Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 19 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 272

Téma: Co říkáte na Acer n50?

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od kukacka
    Kdy asi bude recenze na Acer n50?
    Svetpda před 14 dny sliboval, že během 14 dnů bude recenze.
    Třeba první bude právě tady. Ale to záleží na povolaných..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Jakub Trubenekr
    Citace Původně odesláno od botur
    Ve zkratce je to velmi dobre zarizeni. Akorat nevim jaka bude baterka, to si musime pockat na recenzi. Problematikou PDA se zabyvam asi 2 roky. Chci si koupit nove a prisel jsem na to ze Acer je za malo penez hodne muziky. Na co zbytecne platit nejakou znacku napr. HP apod. kdyz koupite daleko lepsi vybavu za mensi peniz. Pro me je dulezite ze ma zarizeni 2 sloty -SD a CF. 300MHz je taky dostacujici a BT + Wi-fi je neco navic. Za cenu kolem 9.000 s DPH je to parada. Jeste jsem zapomnel nizka vaha a velikost. Myslim si ze stemito vlastnostmi neni na trhu mnoho zarizeni mozna ani zadne.
    Hmm...stále nejsem rozhodnutý jestli Acer N50 nebo Loox 410. Co si myslíš, že je lepší?
    Myslím si, že lepší bude ten Acer, protože jestli planuješ koupit např. GPS-ku do slotu CF, tak potřebuješ ještě jeden slot ze kterého budeš tahat mapy. Navíc, jestli koups zařízení pouze s jedním slotem, tak jak napotvoru budeš potřebovat ten druhý. Myslím si, že ten FS 410 ma pouze SD slot?

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Bude na tomhle foru k recenze na Acer n50? Nevíte někdo o nějaké na české webové scéně. Může být i v angličtině. Prostě nějakou! :!:

Registrace
    Nov 2007

videl bych to tak ze caseeem...:no:

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Tak už jej mám objednaný. Sice jej www.anacomp.cz bude mít až koncem měsíce, ale já mám jistotu, že na mě alespoň jeden zbyde. :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Teď mě tak napadá otázka: Bude acer n50 k dostání s lokalizací? Má to Acer ve zvyku?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Ja si myslim, ze lokalizaci si muzes koupit pripadne i zvlast?

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Ja si myslim, ze lokalizaci si muzes koupit pripadne i zvlast?
    NO to jo. Ale za extra lokalizaci i extra prachy. :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

to nebude drahe. Napr. cestina na Palm Thungsten stoji kolem 400 kc. Tak tady kdyby to i nebylo, tak si myslím že do 1000 kc. I kdyz dneska v CR se prece PDA neprodava bez čestiny. Musime alespon trochu doufat. Ja uz se na nej taky tesim.
    Radek:yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

to nebude drahe. Napr. cestina na Palm Thungsten stoji kolem 400 kc. Tak tady kdyby to i nebylo, tak si myslím že do 1000 kc. I kdyz dneska v CR se prece PDA neprodava bez čestiny. Musime alespon trochu doufat. Ja uz se na nej taky tesim.
    Radek:yes:
    A k Acerum n10 a n30 se čeština dodává?

Registrace
    Nov 2007

Jo, Sunnysoft. Jsem zvedavej na zkusenost

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Jo, Sunnysoft. Jsem zvedavej na zkusenost
    Ne, blbě jsem se vyjádřil. Myslím, jestli je součástí dodávky, když kupuješ pda.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Vcera jsem si jen tak zavolal ze zvedavosti, kdy bude Acer N50 k dostanu na trhu v CR a bohuzel posunuli termin na zacatek brezna. Ja uz se nemuzu dockat az bude na trhu - pomalu odpocitavam kazdy den! Ne delam si srandu. Kdyz jsem se ptal na duvod, pry se vyskytli nejake komplikace a tim byla opozdena dodavka do CR. Tak ze musime jeste chvilku pockat.:

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Vcera jsem si jen tak zavolal ze zvedavosti, kdy bude Acer N50 k dostanu na trhu v CR a bohuzel posunuli termin na zacatek brezna. Ja uz se nemuzu dockat az bude na trhu - pomalu odpocitavam kazdy den! Ne delam si srandu. Kdyz jsem se ptal na duvod, pry se vyskytli nejake komplikace a tim byla opozdena dodavka do CR. Tak ze musime jeste chvilku pockat.:
    Ano, u Anacompu mi toto sdělili také. Mám jej u nich už objednaný, ale ještě mi stále objednávku nepotrdili, ani když jsem je k tomu vyzval (už je to týden). Tak se zamýšlím nad tím, že jej koupím jinde a levněji (nepotrzená objednávka je neplatná).

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Jakube ja bych si taky radeji pockam. Tech obchodu je silene moc - to znamena ze bude i cenovy boj. Nechci delat reklamu, ale to mas napr. mobilonline, cybex, alzasoft, pdacentrum, czechcomputer, anacomp, apod. tak ze vyckavam kde bude pda levnejsi tam si ho vezmu a jeste si jej odepisu s dani. Ja bych si pockal. Jak se rika rano moudrejsi vecera!

Strana 2 z 19 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 13-04-2005, 12:39
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 28-11-2004, 06:38
  3. Jak důvěrně říkáte svému miláčkovi
    Od pernik_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 15-08-2004, 21:55