Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co říkáte na Acer n50?

crz (82)|22.4.2005 14:32
[QUOTE="CommanderZ"]A ono je to snad u jinejch PDA jinak? Napriklad u kamarada na iPaqu to nejde. Jak jsem se na ten n50 joy dival, tak vypadal naprosto v pohode - porad lepsi nez looxackej hranatej nebo prave u iPaqu 19** s desnejma vystupkama, od kterejch bolej prsty. A u n30 se na tom repraku taky nehraje uplne OK:no: [/QUOTE]

Ano u jinych PDA tomu je jinak! Napriklad meho kamose iPaq stim nema zadny problem! Nebo treba starsi Asus A620 taky bez problemu a urcite jich je mnohem mnohem vice (jen ja se v PDAckách zatim tolik neorijentuji)... a hranaty joypad u looxe? O to prece nejde! problem je vtom ze u n50ky je joypad udelany mechanicky tak ze muze stlacit jen jeden smer, paxe musi packa pohnout zpet do "nulove" pozice a pak se teprve muze udat smer jiny! a to je pro mne vice nezli neprakticke!

A o n30ce? skoda mluvit! Proto jsem si ji nikdy neporidil ale myslim ze u n10 to bylo taky v poho (nikdy jsem ji ale nemel v ruce takze ruku do ohne za to nedam)
pantata_ce4you (149)|22.4.2005 14:50
A neni lepsi si koupit gameboy? :D
crz (82)|22.4.2005 16:15
Mno, pokud si chces jenom hrat tak mozna ze ano... ale pokud na tom chces i pracovat tak ne.
07Mario07 (18)|22.4.2005 16:50
Pro Octavian: neříkam, že je něco špatnýho, ale když někdo prodává 2dny staré PDA, tak mi to nepříde v pořádku - třeba je to jen v tom joysticku,
ale já bych si raději koupil nové (nikdy nevíš co může být pravda - koupíš si ho
a druhej den jim ho budeš posílat zpět do ACERU)
Ale nic proti (je to jeho věc)
CommanderZ (1798)|22.4.2005 16:54
[QUOTE="crz"][QUOTE="CommanderZ"]A ono je to snad u jinejch PDA jinak? Napriklad u kamarada na iPaqu to nejde. Jak jsem se na ten n50 joy dival, tak vypadal naprosto v pohode - porad lepsi nez looxackej hranatej nebo prave u iPaqu 19** s desnejma vystupkama, od kterejch bolej prsty. A u n30 se na tom repraku taky nehraje uplne OK:no: [/QUOTE]

Ano u jinych PDA tomu je jinak! Napriklad meho kamose iPaq stim nema zadny problem! Nebo treba starsi Asus A620 taky bez problemu a urcite jich je mnohem mnohem vice (jen ja se v PDAckách zatim tolik neorijentuji)... a hranaty joypad u looxe? O to prece nejde! problem je vtom ze u n50ky je joypad udelany mechanicky tak ze muze stlacit jen jeden smer, paxe musi packa pohnout zpet do "nulove" pozice a pak se teprve muze udat smer jiny! a to je pro mne vice nezli neprakticke!

A o n30ce? skoda mluvit! Proto jsem si ji nikdy neporidil ale myslim ze u n10 to bylo taky v poho (nikdy jsem ji ale nemel v ruce takze ruku do ohne za to nedam)
[/QUOTE]

tak sorry, nevedel jsem ze to myslis takhle. ale stejne bysis na to podle me taky casem zvyknul. a navic, ja jsem dukazem, ze se da bezprobemove hrat i bez joye - her ktery opravdu nesly hrat je par
Diver (49)|22.4.2005 17:06
[QUOTE="IntEx"]Tedka jsem si jeste vzpomnel na jednu "vadu". Taky se Vam, uzivatele N50ky, stalo nekdy, ze vam Vas milacek zahlasil "Backup battery low"? Mne se to stalo hnedka po vytazeni z krabice, tak jsem si rekl, ze asi prvotne nabita neni, tak jsem to soupnul na pul dne na nabijecku a bylo to OK. Ale posledni den, kdy jsem tohle PDAcko mel se tahle situace opakovala. Najednou spadl counter na 27% nabitosti zalozni baterie a zacao to chtit dobiti. Udelal jsem tedy reset a zase to ukazazalo 100%. A to jsem predtim zadne programy (od resetu, nez se to stalo) nepoustel, takze tam softwarove zavineni z me strany asi nemohlo byt...[/QUOTE]

Jo, jednou se mi to stalo taky, asi po 2 hodinach prace. Ukazalo se to pri asi 43% na zalozni baterii a 40% na hlavni.
IntEx_ce4you (130)|22.4.2005 17:56
[QUOTE="Milan Matějovský"][QUOTE="IntEx"]Tedka jsem si jeste vzpomnel na jednu "vadu". Taky se Vam, uzivatele N50ky, stalo nekdy, ze vam Vas milacek zahlasil "Backup battery low"? Mne se to stalo hnedka po vytazeni z krabice, tak jsem si rekl, ze asi prvotne nabita neni, tak jsem to soupnul na pul dne na nabijecku a bylo to OK. Ale posledni den, kdy jsem tohle PDAcko mel se tahle situace opakovala. Najednou spadl counter na 27% nabitosti zalozni baterie a zacao to chtit dobiti. Udelal jsem tedy reset a zase to ukazazalo 100%. A to jsem predtim zadne programy (od resetu, nez se to stalo) nepoustel, takze tam softwarove zavineni z me strany asi nemohlo byt...[/QUOTE]

Jo, jednou se mi to stalo taky, asi po 2 hodinach prace. Ukazalo se to pri asi 43% na zalozni baterii a 40% na hlavni.[/QUOTE]
Ano pravda, zapomnel jsem podotknout, ze na hlavni baterii to ukazalo taky nesmysl.
crz (82)|22.4.2005 18:23
[QUOTE="07Mario07"] ale když někdo prodává 2dny staré PDA, tak mi to nepříde v pořádku - třeba je to jen v tom joysticku,
ale já bych si raději koupil nové (nikdy nevíš co může být pravda - koupíš si ho
a druhej den jim ho budeš posílat zpět do ACERU)
Ale nic proti (je to jeho věc)[/QUOTE]

Eh, joystick byl jednou z hlavnich veci proc jsem si tohle pda vybral!opravdu by mne ani ve snu nenapadlo kdyz nekdo udela takhle dobry pda a da mu takovej ovladaci prvek na kterem je uz na prvni pohled vydet ze tu neni zadny problem snim sepnout dva smery najednou, ze mu to pak znemozni! To mi pripadne skoro jako sabotaz ze strany konstruktera!!
Mno samozrejme ze pocitam stim ze potencialni zajemce si nejdrive pda dukladne prohledne! Jinak ja jsem tu nenabizel to pda po dvou dnech nybrz uz po dvou hodinach (lepe receno po 6 (kdyz pocitam i nabijeni baterky))!

[QUOTE="CommanderZ"]tak sorry, nevedel jsem ze to myslis takhle. ale stejne bysis na to podle me taky casem zvyknul. a navic, ja jsem dukazem, ze se da bezprobemove hrat i bez joye - her ktery opravdu nesly hrat je par[/QUOTE]

To jsem si potom mohl rovnou koupit n30, na beznou praci by stacila a navic je jeste o neco lehci a mensi! Proto jsem si kupoval n50 abych si nemusel zvykat.
CommanderZ (1798)|22.4.2005 18:52
proc jim ho nevratis zpet do ACERU?? pokud neni poskozeny, meli by ti ho vzit
crz (82)|22.4.2005 19:33
A to mohu??? Ja ho bohuzel kupoval u regionalniho prodejce:(
IntEx_ce4you (130)|23.4.2005 01:04
[QUOTE="crz"]A to mohu??? Ja ho bohuzel kupoval u regionalniho prodejce:([/QUOTE]
Samozrejme, ze ne. Pokud by sis ho kupoval na dalku, tj. pres Internet, tak ano, jinak smula :no: -
Diver (49)|25.4.2005 18:03
[QUOTE="IntEx"][QUOTE="Milan Matějovský"][QUOTE="IntEx"]Tedka jsem si jeste vzpomnel na jednu "vadu". Taky se Vam, uzivatele N50ky, stalo nekdy, ze vam Vas milacek zahlasil "Backup battery low"? Mne se to stalo hnedka po vytazeni z krabice, tak jsem si rekl, ze asi prvotne nabita neni, tak jsem to soupnul na pul dne na nabijecku a bylo to OK. Ale posledni den, kdy jsem tohle PDAcko mel se tahle situace opakovala. Najednou spadl counter na 27% nabitosti zalozni baterie a zacao to chtit dobiti. Udelal jsem tedy reset a zase to ukazazalo 100%. A to jsem predtim zadne programy (od resetu, nez se to stalo) nepoustel, takze tam softwarove zavineni z me strany asi nemohlo byt...[/QUOTE]

Jo, jednou se mi to stalo taky, asi po 2 hodinach prace. Ukazalo se to pri asi 43% na zalozni baterii a 40% na hlavni.[/QUOTE]
Ano pravda, zapomnel jsem podotknout, ze na hlavni baterii to ukazalo taky nesmysl.[/QUOTE]

Hlasim druhy pripad! Po asi 15 minutove praci s mapovym sw vyskocila hlaska pri 67% hlavni bat. a 40% zalozni bat. Po soft resetu hlavni bat. 67%, zalozni 100%. Tak nevim, asi je to nejaky bug FW. Uvidime co na to Acer s update.
Octavian (81)|25.4.2005 21:06
Mam dotaz Po vlozeni CF karty do slotu tak je mezi zadni casti a kartou asi 1-2 mm mezera, je to normalni???
botur (67)|25.4.2005 21:12
Ja myslim, ze je to v pohode - muzes tam dat nejenom obyc. CF kartu ale i CF II nebo rozmernejsi CF - modem apod.
Octavian (81)|26.4.2005 09:18
To jo to je pravda ale ze se ti tam prasi kdyz tam mas normalni....jinak nic proti
Pinochio (424)|26.4.2005 15:31
[QUOTE="Octavian"]To jo to je pravda ale ze se ti tam prasi kdyz tam mas normalni....jinak nic proti [/QUOTE]
Bez problému se to dá vyčistit, čistil jsem takhle SD a CF slot od prachu pomocí stlačeného vzduchu (v GM ho mají za 285Kč) a už je v pohodě.
Diver (49)|26.4.2005 20:19
Uz se ve shopech objevuje prislusenstvi - viz muj prispevek ZDE.
Sry za off-topic ;)
pavel.jungmann (9)|27.4.2005 11:25
Ahoj *, mám tu drobný problém - jsem lama. Hrál jsem si s nastavením připojení u mého n50 Premium a teď mi to samo po zapnutí vyhledává sítě a nutí mi je to (+ bliká modrá dioda). Kde je možné nastavit, aby to automaticky sítě nehledalo?

Modrozub je vypnutý.

Díky za nakopnutí.
pavel.jungmann (9)|27.4.2005 11:25
Ahoj *, mám tu drobný problém - jsem lama. Hrál jsem si s nastavením připojení u mého n50 Premium a teď mi to samo po zapnutí vyhledává sítě a nutí mi je to (+ bliká modrá dioda). Kde je možné nastavit, aby to automaticky sítě nehledalo?

Modrozub je vypnutý.

Díky za nakopnutí.
Martin_d_ce4you (7)|27.4.2005 11:49
pavel.jungmann: Mam ten pocit, ze pokud Ti blika modra dioda, tak modrozub vyplej nemas. Stava se mne dost casto, ze N50 odmitne bluetooth vypnout a pak pomuze soft reset. Jinak pokud se Ti snazi nejak aplikace pripojovat, pak je nejjednodusi je vsechy povypinat (settings-system-memory-running programs-stop all)
pavel.jungmann (9)|27.4.2005 12:56
[QUOTE="Martin_d"]pavel.jungmann: Mam ten pocit, ze pokud Ti blika modra dioda, tak modrozub vyplej nemas. Stava se mne dost casto, ze N50 odmitne bluetooth vypnout a pak pomuze soft reset. Jinak pokud se Ti snazi nejak aplikace pripojovat, pak je nejjednodusi je vsechy povypinat (settings-system-memory-running programs-stop all)[/QUOTE]

Hm, tím to nebude, BT bylo a je opravdu vypnuté, vypnul jsem všechny aplikace, a je to pořád stejné. Vždycky se objeví: "Detekováno více sítí. vyberte síť, ke které se chcete připojit".
Po killnutí aplikací už modrá dioda nebliká, nicméně pořád je tam ikona vysílače a zřejmě detekuje sítě. Jak mu říct, aby se na sítě vykašlal ?
hybo (3107)|27.4.2005 13:16
no, jenze pokud se nepletu, tohle neni otazka BT, ale WiFi a funkce zero configuration
pavel.jungmann (9)|27.4.2005 13:46
[QUOTE="hybo"]no, jenze pokud se nepletu, tohle neni otazka BT, ale WiFi a funkce zero configuration[/QUOTE]

Našel jsem to, zde: Start - nastaven- systém - Nastavení napájení - Bezdrátová síť

Prostě jsem tomu vypnul proud ;-)
Johny CZ (23)|27.4.2005 19:40
Tak jsem dneska testoval pripojeni USB u n50 a jsem mile prekvapen!! Pripojil jsem flash disk - bez problemu, mys - bez problemu a dokonce i externi 2,5" pevnej disk v USB boxu. Tam je jedine problem s napajenim, je potreba 2. USB (napajeci) soupnout nekam pres redukci do zasuvky nebo do jinyho compu. Ale jinak vse facha bez jakekoliv instalace!! :yes: :yes:
pavel.jungmann (9)|28.4.2005 07:33
[QUOTE="Johny CZ"]Tak jsem dneska testoval pripojeni USB u n50 a jsem mile prekvapen!! Pripojil jsem flash disk - bez problemu, mys - bez problemu a dokonce i externi 2,5" pevnej disk v USB boxu. Tam je jedine problem s napajenim, je potreba 2. USB (napajeci) soupnout nekam pres redukci do zasuvky nebo do jinyho compu. Ale jinak vse facha bez jakekoliv instalace!! :yes: :yes: [/QUOTE]

Zkoušel jsem USB myš a klávesnici vše opravdu funguje. Jen jeden problém jsem nevyřešil - mám českou lokalizaci od Sunnysoftu a při použití USB klávesnice jsem ho nepřinutil, aby používal českou klávesnici (i když je na PDA navolena), pořád píše anglickou. Poradí někdo ?
Diver (49)|8.5.2005 17:34
Přátelé nezkoumal jste někdo, jestli by na n50 nešla nabíječka do auta pro n30 ? Podle mě by měla jít, je to sice vyšší model ale konektor by měl být stejný, ne ? :?: ;)
CommanderZ (1798)|8.5.2005 17:47
[QUOTE="pavel.jungmann"][QUOTE="Johny CZ"]Tak jsem dneska testoval pripojeni USB u n50 a jsem mile prekvapen!! Pripojil jsem flash disk - bez problemu, mys - bez problemu a dokonce i externi 2,5" pevnej disk v USB boxu. Tam je jedine problem s napajenim, je potreba 2. USB (napajeci) soupnout nekam pres redukci do zasuvky nebo do jinyho compu. Ale jinak vse facha bez jakekoliv instalace!! :yes: :yes: [/QUOTE]

Zkoušel jsem USB myš a klávesnici vše opravdu funguje. Jen jeden problém jsem nevyřešil - mám českou lokalizaci od Sunnysoftu a při použití USB klávesnice jsem ho nepřinutil, aby používal českou klávesnici (i když je na PDA navolena), pořád píše anglickou. Poradí někdo ?[/QUOTE]

Ta lokalizace podporuje jen par specifickych klavesnic (vycet je v nastavenich). Pokud vim, tak mezi nimi neni zadna USB. Na to potrebujes mapovaci program AEK Map (info nekde ve forech, pouzij hledat).
woot (13)|13.5.2005 12:57
Ahojte,
měl bych prosím jeden dotaz. Zkoušel jste někdo s n50 pam. kartu Mickodrive? Předpokládám, že když tam jdou CF, tak s tím nebude problém, že?
Jak je to znát na výdrži, přeci jsou tam "plotýnky". ;)

Díky moc za odpověď.
Woot
maxbaro_ce4you (0)|16.5.2005 11:40
Měl bych otazečku na majitele A 50 Premium jaká je reálná vvýdrž baterie spolu se zařízením připojeném přes BT a nebo při zapnuté Wifi .

Díky za odpověd Jirka
jedle_ce4you (98)|16.5.2005 11:52
[QUOTE="maxbaro"]Měl bych otazečku na majitele A 50 Premium jaká je reálná vvýdrž baterie spolu se zařízením připojeném přes BT a nebo při zapnuté Wifi .

Díky za odpověd Jirka[/QUOTE]

No přesně na hodiny a minuty Ti to neřeknu. Odhadem je to tak 4-5 hodin. Ale to je fakt dost hrubý odhad.

Zrovna tento týden jsem si říkal, že bych to nějak změřil. Poradíte někdo prográmek, který loguje dobu používání?
pdq (380)|16.5.2005 11:57
A ja sa zase zeptam na WiFi prijimač a jeho citlivost.Ako je to ?
Je to bez tej antény to pravé?
Mám mensiu skusenost s FS420 a tam je to bieda.Som v centre pokritia a neni schopne nic zachytit.
Acer n50 a WiFi , ako je na tom?
Dakujem.
jedle_ce4you (98)|16.5.2005 12:02
[QUOTE="pdq"]A ja sa zase zeptam na WiFi prijimač a jeho citlivost.Ako je to ?
Dakujem.[/QUOTE]

Osobně nemám zatím možnost s jinými PDA, ale pro mne je citlivost dostatečná.

Doma chytnu signál i na vzdálenost cca 10 metrů (přes železobetonovou stěnu). V Paříži jsem chytal signál skoro na každém rohu.
IntEx_ce4you (130)|16.5.2005 21:23
[QUOTE="jedle"]No přesně na hodiny a minuty Ti to neřeknu. Odhadem je to tak 4-5 hodin. Ale to je fakt dost hrubý odhad.

Zrovna tento týden jsem si říkal, že bych to nějak změřil. Poradíte někdo prográmek, který loguje dobu používání?[/QUOTE]
4-5 hodin :D ??? To je hodne ustreleny odhad. Vydrzi zhruba 2 hodiny - prakticky odzkoušeno.
jedle_ce4you (98)|16.5.2005 21:34
[QUOTE="IntEx"][QUOTE="jedle"]No přesně na hodiny a minuty Ti to neřeknu. Odhadem je to tak 4-5 hodin. Ale to je fakt dost hrubý odhad.

Zrovna tento týden jsem si říkal, že bych to nějak změřil. Poradíte někdo prográmek, který loguje dobu používání?[/QUOTE]
4-5 hodin :D ??? To je hodne ustreleny odhad. Vydrzi zhruba 2 hodiny - prakticky odzkoušeno.[/QUOTE]
No se zapnoutou Wi-Fi asi jo :).... ta žere jako blázen :(. S vypnutou vydrží rozhodně déle.
Diver (49)|17.5.2005 13:11
Jestli někdo máte n50 od Pdacentra a nedostali jste k němu lokalizaci, ozvěte se jim! Už ji mají a rozesílají, právě mi od nich dorazila :yes: ! Zpoždění bylo zřejmě u Aceru, potvrzuje to i datum pdf souboru manuálu k n50 z půlky dubna. Když si přimyslíte nějaký ten čas k vyrobení cd a distribuci, lze to pochopit.
hanysek3099 (115)|20.5.2005 09:52
Takže konečně jsem se dočkal a od včerejška se můžu považovat za pravoplatného člena místní PDA komunity:D . Je ze mě šťastný vlastník Acer N50. Zatím plně naplňuje moje očekávání, přesně jak jsem čekal se mořím snad jen s nastavením češtiny na externí USB klávce ale to se podá. Pokud byste někdo měl k dispozici "návod pro blbé" tak prosím dejte link apod. Pro kritiky ze strany guruů tohoto fóra nemusíte mít strach diskuze si projdu;)
Honza
Diver (49)|20.5.2005 18:48
Tak sem si pořídil náhradní aku a USB host kabel. Kabel je stejný jako k n30, flashdisk se po připojení objeví jako hard disk a běhá bez problémů :yes:. Aku jsem vložil do kolébky z boku, kde je na něj extra slot a LEDka na ní přešla ze zelené na oranžovou. Když se nabil, opět svítí zeleně.

Rád bych si vyrobil nabíječku do auta. Neví někdo, jestli je potřeba nějak upravit 12V napětí z autobaterie přibastlením nějakých součástek:?: :?: :?:
Johny CZ (23)|22.5.2005 12:25
O baterce jsem taky premyslel, ale pripada mi docela draha... Kde jsi ji kupoval ty? Nabijecku do auta jsem si take chtel vyrobit, ale znamy elektikar mi to rozmluvil, ze se to nevylpati a ze to neni uplne bezpecne... Ze v aute jsou urcite vychylky napeti nebo co a ze je urcite lepsi original nabijecka. A kdyby se nahodou neco stalo, tak to muzes v klidu vyreklamovat. Jinak ji mam objednanou na www.patro.cz za 385 s DPH, coz mi prijde velice rozumna cena!

Mam novou zkusenost! Poridil jsem si mini hard disc 40GB Logitec 1,5" s rozhranim USB 2.0 a jde pripojit k n50 bez nutnosti vedlejsiho napajeni disku! :yes: Proste jen pripojim USB do PDAcka a jede to!:yes: :yes:
Dzejkob (286)|22.5.2005 13:38
[QUOTE]
Mam novou zkusenost! Poridil jsem si mini hard disc 40GB Logitec 1,5" s rozhranim USB 2.0 a jde pripojit k n50 bez nutnosti vedlejsiho napajeni disku! :yes: Proste jen pripojim USB do PDAcka a jede to!:yes: :yes: [/QUOTE]

Jestli se muzu zeptat, kde si ho kupoval? A jak moc to zere baterku, kdyz ho pripojis a samozrejme ho nemas napajenyho z adapteru.
jedle_ce4you (98)|22.5.2005 14:11
[QUOTE="Johny CZ"]O baterce jsem taky premyslel, ale pripada mi docela draha... [/QUOTE]

Já jsem nejlevnější našel tady
http://www.softshop.cz/index.php?cat=1&oddil=detail&zbozi=281. Stojí 1.165,- (včetně DPH). Jinak se dá bězně sehna tak za 1.200,- 1.400,-. Těch 1.165,- mi nepřijde nijak předražené. Na to, že baterka přímo od Aceru je to IMHO ještě docela levné :). Plánuju, že do toho taky půjdu :D
Diver (49)|22.5.2005 14:33
[QUOTE="Johny CZ"]O baterce jsem taky premyslel, ale pripada mi docela draha... Kde jsi ji kupoval ty?[/QUOTE]

TADY za 1154,- s DPH
Johny CZ (23)|22.5.2005 14:39
[QUOTE="Dzejkob"][QUOTE]
Mam novou zkusenost! Poridil jsem si mini hard disc 40GB Logitec 1,5" s rozhranim USB 2.0 a jde pripojit k n50 bez nutnosti vedlejsiho napajeni disku! :yes: Proste jen pripojim USB do PDAcka a jede to!:yes: :yes: [/QUOTE]

Jestli se muzu zeptat, kde si ho kupoval? A jak moc to zere baterku, kdyz ho pripojis a samozrejme ho nemas napajenyho z adapteru.[/QUOTE]

Je koupenej v Japonsku a jeste jsem nemel cas kouknout se, jestli se da sehnat i u nas. Ale konkretne jde o model "Logitec USB2.0 HD 40GB LHD-PBM4OU2", napajeni 5V, 2.5W, tak se zkus podivat. Jak moc to zere baterku nevim jak zjistit, ale muzu zkusit pustit video a zmerit cas, jak dlouho to n50 vydrzi:)) .
Diver (49)|22.5.2005 14:39
[QUOTE="Johny CZ"]Poridil jsem si mini hard disc 40GB Logitec 1,5" s rozhranim USB 2.0 a jde pripojit k n50 bez nutnosti vedlejsiho napajeni disku! :yes: Proste jen pripojim USB do PDAcka a jede to!:yes: :yes: [/QUOTE]

Kde si kupoval a za kolik? Díky. :yes:
Johny CZ (23)|22.5.2005 14:50
[QUOTE="Milan Matějovský"][QUOTE="Johny CZ"]Poridil jsem si mini hard disc 40GB Logitec 1,5" s rozhranim USB 2.0 a jde pripojit k n50 bez nutnosti vedlejsiho napajeni disku! :yes: Proste jen pripojim USB do PDAcka a jede to!:yes: :yes: [/QUOTE]

Kde si kupoval a za kolik? Díky. :yes: [/QUOTE]

Jak rikam, je to koupeno v Japonsku a konkretne to dovezli kluci z www.novynotebook.cz a stal 3000 Kc!!! Jediny problem je, ze meli nejspis posledni kus a dalsi zbozi planuji cca nekdy v zari :( . Kdybys chtel, muzu ti poslat primo telefon, kde ti vse reknou a poradi.
Johny CZ (23)|22.5.2005 15:56
Tak jsem zkousel n50 pripojit k disku a pustit z neho video. (bez jakehololiv napajeni, vse bezelo jen pod baterkou Aceru) N50 vydzela napajet disk 53 minut a pote se disk odpojil. Baterce zbyvalo 11% kapacity.
hanysek3099 (115)|22.5.2005 19:26
wou tak to není špatná výdrž, čekal byyh že náš aceřík klekne rychleji, přece jen naše baterie není kapacitou žádný tlouštík:D
Ale vážne je to docela v pohodě, takhle bych mohl dokoupit nějaký malinký externí harddisc a na něm mít veškeré věci k aceríku. díky za info.
PS: nemáte někdo ty na malinký hardidis tak 5-10 GB stačí přez USB?
Jak jinak důležitá je cena;)
Diver (49)|24.5.2005 13:00
Nechci zakládat další téma, zkusím se zeptat tady - existuje nějaká utilita, která by mi vypsala, která aplikce je nainstalovaná v zařízení a která na SD kartě, případně i která část softu je kde (mapový sw,jízdní řády aj.) ?

Nebo pro stromy nevidím les :D :?:

Díky
Jirka007 (161)|24.5.2005 13:44
[QUOTE="Johny CZ"]Tak jsem zkousel n50 pripojit k disku a pustit z neho video. (bez jakehololiv napajeni, vse bezelo jen pod baterkou Aceru) N50 vydzela napajet disk 53 minut a pote se disk odpojil. Baterce zbyvalo 11% kapacity.[/QUOTE]
To by mne taky zajímalo,co to bylo za disk? Bez externího napájení to je super výkon
Dzejkob (286)|24.5.2005 14:11
To s tim diskem je hodne slusny, i ta cena 3000Kc( pokud sem se nesek :?) neni vubec spatna. Bohuzel spatne to vypada s dostupnosti, v Cechach se asi nesezene. Otazka je, jestli se u nas treba prodava neco podobneho za slusny penize-kolem 3k. Idealni by bylo kapacita aspon 20GB, aby aspon chvili vydrzel bezet na baterii a aby to nebyla moc velka krava. Zatim mi to muze byt jedno, ale vazne uvazuju o PDA a USB host je jedna z priorit.
IntEx_ce4you (130)|25.5.2005 01:03
Nevim, jak to bude s napajenim, ale imho tohle je uplne o necem jinem :cool: .