Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 720 - Rozbaluji krabici kdo ho máte -pište své postřehy.

Lockheart (10)|22.3.2005 16:07
Čtyři měsíce čekání, nadšení, ochladnutí, znovu nadšení, škudlení ze svého mrzkého platu, skoro koupení, nečekané výdaje, znovu škudlení, den co den čtení ce4you, slintání.

A výsledek:
16 tisís v pr*eli, slza štestí v oku a PDA L720 na stole.

Včera jsem ho objednal v Miron..., dneska mi volali že si mám přijít. Od oběda mi leží na stole. Těšim se domu, tam si ho teprve robalim (ano krabice je stále zapečetěná). Strašně se těši.

Doufám že jste nekecali a budemi to stát za to. Zítra si hrdě dopíšu do popisku LOOX 720 snad budou i nějaké fotky.

Mějte se všichni fajn a....

..............Zítra Lockheart ;)
dort (1212)|22.3.2005 17:49
tak se také přidávám do spolku :-)
oskarkou (1)|4.4.2005 09:31
:? Nazdar Lidi FS LOOX 720 mám od prosince, a ještě nikdy předtím jsem s PDA nic nedělal, takže je jasné, že jsem totální samouk. Většina věcí není problém, ale potřebuji poradit:
1. vložil jsem do slotu SD kartu a nemůžu na ni nic uložit.
2. k synchronkabelu jsem připojil flash disk a vůbec není vidět, natož aby se s ním dalo pracovat.
3.jak mám nainstalovat a spustit nový software?
4. nemůžu rozbalit zkomprimované zip soubory
Díky za případné rady.
oskarkou@centrum.cz
brn (114)|4.4.2005 18:53
[QUOTE="oskarkou"]3.jak mám nainstalovat a spustit nový software?
4. nemůžu rozbalit zkomprimované zip soubory[/QUOTE]

3) vetsinou pres normalni pocitac s ActiveSyncem
4) nainstaluj si Total Commander for PocketPC, ten umi ZIPy.
dort (1212)|4.4.2005 20:08
[QUOTE="oskarkou"]:? Nazdar Lidi FS LOOX 720 mám od prosince, a ještě nikdy předtím jsem s PDA nic nedělal, takže je jasné, že jsem totální samouk. Většina věcí není problém, ale potřebuji poradit:
1. vložil jsem do slotu SD kartu a nemůžu na ni nic uložit.
2. k synchronkabelu jsem připojil flash disk a vůbec není vidět, natož aby se s ním dalo pracovat.
3.jak mám nainstalovat a spustit nový software?
4. nemůžu rozbalit zkomprimované zip soubory
Díky za případné rady.
oskarkou@centrum.cz[/QUOTE]

ad 1) v čtečce ji vidíte? pokud nemáte čtečku, zkuste třeba SPB Pocket Plus -myslím že je tam i 14 dní trial a z něj formátovat disk -> tedy předpokládám, že ji v LOOXu vidíte?!

2) otázka zda je podporován, dohrával jste tam nějaké drivery?

3) viz výše, anebo se dá instalovat i z karty

4) kde v LOOX nebo PC?

a rada poslední a závěrečná
dříve než se takto budete ptát zkuste tlačítko HLEDAT 99% Vámi popisovaných problémů je již vyřešena a pokud nenajdete odpověď založte vlastní téma s dotazem, to jen pro přehlednost fóra, právě pro nováčky :-)