Me taky ne ... a zase tak velke to neni, jestli si dobre pamatuju, tak vlastni aplikace ma cca 2 - 3 MB.
[QUOTE="Vladimír Krejčík"]Psal jsem dotaz na autory ...[/QUOTE]
A nezeptal jste se jich pri tom na ty nefunkcni POI ?
Edit by MODERATOR
A nezeptal jste se jich pri tom na ty nefunkcni POI ?
Edit by MODERATOR
zopar krat som tu videl prispevok v ktorom bol spominany track log v TomTom...
moze mi niekto upresnit kde sa log zapisuje a ci to robi automaticky ???
vdaka.
moze mi niekto upresnit kde sa log zapisuje a ci to robi automaticky ???
vdaka.
Kde je přesně ten problém s POI ? Mě to celkem chodí. Ty, které mám navolené, jsou vidět jak ve 2D tak ve 3D, rovněž navigace na nějaký POI taky trasu stvoří. Pokud tam mám psát, tak ať jsem schopen přesně specifikovat problém. Třeba časem odpoví. Nejsou zase tak hrrrr. Na to závěrečné padání jsem se ptal mimulé úterý večer a "už" dnes přišla odpověď. Ale snad užitečná. Po přesunu aplikace do hlavní paměti to zatím nespadlo (zatím u stolu, v autě jsem zatím nebyl).
Nevím jak u ostatních, ale já POI na mapě vidím taky, ale není možné podle toho navigovat. To se mi ve výběru zobrazí pouze nějaké lékárny, taky jsem našel opery, vinárny apod. ptákoviny, ale např. benzinka, servis a jiné často používané tam nejsou vůbec.
EDIT: Myslím tím výber POI při zadávání cíle cesty, ty tam nejsou. Na mapě je ale vidím.
EDIT: Myslím tím výber POI při zadávání cíle cesty, ty tam nejsou. Na mapě je ale vidím.
No, ja nasel soudni sine, vinne sklipky, hranicni prechody a veterinare. A k navigaci se pouzit daji. Akorat ze jsou k nicemu. Potrebuji spis benzinky atd... zrejme nebudou obsazeny.
Takze problemy:
1. POI
Vsechny druhy POI (benzinky, lekarny atd) lze zobrazit jako ikony na 2D a 3D mape. Ovsem pokud chci nektery POI vyhledat at ve funkci prohlizeni mapy nebo pri pokusu pridat do trasy (Navigovat do, A-B, itinerar) tak tyto databaze se jevi jako prazdne bez zaznamu. Napriklad Ambasady, Bankomaty, Cerpaci stanice, Divadala atd ...vse hlasi Body zajmu nenalezeny.
Problem se vyskytuje na cele spolecne mape CR+SRN+RAK+SVYC+POL, Kanarske Ostrovy, udajne Italie. Dalsi mapy jsem nezkousel.
2.VYHLEDAVANI MEST
Na Morave je v ramci podrobne mapy CR (mapa CR+SRN+RAK+SVYC+POL) je spousta mest a i vetsich, ktere na mape jsou videt, jsou pojmenovane, presto vsak je nelze vyhledet. Zkusit jde jakekoliv ktere ma zakreslene pouze prujezdni silnice I a II tridy (Uhersky Brod, Uherske Hradiste, Frydek atd).
JInde jsem zatim na tento problem nenarazil, anni treba v Polsku
1. POI
Vsechny druhy POI (benzinky, lekarny atd) lze zobrazit jako ikony na 2D a 3D mape. Ovsem pokud chci nektery POI vyhledat at ve funkci prohlizeni mapy nebo pri pokusu pridat do trasy (Navigovat do, A-B, itinerar) tak tyto databaze se jevi jako prazdne bez zaznamu. Napriklad Ambasady, Bankomaty, Cerpaci stanice, Divadala atd ...vse hlasi Body zajmu nenalezeny.
Problem se vyskytuje na cele spolecne mape CR+SRN+RAK+SVYC+POL, Kanarske Ostrovy, udajne Italie. Dalsi mapy jsem nezkousel.
2.VYHLEDAVANI MEST
Na Morave je v ramci podrobne mapy CR (mapa CR+SRN+RAK+SVYC+POL) je spousta mest a i vetsich, ktere na mape jsou videt, jsou pojmenovane, presto vsak je nelze vyhledet. Zkusit jde jakekoliv ktere ma zakreslene pouze prujezdni silnice I a II tridy (Uhersky Brod, Uherske Hradiste, Frydek atd).
JInde jsem zatim na tento problem nenarazil, anni treba v Polsku
AD 1. Tak už tu sedím půl hodiny a zkouším přimět PDA k chybě a furt kurva nic, všechno funguje. Z domu v Brně do lékárny ve Vídni, žádný problém. Tak nevím.
AD 2. Řekl bych, že ten nešťastný severovýchod Moravy je čistá nestíhačka v závěrečném chvatu. Prostě to nestihli celé, tak to pustili do světa tak, jak to je. Docela mi to připadá, že tam nechali staré "trojkové" "Hlavní silnice Evropy", které žádné databáze neměly a tak je nemají ani teď. Smiřme se s tím. Furt je to lepší, než dálnice a první třídy od Navigonu. Schválně nehovořím o Dynavixu, ten znám jen z diskuse. Ten zas nemá 3D (zkuste projet při sebelepší hlasové navigaci bez 3D náhledu složité dálniční uzly v západní Evropě - nás nic takového není, to mohu říct jako projektant dopravák) a zatím mapu Evropy. Nikdo není dokonalý.
AD 2. Řekl bych, že ten nešťastný severovýchod Moravy je čistá nestíhačka v závěrečném chvatu. Prostě to nestihli celé, tak to pustili do světa tak, jak to je. Docela mi to připadá, že tam nechali staré "trojkové" "Hlavní silnice Evropy", které žádné databáze neměly a tak je nemají ani teď. Smiřme se s tím. Furt je to lepší, než dálnice a první třídy od Navigonu. Schválně nehovořím o Dynavixu, ten znám jen z diskuse. Ten zas nemá 3D (zkuste projet při sebelepší hlasové navigaci bez 3D náhledu složité dálniční uzly v západní Evropě - nás nic takového není, to mohu říct jako projektant dopravák) a zatím mapu Evropy. Nikdo není dokonalý.
Ted jse zkusil navigovat do: a zvolil jsem POI Lekarny - zadne v seznamu nebyly, ale byla na liste moznost TRASA/POZICE. Pri prepnuti na POZICE se objevily lekarny. Takhle jsem ted nasel dost POI v okoli. Benzinky v nich ale nebyly...
Kdyz to zkousim znovu, uz tam ta volba neni ...
Doplneni - musi byt spoctena nejaka trasa, pak tam volba je.
Kdyz to zkousim znovu, uz tam ta volba neni ...
Doplneni - musi byt spoctena nejaka trasa, pak tam volba je.
TO Vladimír Krejčík:
LEKARNY JSOU V POHODE !!!!!, STEJNE JAKO JACHTARKSE PRISTAVY, ALE ZKUS NECO JINACIHO, TREBA TO CO JSEM ZMINOVAL ---BENZINKY, BANKOMATY !!!!
CO SE TYCE MORAVY - TAK POLSKO JE JESTE STRUCNE, ALE MESTA V DATABAZI MA. ONO JE TO HEZKE MIT MESTA NA MAPE, ALE KDYZ SE NEDAJI VYHLEDAT TAK TO DOST SNIZUJE POUZITELNOST MAPY PRO TENTO REGION.
Edit by MODERATOR
LEKARNY JSOU V POHODE !!!!!, STEJNE JAKO JACHTARKSE PRISTAVY, ALE ZKUS NECO JINACIHO, TREBA TO CO JSEM ZMINOVAL ---BENZINKY, BANKOMATY !!!!
CO SE TYCE MORAVY - TAK POLSKO JE JESTE STRUCNE, ALE MESTA V DATABAZI MA. ONO JE TO HEZKE MIT MESTA NA MAPE, ALE KDYZ SE NEDAJI VYHLEDAT TAK TO DOST SNIZUJE POUZITELNOST MAPY PRO TENTO REGION.
Edit by MODERATOR
Tak jsem zkusil od nějaké benzinky v Ostravě k bankomatu ve Zlíně - a je to reálná trasa. Nechci vypadat jako dealer TomToma, ale furt nechce zkolabovat. Samozřejmě severovýchod Moravy se nedá počítat, ten je evidentně mimo mísu. Ber to jako fakt.
Mluvis o tom, ze zacnes treba navigaci z A do B, jako start zvolis Bod zajmu a das vyhledat benzinku v Broune - Prazska ?
Nebo v mape kliknes na benzinku ?
Nebo v mape kliknes na benzinku ?
To jsi zatim jediny komu to funguje. Prosim hod screen se seznamem benzinek v TT5 v POI. Tobe se treba daji vybrat i parkoviste ci restaurace?
[QUOTE="ms"]Mluvis o tom, ze zacnes treba navigaci z A do B, jako start zvolis Bod zajmu a das vyhledat benzinku v Broune - Prazska ?
Nebo v mape kliknes na benzinku ? [/QUOTE]
To je neco jineho, pokud je naplanovana trasa a necha se zobrazit seznam poi, tak je tam mozne zvolit filtr na poi jenom ty co jsou na trase.
Nebo v mape kliknes na benzinku ? [/QUOTE]
To je neco jineho, pokud je naplanovana trasa a necha se zobrazit seznam poi, tak je tam mozne zvolit filtr na poi jenom ty co jsou na trase.
Dočetl se někdo někde, že se dají POI vybírat klikem na mapě ? Já zatím ne. Mám za to, že základní filosofie všech navigátorů je dostat člověka z bryndy. Nevím, kde jsem (ví to je GPSka)...pomóóóc. Najdi mi nejbližší bankomat, najdi mi nejbližší hotel, najdi mi nejbližší nemocnici... A to podle mě funguje. Ale klikat na mapu, že chci od nějakého bankomatu z Aše (hergot píše se to tak, to vypadá hrozně) k nějaké benzince ve Znojmě - nezlobte se na mě, to je kravina non plus ultra. Mám za sebou tisíce km s TomTomem po Evropě a nikdy mě nezklamal. Snad jen kolegu, který se mu moc pletl do práce a zadal při příliš malém zvětšení průjezdní bod (aby blbeček program věděl co a jak a kdo je tady pánem) - bohužel do protisměru dálnice. No a byl pečlivě naveden přes uličky středu malého italského městečka přesně na požadovaný bod na zeměkouli - ale samozřejmě v požadovaném protisměru. Pánové. Neteoretizujme a jezděme.
Doporučuji pozornosti všech ikonu "BZ ve městě" (vždy druhé menu jak v "Navigonat na..." tak "Pokročilé plánování A-B". Tím se určí střed vyhledávání a POI se sortírují dle vzdálenosti od zadaného bodu (samozřejmě ty, které TT má v databázi).
Pánové. Navigace jsou stavěné do auta a k GPS. Zkuste vždy nejprve příslušnou funkci řádně prozkoumat v přirozeném prostředí a ne někde doma u stolu. Možná bude lecos fungovat líp.
Jasne, ze program je staven na praci s GPS, ale je taky staven na mod offline. Na predchystani si cesty treba doma v obyvaku (proto tam je i funkce demo, ktera simuluje prijem GPS).
O funknci BZ v meste vim, ale nedela nic jineho, nez ze to je filtr na POI v urcitem meste, kdy pak dle modu (Navigace nebo prohlizeni mapy) ukaze okolni POI serazene podle vzdalenosti od bodu GPS nebo od pozice kurzoru na mape. A zde je prave problem ze treba prave pro benzinky hlasi ze databaze je prazdna, takze uz je asi jedno zda hledem v BZ nebo v BZ mesta.
Opravdu prosim o screen kde bude seznam POI benzinek, jinak neuverim :) .
P.S:
Jinak TT znam jak sve boty, tez jsme s nim neco najezdil. A nejen s nim.
O funknci BZ v meste vim, ale nedela nic jineho, nez ze to je filtr na POI v urcitem meste, kdy pak dle modu (Navigace nebo prohlizeni mapy) ukaze okolni POI serazene podle vzdalenosti od bodu GPS nebo od pozice kurzoru na mape. A zde je prave problem ze treba prave pro benzinky hlasi ze databaze je prazdna, takze uz je asi jedno zda hledem v BZ nebo v BZ mesta.
Opravdu prosim o screen kde bude seznam POI benzinek, jinak neuverim :) .
P.S:
Jinak TT znam jak sve boty, tez jsme s nim neco najezdil. A nejen s nim.
Včera večer už jsem vytuhnul (já, nikoli PDA). Takže připojený screen vznikl sekvencí "Navigovat na... - BZ ve městě - Znojmo - Čerpací stanice". A jede to tak pro všechny možné skupiny POI. Samozřejmě občas je nejbližší POI třeba 200km daleko, protože zkrátka asi blíž nic nezná, ale nikdy jsem nekončil hláškou, že by POI nebyly dostupné.
Proč to u mě funguje, nevím. Provedl jsem bezproblémovou instalaci (program do FS, mapy DE-..-plus a Italia plus na CF). Do ničeho jsem nešťoural s výjimkou včerejšího přesunu FS do hlavní paměti (od té doby to zatím sespadlo). Kdo mi nevěří, ať se přijede podívat.
Proč to u mě funguje, nevím. Provedl jsem bezproblémovou instalaci (program do FS, mapy DE-..-plus a Italia plus na CF). Do ničeho jsem nešťoural s výjimkou včerejšího přesunu FS do hlavní paměti (od té doby to zatím sespadlo). Kdo mi nevěří, ať se přijede podívat.
Tak tohle funguje velice sporadicky a asi jen tobe.
Jen jednou se mi podarilo zobrazit benzinku, ktera je u nas.
Navic, kdyz stojite na ceste, ktera neni v mape, pak TT suse ohlasi, ze v okoli GPS bodu nejsou zadne POI dostupne a vic se nebavi - to neni moc prijemne.
Prejel jsem tedy na cestu, ktera je na mape=> prazdne.
Povedlo se mi to jen jednou a to jsem musel nechat spocitat trasu A -B od nas do Prahy. Pak se mi 1x /slovy 1x/ povedlo zobrazit nasi benzinku a myslim, ze jsem jeste musel prepnout na "Trasa". Pri druhem pokusu uz to ukazalo prazdne okno...
Jen jednou se mi podarilo zobrazit benzinku, ktera je u nas.
Navic, kdyz stojite na ceste, ktera neni v mape, pak TT suse ohlasi, ze v okoli GPS bodu nejsou zadne POI dostupne a vic se nebavi - to neni moc prijemne.
Prejel jsem tedy na cestu, ktera je na mape=> prazdne.
Povedlo se mi to jen jednou a to jsem musel nechat spocitat trasu A -B od nas do Prahy. Pak se mi 1x /slovy 1x/ povedlo zobrazit nasi benzinku a myslim, ze jsem jeste musel prepnout na "Trasa". Pri druhem pokusu uz to ukazalo prazdne okno...
No když jsem to Znojmo zkusil tak se mi zobrazi tak policejní stanice v Rakousku, kolej/Univerzita a když dám Pláž tak se objeví 173km Lékárna, ale benzínky ani náhodou :)
Navigovat na... - BZ ve městě - Znojmo - Čerpací stanice - PÁD APLIKACE.
Navíc jsem zkusil urychlit start aplikace dle již zmiňovaného návodu (formát karty, jako první nahrát složku s mapou, potom teprve ostatní - dokonce jsem tam nechal jen tu mapu) a start se mi vůbec neurychlil.
Navíc jsem zkusil urychlit start aplikace dle již zmiňovaného návodu (formát karty, jako první nahrát složku s mapou, potom teprve ostatní - dokonce jsem tam nechal jen tu mapu) a start se mi vůbec neurychlil.
Navigovat na... - BZ ve městě - Znojmo - Čerpací stanice - BODY ZAJMU NENALEZENY
A funguje tohle?
Navigovat na... - BZ - Čerpací stanice
Rychlost aplikace se nejvic zrychli pomoci poradne karty. Osobni zkusenost
A funguje tohle?
Navigovat na... - BZ - Čerpací stanice
Rychlost aplikace se nejvic zrychli pomoci poradne karty. Osobni zkusenost
Už jsem si nemyslel, že se mi to někdy podaří, ale Prohlížet mapu - Praha 3 - Olsanska - Kdekoliv - max. přiblížení - Možnosti - BZ - Čerpací stanice - Hotovo - Hotovo a když lehce posunu mapu doleva, tak proti ulici Sauerova je zobrazená čerpací stanice :yes: :yes: :yes:
Nicméně pokud dám symbol kurzoru - Najít blízký BZ - Čerpací stanice, tak mi ...... to opětně slítne. :no: :no: :no: ... :evil:
A teď: když si tu benzínku na té Olšanské dám na střed mapy a začnu oddalovat pohled, tak se mi ukáže až benzínka "U rajské zahrady". Na Jana Želivského ani v přilehlých ulicích není nic, i když tam jsou další dvě. Nicméně, pokud oddaluji dál, tak mi najednou TomTom opětně ... žuchne!
Prostě mi to připadá, že nějaké BZ mám nestandardně zadané v db a pokud na ně dojde (že se mají zobrazit v mapě), tak to spadne. A těch nestandardních bodů mám ale bohužel většinu. Už jsem z toho fakt na prášky:!:
Nicméně pokud dám symbol kurzoru - Najít blízký BZ - Čerpací stanice, tak mi ...... to opětně slítne. :no: :no: :no: ... :evil:
A teď: když si tu benzínku na té Olšanské dám na střed mapy a začnu oddalovat pohled, tak se mi ukáže až benzínka "U rajské zahrady". Na Jana Želivského ani v přilehlých ulicích není nic, i když tam jsou další dvě. Nicméně, pokud oddaluji dál, tak mi najednou TomTom opětně ... žuchne!
Prostě mi to připadá, že nějaké BZ mám nestandardně zadané v db a pokud na ně dojde (že se mají zobrazit v mapě), tak to spadne. A těch nestandardních bodů mám ale bohužel většinu. Už jsem z toho fakt na prášky:!:
[QUOTE="Kocir"]Rychlost aplikace se nejvic zrychli pomoci poradne karty. Osobni zkusenost[/QUOTE]
Tak já to zkusím prohodit, teď mám mapy na SD Lexar High-Speed 1GB, tak ji zkusím dát na CF SanDisk ultra II 1GB a uvidím. To ale až doma, abych si to měl kam odhodit.
Tak já to zkusím prohodit, teď mám mapy na SD Lexar High-Speed 1GB, tak ji zkusím dát na CF SanDisk ultra II 1GB a uvidím. To ale až doma, abych si to měl kam odhodit.
[QUOTE="Vladimír Krejčík"]Pánové. Navigace jsou stavěné do auta a k GPS. Zkuste vždy nejprve příslušnou funkci řádně prozkoumat v přirozeném prostředí a ne někde doma u stolu. Možná bude lecos fungovat líp.[/QUOTE]
Nemas pravdu s tim, jak se pouzivaji POI.
Proc tedy nektere POI jako hranicni prechody, vetrinari atd funguji jak maji, tzn, je uplne jedno, jestli jsem u stolu nebo v aute a dam navigovat na BZ, vyberu kategorii a oni tam jsou a proc benzinky, bankomaty atd tam nejsou ???
Dohrane POI funguji tez bezvadne. At jsem kdekoliv , at mam nebo nemam zapnutou GPS, vzdy je lze za kazde situace nalezt a navigovat k nim.
Nemas pravdu s tim, jak se pouzivaji POI.
Proc tedy nektere POI jako hranicni prechody, vetrinari atd funguji jak maji, tzn, je uplne jedno, jestli jsem u stolu nebo v aute a dam navigovat na BZ, vyberu kategorii a oni tam jsou a proc benzinky, bankomaty atd tam nejsou ???
Dohrane POI funguji tez bezvadne. At jsem kdekoliv , at mam nebo nemam zapnutou GPS, vzdy je lze za kazde situace nalezt a navigovat k nim.
PANOVE KOMU FUNGUJE TOHLE, (AT TO ZPREHLEDNIME):
TEST A (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Benzinky
TEST B (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Lekarny
TEST C (se signalem GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Benzinky
TEST D (se signalem GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Lekarny
Moje vysledky:
NE, ANO, NE, ANO
TEST A (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Benzinky
TEST B (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Lekarny
TEST C (se signalem GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Benzinky
TEST D (se signalem GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Lekarny
Moje vysledky:
NE, ANO, NE, ANO
Zatim nejsem na signalu, takze (zadny platny signal GPS):
kazdopadne
A=B=Ne .
Kdyz bych vybral: Hranicni prechody nebo soudy, tak bez signalu ANO.
Uz to je divne, ze tobe lekarny jdou a me ne.
Zkus jeste udela znovu A,B, C,D, ale pred tim jdi do hlavniho menu c.2 a dej Smazat trasu.
kazdopadne
A=B=Ne .
Kdyz bych vybral: Hranicni prechody nebo soudy, tak bez signalu ANO.
Uz to je divne, ze tobe lekarny jdou a me ne.
Zkus jeste udela znovu A,B, C,D, ale pred tim jdi do hlavniho menu c.2 a dej Smazat trasu.
Tak to jsem z toho jelen. Me jdou zase treba ty soudy a treba hranicni prechody. Lekarny ne.
Jediny rozdil oproti tobe je snad ten, ze mam Acer n35...
Jediny rozdil oproti tobe je snad ten, ze mam Acer n35...
Trasa smazána.
TEST A (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Benzinky - :no:
TEST B (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Lekarny - :no:
TEST C (se signalem GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Benzinky - :no:
TEST D (se signalem GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Lekarny - :no:
Další testy:
TEST AA (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Hraniční přechody - :yes:
TEST AB (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Pokročilé plánování / Domů / BZ / Hraniční přechody / Cínovec - spočítá trasu :yes:
TEST A (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Benzinky - :no:
TEST B (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Lekarny - :no:
TEST C (se signalem GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Benzinky - :no:
TEST D (se signalem GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Lekarny - :no:
Další testy:
TEST AA (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Navigovat na / BZ / Hraniční přechody - :yes:
TEST AB (bez signalu GPS, bez naplanovane trasy)
Pokročilé plánování / Domů / BZ / Hraniční přechody / Cínovec - spočítá trasu :yes:
Ambasada - NE
Bankomat - NE
Cerpaci stanice - NE
Divadlo - NE
Firma - NE
Golfove Hriste - NE
Horsky prusmyk - NE
Hotel - NE
Jachtarsky pristav - ANO
Kasino - NE
Kino - NE
Kluziste - NE
Knihovna - NE
Kolej/Universita - ANO
Koncertni sin - NE
Kongresove centrum - NE
Krajinny/panoramaticky vyhled - NE
Kulturni strediska - NE
Lekarna - ANO
Lekar - NE
Letiste - NE
Misto bohosluzby - NE
Muzeum - NE
Nakupni strediska - NE
Nemocnice - NE
Nocni podniky - NE
Obchod - NE
Odpocivadlo - NE
Opera - ANO
Opravna - NE
Otevrene parko - NE
Park - NE
Parkovaci garaz - NE
PArkoviste pujcovny - NE
Plaz - ANO (ale je to lekarna)
Plovarna - NE
Policejni stanice - ANO
Posta - ANO
Prodejce aut - NE
Pujcovna aut - NE
Rekreacni stredisko - NE
Restaurace - NE
Soudni sin - ANO
Sportovni stredisko - NE
Stadion - NE
Taboriste - NE
Tenisovy kurt - NE
Turisticka atrakce - NE
Turisticke informace - NE
Veterinar - ANO
Vinny sklep - ANO
Vladni urad - ANO
Vodni sporty - NE
Vrcholy hor - NE
Vystaviste - NE
Zabavni park - NE
Zastavk atrajektu - NE
ZOO - NE
Zubar - NE
Zeleznicni nadrazi - NE
Bankomat - NE
Cerpaci stanice - NE
Divadlo - NE
Firma - NE
Golfove Hriste - NE
Horsky prusmyk - NE
Hotel - NE
Jachtarsky pristav - ANO
Kasino - NE
Kino - NE
Kluziste - NE
Knihovna - NE
Kolej/Universita - ANO
Koncertni sin - NE
Kongresove centrum - NE
Krajinny/panoramaticky vyhled - NE
Kulturni strediska - NE
Lekarna - ANO
Lekar - NE
Letiste - NE
Misto bohosluzby - NE
Muzeum - NE
Nakupni strediska - NE
Nemocnice - NE
Nocni podniky - NE
Obchod - NE
Odpocivadlo - NE
Opera - ANO
Opravna - NE
Otevrene parko - NE
Park - NE
Parkovaci garaz - NE
PArkoviste pujcovny - NE
Plaz - ANO (ale je to lekarna)
Plovarna - NE
Policejni stanice - ANO
Posta - ANO
Prodejce aut - NE
Pujcovna aut - NE
Rekreacni stredisko - NE
Restaurace - NE
Soudni sin - ANO
Sportovni stredisko - NE
Stadion - NE
Taboriste - NE
Tenisovy kurt - NE
Turisticka atrakce - NE
Turisticke informace - NE
Veterinar - ANO
Vinny sklep - ANO
Vladni urad - ANO
Vodni sporty - NE
Vrcholy hor - NE
Vystaviste - NE
Zabavni park - NE
Zastavk atrajektu - NE
ZOO - NE
Zubar - NE
Zeleznicni nadrazi - NE
Klobouk dolů :D
Při rychlostech startu TTN jsem se k takovému zevrubnému testu stále ještě neodhodlal.
Při rychlostech startu TTN jsem se k takovému zevrubnému testu stále ještě neodhodlal.
Mas navic:
Lekarna
Policie
Posta
Vladni urad
Ja mam zase Zubar - ale jen nemecke ...
co hranicni prechody ?
Jak velky mas soubory v ProgramFiles\Navigator:
data.chk 1041591B
a v DE_...CZ...mape:
POI.DAT 12664995B
Lekarna
Policie
Posta
Vladni urad
Ja mam zase Zubar - ale jen nemecke ...
co hranicni prechody ?
Jak velky mas soubory v ProgramFiles\Navigator:
data.chk 1041591B
a v DE_...CZ...mape:
POI.DAT 12664995B
jedinny zpusob, jak najdu benzinku:
1) dam spocitat trasu z domova asi 200m za benzinku pres A-B.
2) Navigovat na - BZ - cerpaci stanice. Pak jsou tam moznosti Pozice a Trasa. Prepnu-li to tak, ze sviti Pozice /tj, je aktivni trasa/, objevi se spravne nase cerpaci stanice se vzdalenosti 800m.
- Jestlize bych to chtel ale pres BZ ve meste , mam smulu
- Jestlize dam vyhledat trasu do okresniho mesta, ktera vede kolem te benziny, mam zase smulu
1) dam spocitat trasu z domova asi 200m za benzinku pres A-B.
2) Navigovat na - BZ - cerpaci stanice. Pak jsou tam moznosti Pozice a Trasa. Prepnu-li to tak, ze sviti Pozice /tj, je aktivni trasa/, objevi se spravne nase cerpaci stanice se vzdalenosti 800m.
- Jestlize bych to chtel ale pres BZ ve meste , mam smulu
- Jestlize dam vyhledat trasu do okresniho mesta, ktera vede kolem te benziny, mam zase smulu
Velikost souborů souhlasí.
Hraniční přechody :yes:
Lékárna :no:
Policie :no:
Pošta :no:
Zubař :yes:
Vladní úřad :yes:
U těch zubařů je to 1x pohotovost dětská, 1x pohotovost dospělí, 2x Zubní pohotovost (vše max do 3km), potom 1x Lékárna :?: cca 30km a potom už jen německé (píše mi to 88km????? a přitom po vypočítání trasy to je 145km :!: )
Hraniční přechody :yes:
Lékárna :no:
Policie :no:
Pošta :no:
Zubař :yes:
Vladní úřad :yes:
U těch zubařů je to 1x pohotovost dětská, 1x pohotovost dospělí, 2x Zubní pohotovost (vše max do 3km), potom 1x Lékárna :?: cca 30km a potom už jen německé (píše mi to 88km????? a přitom po vypočítání trasy to je 145km :!: )
Hlavne pro J.Krejcika, nicmene i pro ostatni, at se hneme z mista:
Jakou kdo ma verzi:
Verze apl. 5.000 (4890)
Ovladač GPS: v1.20
Mapa DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-map: v571 .
Jakou kdo ma verzi:
Verze apl. 5.000 (4890)
Ovladač GPS: v1.20
Mapa DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-map: v571 .
[QUOTE="ms"]Hlavne pro J.Krejcika, nicmene i pro ostatni, at se hneme z mista:
Jakou kdo ma verzi:
Verze apl. 5.000 (4890)
Ovladač GPS: v1.20
Mapa DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-map: v571 .[/QUOTE]
Mám přesně to stejné. Testy provedu odpoledne.
Jakou kdo ma verzi:
Verze apl. 5.000 (4890)
Ovladač GPS: v1.20
Mapa DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-map: v571 .[/QUOTE]
Mám přesně to stejné. Testy provedu odpoledne.
Verze apl. 5.000 (4890)
GPS: 1.20
Mapa: v571
CLINE.DAT ............................. 244 808 992
CNAME.DAT ............................. 21 722 243
CNODE.DAT ..............................79 781 519
DE_AT_CH_PL_CZ_Plus.mid...................... 33
DE_AT_CH_PL_CZ_Plus.pna .....................44
DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-Map.cfg ...........12 370
FACES.DAT .............................. 64 466 242
MAPINFO.DAT .............................9 172 311
POI.DAT ..................................12 664 995
SETUP.DAT........................................ 550
TMCCODES.DAT .............................699 408
TRAFFIC.DAT .......................................70
TRAFFIC.INC .......................................77
GPS: 1.20
Mapa: v571
CLINE.DAT ............................. 244 808 992
CNAME.DAT ............................. 21 722 243
CNODE.DAT ..............................79 781 519
DE_AT_CH_PL_CZ_Plus.mid...................... 33
DE_AT_CH_PL_CZ_Plus.pna .....................44
DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-Map.cfg ...........12 370
FACES.DAT .............................. 64 466 242
MAPINFO.DAT .............................9 172 311
POI.DAT ..................................12 664 995
SETUP.DAT........................................ 550
TMCCODES.DAT .............................699 408
TRAFFIC.DAT .......................................70
TRAFFIC.INC .......................................77
Jak velky mas soubory v ProgramFiles\Navigator:
data.chk 1041591B
Je to podivne chovani. POI mohu pouzit, az kdyz spoctu trasu A-B.
Pak je najdu v Navigovat na - BZ ... pri volbe TRASA. Ale benziny ne. Ty mi to da jedine, kdyz predchozi vypocet trasy skoncil tak 200m od ni.
data.chk 1041591B
Je to podivne chovani. POI mohu pouzit, az kdyz spoctu trasu A-B.
Pak je najdu v Navigovat na - BZ ... pri volbe TRASA. Ale benziny ne. Ty mi to da jedine, kdyz predchozi vypocet trasy skoncil tak 200m od ni.
[QUOTE="Kocir"]data05.chk.............683 093[/QUOTE]
jaky 05? Ja mam jen data.chk
Budu az pozde vecer...
jaky 05? Ja mam jen data.chk
Budu az pozde vecer...