"][QUOTE="miramares"]..., bude to určitě v té nové :-) myslel jsem, že bude krapítko dřív, ale člověk míní a ostatní mění...[/QUOTE]
Nespěchej, ať výsledek stojí za to :yes: .
Akorát bys mohl napsat, k čemu jsou ta dvě zatržítka ;) . Díky.
Byl jsem pomalejší. :D .[/QUOTE]

pro jistotu ještě jednou ;-)

1. zatržítko provede automatické uložení stažených dat, tj. dáte "Nahrát" a vše se hned uloží bez použití tlačítka "Uložit"
2. zatržítko zobrazí nahraná data, tak to bylo předtím, že se nejprve nahrála data a zobrazila a teprve následně se to ukládalo, teď si můžete zvolit, jestli se vám zobrazí nebo ne
ipf (2136)|2.9.2005 09:27
Už to testuju ;) .
Apropos, mysliš na nás majitele RealVGA?
miramares (246)|2.9.2005 09:32
[QUOTE="ipf"]Už to testuju ;) .
Apropos, mysliš na nás majitele RealVGA?
[/QUOTE]

přiznávám, že zatím moc nee ;) ale v nové verzi se budu alespoň trochu víc snažit ;)
karlic (707)|2.9.2005 14:54
Pořád když dám "Právě hrají", tak tohle okno nemám jak zavřít :no:
miramares (246)|2.9.2005 15:42
[QUOTE="karlic"]Pořád když dám "Právě hrají", tak tohle okno nemám jak zavřít :no: [/QUOTE]

bugík ;) tak příště ;-)
freewall_ce4you (476)|2.9.2005 17:09
[QUOTE="karlic"]Pořád když dám "Právě hrají", tak tohle okno nemám jak zavřít :no: [/QUOTE]U me zadny problem, chtel bych MiraMaresovi podekovat za super softik. Uz nemusim porad hledat papirovy TV program a nadavat kdo ho kam dal ap.:D
Ikonky bych v nove verzi i ozelil, spis bych se primlouval za moznost videt seznam vsech upozorneni, ev. moznost dodatecneho zruseni upozorneni.

Drzim Miro palce a tesim se na dalsi vylepseni ;)

Moderator: Prispevek upraven.
AlienSmidy (109)|3.9.2005 15:23
SUPER!!!!!!Chtel jsem poděkovat autorovy za znovuroschozeni, uz jsem mel absťák:D Snad jen souhlasím s předchozími příspěvky.Stačí doplnit text u checkboxu a bude to super!!!
Díky moc, jen tak dal.
P.S. kdyby autor uvažoval o zpoplatnění tohoto softu, jsem pro!
Kocir (836)|3.9.2005 17:11
Softik je dobry, ale jeste ...
...kdyby rychleji startoval
...kdyby z uvodni obrazovky slo zadavat upozornovani
...kdyby slo "obcerstvit" obsah uvodni obrazovky s aktualnimi porady. tedy mam to hodinu spustene a zaktualizovani je mozne jenom pres zavreni a znovuotevreni
...kdyby fungovaly vsechny stanice. napriklad marzkiza figuruje v aktualnich poradech, ale v TV poradech ma prazdna data

Jinak za ty prachy dobry :yes:
miroslav_ce4you (219)|3.9.2005 18:41
V data/TV program nefunguje markiza !
nebude to tym dlznom na i ?

Žulda_ce4you (244)|3.9.2005 19:00
[QUOTE="Kocir"]
...kdyby slo "obcerstvit" obsah uvodni obrazovky s aktualnimi porady. tedy mam to hodinu spustene a zaktualizovani je mozne jenom pres zavreni a znovuotevreni
[/QUOTE]

Podrž stylus na displeji a objeví se ti kouzelná funkce ;)
Kocir (836)|3.9.2005 20:26
[QUOTE="miroslav"]V data/TV program nefunguje markiza !
nebude to tym dlznom na i ?

[/QUOTE]


NEBUDE ASI . NEBOT VE VYPISU AKTUALNE BEZICICH PROGRAMU JSOU JEJI PORADY UVEDENY.
miramares (246)|3.9.2005 21:52
Aktualizoval jsem ten update. Přidal jsem do něj soubor s českými texty pro aplikaci, tak si to stáhněte a zobrazí se texty u těch checkboxů, co vám tam teď chybí :-)
miramares (246)|3.9.2005 21:56
[QUOTE="Kocir"]Softik je dobry, ale jeste ...
...kdyby rychleji startoval
...kdyby z uvodni obrazovky slo zadavat upozornovani
...kdyby slo "obcerstvit" obsah uvodni obrazovky s aktualnimi porady. tedy mam to hodinu spustene a zaktualizovani je mozne jenom pres zavreni a znovuotevreni
...kdyby fungovaly vsechny stanice. napriklad marzkiza figuruje v aktualnich poradech, ale v TV poradech ma prazdna data

Jinak za ty prachy dobry :yes: [/QUOTE]

vydrž do nové verze, vím o těchle chybách, ale budu je odstraňovat až v nové verzi...
to obnovení úvodní obrazovky už víš jak se dělá :-)
Kocir (836)|3.9.2005 22:44
Ano, vim. Diky. Taky me to mohlo napadnout.
miroslav_ce4you (219)|4.9.2005 02:27
[QUOTE="Kocir"][QUOTE="miroslav"]V data/TV program nefunguje markiza !
nebude to tym dlznom na i ?

[/QUOTE]



NEBUDE ASI . NEBOT VE VYPISU AKTUALNE BEZICICH PROGRAMU JSOU JEJI PORADY UVEDENY.[/QUOTE]

ved prave preto ;-)
ale uz je to v poriadku!
dik
Kocir (836)|4.9.2005 11:34
Nechapu. NAzev stanice je definovan primo v programu.
Co je v poradku ?

Prispevek upraven moderatorem. Nepotrebna citace odstranena.
oozz (9)|4.9.2005 15:18
Mam iPaq 3715 a nejsou mi stahovat programy. Vyberu si stanici, zadam casove rozmezi a dam nahrat. Objevi se okynko se status barem a po chvili to napise Chyba nahravani dat. Program mam v pameti PDA.
Kdyz se kouknu do souboru errors.txt tak je tam:
ObjectName: GetDataForm
MethodName: btnGetData_click
Message: Sestaveni prostredku nebylo nalezeno.

.NET framework mam taky nainstalovany.


CIm by to mohlo byt? Diky za pomoc :-)
miramares (246)|4.9.2005 19:03
[QUOTE="oozz"]
Kdyz se kouknu do souboru errors.txt tak je tam:
ObjectName: GetDataForm
MethodName: btnGetData_click
Message: Sestaveni prostredku nebylo nalezeno.

.NET framework mam taky nainstalovany.
[/QUOTE]
Mrkni se do "Nápověda -> O programu..." Je tam číslo verze frameworku, co máš. Jinak mi to spíš pošli na mail (mmares zavináč twicem tečka net)
landys_ce4you (119)|4.9.2005 20:41
Me slape vse co predtim, zvykam si na ikonky, pomalost asi stejna, ale jedna vec nejde - Vyber programu :-(
Vyberu vsechny, dam dnesek od 20:00 do dneska 22:00, dam najit a vysledek je prazdna obrazovka :-(((
Zajimave je, ze na zejtrek uz to maka!
Na co je to okenko Format data?
Hondzik_ce4you (92)|4.9.2005 21:28
Tak jak tak ctu...tak sem stahnul new werzi ale stejne PRD ! uz pri spusteni mi to hodí errorr.....co s tim ?
luboszevsi (28)|5.9.2005 07:17
Tak Vám nevím, co dělám špatně, ale ještě jsem si nestáhnul ani prográmek:(
Mám hx4700,
verze aplikace: 1.0.2070.37540
verze jazyka: 1.0.4292.0

V souboru errors.txt mi to píše:
ObjectName: GetDataForm
MethodName: btnGetData_Click
Message: WebException

Při pokusu o stažení dat se objeví hláška "Chyba při nahrávání dat".

Poradí mi někdo?
luboszevsi (28)|5.9.2005 07:18
Může být chyba v tom, že se na Net připojuji přes proxy server?
robox_ce4you (102)|5.9.2005 07:53
Všechno mi šlape. Ikony je příjemné oživení programu. Děkuji autorovi za snahu ;)
jumbo_ce4you (162)|5.9.2005 08:20
Komu to nefunguje, možná se pokouší spouštět jen ten updatovaný .exe soubor. Je však třeba nainstalovat přes .cab předchozí verzi a ten .exe jen zkopírovat do příslušné složky v cihle přes ten starý.
karlic (707)|5.9.2005 09:00
[QUOTE="freewall"][QUOTE="karlic"]Pořád když dám "Právě hrají", tak tohle okno nemám jak zavřít :no: [/QUOTE]U me zadny problem[/QUOTE]
V možnostech si zruš zaškrtnutí "Zobrazit aktuální program" a dej Uložit, Zavřít.
Potom si znovu spusť tento prográmek a zvol "Data" "Právě hrají".
Naskočí ti okno, které nelze nijak zavřít :no:
Už víš vocogo? ;)
Myrek_ce4you (188)|5.9.2005 09:10
Pripojuji se k dotazu, na co je policko "Format data"?
miramares (246)|5.9.2005 13:35
[QUOTE="landys"]Na co je to okenko Format data?[/QUOTE]

definuješ si formát pro zobrazení v různých výběrech datumu, třeba v přehledu programů...
miramares (246)|5.9.2005 13:38
[QUOTE="luboszevsi"]Může být chyba v tom, že se na Net připojuji přes proxy server?[/QUOTE]
tak to bohužel jo, současná verze má problém s přístupem přes proxy, hlavně když se musíš autorizovat :-( momentálně to odstraňuju v nové verzi
miramares (246)|5.9.2005 13:40
[QUOTE="jumbo"]Komu to nefunguje, možná se pokouší spouštět jen ten updatovaný .exe soubor. Je však třeba nainstalovat přes .cab předchozí verzi a ten .exe jen zkopírovat do příslušné složky v cihle přes ten starý.[/QUOTE]

no já doufám, že zi nikdo ten původní adresář s instalací nesmazal, ale přehrál jen to exe a ten soubor s texty nebo je to nesrozumitelné, jak jsem to psal na webu?? :-O
miramares (246)|5.9.2005 13:43
[QUOTE="karlic"]V možnostech si zruš zaškrtnutí "Zobrazit aktuální program" a dej Uložit, Zavřít.
Potom si znovu spusť tento prográmek a zvol "Data" "Právě hrají".
Naskočí ti okno, které nelze nijak zavřít :no:
Už víš vocogo? ;) [/QUOTE]

o tomhle bugíku vím, i když jsem si myslel, že jsem to opravoval... asi jsem si to jen myslel ;-)
miramares (246)|5.9.2005 13:45
[QUOTE="Hondzik"]Tak jak tak ctu...tak sem stahnul new werzi ale stejne PRD ! uz pri spusteni mi to hodí errorr.....co s tim ? [/QUOTE]

napiš mi na mejl, jak jsi postupoval a co to hází teď za chybu...
AlienSmidy (109)|5.9.2005 22:00
[QUOTE="miramares"][QUOTE="landys"]Na co je to okenko Format data?[/QUOTE]

definuješ si formát pro zobrazení v různých výběrech datumu, třeba v přehledu programů...[/QUOTE]
.....každopádně, nevím co tam mam vyplnit.Ted tam vidím datum 5.září 2005 21:25:50,
tak jak na formát data
děkuji
prach (60)|6.9.2005 00:03
Ahoj Vážení,
asi dělám něco blbě,
stáhnul jsem si ten ZIP, přímo do PDA, rozbalil a překopíroval dle návodu i soubor LANG a nefunguje to. Pokud spustím soubor exe přímo z průzkumník TAK NEFUNGUJÍ TEXTY NA OBRAZOVCE, pokud spustím přes ikonu ve start menu, tak se spustí, ale vypadá a chová se úplně stejně jako ta nefunkční verze.Kopírování z PC taky nepomohlo. Přeinstaloval jsem tu původní verzi z CAB souboru, znova nakopíroval opravu a je to stále totéž. Ty nové zaškrtávací položky se mi vůbec nezobrazí, jako kdybych kopíroval starý soubor. Mám .NET compact framework v 1.0.3316.0
miramares (246)|6.9.2005 08:41
[QUOTE="AlienSmidy"]
.....každopádně, nevím co tam mam vyplnit.Ted tam vidím datum 5.září 2005 21:25:50,
tak jak na formát data
děkuji[/QUOTE]

promiň, jsem poškozenej a předpokládám, že to každý umí...
já jsem si tam nastavil třeba tohle "ddd d.MMMM yyyy" a pak se datum zobrazuje ve tvaru "po 5.září 2005", což je asi nejlepší varianta.
Jestli někdo bude chtít jiný tvar a neví jak na to, tak ať se mi ozve