Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA2 Wiki 1.72.666 updates

Miloš Strouhal (3997)|28.8.2004 10:22
[QUOTE="Jarouš"]
Mám jen několik dotazů a připomínek. Já jsem normálně tzv. sova, tzn. do postele chodím kolem jedné, ale co je ipf a xp, to opravdu nevím, podle času jejich příspěvků....[/QUOTE]

:D :D :D ..ja osobně mam od narození jemnou deformaci (jakmile mam něco pro mne podstaného rozděláno - rozpracováno, nejdu spát dokud to není hotovo..), jež mne nutí chodit spát až k ránu, a vstávat až po obědě.. ..dost čast se teď také kvůli své nové práci bavím tím, že se musim smát lidem jež jdou se svítáním na "socku" do roboty, a já teprve parkuji auto před domem po návratu z "akce"..:))
Miloš Strouhal (3997)|28.8.2004 10:39
[QUOTE="Jarouš"]Hle xp, ty jsi podle času příspěvku ještě v noci vařil, že jo? Můžeš trochu okomentovat tvoji CAB cameru a zejména ten dodatek ..streaming..? Vo co go a co to umí, resp. v čem je to rozdílné v porovnání s tím, co tam bylo jako základní??[/QUOTE]

Jedná se o "normoš" foťák jež znáte ze svých verzí ExtROM, jen má trošku pozměněný styl vzhledu "ovládacího menu", a díky bohu je "postaven" tak, že mu čistě náhodou padne na míru poslední leng 3775..:D :yes:
Ten "streaming" je prostě jeho dodatkem (nikdy jsem se v tom bohužel nijak zvlášť nepitval..), a navíc upravuje vzhled obrazovky při přehrávání "midi" k lepšímu..:yes:

[QUOTE="Jarouš"]Pro MM: Jsem skoro abstinent z donucení, každý den jsem za volantem (musím se svojí Oktávkou 1,8T ukazovat nějakým mimopražským Avensisům, kde je jejich místo, že jo :D :D ), ale díky kámošům ze SR je borovička, dvakrát protahovaná - raději ale Spišská, jedinej tvrdej alkohol, kterému neodolám a jsem v něm cvičenej, sedmička spišské za noc není problém...:yes: [/QUOTE]

A to jste ještě pánové neviděli, co dělám okolním řidičům na silnicích a dálnicích já, když mam zrovna zapujčenou oblíbenou Octávku od své šéfky! :D :D :D
On takový 2.0 l turbo-benzín! v automatu a s upraveným podvozkem, ten prostě nedá člověku pokoj, a musim tomu furt šlapat na krk..:))
A jak vlastně takový Avensis vypadá?... V té rychlosti s jakou se po ČR proháním jsem si ještě nikde nevšiml, že nějaké Avensisy po silnicích také jezdí..:D
Zkusím se po nich poohlédnout třeba u nás před barákem na parkovišti..;)
madamare (167)|28.8.2004 10:43
[QUOTE="ipf"][QUOTE="Marek Madaj"]Páni treba prísť na slovensko a utopím vás v borovičke:D :D [/QUOTE]

Treba nás iba pozvať. :D .
(jinak v autě mám šest volných míst ;) ).[/QUOTE]
Nie je problém kľudne sa zastavte aj šiesti, šéfujem reštike takže s tou borovičkou problém nebude(samozrejme spišskou). predvčerom sa zastavil vklacan a myslím že bol spokojný( hádajte o čom sme debatovali:D ). Na zrazy zatiaľ bohužial čas nevidá:?
beecher (9270)|28.8.2004 11:09
Panové, prosím řešte problém srazu, dobrého pití (k borovičce bych přidal ještě tu jihomoravskou sliovici...) a toho, jak jezdit na naší božské D1, třeba tady. Děkuji.
ipf (2136)|28.8.2004 11:55
[QUOTE="Jarouš"]... ale co je ipf a xp, to opravdu nevím, podle času jejich příspěvků....

večer je klid, nikdo mne neruší a čtyřhodinový spánek je dostačující

...každý den jsem za volantem (musím se svojí Oktávkou 1,8T ukazovat nějakým mimopražským Avensisům, kde je jejich místo, že jo :D :D ) ....

Jo-jo, také byly doby, kdy jsem jezdil 200, než jsem přišel na to, že touto rychlostí (vzhledem k pustu a prázdnu na D1) dojedu do Prahy za cca 38 minut. Když jedu v pohodě okolo 135, dojedu do Prahy za 44 minut a tu obrovskou ztrátu proti původním rekordům většinou vyrovnám ve frontě na Nuseláku, nebo Jižní spojce ;)

[/QUOTE]

(Apropó, dokonce řidiče jako Ty zbožňuju. Vážně. Většinou totiž prorážejí cestu ucpaným levým pruhem stylem plyn - brzda a vyhánějí loudaly. Takže se za Tebou úžasně jede těch plynulých 140. Pozor, tohle opravdu není narážka, to je realita provozu na Českých dálnicích, kde jezdí vlevo všichni).
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|28.8.2004 13:34
To ipf: Popis stylu jízdy byla jen nadsázka (Oktávka/Avensis), ale jinak stejná zkušenost, po Praze více než jízda to je pomalu jedoucí prakoviště. Po D1 jezdím pouze občas stavět nějaký stánek na veletrh do Brna nebo na nějakej sraz cihlařů... Ale je to asi to samé jako na Strakonické, kudy jezdím často, v levém nějakej vytuněnej vrak při 120 těsně před rozpadem... no nechám toho, nebo to bude jako off-topic vymazáno........
ipf (2136)|28.8.2004 16:15
[QUOTE="Jarouš"]To ipf: Popis stylu jízdy byla jen nadsázka (Oktávka/Avensis), ale jinak stejná zkušenost, po Praze více než jízda to je pomalu jedoucí prakoviště. Po D1 jezdím pouze občas stavět nějaký stánek na veletrh do Brna nebo na nějakej sraz cihlařů... Ale je to asi to samé jako na Strakonické, kudy jezdím často, v levém nějakej vytuněnej vrak při 120 těsně před rozpadem... no nechám toho, nebo to bude jako off-topic vymazáno........[/QUOTE]

:D
ipf (2136)|28.8.2004 16:23
Tak se vrátíme k původnímu smyslu této debaty: Co s tím foťákem? Bude nová fleška (anebo flaška ;) ), nebo stačí cab?
Miloš Strouhal (3997)|28.8.2004 16:43
[QUOTE="ipf"]Tak se vrátíme k původnímu smyslu této debaty: Co s tím foťákem? Bude nová fleška (anebo flaška ;) ), nebo stačí cab?[/QUOTE]

Přišel ti mejl? :)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|28.8.2004 17:52
Je prý venku nová T-mobile oficiální ROMka, více ZDE, kdo bude podrobněji informován, tak ať se podělí......
beecher (9270)|28.8.2004 18:17
No, tu ti prý oficiálně v GSMobilu nahrají... Ale za 500-600 Kč, pokud tam nebudeš mít cihlu v opravě... :mad: :evil: :no:
Pavel Koza (4761)|28.8.2004 18:22
[QUOTE="beecher"]No, tu ti prý oficiálně v GSMobilu nahrají... Ale za 500-600 Kč, pokud tam nebudeš mít cihlu v opravě... :mad: :evil: :no:[/QUOTE]

No to by zas nemusel byt takovy problem;) Staci reklamovat nejakou funkci (moc MDA II nesleduju, ale napriklad ten BT serial profile je az v te posledni ROMce, co nahrali RSteinovi, ne?), takze staci prudit, ze nemuzete pouzivat BT GPSku a hadat se a hadat se a hadat se...
madamare (167)|28.8.2004 20:14
No aby som sa už dnes vrátil k téme o čom to tu celé je. chcel by som sa opýtať akú máte skúsenosť s odozvou telefónu pri prijatí hovoru: myslím tím čas od prijatia až do začatia rozhovoru.Moja osobná skúsenosť je že po prijatí hovoru ja počujem volajúceho okamžite ale on mňa nie. Pri predchádzajúcej verzii to trvalo tak 1-2 sekundy ale nie vždy a teraz ( od včera) mi to trvá ešte o chvíľu dlhšie. Ako ste na tom? je rozdiel v ROM, alebo je to daň za univerzálnosť zariadenia?:sarcastic:
beecher (9270)|29.8.2004 11:52
Takže zběžně rozdíly mezi CameraRC132_WWE_1.5.sa.CAB (stará verze SW) a CameraB70_Hima2_WWE.CAB (nová verze SW) jsou:
1. Verze je povýšena z 2.01 na 2.50
2. V nové verzi je plně funkční čeština (v 2.01 se nekorektně zobrazuje v Nastavení fotoaparátu položka Formát, kde jsou volby BMP a JPEG)
3. V nové verzi je možné měnit Typ souboru (Photo, Video, MMS Video, Picture Theme) přímo na obrazovce buď stylusem nebo křížovým ovladačem doprava+doleva (takové malé modré "šipečky" na obrazovce ukazují volby křížového ovladače)
4. Je možné snímat MMS Video (pokud se pamatuji dobře, tak to dříve nebylo možné) a samozřejme ho ihned odeslat...
5. Soubor CameraB70_Streaming_reg.CAB nastavuje v registry možnost streamování kamery (ale to je odhad podle toho, co se do těch registrů tímto souborem zapíše), tedy něco (asi) jako webcam...

Jinak tady jsou ty dva soubory pro foťák, bohužel pro "korektní" instalaci je nutné to dát do ExtROM a provést HáeR :sarcastic: :mad: :evil:...
Nebo spíše takhle, jak jsem vypozoroval, je to tam lepší dát a provést HáeR, než to přímo instalovat (instalace kamery vytuhne na zápisu informací pro odinstalaci, pak je nutný SR). Sice to po běžné instalaci funguje, ale who knows... Že...

Tady je obsah ExtROM po úpravě (nová kamera, vyházeny nesmysly - pefixes, busytone, odstraněny tools - TaskManager, RegEdit, DeviceManager, BTTools, zanechány byly ExtROMUnlock, GPRSTweak a TotalCMD s češtinou) pro TM a tady je to stejné pro Eurotel.
Jak to dostat do ExtROM?
1. Povolit zápis do ExtROM (kdo neví, viz http://mda.epot.cz/index.php/Software.ExtROMUnlockerNavod)
2. Smazat aktuální obsah ExtROM a nahrát do uvolněné ExtROM obsah toho zipu a je to.
Při dalším HáeR :D tam budete mít už lepší verzi ExtROM... ;)

Jinak jsem taky nahrál s upravenou ExtROM nové celé updaty na původní místo. Viz upravený první příspěvek tohoto tématu.
beecher (9270)|29.8.2004 12:41
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="beecher"]No, tu ti prý oficiálně v GSMobilu nahrají... Ale za 500-600 Kč, pokud tam nebudeš mít cihlu v opravě... :mad: :evil: :no:[/QUOTE]

No to by zas nemusel byt takovy problem;) Staci reklamovat nejakou funkci (moc MDA II nesleduju, ale napriklad ten BT serial profile je az v te posledni ROMce, co nahrali RSteinovi, ne?), takze staci prudit, ze nemuzete pouzivat BT GPSku a hadat se a hadat se a hadat se...[/QUOTE]

No, má to dva háčky... :)
1. Nepoužívám GPSku
2. Už od verze ROMek 1.6x.xx (pokud se nepletu) je ten serial profile dávno v konfiguraci BT, pravda jenom na pevných COM portech (COM4 a COM5), ale je tam... Takže to moc k reklamaci není... :(
Pavel Koza (4761)|29.8.2004 15:12
1. To ale oni nevi, ze...
2. Tak to je jina, ale jak pisu, co obsahuje ci neobsahuje ta urcita ROM verze pro MDA II jde totiz trochu mimo me. Byl to jen napad...
Miloš Strouhal (3997)|29.8.2004 15:24
[QUOTE="Pavel Koza"]1. To ale oni nevi, ze...
2. Tak to je jina, ale jak pisu, co obsahuje ci neobsahuje ta urcita ROM verze pro MDA II jde totiz trochu mimo me. Byl to jen napad...[/QUOTE]

A je to dobrej nápad. Jenže jen pro ty z nás, jež vlastní MDA/DP 2 v původním zakoupeném stavu, tudíž nepřeflešované..:?
Ti ostatní, tedy už zřejmě většina z nás, mají už dávno po záruce! A pokud se nám třeba podaří vyhádat výměnu prasklého plastu ještě v rámci záruky, bude to úspěch, ale s updatem v rámci záruky počítat vážně nemůžem..:D ;) :(
ipf (2136)|29.8.2004 16:59
[QUOTE="xp"][QUOTE="Pavel Koza"]1. To ale oni nevi, ze...
2. Tak to je jina, ale jak pisu, co obsahuje ci neobsahuje ta urcita ROM verze pro MDA II jde totiz trochu mimo me. Byl to jen napad...[/QUOTE]

A je to dobrej nápad. Jenže jen pro ty z nás, jež vlastní MDA/DP 2 v původním zakoupeném stavu, tudíž nepřeflešované..:?
Ti ostatní, tedy už zřejmě většina z nás, mají už dávno po záruce! A pokud se nám třeba podaří vyhádat výměnu prasklého plastu ještě v rámci záruky, bude to úspěch, ale s updatem v rámci záruky počítat vážně nemůžem..:D ;) :( [/QUOTE]

Pro XP a Vládce:
teď jsem do citace psal svůj příspěvek a moje odpověď se neobjevila, jak to?

A teď znovu:
Myslíš, že si zapisují MDA, kterým už flašovali ROMku? Když bych tam přišel a tvrdil, že mi to udělali oni při minulé návštěvě?
ipf (2136)|29.8.2004 17:06
Anebo jinak:
Nejprve si za 600 nechat přehrát ROMku,
a teprve pak si nechat vyměnit kryt v záruce :D .
beecher (9270)|29.8.2004 17:17
No, podle mne to si asi nepíší, protože kdyby to dělali u každého mobilu (a tím myslím každý mobil, nejen cihly), kam nahráli nějaký SW, tak to by se tam asi z toho zcvokli, ale co dělají (třeba mne když T-M odblokovával T610, protože asi nepočítali s tím, že tam někdo hned první den nakvačí a bude ji chtít za nedotovanou cenu :D ) tak to, že do záručního listu píšou, že tam nahráli ten a ten firmware...
A dále asi mají taky seznam verzí, které jim dodali operátoři k flashi...
Nehledě na to, že by jim asi hned bylo divný, kdybych tam přiklusal s DP2 a měl tam 1.72 ROMky, když teď se známému vrátil DP2 a měl tam místo oné 1.03 verze 1.52... :D
beecher (9270)|29.8.2004 17:23
[QUOTE="ipf"]Anebo jinak:
Nejprve si za 600 nechat přehrát ROMku,
a teprve pak si nechat vyměnit kryt v záruce :D .[/QUOTE]
No a to je hlavně ten *****...
Odejde ti např. tlačítko nebo se stane něco s krytem a ty kvůli své aktivitě (flashi) přijdeš o záruku a to i přesto, že flashnutý SW nemá nic společného s krytem... :( :evil:

To je jako kdybych přišel reklamovat PC třeba se shořelým procesorem (páč na výrobě tam dali špatně chladič) a oni to neuznali, protože jsem si tam místo dodávaných WinXP dal Linux... To je vážne bananistán...:no: :$:
RStein (2012)|29.8.2004 18:33
[QUOTE="beecher"]No, podle mne to si asi nepíší, protože kdyby to dělali u každého mobilu (a tím myslím každý mobil, nejen cihly), kam nahráli nějaký SW, tak to by se tam asi z toho zcvokli[/QUOTE]
Tim bych si nebyl tak jisty, urcite pouzivaji nejaky HelpDesk system (jeho Web Care rozhrani je pravdepodobne na WWW strankach), takze technik pri vyplnovani reseni incidentu muze mit povinnost zapsat, jaka verze ROM byla nahrana.
Spekuluji, ale vychazim ze zkusenosti s HelpDesk systemem, ktery jsme vyvijeli pro jineho zakaznika...


beecher (9270)|29.8.2004 18:55
No jo vlastně, byrokracie vládne světu!!! :D
To je vlastně fakt... Asi jsem se zasnil, když jsem to psal...
Ale to uz zase odbíháme od Tématu...
RStein (2012)|29.8.2004 19:08
[QUOTE="beecher"]Nebo spíše takhle, jak jsem vypozoroval, je to tam lepší dát a provést HáeR, než to přímo instalovat (instalace kamery vytuhne na zápisu informací pro odinstalaci, pak je nutný SR). Sice to po běžné instalaci funguje, ale who knows... Že...
[/QUOTE]
Myslim, ze se program nainstaluje spravne. Asi je nejaka chyba v CAB installeru, protoze kdyz jsem psal updater pro MDA II , tak jsem zjistil, ze proces CAB souboru neni nikdy korektne ukoncen, dokud bezi aplikace, ktera proces spustila (WaitForSingleObject ceka donekonecna).
Nakonec jsem misto cekani na ukonceni procesu CAB souboru, dal Timeout na spusteni kazde aplikace:(
Pritom v emulatoru vse chodi bez problemu:(
Miloš Strouhal (3997)|29.8.2004 19:09
[QUOTE="ipf"]Anebo jinak:
Nejprve si za 600 nechat přehrát ROMku,
a teprve pak si nechat vyměnit kryt v záruce :D .[/QUOTE]

Podle mne si to zřejmě nepíšou..;)
Bavil jsem se o tom s jedním z nich, a odpověděl mi něco ve stylu, že nechtějí být "hnidopiši", a že snaží jednat ve stylu: "co oči nevidí, to srdce nebolí..." :)
A také hodně záleží na technikovi, který má zrovna službu.. Mě před třemi měsíci jeden vyměnil v rámci záruky prasklej černej plast a ani neřešil, že jsem už neměl originální ROM..
Když už jsem tam ale přišel podruhé, tak už to řěšili...:no:
Začali na to určitě víc "koukat", ale to co tu píše ipf, jak to obejít placeným přeflešem, a pak teprve přijít reklamovat závadu by mělo být reálné řešní, dle mého osobního názoru a zkušeností..;)
Doufám, že se ale nemýlim..
RStein (2012)|29.8.2004 19:16
[QUOTE="Pavel Koza"]2. Tak to je jina, ale jak pisu, co obsahuje ci neobsahuje ta urcita ROM verze pro MDA II jde totiz trochu mimo me. Byl to jen napad...[/QUOTE]
Ja myslim, ze je to dobry napad, protoze vetsina lidi s TMO ma verzi ROM 1.52 . I kolega, ktery si kupoval MDA II v cervenci, ma jen verzi 1.52. Takze IMHo vetsina lidi, co si MDA II neflashli, muze opravdu poukazovat na absenci podpory serioveho profilu a vyzadovat nahrani nove ROM...
beecher (9270)|29.8.2004 21:02
To jo, ale proč s tím musím chodit do nějakého servisu?
Stačí publikovat ten update na webu, jak to dělá Microsoft s Windows Update... Když to bude jako .exe soubor, tak s tim mít problém nikdo nebude...
No a my nenechavci povaříme... :D :yes:
hrtak_ce4you (314)|29.8.2004 23:40
[QUOTE="beecher"]To jo, ale proč s tím musím chodit do nějakého servisu?
Stačí publikovat ten update na webu, jak to dělá Microsoft s Windows Update... Když to bude jako .exe soubor, tak s tim mít problém nikdo nebude...
No a my nenechavci povaříme... :D :yes: [/QUOTE]
respektive jako vetsina slusnych operatoru
beecher (9270)|30.8.2004 11:11
Prosím otázky ohledně právoplatnosti neposkytování updatů řešit tady.
Děkuji.
beecher (9270)|30.8.2004 16:20
Připravte cihly milánkové!!! Právě se mi dostalo do rukou Radio 1.17!!!

Teď ještě ExtROM a 1.72.777 bude na ceste...
ExtROM snad budu mít zítra!!! Již zítra, již zítra...

:D :D :D :yes: :yes: :yes:
Šeba_oldd (1184)|30.8.2004 16:25
V čem je odlišné od 1.14
Jewelsoft_ce4you (88)|30.8.2004 16:25
Uz se tesim, snad ani nedospim. Jde mi hlavne o to radio. Snad uz to bude chodit tak jam ma.:?:
beecher (9270)|30.8.2004 16:30
[QUOTE="seba"]V čem je odlišné od 1.14[/QUOTE]
To uvidím, až to tam napálím... Zatím nikde žádný popis...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|30.8.2004 16:39
[QUOTE="Jewelsoft"]Uz se tesim, snad ani nedospim. [/QUOTE]
Já také, jsme to ale magoři, co? Právě mi tu naskakujou zprávy ICQ od beechera, plácá tam něco o češtině 3995, to se snad uklepl, ne?
:D Nebo jsem nějak nepozornej? Mám nějaké povědomí o 3775? Hele, beecher, nenapínej, povídej a přeháněj, jo!
beecher (9270)|30.8.2004 16:42
Já mám zatím jenom ten Radio ROM verze 1.17, a ten build LEngu je od RSteina (zatím nemám)...
A zítra budu mít obsah ExtROMu od XPa, takže pak to povařím a vystavím na MDA2 Wiki jako upgrade 1.72.777...
beecher (9270)|30.8.2004 16:51
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="Jewelsoft"]Uz se tesim, snad ani nedospim. [/QUOTE]
Já také, jsme to ale magoři, co? Právě mi tu naskakujou zprávy ICQ od beechera, plácá tam něco o češtině 3995, to se snad uklepl, ne?
:D Nebo jsem nějak nepozornej? Mám nějaké povědomí o 3775? Hele, beecher, nenapínej, povídej a přeháněj, jo![/QUOTE]
Vždyť jsem to stáhnul před 5 minutami... Tak me to nechte vydýchat... :D
indy_ce4you (33)|30.8.2004 17:48
Moc hezhé si takhle kuchtit!:D Jen mně vždy děsí několik maličkostí po HáeR. Jak si lehce znovu spárujete cihličku s PC? A jak si upravit či vytvořit vlastní Oskar Customize soubor, abych to tam nemusel vždy znovu a znovu cpát ručně. Snad nejsem jediný u našeho třetího operátora :sarcastic: Jo a ještě drobnost. Lze nějak usměrnit, kam se provede instalace softu, když to dělám z CAB a ne přes počítač?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|30.8.2004 18:25
[QUOTE="indy"]Moc hezhé si takhle kuchtit!:D Jen mně vždy děsí několik maličkostí po HáeR. Jak si lehce znovu spárujete cihličku s PC? A jak si upravit či vytvořit vlastní Oskar Customize soubor, abych to tam nemusel vždy znovu a znovu cpát ručně. Snad nejsem jediný u našeho třetího operátora :sarcastic: Jo a ještě drobnost. Lze nějak usměrnit, kam se provede instalace softu, když to dělám z CAB a ne přes počítač? [/QUOTE]
a) Použij hledání nebo pročti příspěvky o vaření, někdo to popisoval, jak má zálohované nastavení, by to tam nemusel cpát ručně...
b) K usměrnění softu lze použít cabinstalátor, je free, přikládám pod příspěvek..
beecher (9270)|30.8.2004 18:32
[QUOTE="indy"]Moc hezhé si takhle kuchtit!:D Jen mně vždy děsí několik maličkostí po HáeR. Jak si lehce znovu spárujete cihličku s PC? A jak si upravit či vytvořit vlastní Oskar Customize soubor, abych to tam nemusel vždy znovu a znovu cpát ručně. Snad nejsem jediný u našeho třetího operátora :sarcastic: [/QUOTE]
No, příští týden udělám program, který sejme nastavení z PDA a uloží ho jako .inf soubor... Pak stačí pomocí eXEdenova návodu na tvorbu CABu vytvořit vlastní CAB a ten navařit do ExtROMky...
Šeba_oldd (1184)|30.8.2004 18:40
Tak na to tady čeká, myslím spousta lidí.
Miloš Strouhal (3997)|30.8.2004 19:10
Jop, skutecne je tam nova verze Leng 3995..:)
indy_ce4you (33)|30.8.2004 20:38
Díky za pomoc. Už se těším až nebudu muset znovu a znovu zadávat údaje.
Sám jsem dlouho odolával pokušení flešnout svůj DP2 ale opakované problémy s podivným a nevysledovatelným :mad: chováním rozhodly.:yes: Tak jsem si zvolil vlastní cestu. Upgradoval jsem na 1.72 a rádio 14. Ext Rom jsem nechal prázdnou - za prvé jsem se neuměl rozhodnout co tam a za druhé jsem mněl strach při flešnutí, aby to netrvalo dlouho a nekousl se com nebo něco :D Tak jsem šetřil čas. No a pak jsem si odemkl ext rom a diohrával si tam softík který používám. No není to zrovna standardní postup, ale aspoň vím, co jsem si tam nahrál...
madamare (167)|30.8.2004 23:20
[QUOTE="Marek Madaj"]No aby som sa už dnes vrátil k téme o čom to tu celé je. chcel by som sa opýtať akú máte skúsenosť s odozvou telefónu pri prijatí hovoru: myslím tím čas od prijatia až do začatia rozhovoru.Moja osobná skúsenosť je že po prijatí hovoru ja počujem volajúceho okamžite ale on mňa nie. Pri predchádzajúcej verzii to trvalo tak 1-2 sekundy ale nie vždy a teraz ( od včera) mi to trvá ešte o chvíľu dlhšie. Ako ste na tom? je rozdiel v ROM, alebo je to daň za univerzálnosť zariadenia?:sarcastic: [/QUOTE]
citujem sám seba ,ale nemáte s tým niekto podobné problémy? sledoval som to jeden deń a rekord bol až 9 sekund. Nechápem?
Jewelsoft_ce4you (88)|31.8.2004 08:07
Mel jsem uplne stejne problemy, dokonce jsem chvili neslysel ani druhou stranu. Vse zmizelo nyni po flashi 1.72.666. Avsak pozor, podle meho tuseni za to muze WisBar, neb jsem taky presel na WisBar Advanced. Nevim, ale zatim je to OK. :D
beecher (9270)|31.8.2004 08:31
[QUOTE="Jewelsoft"]Mel jsem uplne stejne problemy, dokonce jsem chvili neslysel ani druhou stranu. Vse zmizelo nyni po flashi 1.72.666. Avsak pozor, podle meho tuseni za to muze WisBar, neb jsem taky presel na WisBar Advanced. Nevim, ale zatim je to OK. :D [/QUOTE]
Taky bych si dal WisBarAdv, jenze když ten zmetek nechodí pořádně s WM2K3PhoneEd, tak je to problém... :(( :no:
Chuck (284)|31.8.2004 08:42
Tak vidím, že osud je milöstivý a ptrotože jsem večer nestihl tu opravu 666ky nabízí mi 777čku. Takže v klidu počkám do zítřka. :D
ipf (2136)|31.8.2004 09:47
[QUOTE="Chuck"]Tak vidím, že osud je milöstivý a ptrotože jsem večer nestihl tu opravu 666ky nabízí mi 777čku. Takže v klidu počkám do zítřka. :D [/QUOTE]

Nóóó, pokud počkáš do čtvrtka, bude 888čka a v pátek možná něco ještě novějšího a v pondělí.... ;)
beecher (9270)|31.8.2004 09:53
Tak ja vás ještě více napnu, milánkové... :D :yes:

- .NET C# applikace
- open source (Open Source Licence, v. 2.1)
- zatím v angličtině, bude i v češtině (teda ona se sama přepne do češtiny, podle prostředí)
- přibyde asi i přímá tvorba .CABu (to bude jako GUI aplikace do normálních Windows, ale taky pod .NETem)...
00025830_SaveConfig1_RYUh.png 00025830_SaveConfig2_lnDF.png 00025830_SaveConfig3_BcGo.png
Chuck (284)|31.8.2004 09:58
Noooooo a v které, že to bude verzi? :))
beecher (9270)|31.8.2004 10:04
Tak to ještě nevím, protože teď přijde ta největší pátrací akce v dějinách WinCE... Najít to všechno v registry nebo tam, kde je to uloženo... :D

Pokud tedy někdo ví, kde se co ukládá, tak mi písněte SZ... Nejvíce toho očekávám od JirkyP... :) :yes: