Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA2 Wiki 1.72.666 updates

mmambo (118)|31.8.2004 10:14
Prosím o radu, flashoval jsem už mnohokrát, ale teď mi to píše:
ERROR 120: COUNTRY ID ERROR

Nevíte někdo co stím?

Díky za odpověď
beecher (9270)|31.8.2004 10:22
Vime, stahni do PC z PPC soubor \windows\devicedata.txt a pak mi SZ obsah, poslu update scripty... Jinak viz Navod na upgrade, link najdes uplne v prvnim prispevku...
BTW Flashujes tam doufam DP2 verzi updatu?
ipf (2136)|31.8.2004 10:36
[QUOTE="beecher"]Vime, stahni do PC z PPC soubor \windows\devicedata.txt a pak mi SZ obsah, poslu update scripty... Jinak viz Navod na upgrade, link najdes uplne v prvnim prispevku...
BTW Flashujes tam doufam DP2 verzi updatu?[/QUOTE]

Už ti v podpisu chybí jen:
Neautorizovaný, nezáruční, zato FREE a ONLAJN servis MDA a DP ;)
mmambo (118)|31.8.2004 10:51
[QUOTE="beecher"]Vime, stahni do PC z PPC soubor \windows\devicedata.txt a pak mi SZ obsah, poslu update scripty... Jinak viz Navod na upgrade, link najdes uplne v prvnim prispevku...
BTW Flashujes tam doufam DP2 verzi updatu?[/QUOTE]

Díky moc, hned jak bude vteřinka, využiji Tvé nabídky, ještě jednou děkuji. Jen pro upřesnění v čem je problém?
Jewelsoft_ce4you (88)|31.8.2004 11:22
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Jewelsoft"]Mel jsem uplne stejne problemy, dokonce jsem chvili neslysel ani druhou stranu. Vse zmizelo nyni po flashi 1.72.666. Avsak pozor, podle meho tuseni za to muze WisBar, neb jsem taky presel na WisBar Advanced. Nevim, ale zatim je to OK. :D [/QUOTE]
Taky bych si dal WisBarAdv, jenze když ten zmetek nechodí pořádně s WM2K3PhoneEd, tak je to problém... :(( :no: [/QUOTE]
Co mas na mysli, ja ziju v domeni, ze chodi dobre, na nic jsem nenarazil.:?:
PavelR. (2184)|31.8.2004 11:54
[QUOTE="beecher"]pátrací akce v dějinách WinCE... Najít to všechno v registry nebo tam, kde je to uloženo... :D[/QUOTE]

... doporučuji se podívat na soft, který zmiňuji zde (tedy pokud něco podobného již nepoužíváš, divil bych se kdyby ne). Tato aplikace značně zjednoduší neli zcela vyřeší tvé pátrání :) ...

PavelR.
beecher (9270)|31.8.2004 12:43
[QUOTE="ipf"][QUOTE="beecher"]Vime, stahni do PC z PPC soubor \windows\devicedata.txt a pak mi SZ obsah, poslu update scripty... Jinak viz Navod na upgrade, link najdes uplne v prvnim prispevku...
BTW Flashujes tam doufam DP2 verzi updatu?[/QUOTE]

Už ti v podpisu chybí jen:
Neautorizovaný, nezáruční, zato FREE a ONLAJN servis MDA a DP ;) [/QUOTE]
To bych moh, ale asi by mne pak GSMobil nemel moc rad... :D
beecher (9270)|31.8.2004 12:50
[QUOTE="mmambo"][QUOTE="beecher"]Vime, stahni do PC z PPC soubor \windows\devicedata.txt a pak mi SZ obsah, poslu update scripty... Jinak viz Navod na upgrade, link najdes uplne v prvnim prispevku...
BTW Flashujes tam doufam DP2 verzi updatu?[/QUOTE]

Díky moc, hned jak bude vteřinka, využiji Tvé nabídky, ještě jednou děkuji. Jen pro upřesnění v čem je problém?[/QUOTE]
OK.
Problém je v tom, že hlavičky těch .nbf souborů mají v sobě "prodejce" zařízení (TMOBILE, O2, CDL, QTek, ORANGE) a ten Eurotelí update má v sobě QTek, ale ty už tam máš něco flashnuté a tudíž se ti ten "prodejce" změnil. Více viz MDA2 Wiki a návod Upgrade, ten popis problému je dole...
beecher (9270)|31.8.2004 12:52
[QUOTE="Jewelsoft"][QUOTE="beecher"][QUOTE="Jewelsoft"]Mel jsem uplne stejne problemy, dokonce jsem chvili neslysel ani druhou stranu. Vse zmizelo nyni po flashi 1.72.666. Avsak pozor, podle meho tuseni za to muze WisBar, neb jsem taky presel na WisBar Advanced. Nevim, ale zatim je to OK. :D [/QUOTE]
Taky bych si dal WisBarAdv, jenze když ten zmetek nechodí pořádně s WM2K3PhoneEd, tak je to problém... :(( :no: [/QUOTE]
Co mas na mysli, ja ziju v domeni, ze chodi dobre, na nic jsem nenarazil.:?: [/QUOTE]

Třeba takový ukazatel síly signálu... Ten je tak brutálně statický, tudíž na co, Smiřický? :D
Chlapci se snaží, ale ještě musí zabrat... ;)
beecher (9270)|31.8.2004 12:55
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="beecher"]pátrací akce v dějinách WinCE... Najít to všechno v registry nebo tam, kde je to uloženo... :D[/QUOTE]

... doporučuji se podívat na soft, který zmiňuji zde (tedy pokud něco podobného již nepoužíváš, divil bych se kdyby ne). Tato aplikace značně zjednoduší neli zcela vyřeší tvé pátrání :) ...[/QUOTE]
To je jasné, bez Diffu se člověk nehne...
BTW Když programuješ v nadnárodní společnosti na vývoj SW, kde je asi tak 400 programátorů, tak Diff je tvůj největší přítel... Páč se musíš vždycky podívat, kdo zprznil tvůj kód... :D :yes:
mmambo (118)|31.8.2004 12:57
[QUOTE="beecher"][QUOTE="mmambo"][QUOTE="beecher"]Vime, stahni do PC z PPC soubor \windows\devicedata.txt a pak mi SZ obsah, poslu update scripty... Jinak viz Navod na upgrade, link najdes uplne v prvnim prispevku...
BTW Flashujes tam doufam DP2 verzi updatu?[/QUOTE]

Díky moc, hned jak bude vteřinka, využiji Tvé nabídky, ještě jednou děkuji. Jen pro upřesnění v čem je problém?[/QUOTE]
OK.
Problém je v tom, že hlavičky těch .nbf souborů mají v sobě "prodejce" zařízení (TMOBILE, O2, CDL, QTek, ORANGE) a ten Eurotelí update má v sobě QTek, ale ty už tam máš něco flashnuté a tudíž se ti ten "prodejce" změnil. Více viz MDA2 Wiki a návod Upgrade, ten popis problému je dole...[/QUOTE]

Díky moc za odpověď, pošlu ti tedy prosím k přescriptování ten soubor. Máš mou neskonalou vděčnost.
ipf (2136)|31.8.2004 15:10
[QUOTE="beecher"]
To bych moh, ale asi by mne pak GSMobil nemel moc rad... :D[/QUOTE]

A to ho máš rád? Vidíš. A jim je to ale úplně jedno ;) .
beecher (9270)|31.8.2004 17:13
Tak, mám už i CABy z ExtROM... Začínám vařit 777... :D :yes:
Hledám však testery! Kdo do toho pujde SZ, plz. Díky.
Miloš Strouhal (3997)|31.8.2004 17:19
Ty jsi tvůrce, tak to otestuj na sobě! :D :D :D Stačí ti pár hodin mučení MDÁčka, a budeš vědět co je třeba opravit.. ;)
beecher (9270)|31.8.2004 17:22
[QUOTE="xp"]Ty jsi tvůrce, tak to otestuj na sobě! :D :D :D Stačí ti pár hodin mučení MDÁčka, a budeš vědět co je třeba opravit.. ;)
[/QUOTE]
No to nepůjde, protože ta čeština chodí pouze na MDA2 nebo QTek 2060 (což je vlastně MDA2)... :sarcastic: :( :no:
Miloš Strouhal (3997)|31.8.2004 17:32
Áhaa. No vidíš to, na to jsem zapomněl..:?
No škoda, že mam teď hroznej fofr v praci..:?
beecher (9270)|31.8.2004 17:39
Nehledě na to, že z toho customizačního CABu budu vyhazovat tu malou češtinu... Je tam naprd a žere to jenom místo (asi 1MB)...
BTW Můžeš plz ověřit, jestli Moravia udělala to, co slíbila, tedy, když píšeš SMS a zadaváš pro koho je, jestli to nabízí místo slovíček jména lidí? Thx.
Miloš Strouhal (3997)|31.8.2004 17:49
Jop, píšu sms, pak kliknu na to políčko kontaktu, píšu tam třeba: pe a hned mi to nabídne všechny Petry jež mam v seznamu, včetně čísla hned za tim jménem..:yes:
beecher (9270)|31.8.2004 17:59
No, tak tím líp... :D :yes:
beecher (9270)|31.8.2004 19:12
Takže T-Mobile 1.72.777 je uvařen...

Pro úplnost, takto vypadá config.txt:
CAB: \Extended_ROM\MIDI561.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\CallerIDB31_Hima2_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\CameraRC16_Hima2_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\CameraRC16_Streaming_reg.CAB
CAB: \Extended_ROM\MMS1.6.0.14WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\ClearVue2.4.380WWE_update.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Customization_TMO_RC_CZ.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Version_AKU2a.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\VideoMMSB21.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\OEM_AKU2a_WWE_04260401.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\OEM_WWE_04051001.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\OEM_ExtraSetting_04070501.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\ClearTypeFonts.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\ExtROMunlock.ARM.CAB
CAB: \Extended_ROM\GPRSTweak.arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\GPRSMonitor_WWE.CAB
CAB: \Extended_ROM\TotalCmd.arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\TotalCmd_Cesky.arm.CAB
CAB: \Extended_ROM\TMDCZCustomize.sa.CAB
EXEC:\Extended_ROM\PanelDetect.exe
EXEC:\Extended_ROM\BTPSKeyUpdate_003.exe
RST: Reset

Čeština: Language Extender, build 3995
- aby se to tam veslo dal jsem pryc malou... Takze kdo pouziva malou cestinu, pro nej to neni... Jinak by se tam uz nic nevlezlo...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|31.8.2004 20:36
Přihlásil jsem se jako tester pro Boeing (čti jako 1.72.777), je dosmaženo asi za 40 minut. Na počátku to hodilo chybu 120 = COUNTRY ID ERROR, opravil jsem bat souborem od beechera, po dosmažení jsem trochu koukal jako vrána, na Today zůstalo něco původních programů, kohout z budíku kokrhal, datum rok 2077, aha, to by chtělo HR. A je to OK. Zatím žádné dojmy či postřehy, jdu si napustit vanu a testovat...
PS: Je tam skurečně LEng 3995 a jak tu někde psal xp, při psaní SMS tam v "pro" parádně naskakují možní adresáti...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|31.8.2004 23:07
Mám vše po usmažení 777 nastaveno, zatím to vypadá OK, na nic nefunkčního jsem nenarazil, uvidíme časem....... Příjemným překvapením je LEng3995, okamžitě si doplňuje nové výrazy, zadával jsem do počasí URL meteopressu, do druhé URL to okažitě nabídlo meteopres, meteopress a meteoradar... Trochu odlišná je pouze vnořená tzv. Alt klávesnice (nebo jak se jí říká). Dříve byla tato klávesnice plná znaků, nyní obsahuje prakticky jen znaky z klávesnice PC vyvolané Altem... No, podívejte se na obrázek....V SMS a eMailech to po zadání dvou písmen nabízí možné adresáty, budu se ale muset podívat, jak mám zapsaná jména, po zadání "pu" to navrhne příjmení na P, ale i jméno Petr Svoboda??? ... Smažil ještě někdo jiný???
00025925_Alt_YTFd.jpg
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|31.8.2004 23:32
[QUOTE="Jarouš"]V SMS a eMailech to po zadání dvou písmen nabízí možné adresáty, budu se ale muset podívat, jak mám zapsaná jména, po zadání "pu" to navrhne příjmení na P, ale i jméno Petr Svoboda??? ...[/QUOTE]
No tak jsem se podíval, mám všechna jména v kontaktech zobrazována jako příjmení a jméno... Pokud v PDA při zadávání adresáta SMS či eMailu napíšu další písmeno, třeba po M, navrhne to všechna příjmení na M, ale i všechna jména na M, trochu divné, budeme si muset zvyknout...
madamare (167)|31.8.2004 23:34
testujem tiež a zdá sa mi to šialene rýchle nerozmýšla a koná, hlavne telefón má okamžitú odozvu
madamare (167)|31.8.2004 23:46
ten telefón..úžasný rozdiel v odozve u vidí čo to bude robiť zajtra počas reálnej prevádzky...
madamare (167)|1.9.2004 00:03
práve som prijal pár hovorov od známych a ihneď po zdvihnutí sme sa počuli, doteraz mi to tak nikdy nešlo, reakcia ako bežný mobil bez odozvy fakt dobré, chyby budem hľadať až keď ma prejde táto eufória. :sarcastic:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|1.9.2004 00:10
Trochu jsou u 777 překopané zvuky, nenašel jsem možnost přidat vyzvánění (dříve samostatný program, prakticky nepoužívané), zvonění je nyní nutné ukládat do adresáře Windows/Rings, ostatní upozorňovací zvuky přímo do Windows... domnívám se, že dříve to bylo zcela naopak, nebo se pletu???
madamare (167)|1.9.2004 00:22
ja osobne tieto drobnosti veľmi nemusím..hlavne že to teraz šlape oveľa rýchlejšie, zvuky nastavím raz a fungujem, ale telefonujem Xkrát denne.
madamare (167)|1.9.2004 00:44
Ďaľšia malá príjemnosť foťák pri pohybe ďaleko menej"maže" a netrhá pohyb, aj výsledná fotka je menej rozostrená
beecher (9270)|1.9.2004 01:12
Takže po zralé úvaze odkládám oficiální release 1.72.777 na neurčito, které bude trvat asi tak do příštího úterka, jelikož bude potřeba ne převařit ExtROMku, ale i CABy v ní, protože jak se tak na ně dívám, tak mi je z nich šoufl...
Sjednotím jak OEM*.CABy, tak ty Customize*.CABy, abychom ušetřili trochu místa a možná taky zpátky vrátím malou češtinu...
No, ale na to všechno potřebuji čas, který co, Smiřický? Nemám... :((

BTW Prosím testery, aby se trochu zklidnili v podávání informací o testovací verzi, protože zítra na ICQ budu mít samé hlášky "Kde to můžu stáhnout?", na což fakt nebudu mít čas odpovídat. Řešíme případné problémy, nevydáváme Blesk. Děkuji.
ipf (2136)|1.9.2004 03:43
Chvíli to vypadalo nevesele - nevlídně, ale už mám také poloOskara (777), tak hurá s ním do běžného života.
madamare (167)|1.9.2004 04:18
[QUOTE="ipf"]Chvíli to vypadalo nevesele - nevlídně, ale už mám také poloOskara (777), tak hurá s ním do běžného života.[/QUOTE]
a aké sú tvoje čerstvé dojmy?( mám pocit že posledné noci sme tu len mi dvaja):))
ipf (2136)|1.9.2004 07:57
Zatím nevím. Ale dnešek je můj pracovně nejvytíženější den, tak uvidím večer, zda to cihla přežije.
d.devil (44)|2.9.2004 16:03
[QUOTE="beecher"]No, podle mne to si asi nepíší, protože kdyby to dělali u každého mobilu (a tím myslím každý mobil, nejen cihly), kam nahráli nějaký SW, .......
A dále asi mají taky seznam verzí, které jim dodali operátoři k flashi...
Nehledě na to, že by jim asi hned bylo divný, kdybych tam přiklusal s DP2 a měl tam 1.72 ROMky, když teď se známému vrátil DP2 a měl tam místo oné 1.03 verze 1.52... :D [/QUOTE]
Jen bych se rad podelil o zkusenost,ktera me potkala asi pred mesicem.
Na sluzebni ceste se mi pokazil DP2,zrovna jsem se nachazel v Karlovych Varech,tak jsem navstivil prodejnu Eurotelu,kde mi na pozadani a bez predlozeni zarucniho listu,prehrali Software-zdarma.Na druhy den se mi pokazil znovu,tak jsem s nim jel do Prahy do GSMobilu,kde jsem se dozvedel,ze jen oni maji pristup k oficialnim updatum,tak si volali do K.Varu aby zjistili kde vzali Romku,ti jim rekli ze ji stahli z internetu,nicmene reklamaci uznali,znovu prehrali soft.
Z toho vypliva,ze po preflashovani nemusime byt smireni se ztratou zaruky,protoze by to evidentne slo takhle ukecat.
beecher (9270)|2.9.2004 16:40
No jo, ale tobě to flashli na prodejně... A co mám říct já, když jsem byl na prodejně ET naposledy, když jsem si DP2 koupil (v březnu)?
d.devil (44)|2.9.2004 16:51
No jo,ale ted tam mam Romku od tebe a nebal bych se prijit treba zase do K.Varu a bud je pozadat o preflashovani v ramci zaruky,protoze mi to pripada ze tam jsou fakt trosku zabrzdeni,nebo primo v Gsmobilu tvrit ze tu tvou mi nahrali tam a tam,protoze jak jsem rekl,tu co mi tehdy nahrali,stahli z netu.
beecher (9270)|2.9.2004 17:00
To je sice možné, zkus to a pak podej report, ale mám obavy, že na prodejně ET budou vedět jak uvařit ROMku... :D
d.devil (44)|2.9.2004 17:07
Ja zase vim jak cihlu uvest do mrtveho stavu ze s ni ani soft reset nepohne ani vyjmuti baterky,jen hardreset,proste cerny display jako po smrti.A na tom by sla taky zalozit pripadna reklamace,protoze jak jsem si overil na trech prodejnach,vcetne zminovane KarloVarske,nevedi co je hard reset.
Miloš Strouhal (3997)|2.9.2004 17:31
[QUOTE="d.devil"]Ja zase vim jak cihlu uvest do mrtveho stavu ze s ni ani soft reset nepohne ani vyjmuti baterky,jen hardreset,proste cerny display jako po smrti.A na tom by sla taky zalozit pripadna reklamace,protoze jak jsem si overil na trech prodejnach,vcetne zminovane KarloVarske,nevedi co je hard reset.[/QUOTE]

:D :D :D To by sice nebylo nic neobvyklého...vzhledem k úrovni znalostí zaměstnanců našich operátorů...ale minimálně v těch K.V. HR znát musí,jelikož ti to flešli, a nějak ti to pak "oživit" museli,ne? A to se provádí přeci právě HR..a navíc je na monitoru po skončení flešování nápověda,jak jej provést..;)
Jo,a v GSMobilu by ti "mrtvou" obrazovku asi "nesežrali", jsou tam celkem chytří technici..:D
beecher (9270)|2.9.2004 17:33
Jenže, když to na GSMobilu pomocí hard-resetu obnoví (a věř, že se to budou pokoušet oživit dříve, než tam budou něco flashovat), budou se moc divit, kde se v ExtROMce vzala čeština, TotalCMD, ExtROMUnlocker, GPRS Hack atd., protože nikdy žádný officiální release ROMek s češinou nebyl proveden, takže ani na té prodejně nemohou tvrdit, že to stáhli z netu...
Takže ti pak klidně mohou říct, byl proveden neoprávněný zásah do SW dodaného se zařízením a pro to padá tak, že pomůže HR.
A jsme tam, kde jsme byli...
Ještě nejaké nápady? :D
Miloš Strouhal (3997)|2.9.2004 17:38
Přesně tak,není co dodat..;)
d.devil (44)|2.9.2004 18:00
Nejsem takovy znalec jako vy,ale tim jak rikate ze neexistuje Rom primo s Cestinou,myslite ze neni oficialni rom ktera by po hard resetu nainstalovala CZ lokalizaci?Asi vas spatne chapu.
Ja se nehadam jen rikam a tim si jsem jist ze ve Varech HR neznaji,resp.znaji ale asi je nenapadl udelat a v Gsmobilu jsou profici,to jo ale me uz nebavili ty problemy s DP2reklamoval jsem 4x behem mesice,tak jsem cihlu "umrel" a sel reklamovat,hadal se a hadal,stal si za svym a i pres neopravneny flash od Eurotelu v K.Varech mi to uznaly a nezajimalo je co je to za rom,sice zjistovali kde ji sehnali,ale to je vse a tak si myslim ze by to proslo i s jakoukoliv rom,protoze jak uz jsem uvedl,nechteli ve Varech ani zarucni list,cili jsem nemel ani potvrzeni o zasahu do cihly.
beecher (9270)|2.9.2004 22:05
Ne, ani TM a ani ET nevydali volně stažitelný update. Ani bez češtiny, natož s ní (projděte si stránky ET o DP2 nebo TM k MDA2 a uvidíte)... Jediný mimo značkové prodejny TM a ET, kdo má oficiální povolení nahrávat update či cokoliv na bázi firmware či ROMek provádět se zařízeními, je GSMobil, který je za to operátory placen a ten do DP2 nahrává 1.60.00 ROMky. Tudíž se GSMobilu určitě nepozdával ten update a raději si jej ověřovali. Tzn. update, který vám provedli na prodejně, je v pořádku, protože GSMobil má smluvní povinnost to opravit i v případě, že by to na té prodejně v KV potentovali.
Tudíž kdybych já teď přišel do GSMobilu, aby mi něco na mém DP2 opravili, tak mne pošlou k šípku, protože já nemám jak dokázat, že mi to někde na nějaké ET prodejně flashovali. To fakt těžko...
Proto brojíme proti nevydávání oficiálních updatů, jak tak činí společnosti O2, QTek nebo i-mate.
Nehledě na to, že když to nemáte v záručním listě napsáno, že vám to flashli na prodejně, IMHO tím hůř (mně například TM k mé bývalé T610 napsal do záručáku i odblokování. Kupoval jsem ji tehdá nedotovanou hned ten první den, kdy ji začali prodávat, s čímž asi moc nepočítali, že by se našel takový magor :D, tak je raději měli blokované).
Ostatně si to můžete zkusit, flashněte si tam MDA2 Wiki update pro DP2 a zajděte do GSMobilu, že něco chcete záručně opravit, a tvrďte, že vám můj update flashli na prodejně, myslím, že vás poženou, jak se říká, sviňským krokem... ;) Páč si myslím, že aspoň GSMobil, když už ne operátoři, sleduje diskuze o mobilních zařízeních, takže já už budu u nich díky této diskuzi celkem dost provařená "firma"... :D Ale rozhodně jim to nemám za zlé, protože GSMobil defacto za to nemůže, že...
beecher (9270)|2.9.2004 22:25
Jo, a abych nezapomněl, jak jsem sliboval ten oficiální release 1.72.777 na úterý, tak v ten den (asi někdy k večeru) bude i kdybych se měl z toho zbláznit a bude i pro DP2, protože p. Machala z MC potvrdil vydání LEngu pro DP2, který opravuje chybu při zadávání kontaku v e-mailu nebo SMS - nevyhledává to v kontaktech, buď zítra nabo v pondělí. Oh, yes... :D :yes:
Stay tuned...
jirkanezval (28)|3.9.2004 20:28
Tak po dlouhém váhání jsem se pokusil o flešnutí paměti. Bohužel nastalo asi pro mě to nejhorší čeho jsem se obával. Objevila se obrazovka s nápisem ERROR 112. a dál už nic. Ještě utoho v bláhové naději na yázrak sedím hodinu, ale je to marný. Co teď. Poradí mi prosím někdo?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|3.9.2004 20:37
[QUOTE="jirkanezval"]Tak po dlouhém váhání jsem se pokusil o flešnutí paměti. Bohužel nastalo asi pro mě to nejhorší čeho jsem se obával. Objevila se obrazovka s nápisem ERROR 112. a dál už nic. Ještě utoho v bláhové naději na yázrak sedím hodinu, ale je to marný. Co teď. Poradí mi prosím někdo?[/QUOTE]
Klídek, co je tam dále napsáno, za tím Error 112? Co tam dáváš, co máš (TM či ET?).. Musíš být trochu konkrétnější..
jirkanezval (28)|4.9.2004 19:46
Už je to OK. Chyba byla v mém pc. Chce to vážně chladnou hlavu. Ono to totiž záludně hlásilo odpojit pda od pc. Omlouvám se za vzniklou paniku a dík za pomoc.
beecher (9270)|5.9.2004 16:05
No, takže jsem se ponimral v těch CABech a již mohu s klidem vydat oficiálně ROMky pro T-M MDA2 ve verzi 1.72.777...
Více viz první příspěvek tady.

Pro DP2 budou buď v pondělí nebo v úterý. Ještě uvidim... ;)

beecher (9270)|6.9.2004 16:54
1.72.777 ROMky pro Eurotel DataPhone II jsou na světě...
Vice zde: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=3746
PavelR. (2184)|6.9.2004 17:17
[QUOTE="beecher"]1.72.777 ROMky pro Eurotel DataPhone II jsou na světě...
Vice zde: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=374[/QUOTE]

... seš si jistý správností toho linku? :))

PavelR.