Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co říkáte na Acer n50?

Pinochio (424)|17.4.2005 20:22
Jaká je kompatibilita USB Hostu?
Johny CZ (23)|17.4.2005 21:18
[QUOTE="07Mario07"]mam n50 premium a je naprosto super. Těch kterým se nelíbí zvuk si nevšímej
(nahoře ikonka - stačí zapnout :D :D )
Fakt super .....................[/QUOTE]

Co myslis tim "nahoře ikonka - stačí zapnout"?

Ja myslel, ze si ostatni stezovali, ze ma nekvalitni zvuk. A co si myslis ty? Zvuk je v poho??
CommanderZ (1798)|17.4.2005 21:39
[QUOTE="Pinochio"]Jaká je kompatibilita USB Hostu?[/QUOTE]

co tim myslis?
Pinochio (424)|17.4.2005 21:41
[QUOTE="CommanderZ"][QUOTE="Pinochio"]Jaká je kompatibilita USB Hostu?[/QUOTE]
co tim myslis?[/QUOTE]
Jak funguje, kolik zarizeni jde/nejde...
Johny CZ (23)|18.4.2005 00:00
Nevite nekdo, jestli uz nekde u nas maj i obyc Acer n50? A v cem je takovej rozdil? Pamet si stejne musim koupit vetsi, takze rozdil 64 MB mi nevadi, procesor to nevim, jestli je takovy rozdil a premium ma kolibku a normal misto ni kabely?? Tak to bych asi sel do normala, 2000 bez DPH je docela rozdil. To si radeji poridim GPSku ;-) Co myslite? Jaky mate nazor?
07Mario07 (18)|18.4.2005 08:10
1. s tim zvukem nevim (je to moje první PDA), ale rozhodně výkon repráčku
stačí (stejnak si koupim n50 earphone - sluchátka 2,5mm) a jsem nad míru
spokojený

2. určítě bych šel do toho n50 premium, (srovnej 520Mhz a 312Mhz -
dneska ti to možná stačí, ale pak můžšš litovat.
128MB a 64MB (paměť se hodí)
Kolíbka (dyž jí jednou budeš chtít zaplatíš stejnak 1000 Kc)

Dyž už si něco kupuju, tak pořádně.


Ale ....... jsou tam ty 2000 Kc + jestli si koupíš kartu

Je to na tobě - tak to uvaž
IntEx_ce4you (130)|18.4.2005 11:30
2 07Mario07: No ale nevyhodou je taky to, ze neni lokalizace. Imho to s ni opadne jako upgrade u FSC na Win SE. A za dalsi...to ze si koupis sluchatka Ti nijak nepomuze, pze ja jsem myslel spatny zvuk na sluchatka. Repracek samozrejme neumi delat zazraky, ale audiovystup na sluchatka je hnus.
07Mario07 (18)|18.4.2005 15:44
Lokalizace mi příde do 14 dnů a zvuk mi v pohodě stačí
(zkoušel jsem to přes redukci).
No jestli chceš kvalitní zvuk .... si kup mp3 přehrávač.
PDA kvuli mp3kam by si koupil za 10500 Kc jen blazen. :D :D :D
Octavian (81)|18.4.2005 16:16
Objednal jsem si na n50 screen protector primo od ACERu asi reknete ze je to predrazeny ale mam spis dotaz jaky s nim mate zkusenosti u ostatnich aceru.. jestli aspon castecne za to stoji.....
IntEx_ce4you (130)|18.4.2005 16:17
[QUOTE="07Mario07"]Lokalizace mi příde do 14 dnů a zvuk mi v pohodě stačí
(zkoušel jsem to přes redukci).
No jestli chceš kvalitní zvuk .... si kup mp3 přehrávač.
PDA kvuli mp3kam by si koupil za 10500 Kc jen blazen. :D :D :D [/QUOTE]
No PDA nejakou uroven zvuku imho mit musi. Tohle to splnuje jen tak tak a utvrzuje mne to v kvalite provedeni Aceru obecne (ono nejen zvuk, ale i telo toho PDAcka je takove cele mirne rozvrzane, coz jsem u FSC a HP nezazil). Jinak co se MP3 tyce...byl to jeden z hlavnich duvodu pro koupi PDA, pze jsem potreboval nejake univerzalni reseni mezi PIM a Multimedii. Myslim si, ze kdyby sis koupil pocitac a nelibil se Ti na nem zvuk a prodavac by Te odbyl s tvrzenim, ze je to pocitac na praci, asi by se Ti to taky nelibilo. Krom toho, 10 599 uz je v porovnani treba s Loox 410/HP1940/... celkem dost a i tyto nizsi modely hrajou mnohem lip, takze mi nerikej, ze se za 10 599 neda sehnat PDA s kvalitnim zvukem pri poslechu MPtrojek :D :D :D .

Acer je proste firma, ktera ma papirove dobre zarizeni za jest lepsi cenu, ale kvalita zakladnich veci je nekde jinde (viz. provedeni notebooku a LCD obecne). Myslel jsem, ze to v oblasti PDA bude jine, ale bohuzel :disgusted: .

Ale abych jenom na n50ku nehazel spinu, tak zase na druhou stranu ta WiFina na nem je krasne citliva a da se s ni pripojit skoro vsude :-).
IntEx_ce4you (130)|18.4.2005 16:18
[QUOTE="Octavian"]Objednal jsem si na n50 screen protector primo od ACERu asi reknete ze je to predrazeny ale mam spis dotaz jaky s nim mate zkusenosti u ostatnich aceru.. jestli aspon castecne za to stoji.....[/QUOTE]
Ad folie: Z posledni objednavky mi doma zustala folie Brando z Loox 420ky za 220,- vcetne posty a sla na nej uplne krasne. Akorat ten prach pri nalepovani je nocni mura :sarcastic:
07Mario07 (18)|18.4.2005 16:31
Mě to fakt rozvrzaný nepřijde.
Zkus ale porovnat premium a HPčko s těmadle funkcema
(to je přeci úplně jiná cenová kategorie)
Je to věc názoru.Mě se líbí, někomu ne.

Hp je Hp
Acer je Acer
Mr. Pocket (6)|18.4.2005 17:16
[QUOTE]Ale abych jenom na n50ku nehazel spinu, tak zase na druhou stranu ta WiFina na nem je krasne citliva a da se s ni pripojit skoro vsude :-).[/QUOTE]

No vida, to rád slyším. Na mp3 mám iPod, ale hledal jsem něco mobilního na e-maily a protože na většině míst, kde se pravidelně pohybuju, je k dispozici wi-fi, je to jasná volba. Dík za informaci!

Slyšel jsem, že Loox 420 není příliš citlivý na signál, tak snad n50 bude lepší.
kubrt777 (18)|18.4.2005 17:24
to intex:

nic mi do toho neni, ale asi bys mel prehodnotit koupi. Mam Acer n50 premium a kraje nejsou vubec rozvrzany, zvuk je v pohode a musim rict ze pomer cena vykon nema chybu. Mimochodem co se tyce Acer notebooku, tak ve stejny cenovy kategorii je jednicka. Pokud nesrovnavam s IBM, ktery stoji1000x tolik :D
Dzejkob (286)|18.4.2005 18:00
Co se tyka zvuku, tak na mem stroji i na Ipaqu 1940 je kvalita vice nez dostatecny a opravdu mi prijde zbytecne si kupovat MP3 prehravac navic (zbytecne dalsi krabicka, kterou bych musel po kapsach tahat :no: ). Kvalita zvuku imho dnes mnohem vice zalezi na sluchatkach nez na typu PDA. Acer n50 sem sice v ruce nemel, ale vazne pochybuju, ze by mel nejak vyrazne horsi kvalitu zvuku, i kdyz nemam osobni zkusenost.
07Mario07 (18)|18.4.2005 18:05
Zlaty slova !!
Ten muj taky neni rozvrzanej a je to muj nejlepsí kámoš.
Neví nikdo o dobrých stránkách, kde je freeware. Dík moc
CommanderZ (1798)|18.4.2005 18:11
prekvapive ce4you nebo pocketpcfreewares.com:D
IntEx_ce4you (130)|18.4.2005 19:29
Kdyz ho beru do ruky za ty cerny kraje, tak je tam po pravy strane (u stylusu) citit propad a vrznuti. Na porovnani zvukovych vystupu pouzivam jednak sluchatka Koss Porta Pro a jednak u svary ve studiu uzavreny Senheisery a ten , kdyz tohle slysel, tak se taky nestacil divit nad chudou kvalitou (slysel i puvodniho Looxe 410, ktery se mu libil). Jinak docela jsem si vsimnul i celkove nizke vydrze na baterku...staci pustit WiFi a hrat treba Atlantis Redux a n50ka jde za necely dve hodiny do haje. To bude asi tim slabym 1060mAh akumulatorem.

Acer ma sice "nabuseny" notebooky a vubec vsechna svoje zarizeni, ale pocet reklamaci z celkoveho prodaneho poctu kusu hovori za vse. Poruchovejsi NTB, nez Acer neznam.

Mam v planu priplatit si 3800,- a jit do Looxe 718, ktery ma vyhody n50ky, je vyzkouseny (zvuk), s lokalizaci nema problem, ma VGA display (!!!, ten mne ucaroval, kdyz jsem ho videl) a taky hlavne silnejsi akumulator (1600mAh). PDAcko nekupuju na rok, nebo dva, ale chci, aby mi vydrzelo minimalne 5 roku, takze si myslim, ze se takovahle investice do toho vyplati...jak se rika..kdyz uz, tak uz :-).
Octavian (81)|18.4.2005 19:34
No aj mam Acer travelmate 290 LCi a nemuzu si an nej stezovat, jako notasi typu umax, premio a i HP byhc si tvrdil rikat ze jsou na tom hur :)
jedle_ce4you (98)|18.4.2005 20:19
Tak jsem se konečně dočkal a přinesl si domů nový Acer n50 Premium. V návodu píši, že by se měl nabíjet minimálně 4 hodiny a až potom s ním začít pracovat. Nechal jsem ho tedy nabíjet, ale jsem dost nedočkavý . Myslíte, že když s ním začnu hrát dříve, tak to hodně uškodí baterce? Ani bych ho nevyndaval z kolébky
crz (82)|18.4.2005 20:28
uz se nemohu dockat az ho budu mit vruce.:))
Chjó jen se bojim ze asi budu muset cekat az ho acer oficialne uvede na trh, pze prodejce u ktereho mam moznost vyuziti velmi pekne slevy ho stale jeste nema moznost obednat GrRrRrR :(( to čekání, ach to čekání...

Mno a až ho dostanu do pracek tak vam tady neco o aceru reknu ( a beda acere estli mne zklame i to pda :evil: ) !!!
jedle_ce4you (98)|19.4.2005 14:53
Musím říci, že mé první dojmy z používání n50 Premium jsou vcelku kladné! Poměr cena / výkon je vynikající. Základní balení je sice dost očesané (chybí manuál, redukce pro napájení, apod.), ale za tu cenu je to asi pochopitelné. Na druhou stranu se v této cenové kategorii kolébka nevidí tak často. Co se týče výdrže baterie, tak zatím nemohu objektivně posoudit. Dneska si s PDA od rána však hraji dost intenzivně a baterka drží slušně (nyní asi 75%).
jedle_ce4you (98)|19.4.2005 14:53
Jinak večer jsem objevil drobnou chybku displaye. Ve spodní části chybí jeden pixel :(. Tento problém je patrný pouze pokud je na displayi zobrazena sytě černá barva. Pak tento pixel stále "svítí". Myslíte, že to je na reklamaci?
IntEx_ce4you (130)|19.4.2005 16:29
Tak jsem N50ku dneska poslal z5. Uz se tesim na VGA Looxe, pze internet na tomto displayi je o necem jinem :-).

Ad Jedle: Bohuzel, tohle je u PDA docela ojedinela vec a vzhledem k vyrobni technoligii se pocita s 99,999 (nevim kolik devitek) procentni funkcnosti, takze tohle duvod k reklamaci neni. Ale pokud Ti hodne vadi, kupoval jsi ho pres internet a jeste tomu neni 14dni, udelej to jako ja - proste ho bez udani duvodu vrat ;) .
IntEx_ce4you (130)|19.4.2005 16:32
Jinak pozor, vysla CZ lokalizace na N50ku, ktera je dostupna na strankach SunnySoftu (www.sunnysoft.cz), ale kde k ni sehnat aktivacni klic netusim :D.
jedle_ce4you (98)|19.4.2005 16:52
[QUOTE="IntEx"]
Ad Jedle: Bohuzel, tohle je u PDA docela ojedinela vec a vzhledem k vyrobni technoligii se pocita s 99,999 (nevim kolik devitek) procentni funkcnosti, takze tohle duvod k reklamaci neni. Ale pokud Ti hodne vadi, kupoval jsi ho pres internet a jeste tomu neni 14dni, udelej to jako ja - proste ho bez udani duvodu vrat ;) .[/QUOTE]

Jo, tuším, že mi reklamaci asi neuznají :? . Bohužel jsem to kupoval v kamenném obchodě, takže vrácení bez udání důvodu není možné :(. Naštěstí to není nic dramatického. Přišel jsem na to náhodou při prohlížení fotek na slideshow, kde je kolem snímku černé pozadí. Dnes se jsem tuto chybku ani jednou nepostřehl.
IntEx_ce4you (130)|19.4.2005 17:53
[QUOTE="jedle"][QUOTE="IntEx"]
Ad Jedle: Bohuzel, tohle je u PDA docela ojedinela vec a vzhledem k vyrobni technoligii se pocita s 99,999 (nevim kolik devitek) procentni funkcnosti, takze tohle duvod k reklamaci neni. Ale pokud Ti hodne vadi, kupoval jsi ho pres internet a jeste tomu neni 14dni, udelej to jako ja - proste ho bez udani duvodu vrat ;) .[/QUOTE]

Jo, tuším, že mi reklamaci asi neuznají :? . Bohužel jsem to kupoval v kamenném obchodě, takže vrácení bez udání důvodu není možné :(. Naštěstí to není nic dramatického. Přišel jsem na to náhodou při prohlížení fotek na slideshow, kde je kolem snímku černé pozadí. Dnes se jsem tuto chybku ani jednou nepostřehl. [/QUOTE]
Proto je prave lepsi kupovat tyhle veci na dalku, pze pak ma clovek dos casu si to v klidu a teple domova poradne prohlednout. Ikdyz musi si vybrat alespon trochu seriozni shop, ze :sarcastic: . Jsem docela zvedavej, jestli budou mit v PDAcentru nejaky problemy s vracenim penez (prodlevy,...), pze bych nerad, aby mi nekdo zavolal s tim, ze mi strhavaji X Kc, ze tam neco chybi...peclive jsem to kontroloval a jeste jsem to do dopisu napsal, takze tam nemuze byt sebemensi problem.

Jinak vadne pixely je obecne nocni mura vsech LCD. Alespon ja, jak vim, ze tam nejaky je, tak mi oci samy sjizdeji na to misto :-/
Dzejkob (286)|19.4.2005 18:03
Jeste k tem vadnym pixelum. Me se objevil jeden az po temer pul roce, takze to je pak problem, ktery nevyresi ani 14ti denni zaruka na vraceni penez :(. Ale je urcite lepsi mit jistotu, ze kdyz neco koupim, tak to ma vsechny pixely v poradku. To je hlavni zrada vadnych pixelu, ze se mohou objevit kdykoliv. Ten muj vadny pixel je videt jen na cernem pozadi (je stale cerveny) a i kdyz bych byl radsi kdyby tam nebyl, zit se s tim da.
mak_ce4you (13)|19.4.2005 19:53
Taky jsem čekal na novýho Acera, ale nakonec jsem si to rozmyslel a koupil LOOXe 720 (jsem nadmíru spokojen), ale sleduju tuhle diskuzi, neboť mně přijde Acer pořád docela sympatický. Moje otázka je tato: Jak je to s USB hostem - musí být při připojení flashdisku, ext. HDD apod. Acer napájený ze sítě nebo to utáhne i na baterii? Z manuálu jsem měl dojem, že je USB host provoz možný jenom při současným napájení ze sítě.
IntEx_ce4you (130)|19.4.2005 20:03
[QUOTE="mak"]Taky jsem čekal na novýho Acera, ale nakonec jsem si to rozmyslel a koupil LOOXe 720 (jsem nadmíru spokojen), ale sleduju tuhle diskuzi, neboť mně přijde Acer pořád docela sympatický. Moje otázka je tato: Jak je to s USB hostem - musí být při připojení flashdisku, ext. HDD apod. Acer napájený ze sítě nebo to utáhne i na baterii? Z manuálu jsem měl dojem, že je USB host provoz možný jenom při současným napájení ze sítě. [/QUOTE]
Aaa muj clovek, tak povidej a prehanej, jaky je? :D

Jinak do toho USB hsotu u Acera jsem zkousel strcit USB Flashdisk Transcend 128MB a normalne to fungovalo i bez napajeni kolebkly.
CommanderZ (1798)|19.4.2005 22:11
ha narddisk se tusim picha externi napajeni vlasnim adapterem toho harddisku
pavel.jungmann (9)|20.4.2005 00:10
Ahoj *, váhám mezi Acer n50 Premium a ASUS MyPal A716 BT+Wifi. HELP ME !!!
Na A716 mě láká dobrá a vyměnitelná baterie (i za cenu velikosti), to u n50 trochu postrádám (zase ale má lepší procesor). Jak je na tom n50 s praktickou výdrží baterie ?? Thx, Pavel
IntEx_ce4you (130)|20.4.2005 11:38
[QUOTE="pavel.jungmann"]Ahoj *, váhám mezi Acer n50 Premium a ASUS MyPal A716 BT+Wifi. HELP ME !!!
Na A716 mě láká dobrá a vyměnitelná baterie (i za cenu velikosti), to u n50 trochu postrádám (zase ale má lepší procesor). Jak je na tom n50 s praktickou výdrží baterie ?? Thx, Pavel[/QUOTE]
S vydrzi baterie n50ka, alespon podle meho tesotvani, pokulhava, protoze mi s wifi vydrzela necele dve hodiny (cca 1:48) v chodu - browsdani na internetu v signalem dobre pokryte oblasti. Imho je to docela malo, ale od 1060mAh akumulatoru nemuzeme chtit zazraky. Je to take jeden z duvodu, proc prechazim na Looxe s 1640mAh baterii.
crz (82)|20.4.2005 12:56
:yes: tak zitra ho mam doma :)) uz se na nej klepu ...

dotaz: je v baleni nejaky screenprotector nebo si ho musim dokoupit?
pls pokud mozno rychlou odpoved at si ho muzu doobednat jeste dnes, dix;)
jedle_ce4you (98)|20.4.2005 13:06
[QUOTE="crz"]dotaz: je v baleni nejaky screenprotector nebo si ho musim dokoupit? pls pokud mozno rychlou odpoved at si ho muzu doobednat jeste dnes, dix;)[/QUOTE]

Musíš si ho koupit. Display je standardních rozměrů, takže na něj pasují myslím běžné fólie. Já jsem si taky hned koupil fólie (myslím, že to byla na iPaq2110 - za 260,-), ale při aplikaci se mi ji podařilo natrhnout :(, takže jsem jí sundal a zatím nemám žádnou :).
crz (82)|20.4.2005 13:09
[QUOTE="jedle"]Musíš si ho koupit. Display je standardních rozměrů, takže na něj pasují myslím běžné fólie. Já jsem si taky hned koupil fólie (myslím, že to byla na iPaq2110 - za 260,-), ale při aplikaci se mi ji podařilo natrhnout :(, takže jsem jí sundal a zatím nemám žádnou :). [/QUOTE]

wow to byla opravdu rychla reakce:) dekuji
jdu doobednat;)
botur (67)|20.4.2005 17:24
DÁMY A PÁNOVÉ,
ACER ČR DNES TJ. 20.4.2004 OFICIÁLNĚ UVEDL NA TRH ACER N 50 A ACER N 50 PREMIUM!!!!
PODIVEJTE SE SAMI!!!!
WWW.ACER.CZ
crz (82)|20.4.2005 20:06
Mel bych zde dotaz na zkusenejsi uzivatele PDA(cek)
chci si do n50 koupit 1Gb flashku (vetsi nez 1Gb uz jsou bohuzel neunosne drahe:( ) ale nabidka je prilis siroka a i ceny se docela dost ruzni, takze bych opravdu ocenil kdyby byl nekdo tak hodny a utrousil tu nejake to info a radu pls...

No a jeste bych potreboval poradit jaky druh flasky je lepsi koupit. Zda SD ci CF ???
crz (82)|20.4.2005 20:09
dodatek: Zda SD nebo CF ci MMC ???
crz (82)|21.4.2005 23:53
Prodám Acer n50 Premium
Jednou zapnuty
cena: 10000

PDA je perfektni, ale nevyhovuje mi joystick :(
jedle_ce4you (98)|22.4.2005 00:15
[QUOTE="crz"]PDA je perfektni, ale nevyhovuje mi joystick :([/QUOTE]

neblázni, na joystick si zvykneš. Já mám n50 pár dní a jsem z něho čím dál tím více nadšenej! Musím říci, že jediné co mi vadí je, že mi bere dost volného času :)
crz (82)|22.4.2005 08:34
Blaznim. Jedineho z ceho mam strach ze bych si musel zvyknout...
(jinak je to PDA po vsech strankach absolutne skvele, a v realu vypada este lepe nezli ne reklamnich screenech, ach jo, ten joystick mi ale opravdu nevyhovuje:/

Nabidka stale plati prodam Acer n50 Premium (uplne novy jednou zapnuty) za 10000,-, volejte 736766601
07Mario07 (18)|22.4.2005 12:05
Já bych řek, že to nebude joystickem.
(přeci jsi ho viděl na stránkach, tak proč by sis ho kupoval)
Tobě vadí asi něco jiného (při prodeji se chyby neříkají - že jo)
Je lepší 500 Kč připlatit a koupit si novej (úplně)
Myslim, že ty si jeden z těch co měli zájem za 9500 s DPH (tato diskuse asi
13-14 sránka)
jedle_ce4you (98)|22.4.2005 12:22
2crz: Jojo, nechci Ti příliš šahat do svědomí, ale o joystick tu asi nejde :-). Byt tebou bych na férovku napsal co Ti vadí nebo co je v nepořádku.
crz (82)|22.4.2005 13:10
Bohuzel, opravdu to je joystickem... kez by melo to pda klidne nejakou vadu treba vadnej pixel (to by mi tak nevadilo hlavne kdyby byl joystick lepsi), ten joystick je pro mne rana pod pas, coz o to tvarove by mi nevadil, ale chtel jsem to pda vyuzit taky na hrani,lec to je celkem problem protoze joystick je jen 4 smerovy (to by taky nevadilo) ale problem je vtom ze se nedaji zmacknout dva smery najednou (a tudiz nejde dosahnout sikmeho smeru a to je TEN problem :( :( ktery nemuzu prekousnout )

to mario: Mas pravdu mel jsem zajem o ten za 9500,- ale neklaplo to (z me stranky, zbytecne komplikovane a ne tak vyhodne, upustil jsem od toho)
(ale asi je fakt ze kdyz tu je eventuelni moznost koupit ho za 9500,- :/ hmm tak se svejma deseti tu asi neprorazim :/ , tak ho teda taky nabizim za 9500,- coz uz je myslim opravdu velmi pekna cena, Acer n50 Premium za 9500,- fungl novy nepouzivany, chjo:( )
Martin_d_ce4you (7)|22.4.2005 13:10
Zdravim vsechny uzivatel N50. Chtel jsme se zeptat, jestli jste se setkali s nasledujicim:
1.pri pouzivani bluetooth(u) se mne "sekne" ikona vpravo dole (nelze na ni kliknout), vypnout bluetooth lze az po soft resetu.
2.pri psani na klavesnici se obcas misto pismene aktivuje mazani jednoho znaku :(
Martin
IntEx_ce4you (130)|22.4.2005 13:39
Tedka jsem si jeste vzpomnel na jednu "vadu". Taky se Vam, uzivatele N50ky, stalo nekdy, ze vam Vas milacek zahlasil "Backup battery low"? Mne se to stalo hnedka po vytazeni z krabice, tak jsem si rekl, ze asi prvotne nabita neni, tak jsem to soupnul na pul dne na nabijecku a bylo to OK. Ale posledni den, kdy jsem tohle PDAcko mel se tahle situace opakovala. Najednou spadl counter na 27% nabitosti zalozni baterie a zacao to chtit dobiti. Udelal jsem tedy reset a zase to ukazazalo 100%. A to jsem predtim zadne programy (od resetu, nez se to stalo) nepoustel, takze tam softwarove zavineni z me strany asi nemohlo byt...
Octavian (81)|22.4.2005 13:43
Ja nevim MARIO na co narazis timto vyjadrenim : Je lepší 500 Kč připlatit a koupit si novej (úplně)
Myslim, že ty si jeden z těch co měli zájem za 9500 s DPH (tato diskuse asi
13-14 sránka)
Ty delas jako by nekdo prodaval mesic starej Acer pricemz ani ja ani crz (ten ho ma 2 den) to tak nedela. Ja mel moznost resp mam moznost sehnat ten Acer za tech 9500,- s tim ale ze jsou tam nevyhoda pro ty co si to chtej odecist z dani je to urceny pro lidi bez teto moznosti...... jjinak je na tom zaruka 2 roky primo od Acera jako u kazdeho jineho zarizeni.... delas jako by byly od nekud kradeny.... mozna ze jsem udelal chybu ze jsem tuhle moznost co mam nekomu vubec nabizel.

A doporučení crzovi ja bych si za tou cenou za 10 000,- stal pze jsi ho vubec nepouzival ( a nevidim na tom nic spatnyho ze jde o joystick ) ja si treba taky nevsimnul ze je ovladatelnej jen do 4 smeru a myslim ze malokdo a urcite se najde enkdo kdo ho bude chtit s tim i ze je tu urcite moznost odectu DPH ne?
CommanderZ (1798)|22.4.2005 14:09
[QUOTE="crz"]Bohuzel, opravdu to je joystickem... kez by melo to pda klidne nejakou vadu treba vadnej pixel (to by mi tak nevadilo hlavne kdyby byl joystick lepsi), ten joystick je pro mne rana pod pas, coz o to tvarove by mi nevadil, ale chtel jsem to pda vyuzit taky na hrani,lec to je celkem problem protoze joystick je jen 4 smerovy (to by taky nevadilo) ale problem je vtom ze se nedaji zmacknout dva smery najednou (a tudiz nejde dosahnout sikmeho smeru a to je TEN problem :( :( ktery nemuzu prekousnout )

to mario: Mas pravdu mel jsem zajem o ten za 9500,- ale neklaplo to (z me stranky, zbytecne komplikovane a ne tak vyhodne, upustil jsem od toho)
(ale asi je fakt ze kdyz tu je eventuelni moznost koupit ho za 9500,- :/ hmm tak se svejma deseti tu asi neprorazim :/ , tak ho teda taky nabizim za 9500,- coz uz je myslim opravdu velmi pekna cena, Acer n50 Premium za 9500,- fungl novy nepouzivany, chjo:( )[/QUOTE]

A ono je to snad u jinejch PDA jinak? Napriklad u kamarada na iPaqu to nejde. Jak jsem se na ten n50 joy dival, tak vypadal naprosto v pohode - porad lepsi nez looxackej hranatej nebo prave u iPaqu 19** s desnejma vystupkama, od kterejch bolej prsty. A u n30 se na tom repraku taky nehraje uplne OK:no:

Inzerat v podpisu je v pohode - nic proti nemu, ale nelibi se mi, ze posledni stranku teto diskuze zaplnuje tema o prodeji i presto ze nazev rika "Co rikate na Acer n50"
crz (82)|22.4.2005 14:14
chjo, hlavne aby se nekdo nasel! Mam v tom vazane sve penize a jakozto pro studenta to pro mne nejni zrovna mala castka:/

sakr ale jinak je to pda opravdu skvele! Fakt rychle a dle meho nazoru i velmi pekne. Ale ten joystick je pro mne klicovej! I za tu cenu ze ho tu musim nabizet pod cenou :(

A navic ten kdo si ho odemne koupi nemusi podstupovat riziko ze vyfasuje kousek s vadnym pixelem jako koupil Jedle! Na tom mem je displej nadhernej!