Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 720 - Rozbaluji krabici kdo ho máte -pište své postřehy.

Radek Novák (309)|4.11.2004 20:31
Tak uz je doma. Postreh: je krasnej :D :)) :yes:
michpo (206)|5.11.2004 00:38
Zajimalo by me, jestli se da tento Loox nejak vypnout. Nemyslim prepnout do rezimu spanku, ale skutecne vypnuti, tak jako treba u klasickeho PC je Start-Vypnout, tak da se toto udelat take tady?
Nez me ukamenujete za mozna hloupy dotaz, tak vemte do uvahy, ze toto je moje 1. PDA a mam ho 1 den. Dekuji.
hybo (3107)|5.11.2004 07:50
Jenze kdyz ho vypnete, prijdete o data :-( Prave o tom jsou PDAcka, rycle dostupne k praci ze suspend rezimu.
michpo (206)|5.11.2004 09:22
[QUOTE="hybo"]Jenze kdyz ho vypnete, prijdete o data :-( Prave o tom jsou PDAcka, rycle dostupne k praci ze suspend rezimu. [/QUOTE]

Jasne, ja se ptal jen tak pro informaci. Vypnout tedy lze, jak to provest?
Pavlucha (1496)|5.11.2004 09:27
[QUOTE="Exceptor"][QUOTE="hybo"]Jenze kdyz ho vypnete, prijdete o data :-( Prave o tom jsou PDAcka, rycle dostupne k praci ze suspend rezimu. [/QUOTE]

Jasne, ja se ptal jen tak pro informaci. Vypnout tedy lze, jak to provest?[/QUOTE]


Vyndej baterku .... ;)
Ale fakt přijdeš o všechno.
psaf (81)|11.12.2004 00:50
Dnes jsem musel opět něco zkusit na mém starém Asus620 a nemohl jsem věřit, jak "hroznej" je ten display :))
VGA je proste strasne navykove :D . Jak píši, kdo jednou zkusí již jinej neokusí;)
Diver (49)|11.12.2004 12:53
Čauky všem!
Chystám se na 720, bude to moje první PDA (nepočítám-li Palm Zire). Jelikož jsem ještě neměl v ruce nic s VGA displayem, velmi mě zajímá jeho rozlišení v porovnání třeba s Looxem 410. Kdesi v diskuzích jsem našel screenshot, na kterém ovšem bylo vidět pouze "hladší" a jemnější zobrazení u VGA, "velikost" displaye ale stejná. Myslel jsem že další výhodou VGA proti QVGA je jako 1024×768 proti 800×600 na monitoru PC. Že se toho zkrátka na display vejde víc. Jak je to tedy? Díky.
VILIAM_ce4you (156)|11.12.2004 13:03
Ono to opravdu není jenom o tom že obraz je vyžehlený. V režimu VGA se tam toho samozřejmě vejde více. Pozor ale nutno počítat s tím že je tam toho více, ale displej má stále stejný rozměr. Takže je to podstatně menší. (důležité je podotknout že i na těch miniaturách pracuje stylus naprosto přesně a spolehlivě). Určitě v diskuzi tu byl někde i screen režimu VGA.
Diver (49)|11.12.2004 13:26
[QUOTE="VILIAM"] V režimu VGA se tam toho samozřejmě vejde více. Pozor ale nutno počítat s tím že je tam toho více, ale displej má stále stejný rozměr. Takže je to podstatně menší. [/QUOTE]

Díky za promptní odpověď :) Má někdo link, nebo přímo foto displaye v obou rozlišeních? Díky.
beecher (9270)|11.12.2004 13:38
[QUOTE="Milan Matějovský"]Díky za promptní odpověď :) Má někdo link, nebo přímo foto displaye v obou rozlišeních? Díky.[/QUOTE]
Podivejte se na recenzi Looxe na ce4you, pokud se nepletu, tak tam je porovnavaci obrazek displayu...
Diver (49)|11.12.2004 14:18
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Milan Matějovský"]Díky za promptní odpověď :) Má někdo link, nebo přímo foto displaye v obou rozlišeních? Díky.[/QUOTE]
Podivejte se na recenzi Looxe na ce4you, pokud se nepletu, tak tam je porovnavaci obrazek displayu...[/QUOTE]

Ano, koukal jsem na recenzi 720, ale je tam fotka zapnuté 720 ve strovnání s IPAQem 1915 a Dellem a rozlišení je tam subjektivně stejné! Mýlím se?
beecher (9270)|11.12.2004 15:57
[QUOTE="Milan Matějovský"]Ano, koukal jsem na recenzi 720, ale je tam fotka zapnuté 720 ve strovnání s IPAQem 1915 a Dellem a rozlišení je tam subjektivně stejné! Mýlím se?[/QUOTE] Mel jsem konkretne na mysli tento obrazek: https://www.ce4you.cz/img/articles/cz/large/0000000121_rmx2371542004101891713.jpg

Rozliseni sice mozna vypada stejne, ale kdyz se podivate na to, jak je pismo na VGA zarizenich naprosto krasne vyhlazene, tak to spise prijde cloveku, ze to je natistene nez zobrazovane... Jinak opet, a to by asi nebyl Microsoft, je v tom takovy maly hacek. Vypada to spise jako 240x320 s ohodne lepsim ClearType... Takze se musi pak pouzit utilitky jako SE_VGA nebo ozVGA, ktere prepnou do tzv. Real VGA rezimu, pak to ma ty spravny grady... Akorat clovek nesmi byt slepy, ze Sebo? :D
Diver (49)|12.12.2004 02:25
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Milan Matějovský"]Ano, koukal jsem na recenzi 720, ale je tam fotka zapnuté 720 ve strovnání s IPAQem 1915 a Dellem a rozlišení je tam subjektivně stejné! Mýlím se?[/QUOTE] Mel jsem konkretne na mysli tento obrazek: https://www.ce4you.cz/img/articles/cz/large/0000000121_rmx2371542004101891713.jpg

... Takze se musi pak pouzit utilitky jako SE_VGA nebo ozVGA, ktere prepnou do tzv. Real VGA rezimu, pak to ma ty spravny grady... Akorat clovek nesmi byt slepy, ze Sebo? :D[/QUOTE]

Ano, to je ten obrázek, podle kterého jsem soudil, že VGA je pouze o hladším a jemnějším zobrazení. Ve vašem posledním příspěvku se ale zmiňujete o Real VGA režimu. To asi bude to pravé ořechové ;) . Nebyly by screenshoty pro porovnání? Díky :)
PavelR. (2184)|12.12.2004 07:52
... prosím již ne další screenshoty porovnávání VGA a QVGA, těch je tady v diskuzích více než dost. Např. tady a tady. Jinak stačí si projít něco málo threadů k PDA s VGA a dají se jednoduše objevit další.

PavelR.
brn (114)|13.12.2004 00:44
[QUOTE="PavelR."]... prosím již ne další screenshoty porovnávání VGA a QVGA[/QUOTE]Mnohem vice nez screenshoty by to chtelo realne fotky tech zarizeni, aby bylo videt, jak je SE_VGA ve skutecnosti pouzitelne. Na netu jsem nasel jen tyhle fotky iPaqu hx4700:

http://iusedreamweaver.250free.com/indexpage/ipaqportraitmode.jpg
http://iusedreamweaver.250free.com/indexpage/ipaqlandscapemode.jpg
http://iusedreamweaver.250free.com/indexpage/aim.jpg

Vypada to celkem fajn, jen se opravdu bojim, jestli by to bylo pouzitelne i na 3.6" displayi Looxe. Jeho fotky jsem nikde nenasel.
Radek Novák (309)|13.12.2004 09:02
[QUOTE="brn"]Vypada to celkem fajn, jen se opravdu bojim, jestli by to bylo pouzitelne i na 3.6" displayi Looxe. Jeho fotky jsem nikde nenasel. [/QUOTE]

Ja mam jen 1 fotku.. Ale jinak vsechny stranky jako www.centrum.cz, gamezone.cz, webgames.cz, ce4you.cz, proste vsechny behaly v pohode a bylo to naprosto citelne.
GROOVEMAN_ce4you (95)|10.1.2005 20:02
tak uz ho mam doma........ a faram:D
ale mam tady jedem problem...
chybi mi jeden kabel a cesky navod k pouziti...
nevim jestli jsem byl obalmucen nebo to tak ma byt...
v anglicke knize je v obrazkach prislusenstvi pod pismenem "H" nejaky kabel
a ten tady vubec nemam..
a navod je jen na lokalizacnim CD
pomozte..dik
psaf (81)|10.1.2005 21:01
[QUOTE="GROOVEMAN"]
chybi mi jeden kabel a cesky navod k pouziti...
nevim jestli jsem byl obalmucen nebo to tak ma byt...
v anglicke knize je v obrazkach prislusenstvi pod pismenem "H" nejaky kabel
a ten tady vubec nemam..
a navod je jen na lokalizacnim CD
pomozte..dik[/QUOTE]
Já ho neměl taky. Někde jsem četl, že je to v pořádku. V podstatě je to kabel typu E bez USB hostu. Dá se však dokoupit (viděl jsem ho i na některých webech v čechách). Osobně mi tento tyb kabelu nechybí.
GROOVEMAN_ce4you (95)|11.1.2005 12:15
mi tento typ kabelu chybi, mam vedeny draty za skrini..a nemuzu kvuli USB hostu odtahovat skrin...
COZPAK TADY NIKDO JINY NENI CO BY MI REKL JESTLI TAM TEN KABEL MA BYT???
a co ten navod? taky tam nebyl v cestine?:no:
Crusader_ce4you (624)|11.1.2005 12:28
Kabel tam opravdu není a tištěný manuál v CZ taky ne. Ten by měl být obsahem CD v elektronické podobě.
GROOVEMAN_ce4you (95)|11.1.2005 13:01
[QUOTE="Crusader"]Kabel tam opravdu není a tištěný manuál v CZ taky ne. Ten by měl být obsahem CD v elektronické podobě.[/QUOTE]

a vysvetlete mi prosim jeden jediny duvod proc tam neni ten kabel?
kdyz v anglicke prirucce je jasne uvedeno co v krabici musime najit...
strana 14 a obrazky na obale prirucky..

NENI TO PODVOD??? pujdu to vratit nebo budu chtit ten kabel, prece si ho nebudu kupovat kdyz tam ma byt...
:mad: :mad: :mad:
Bruczoun (30)|11.1.2005 13:13
Ja jsem nemel zadny datovy kabel v baleni L410 (v ceskem elektronickem, anglickem uvedeny byl).
Ze by nekde byla chyba??....
Crusader_ce4you (624)|11.1.2005 13:15
Já bych si tím nebyl tak jistý. Obrázek na krabici nemusí být směrodatný. Když budete mít na krabici nakresleného papouška, tak ho taky budete vyžadovat??;) Toto je výňatek Datasheetu, který je ke stažení na oficiálních stránkách FS CZ.

Standardní součásti výrobku
Kapesní počítač
Dokovací stanice USB
Transportní brašna
Synchronizační kabel USB klient/hostitel
Napájecí adaptér s kabelem (podle země prodeje)
Disk CD „Microsoft Companion“
Tištěná příručka Getting Started
Brožura s bezpečnostními pokyny a zárukou
Příručka Easy Guide na disku CD
Záruční příručka (CD)
Softwarový kupón
Uni (140)|16.1.2005 14:29
Zdravim vsechny uzivatele, ja se stale rozhoduji o koupi, FS 718 (720) je mezi kandidaty, ale chci se zeptat, lze pomoci jogdialu regulovat hlasitost pri poslouchani mp3, pripadne dalsi funkce? Diky
montis (6)|16.1.2005 15:20
Pomocí jogdialu lze regulovat hlasitost velice dobře.
Radek Novák (309)|16.1.2005 22:03
Já bych potreboval sehnat konektor, ktery vede do nabijecky (ten kulatej). Nevite kde se to da sehnat?
oltcit (1098)|16.1.2005 23:13
Čo takto skúsiť napr.www.hadex.cz alebo iný obchod s elektropríslušenstvom.Stačí odmerať rozmery konektoru a určite sa najde nejaký ekvivalent. ;)
peter.nr (501)|23.1.2005 14:08
Takže od stredy budem hrdým používateľom Pocket Loox 720!!! Už sa naň neskutočne teším.:))

Dlho, predlho som zvažoval, ktoré PDA kúpiť, nakoniec mi ako jednoznačný víťaz a najlepšie PDA na dnešnom trhu vyšiel práve Loox 720.:yes:

Jediná muška, čo mi trošku vadí je tá absencia dobíjania cez USB. Zdá sa mi to max. nelogické. Adaptér dáva na výstupe 5V. Na USB je tak isto 5V. Prečo to nie je jednoducho prepojené na konektore:?: :?: :?:
Resp. spýtam sa takto: Vie niekto o takom kábli, ktorý to má prepojené? Alebo si ho budem musieť vyrobiť sám?:disgusted:
oltcit (1098)|24.1.2005 19:35
[QUOTE="TheMelin"]Perfektní volba.Vítej mezi námi ;) To dobíjení přes USB by mě též zajímalo.[/QUOTE]

Možno Ta inšpiruje toto

Upozorneni administratora :: nekolik ctenaru me upozornilo na to, ze se jedna o konektor k LOOXu 600 a ne 720... Muzete uvest zdroj?
Oltcit napísal: Podotykam,že toto zapojenie bolo prezentované ako schema konektora z Looxa 720,žial zdroj si už nepamätám :( ,ale bolo to myslené len ako podnet na zamyslenie a inšpiráciu a ako som zistil Milan Švec to i vyskúšal uviesť do reáneho života :) Čiže až tak marné to nebolo ;)
00044545_koncovka_oHuU.jpg
oltcit (1098)|24.1.2005 19:43
...alebo toto ;)
00044547_TOOLS2_1_Iu3P.jpg
psaf (81)|6.2.2005 23:28
Dnes se mi stala divná věc. Vytvořili se mi nový název paměťové karty s koncovkou 2 a původní obsahovala pouze adresář, který používala poslední aplikace.
Zřejmě to souvisí, pokud se uděla měkký reset :((
Nepříjemné je, že nyní nainstalované aplikace na danou paměťovou kartu, mají problémy.
Šeba_oldd (1184)|8.2.2005 12:49
[QUOTE="oltcit"][QUOTE="TheMelin"]Perfektní volba.Vítej mezi námi ;) To dobíjení přes USB by mě též zajímalo.[/QUOTE]

Možno Ta inšpiruje toto

Upozorneni administratora :: nekolik ctenaru me upozornilo na to, ze se jedna o konektor k LOOXu 600 a ne 720... Muzete uvest zdroj?[/QUOTE]

Diky za opravu zdroj je diky Milanovi na svete ZDE
PROTO P O Z O R nejedna se o 720 nybrž o 600 LOOxe
Pavel Koza (4761)|8.2.2005 14:09
[QUOTE="psaf"]Dnes se mi stala divná věc. Vytvořili se mi nový název paměťové karty s koncovkou 2 a původní obsahovala pouze adresář, který používala poslední aplikace.
Zřejmě to souvisí, pokud se uděla měkký reset :((
Nepříjemné je, že nyní nainstalované aplikace na danou paměťovou kartu, mají problémy.[/QUOTE]

Nemate nahodou nastaveno ukladani postovnich priloh na kartu? A priste podobne tema prosim separatne, je to kvuli prehlednosti... Dik:)
psaf (81)|10.2.2005 19:57
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="psaf"]Dnes se mi stala divná věc. Vytvořili se mi nový název paměťové karty s koncovkou 2 a původní obsahovala pouze adresář, který používala poslední aplikace.
Zřejmě to souvisí, pokud se uděla měkký reset :((
Nepříjemné je, že nyní nainstalované aplikace na danou paměťovou kartu, mají problémy.[/QUOTE]

Nemate nahodou nastaveno ukladani postovnich priloh na kartu? A priste podobne tema prosim separatne, je to kvuli prehlednosti... Dik:)[/QUOTE]
Uládání mám nastaveno do LOOX STORE. Povedlo se mi to nastavit zpět, tím, že jsem odmazal duplicitní adresář, který označoval jménem uvedenou kartu. Po soft restartu se vše vrátilo do původní podoby :O
kutil_ce4you (39)|12.2.2005 11:27
od středy ho mám taky. přechod z HP2210 byl úžasnej.Display je nádhernej(vykreslování při kalendáři u Pocket informat, kde v jediným okýnku dne jsou i 4 řádky,teda ještě že mám dobrý oči) prostě téměř vše je skvělé.Ale i přes to: jestli jsem si myslel, že stylus u 2210 je slabej, tak tady je to úplnej děs. nechtěl bych s ním tapat několik hodin. Ovšem na Looxíkovi je to kompenzováno spoustou tlačítek , takže se dá téměř celé zařízení ovládat jimi. Další věc která mě trochu zarazila, že na téměř všechny aplikace které jsem tam natahoval systém křičel, že byly vytvořeny pro starčí verzi systému a že nemusejí fungovat... Jinak jsem už zkoušel i USB hosta, tak jdu hned napsat jak to dopadlo. Shrnuto - již nikdy jiný než VEGA:)
Lockheart (10)|14.2.2005 16:03
Zdravim všechny, sleduju to tady bedlivě a pořád jen slintám. Čekám jen na výplatu abych si 720 koupil.
No, a jak jsem tak prolézal internet narazil jsem na toto: CF Video Out Prolink VGA CF pro PocketPC.

http://shop.palmpc.cz/prodavej/palmpc/katalog.asp?jis=1422005135947&fId=11949&fIds=n44dw8dd5o&fExt_idkat=11395&fExt_idkats=n475o8dta7&fExt_Action=CATCHANGE&fKatCis=VICP#

Popisek je opravdu krutě nekonkrétné, ale jestli to dobře chápu, měl by to být video výstup (jestli ano, tak je to učiněná REVOLUCE - alespoň pro mě). Proto prosím někoho znalejšího (nebo někoho kdo to může vyskoušet) PODÍVEJTE SE NA TO. Ty prahcy by za to stály.
Taky tam maj ty tolikrát proklínaný Stylusy, ale drahý (to řešení železnou náhrodou je super).
00048560_v_101_22102004125419_11949_4emA.jpg
Michal Hrubý (24)|20.2.2005 10:10
Ve středu si pro něj jedu taky. Hurááá!!
Šetřil jsem si přes rok a od Silvestra jsem vybíral a to mezi HP hx4700, ASUS a730 a LOOXÍKEM který vyhrál. Doufám že mě nezklame.
Trochu se bojím, že ho někde rozsednu nebo rozmáčknu, když ho budu tahat všude s sebou. Mám totiž špatné zkušenosti, asi před 5ti lety jsem měl CASIO Pocket Viever 200 a sejmul jsem displej. Nevíte o nějakém pouzdru, které odolá extrémním zátěžím a ochrání LOOXE i před tím nejnepředstavitelnějším?:)
Šeba_oldd (1184)|20.2.2005 10:29
Tak te vitam mezi námi - urcite dobry vyber dobra trefa. Kovova pouzdra zatim na LOOXe nejsou, ale casem se snad neco objeví.
kutil_ce4you (39)|20.2.2005 10:50
tak třeba tady nebo tady
sorac (51)|21.2.2005 02:44
takze po nejakej dobe pouzivania looxa som prisiel k par poznatkom...

mal som malo casu a az ku koncu tohoto tyzdna sa to zlepsi...

objednal som si cf gps a malo by prist tento tyzden a tak isto auto nabijacku,pretoze dost casto absolvujem dlhe trate....

po nejakych dvoch tyzdnoch pouzivania musim povedat ze je to uzasne zariadenie..

dlhe roky som pouzival psion revo+ a neskor 5mx,ktore vlastnim este aj teraz.
pred vianocami som si kupil ipaq 4150,ale pre absenciu cf slotu (kvoli mojmu digitalnemu fotoaparatu s cf slotom cannon a95) som ho vymenil za 2210 lenze tento nebol stabilny tak som ho vratil spet do obchodu a bol som trochu sklamany s ppc.
predsa som neodolal oltcitovym chvalam na loox 720 a objednal som si ho koncom januara.musim povedat, ze som urobil velmi dobre...je to uzasne zariadenie...

teraz sa trapim jedine so zhananim vsetkych aplikacii,ktore som pouzival na psione a potom budem najstastnejsim majitelom looxa 720....

p.s.baterka je fakt dobra...

;) ;)
sorac (51)|21.2.2005 02:50
este som chcel dodat, ze vlastnim usb2 hdd 40gb a po pripojeni cez usb host s pouzitim sietoveho adaptera som okamzite mohol prezerat vsetky subory ulozene na hdd ci pozerat filmy priamo z hdd....
TheMelin (1642)|21.2.2005 10:18
[QUOTE="Šeba"]Tak te vitam mezi námi - urcite dobry vyber dobra trefa. Kovova pouzdra zatim na LOOXe nejsou, ale casem se snad neco objeví. [/QUOTE]

Pro mne by bylo kovové pouzdro nepraktické,neboť se dá použít jen na přenášení.V pouzdře by se nedaly používat boční tlačítka.
fishman_ce4you (68)|21.2.2005 17:18
Hurááá, tak jsem čerstvý vlastník Looxe 718 (za cenový rozdíl oproti 720 mám SD kartu). Nedá mii to a musím něco říci: Vlastně díky závislosti na tomto fóru jsem si pořídil taky cihlu a těším se na srazy se všemi kolegy, kteří mají kromě manželek a přítelkyň další velkou lásku.
Tak a teďka hurá experimentovat....
oltcit (1098)|21.2.2005 17:20
[QUOTE="sorac"]este som chcel dodat, ze vlastnim usb2 hdd 40gb a po pripojeni cez usb host s pouzitim sietoveho adaptera som okamzite mohol prezerat vsetky subory ulozene na hdd ci pozerat filmy priamo z hdd....
[/QUOTE]
No áno Sorky,už som to pridal do kompatibilných zariadení. Vitaj v klube ;)
našrot (126)|17.3.2005 16:57
Tak jsem si dneska udělal velkou radost a koupil si 718tku u AH Mobile. Ovšem jak jsem byl samozřejmě nadšen jejich přístupem i pořízeným strojem, tak mě hned při instalaci zchladil hoch ze Sunnysoftu, kterýžto k tomu dodává lokalizaci. Totiž: jiná možnost není přiložena než Sunnysoft, a tak jsem se jal jej instalovat. Ovšem po předchozích zkušenostech a po zkušenostech mnoha ostatních jsem nainstaloval jen malou lokalizaci (navíc českým verzím windows dvakrát nerozumím). Bohužel při registraci jsem zjistil, že to neakceptuje klíč, který byl vygenerován pomocí Sunnysoftích stránek. Tedy jsem vše 3x zkontroloval (abych nebyl za blba ;o) ) a rozhodl jsem se volat pomóóc. A nyní přichází ta chvíle. Na SS (Sunnysoftu..) mi bylo sděleno, že vygenerovaný klíč funguje jen u plné lokalizace, takže musím nainstalovat plnou. Na otázku proč musím, když jí nechci a chci jen malou, která je její součástí, mi bylo sděleno, že pokud chci malou, tak si jí od nich mám za 999 korun koupit. To, musím říct, mě opravdu dorazilo, a tak jsem se otázal, proč mám platit za něco, co už mám koupené, akorát ve větším balíku (něco jako když si koupíte Word, ale nechcete v něm kreslit nebo psát rovnice, tak prostě tu součást nenainstalujete) a na to následovala odpověď, že ta malá lokalizace není součástí velké, že to není stejné jako příklad s wordem. Tudíž jsem si samozřejmě rýpnul a otázal se, proč je to tedy takhle špatně udělané. Na tuto otázku jsem se dozvěděl, že to není špatně a že když je to podle mě špatně, tak ať si stěžuju na FSC.

No, nic, tak to byla jen má story s instalací lokalizace... zatím tam mám tedy velkou s malou vypnutou, zabírá místo v paměti (i když málo, ale přesto) a uvidím, jak koho přesvědčím (na FSC už je jen vrátná ;o) ).

Jinak jsem opravdu nadšen - na displayi ty kolečka kolem stylusu už tak vidět nejsou (jako jsem viděl asi před 3 měsíci na 720), dá se krásně ztmavit i zesvětlit a momentálně instaluju, takže se nebudu zdržovat ;o)
Kleid (213)|17.3.2005 18:11
Dovolte mi male upresneni nekolika nejasnosti:

Soucasti baleni je velka lokalizace. V pripade, ze uzivatel nepreferuje system v cestine ma moznost si vypnout lokalizaci systemu a pote se chova lokalizace jako mala. Je pravdou, ze par knihoven zustane v systemu nahranych,nicmene nejsou vyuzivany (je to proto kdybyste se rozmyslel podporu znovu zapnout).

Verim, ze jestlize jste drive vyuzival lokalizaci pro starsi zarizeni Casio Cassiopeia E-125 mate k ni urcity odpor, avsak ve verzich OS WM2003 a vyssi je lokalizace systemu nativne podporovana a proto je nestabilita systemu vlivem lokalizace vyloucena.

Myslim ze stezovani na FS neni potreba. Cela kauza by se dala prirovnat k prikladu:
Koupim si auto a vratim se k vyrobci, ze tam nechci druhy Airback, zabira misto a bojim se, ze mi ublizi.

Navrhuji vyzkouset pouzivat chvili system v cestine a problemy ktere zaznamenate zkuste resit vypnutim lokalizace, tak mozna predejdeme nekdy zbytecnemu prikladani viny prave InterWrite.

Pokud, budete chtit poradit, ci ziskat informace jak usetrit misto smazanim urcitych knihoven rad Vam osobne poradim. Staci napsat ci zavolat a odkazat se na mne.

Dada_ce4you_oldd (63)|17.3.2005 19:47
Nóóóó. Taky sice nemám dvakrát v lásce SS, ale z pohledu marketingu se chovají tak jak jim dovolíme. Můj odhad je že asi ze 100% prodaných FS mašinek, 70% uživatelům plná lokalizace vyhovuje a jsou spokojeni. No a pak je tady těch (nás) 30%, co by uvítali volnou ruku při volbě lokalizace při nákupu. Já osobně bych volil Moravii (na což asi v mém případe brzo dojde). No a jak dlouho si necháme S*** na hlavu je už jen na nás. Jen mě překvapuje že Tě přímo odkázali stěžovat si na FS. Buď jsi jsou hodně jistí "v kramflecích", nebo je to gesto. Asi taky vyzkouším podporu FS. Co víc dodat k chování.
Dada
našrot (126)|17.3.2005 19:53
Kleid: ani tak jsem si nestěžoval na lokalizaci SS, jako spíš na přístup onoho člověka, neboť opravdu styl typu: "nemůžeme vám odblokovat produkt, který je obsažen v produktu, co jste si koupil, protože jste si koupil lepší produkt, ale klidně vám ten horší prodáme"... Myslím prostě, že když už někdo dá téměř 15tis. (to je mimochodem trojnásobek mého měsíčního příjmu...) za nějakou věc, která mu má sloužit, tak si zaslouží trochu lepší zacházení a ne přehlížení - zákazník jako zákazník.
sorac (51)|17.3.2005 22:22
[QUOTE="TheMelin"][QUOTE="Šeba"]Tak te vitam mezi námi - urcite dobry vyber dobra trefa. Kovova pouzdra zatim na LOOXe nejsou, ale casem se snad neco objeví. [/QUOTE]

Pro mne by bylo kovové pouzdro nepraktické,neboť se dá použít jen na přenášení.V pouzdře by se nedaly používat boční tlačítka.[/QUOTE]



dnes som sa pozral na internete po nejakej hard case a len som zadal v googli hard case for pocket loox 720 a naslo mi vynikajuce hlinikove puzdro. ma vsetky otvory na hw tlacitka po stranach a ma aj klip na opasok a vo vnutry ma aj miesto na jednu sd kartu.. vyzera vynikajuco a aj cena nie je zla... 28$ a s postovnym 31$...
ma len jednu malicku chybicku. je tam aj otvor na stylus a ako vieme stylus v looxe velmi nedrzi...aj ked som ho velmi jemnucko prihol, na pohlad to nevydno a ani necitit a drzi trosku lepsie, aj tak by som sa bal ze ho stratim...ale ani to ma asi neodradi od kupy hard case... je krasna a velmi prakticka..
tak isto mi naslo aj forum kde bolo pisane o hard case a bol tam jeden chlapik co si ju kupil a vraj je vynikajuco urobena.. ;-)
(adresu neviem,lebo som to hladal len na rychlo na kamaratovom pc...)

co sa lokalizacie tyka, ja si neinstalujem ziadne,za prve som kupil looxa v uk a za druhe mne osobne windows v ceskom alebo slovenskom jazku nepasuje...

mam jednu prosbu,chcel by som si kupit protekcnu foliu.ktora je najlepsia?
dakujem....
TheMelin (1642)|18.3.2005 01:42
Sorky trochu jsi zaspal, to pouzdro má už i zde svoji diskuzi (dej hledat). Mám ho objednané a do týdne bych ho měl mít doma.Díru na stylus vidím naopak praktickou,jelikož pouzdro je koncipováno, že Loox se valí stále v něm a kdyby jsi ho musel kvůli stylusu stále vyndavat, asi by to nebylo praktické.