Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 720 - Rozbaluji krabici kdo ho máte -pište své postřehy.

oltcit (1098)|12.10.2004 19:02
pekny podvecer,mal by som par dotazov ohladom L720.Lokalizacia od Sunnysoftu je dodavana spolu s Pocketom,alebo treba dokupit zvlast?Podporuje aj slovencinu?Je mozne napr. z internej RAMky alebo externeho USB kluca nainstalovat nove programy,alebo to ide len cez PC?Zatial dakujem a stastnym majitelom prajem dlhe noci pri skusani. :yes:
Šeba_oldd (1184)|12.10.2004 19:17
[QUOTE="Milan Švec"]Z LOOXe 720 přes Interwrite od Sunnysoft a CF GSM/GPRS kartu od FSC.
Nemusel jsem nic instalovat (kromě zmíněné češtiny, abych se mohl přihlásit). Stačilo vyplnit úplně stejně nastavení pro GPRS modem podle staré 600ky a na první pokus internet šlape.
P.S.
Crusi dík. Sebo, jak čouhá CF GSM/GPRS karta.[/QUOTE]

Jů :) Milane - gratuluji a doufám, že vše dostane odbornější spád.Dnes jsem byl na Invexu(měli tam dobré párky) a cestou jsem otestoval všechny navigační systémy - tedy produkty které vlastním.Všechny fungují beze zbytku na 1.
Pocket Kim
Route 66
Tom tom 3
Dasch Bord
Vito Smart map
Oziexplorer
Vše se okamžitě přihlásí a nepere se to mezi sebou - jako na MDA

Jinak s tou kartou ti děkuji, zatím jedu přes Ericsson Z 600 úplně bezproblémově.Pokud mám zapnutý smart GSM mohu si na Looxu vytočit číslo , poslat z něj SMS, dokonce mi i zvoní - chci ještě vyzkoušet BT sluchátko jestli by s tím nešlo i telefonovat. Stále myslím na to kde vzít různé ovladače k USB zařízením. Je to asi hudba budoucnosti.
Milan Švec (938)|12.10.2004 19:59
[QUOTE="oltcit"]pekny podvecer,mal by som par dotazov ohladom L720.Lokalizacia od Sunnysoftu je dodavana spolu s Pocketom,alebo treba dokupit zvlast?Podporuje aj slovencinu?Je mozne napr. z internej RAMky alebo externeho USB kluca nainstalovat nove programy,alebo to ide len cez PC?Zatial dakujem a stastnym majitelom prajem dlhe noci pri skusani. :yes: [/QUOTE]Dobrý večer na Slovensko!

Lokalizace od Sunnysoftu je dodávaná jako součást balení 720ky. Nekupuje se zvlášť.

Ke slovenštině cituji z informací fy Sunnysoft na CD s lokalizací:
Instalací lokalizace Sunnysoft InterWrite Pro získáte tyto funkce:
Psaní českých, slovenských a všech středoevropských diakritických znaků (kódová stránka 1250) pomocí softwarové klávesnice nebo rozpoznávání ručně psaného písma s diakritikou.
České a slovenské místní nastavení - umožňuje správné zobrazení data a času, formátů čísel a řazení v seznamech.
Český systém, help, menu, konverzní filtry.
Ovladač klávesnice umožňuje jednoduché přidání dalších klávesnic (maďarská, polská, slovinská …).

Z RAMky i z externího USB klíče lze instalovat přímo na 720ce nové programy. Instalace musí být tzv. CAB soubory. Je jedno, kde jsou umístěné. Můžou být tedy použité i z (720kou akceptovaného!) datového prostoru přes USB Host.
Cvičně jsem připojil 128 MB přívěšek mé ženy (QDIU2disk). Hned se ohlásil jako "Hard Disk" 720ky. (A daly se prohlížet fotky, které tam žena má.) Přes ActiveSync jsem tam na displeji PC vložil CAB instalaci eXEdenových NDays. Pak na displeji PDA přes Průzkumníka tap na název instalačního CAB souboru ve složce "Hard Disk". Instalace proběhla úplně stejně, jako dříve ze složky "Dokumenty" v RAM na staré 600ce. (A Michalovy svátky mi už tedy chodí i na 720ce).

Dík za přání.

P.S.
Petře (Seba) díky.
oltcit (1098)|12.10.2004 20:16
Dakujem za odpoved :) ,je to zatial pre mna novum,pretoze este nevlastnim zariadenie takehoto typu ale som rozhodnuty zakupit tohto Looxa nakolko ma zatial najviac oslovil.Hlavne funkcia USB host,len asi chvilu potrva kym budu k dispozicii ovladace zariadeni.Skusal niekto pripojit externy USB HDD,sprava sa to rovnako ako USB RAM?Este mam dotaz na cenu u vas,videl som na Cybexe 17500 ?Je to aktualne ?Tu mi zatial iba jeden predajca dal ponuku za 19990 bez DPH 19%. Co mi pripada viac ako u vas :(( .Aj to ze su vypredane a dalsie budu az 15.10.Tak netrpezlivo cakam aj na recenziu aj na dalsie informacie.Este sa chcem spytat ,ci sa daju posielat prispevky priamo na mail alebo len oznamenie ze je novy prispevok.Diky a Looxom Zdar.:yes:
electron (8)|12.10.2004 20:19
takze pokial tomu chapem k looxovi ide pripojit kazde USB ale nema ovladace?
nejde na nom ani obycajna USB klavesnica ?
RomanCE (105)|12.10.2004 20:50
Kdyz uz se tu bavime o USB, fotak lze pripojit uplne stejne jako USB klice a opet se chova jako externi HDD, fotky lze prohlizet rovnou z karty fotaku a vse se chova celkem svizne.
oltcit (1098)|12.10.2004 21:03
A co takto pripojit priamo tlaciaren? Ja mam napr.Canon i560 s priamym vstupom na digitalny fotak,myslite ze by to fungovalo vytlacit data priamo z Looxa na tlaciaren?Ma MW2003 v sebe drivery na print?
Radek Novák (309)|12.10.2004 21:04
Na kase maji dodavku pry 14.10.2004 ve 14 hod... na cybexu do 4 dnu... Je to realny? :sarcastic: Kazdopadne ja to koupim stejne az za 2 mesice, ale aby to nebyl problem sehnat ani potom... :evil:
electron (8)|12.10.2004 21:05
sakra tak ta klavesnica ide alebo nie ? - dost mi na tom zalezi
Crusader_ce4you (624)|12.10.2004 21:12
[QUOTE="electron"]sakra tak ta klavesnica ide alebo nie ? - dost mi na tom zalezi[/QUOTE]

Jestli hodláte vznášet dotazy tímto způsobem, tak pochybuju, že vám kdy někdo odpoví. Jednou jste se už ptal a pokud zde nevidíte odpověď, znamená to, že to ještě nikdo nezkoušel. Pokud vám na tom moc záleží, tak si to jděte někam do obchodu vyzkoušet, nebo se dotazujte jiným stylem.
electron (8)|12.10.2004 21:23
neviem co sa vam na mojom style nepaci skor to mal byt vyraz bezradnosti.
nikto tu pisal niceo o USB klavesnici ale nepochopil som ci ide alebo nie.
Crusader_ce4you (624)|12.10.2004 21:28
Mě to připadlo spíše jako výraz nedočkavosti nez bezradnosti, tak jsem to asi španě pochopil. Nechme to plavat. USB klávesnici momentálně nemám k dispozici. Zkusil jsem myš a ta nic neprovedla. Ani se nepřihlásila jako neznámé zařízení. Obávám se, že to s klávesnicí bude stejné, ale chce to vyzkoušet.
electron (8)|12.10.2004 21:50
THX toto je odpoved ktoru som xcel pocut aspon viem ze niesom jediny koho ta moznost zaujima a budem nadalej cakat...
Milan Švec (938)|12.10.2004 21:53
Pokud jde o připojování USB zařízení pomocí USB Host kabelu k LOOXi 720, tak podle příručky FSC - cituji:
Zařízení USB společnosti Fujitsu Siemens Computers, například disky MEMORYBIRD nebo STORAGEBIRD, lze připojit okamžitě a budou zcela bez potíží rozpoznány jako nové komponenty.
Pokud chcete připojit jiná zařízení USB, zjistěte u prodejce, zda je nutné instalovat ovladače.
Odběr proudu zařízení USB nesmí překročit 100 mA (při +5V). Zařízení USB se spotřebou vyšší než 100 mA musí mít napájení z vlastního napájecího adaptéru.

Toť jediné oficiální informace. Ty neoficiální postupně. :)
Šeba_oldd (1184)|12.10.2004 22:42
Psal jsem, že je to asi hudba budounosti.Přesto jsem nedočkavý a proto se ptám? Je vůbec nějaká možnost předělat klasické ovladače USB zařízení na soubory vhodné pro instalaci do pocket pc? Vysvětlí to zde někdo?
P.S. To co napsal Milan to je zde pověšené od soboty - návod k použití Looxe.
Milan Švec (938)|12.10.2004 23:17
Tak baterka právě došla na nulu. Od spuštění v poledne jela 720ka převážně v Turbo režimu a s vypnutím vypínání podsvětlení při nečinnosti (s asi půl hodinovou pauzou) bez vnějšího napájení doteď.
Tedy přes 10 hodin nepřetržitě.
Pavlucha (1496)|12.10.2004 23:24
[QUOTE="Milan Švec"]Tak baterka právě došla na nulu. Od spuštění v poledne jela 720ka převážně v Turbo režimu a s vypnutím vypínání podsvětlení při nečinnosti (s asi půl hodinovou pauzou) bez vnějšího napájení doteď.
Tedy přes 10 hodin nepřetržitě.[/QUOTE]

Tak to je slušnej výkon ... :O
A nebere si proud z USB při instalacích? Nebo jsi nic neinstaloval a nesynchronizoval?
Milan Švec (938)|12.10.2004 23:58
[QUOTE="Pavlucha"]A nebere si proud z USB při instalacích? Nebo jsi nic neinstaloval a nesynchronizoval?[/QUOTE]To jsem si taky myslel, když jsem zkoušel ten USB Host a připojoval jsem ho ke kabelu. Koukal jsem na stav a taky se mi zdálo, že se vrací nahoru. Tak jsem to odpojil. Asi třikrát byl připojený k PC jako Guest pro instalaci češtiny a při testování USB Hostu. Jel jsem tedy převážně off jenom s údaji v PDA, USB donglu a asi půl hodiny na webu přes GSM/GPRS kartu. SW jsem začal instalovat až teď. Synchronizaci s Outlookem jsem vyřídil taky až teď po připojení nabíječky za necelé dvě minuty (2037 událostí do Kalendáře, 1508 záznamů do Kontaktů a 30 úkolů).
Šeba_oldd (1184)|13.10.2004 00:03
Ta baterka je vazne uzasna jedu od rana s mensimi prestavkami a mam vic jak 30 procent - neuveritelne.Zapnuty rezim Turbo.

Milane ty svatky od eXedena ti codi i po SReset? Jak jsi to proved?Kde je mas instl?
Milan Švec (938)|13.10.2004 00:15
[QUOTE="seba"]Milane ty svatky od eXedena ti codi i po SReset? Jak jsi to proved?Kde je mas instl?[/QUOTE]Chodí mi to až na drobnost (bublina je vyšší než displej na šířku - není tak vidět celé OK tlačítko a spodní okraj bubliny). Ale nic extra jsem s tím nedělal. Instaloval jsem poslední verzi, co jsem našel ve svém skladu (v.3.5 z června). Mám to normálně na implicitním adresáři (tedy v RAM) a je to stejné jako na 600ce předtím. Na šířku i na výšku.
00029913_NDays_nvW3.jpg
Šeba_oldd (1184)|13.10.2004 00:24
No me to po restrtu zmizelo stejne tak ty sunnysofti. V tom jsem se docet ze to nefunguje tak jsem to dal netrapil.
oltcit (1098)|13.10.2004 01:48
:yes: Zavidim vam chlapci,skoda ze sa nemozem pridat pri ladeni.Pripomina mi to moje pokusy s tuningom Motoroly V500. :D Až na to ,že vy viete čo mate robiť, a ja som to vtedy moc nevedel.Dobru noc a nezabudnite PC,PDA....nie je všetko :cool:
RomanCE (105)|13.10.2004 07:09
Muj test baterky byl v rezimu automat s vypinanim podsviceni po 5min necinnosti, podsviceni jsem mel nastavene na 1dilek (pri vetsim bych oslepl), v kolibce byl za tu dobu asi 2x ne dyl jak 5min dohromady. Tzn ze pokud me nejde zrovna o vykon a nebo potrebuji na nejake ceste setrit baterii vydrzim i hodne dyl jak 10hod.

Momentalne jedu od pondeli 6:00 bez nabijeni, aktivne zapnuty cca 5hod a baterie ukazuje 55%.
Brumisek (11)|13.10.2004 07:16
Dnes budu mít v ruce svůj LOOX 720 :D Otázka zní, když si chci rovnou koupit paměťovou kartu, mám si koupit SD, nebo CF ? Jde mi o to, že SD slot spíš v budoucnu použiju na přídavné zařízení, tak abych nemusel vyměňovat karty, tak je lepší koupit si paměť do CF ne ??
PORAĎTE SIM ! :oops: :oops: :oops:
Crusader_ce4you (624)|13.10.2004 07:25
[QUOTE="seba"]No me to po restrtu zmizelo stejne tak ty sunnysofti. V tom jsem se docet ze to nefunguje tak jsem to dal netrapil.[/QUOTE]

Tak v tomto pripade jsem na tom stejne jako seba :( Po instalaci se svatky na chvily objevi na obrazovce a potom se odeberou do ztracena :D Je zajimave, ze na stejnem zarizeni se stejny program chova jinak. Holt jak rikam " Kazdy pocitac si zije svuj vlastni zivot" :D
Crusader_ce4you (624)|13.10.2004 07:27
[QUOTE="Brumisek"]Dnes budu mít v ruce svůj LOOX 720 :D Otázka zní, když si chci rovnou koupit paměťovou kartu, mám si koupit SD, nebo CF ? Jde mi o to, že SD slot spíš v budoucnu použiju na přídavné zařízení, tak abych nemusel vyměňovat karty, tak je lepší koupit si paměť do CF ne ??
PORAĎTE SIM ! :oops: :oops: :oops: [/QUOTE]

Je otazka, zda budete chtit do zarizeni pridavat jeste nejaka zarizeni. Kdyz se podivate do prispevku vyse uvedeneho, tam treba Milan Svec ma v CF slotu GPRS modul, takze v takovem pripade bych doporucil SD. Ale to uz musite rozhodnout sam. ;)
Milan Švec (938)|13.10.2004 07:46
[QUOTE="Brumisek"]Dnes budu mít v ruce svůj LOOX 720 ... chci rovnou koupit paměťovou kartu, mám si koupit SD, nebo CF ? ... SD slot spíš v budoucnu použiju na přídavné zařízení ... je lepší koupit si paměť do CF ...[/QUOTE]Hodně zábavy při práci se 720kou!
V budoucnu bude SD šachta pro přídavná zařízení určitě užitečná. CF je pro přídavné karty (ne paměťové) užitečná už dnes. CF přídavných karet je určitě víc a jejich cena také nejspíš nebude vyšší. Moje volba dnes je - SD 1GB a CF pro periferie.
Milan Švec (938)|13.10.2004 07:59
[QUOTE="Crusader"]... Po instalaci se svatky na chvili objevi na obrazovce a potom se odeberou do ztracena ...[/QUOTE]:) Tak musím udělat radost taky Pavlovi (ipf) - pozdravy do HB!
Mně se po první noci odebralo do ztracena rovnou všechno. Konečně od posledního update systému na 600ce jsem si zopakoval ipfovu oblíbenou zábavu - HaeR start. Jinak to prostě nešlo. A protože jsem tam měl jenom už jinde prověřený Pocket Informant, Spb Pocket Plus a pak už jen PhatPad 2, WisBar Adv. 2 trial a NDays 3.5 (bez Interwrite!) - kterýpak z těch posledních třech to asi bude?
RomanCE (105)|13.10.2004 08:08
Taky me to nedalo a zkousel jsem svatky, po nainstalovani probehlo vse OK ale moje radost trvala do prvniho restartu, ktery skoncil kousnutim a po nem nasledoval uz jen HR.
Crusader_ce4you (624)|13.10.2004 08:09
[QUOTE="Milan Švec"] A protože jsem tam měl jenom už jinde prověřený Pocket Informant, Spb Pocket Plus a pak už jen PhatPad 2, WisBar Adv. 2 trial a NDays 3.5 (bez Interwrite!) - kterýpak z těch posledních třech to asi bude?
[/QUOTE]

Že by záškodnický Interwrite i bez instalace?? :D :D :D
Pavlucha (1496)|13.10.2004 08:56
[QUOTE="Milan Švec"] Tak musím udělat radost taky Pavlovi (ipf) - pozdravy do HB!
Mně se po první noci odebralo do ztracena rovnou všechno.
[/QUOTE]

No, já už se lek, že nDays na Looxu budou běhat, čéče ... :D

Jinak se chci zeptat: kolik softwaru instaluješ do RAM, kolik do LooxStore a jak je pak velký soubor s kompletním backupem ... díky.
Šeba_oldd (1184)|13.10.2004 12:20
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="seba"]... dále SPB pocket plus ... [/QUOTE]

... Pocket Plus ti nechodi?

PavelR.[/QUOTE]

Tak už jsem přišel na to co to dělá.
Celé je to velice sporadické a náhodné.Pokud otevřu Pocket plus z obrazovky dnes tápnutím na SPB křížek - dostanu se do nastavení - začnu nastavovat a zmizí možnost jakkoliv z programu vystoupit.Čiže musí následovat SR.

Pokud to samé provedete z nabídky viz captur4 nic takového se nestane a vypadá to jako capture5 (čiže křížek nebo Ok je v pravém horním rohu).
00029959_pc_capture2_X2ZA.jpg 00029959_pc_capture4_idRo.jpg 00029959_pc_capture5_2p7J.jpg
Milan Švec (938)|13.10.2004 13:50
Dopoledne jsem cvičně vyzkoušel použití 720ky pro záznam zvuku.
Místnost cca 6 x 4 m, 720 na klíně používaná pro ruční psaní poznámek na displej, nejbližší člověk cca 1,5 m, hlavní řečník cca 4 m.
Bez jakéhokoliv natáčení mikrofonu směrem k mluvčím, při zmíněném současném psaní (je slyšet doteky stylusu), bez nastavování čehokoli (standardní výbava systému). Stačilo (při už předtím vypnutém repro) jenom mírně pohnout palcem a stisknout a podržet (1 sec.) knoflík vpravo. Cca skoro 3/4 hodiny záznamu zvuku (postupně, v pěti souborech) - bez rušení čímkoliv a kohokoliv.
Zcela srozumitelný, bez šumu a bez ohledu na vzdálenost mluvících :!: . Teď to poslouchám z repro na PC bez nutnosti se nějak snažit napínat uši. Ta automatika řídící hlasitost záznamu (bez využití zvýšení citlivosti mikrofonu) dělá neuvěřitelné věci! I ruchy a hluky z místnosti znějí zcela přirozeně.

Tušíte ty možnosti? (Samozřejmě při dodržení všeho, co se má.)

Záznam je ve formátu .wav. Těch pět souborů tak vydalo na 39 MB. Protože jsem ještě nevěděl jak, šlo to všechno do RAM. Bez potíží.
Samozřejmě se dá předem přehodit místo pro ukládání (LOOX Store, 1 GB SD karta, nebo 128 MB Hard Disk/Dongle, když si budete přát) v "Nástroje/Možnosti a Uložit do. Nabídnou se všechna úložná místa.
Vyzkoušel jsem to u všech. Všude se vždy automaticky vytvoří složka "My Documents" a v ní je dotyčný zvukový záznam k dispozici.
Takže co to je 39 MB, že.

Je pak otázka, jestli má ještě smysl zjišťovat, zda SW, který to umí do .mp3(hodina do 2MB) bude chodit s VGA u WM2003SE. :)
Brumisek (11)|13.10.2004 16:13
tAK PRÁVĚ JSEM SI PŘIVEZL 720CÍTKU Z VELKOSKLADU! Lidi, to je dělo. Ten nádhernej VGA display se vůbec nedá popsat. Je to tak "sametový obraz" ... úžasný!! Jen jedna věc je trošku zvláštní ... při táhnutí stylusem po obrazovce cítím malý odpor (drhnutí). To u HP nedělá. Co vy na to ?
Šeba_oldd (1184)|13.10.2004 16:32
NEMOHU SLOUZIT JA NA OBRAZOVKU TAP PO PRVE AZ BYLA NALEPENA FOLIE.
Crusader_ce4you (624)|13.10.2004 18:03
[QUOTE="seba"]NEMOHU SLOUZIT JA NA OBRAZOVKU TAP PO PRVE AZ BYLA NALEPENA FOLIE.[/QUOTE]

Stejné i u mě :D Také znám pohyb pouze přes folii ;)
Radek Novák (309)|13.10.2004 18:05
To jako je k tomu prilozena nejaka folie, ktera se da na displey a on se pak treba neposkrabe? :O
Šeba_oldd (1184)|13.10.2004 18:13
Ne přiložená není ale lze jí koupit - levnou, drahou, lepší , horší.Je tady na toto téma diskuze.Dej hledat a napiš folie.
Crusader_ce4you (624)|13.10.2004 18:32
Doporučuji dražší a lepší. My máme se Sebou s těma levnějšíma své zkušenosti, že? :D :D :D
gm_ce4you (176)|13.10.2004 18:47
[QUOTE="Brumisek"]tAK PRÁVĚ JSEM SI PŘIVEZL 720CÍTKU Z VELKOSKLADU! Lidi, to je dělo. Ten nádhernej VGA display se vůbec nedá popsat. Je to tak "sametový obraz" ... úžasný!! Jen jedna věc je trošku zvláštní ... při táhnutí stylusem po obrazovce cítím malý odpor (drhnutí). To u HP nedělá. Co vy na to ?[/QUOTE]

A kolik tě stála??Teda pokud to není tajemství...;)
Pavel Koza (4761)|13.10.2004 20:18
[QUOTE="Brumisek"]tAK PRÁVĚ JSEM SI PŘIVEZL 720CÍTKU Z VELKOSKLADU! Lidi, to je dělo. Ten nádhernej VGA display se vůbec nedá popsat. Je to tak "sametový obraz" ... úžasný!! Jen jedna věc je trošku zvláštní ... při táhnutí stylusem po obrazovce cítím malý odpor (drhnutí). To u HP nedělá. Co vy na to ?[/QUOTE]

Zkousel jste to jednim stylusem? Pokud mohu soudit ja, tak displej iPAQa a LOOXe je dost podobny... Hodne zalezni na materialu stylusu, jeho hrotu.
Milan Švec (938)|13.10.2004 20:36
[QUOTE="Pavlucha"]... kolik softwaru instaluješ do RAM, kolik do LooxStore a jak je pak velký soubor s kompletním backupem ... díky.[/QUOTE]Pavlucho, zatím všechno (instalace) do RAM. Schválně, jak dlouho to vydrží. Periodicky měněné datové soubory (tabulky a databáze) jsem byl zvyklý sázet do LOOX Store, co se vešlo, pak na karty. Asi to budu dělat takhle i teď. Na USB Hard Disk (Dongle) pak pro snadný přesun mezi PDA a jinými PDA (která to umí) nebo PC tam a zpět, pro co to bude takhle jednodušší.

Pro dotazy na Backup nejsem ten pravý. Aspoň zatím. Na 600ce jsem ho udělal asi dvakrát (v podstatě jen cvičně), a stejně jsem to nikdy nepoužil pro Restore. Nebylo třeba. Moje data (používaná na PDA) jsou uložená (několikrát na různých fyzických místech) jinde (PC, různé HD, automatický DataKeeper).
janj (80)|14.10.2004 09:55
Ahoj,

kdyz se koukam na ty "screenshoty", tak bych se chtel zeptat, jakym programkem dostanu ty zatupce aplikaci vedle tlacitka Start. A kterym programkem tam dostanu ten graf stavu baterie?:-)

Dik.
H.:)
Šeba_oldd (1184)|14.10.2004 10:01
Je to Wisbar- ale pozor jen poslední verze
Crusader_ce4you (624)|14.10.2004 10:08
Jenom pro upřenění. Ty ikony vedle tlačítka start ve wisbaru nejsou zástupci na spuštění, ale ikony zobrazující běžící úlohy. Pokud budeš chtít přímo zástupce na spuštění určitého programu v liště, tak to umožňují např. PHM tools, konkrétně TrayLaunch. Ti zástupci se ti potom zobrazí v dolní liště vedle ikony BT. ;)
janj (80)|14.10.2004 10:12
WisBar Advance2? :)
Šeba_oldd (1184)|14.10.2004 10:24
Ano 2 - ale to se bavíme o zařízení VGA jinak tobě půjdou asi i starší verze.
Tak jsem si testnul první HR

Obnova ze zálohy FSC backup - 25MB proběhla do 1 minuty:D Je tam úplně vše (snad):sarcastic:
Crusader_ce4you (624)|14.10.2004 10:28
[QUOTE="seba"]Tak jsem si testnul první HR
Obnova ze zálohy FSC backup - 25MB proběhla do 1 minuty:D Je tam úplně vše (snad):sarcastic: [/QUOTE]

A zálohu jsi měl na HDD, USB donglu nebo na SD??
janj (80)|14.10.2004 10:43
dik.

ja jsem jen prehlednul,kde jsi FJS 720 koupil? :-)
Šeba_oldd (1184)|14.10.2004 10:48
SD - šlo to velice svižně a je tam opravdu úplně vše včetně nastavení.