Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

Honzabr (192)|24.10.2004 09:37
:mad: No tedááááá Já když se vzdálím 100m od auta tak dostávám osypky a příušnice a vztek a...
Jezděj tam taxíky? Do auta a na nohy zásadně nenasedám v podnapilém stavu.:D :D (pro neznalé-mé znovupostavení na nohy přijde tak na čtvrt milionu- musí se povolat ta specializovaná firma na těžké náklady z Ostravy):D :D ;)
ipf (2136)|24.10.2004 12:33
[QUOTE="Honzabr"]:mad: No tedááááá Já když se vzdálím 100m od auta tak dostávám osypky a příušnice a vztek a...
Jezděj tam taxíky? Do auta a na nohy zásadně nenasedám v podnapilém stavu.:D :D (pro neznalé-mé znovupostavení na nohy přijde tak na čtvrt milionu- musí se povolat ta specializovaná firma na těžké náklady z Ostravy):D :D ;) [/QUOTE]

Dobrá tedy. Nakládám sněhové řetězy a šéfová z Jonáše doveze sněhovej skútr o měsíc dřív :D (a už jsem volal kamarádům, zdali nám půjčí 120-titunovej Liebherr ;) ).

Zasvěcení už mne znají, já i vysypat koš chodím pěšky, takže se nemusíš obávat "nějakých riskantních toulek po jevišti" :D (vlastně po horách ;) ).
Sieno (70)|25.10.2004 12:35
[QUOTE="Honzabr"]:mad: No tedááááá Já když se vzdálím 100m od auta tak dostávám osypky a příušnice a vztek a...
Jezděj tam taxíky? Do auta a na nohy zásadně nenasedám v podnapilém stavu.:D :D (pro neznalé-mé znovupostavení na nohy přijde tak na čtvrt milionu- musí se povolat ta specializovaná firma na těžké náklady z Ostravy):D :D ;) [/QUOTE]

Takže když zaparkuješ auto v polovině cesty mezi Sasankou a Jonášem, bude tvoje max vzdálenost od auta 75 metrů (150/2 ;) ) Jsi v klidu a jeřáby se můžou odvolat :D - můžeš přeci pít Mattonku z těch Pininfarinových lahviček :cool:
Honzabr (192)|25.10.2004 18:10
:D :(( Fuj, letos jsem se už myl :D
Pinochio (424)|26.10.2004 15:10
Jak tak koukám tak oficiální část (přednášky, besedy...) se pomalu, ale jistě přesunula do Sasanky a Jonáš už je jen na příjemné posezení.

Víte něco bližsího o programu?
ipf (2136)|26.10.2004 16:03
[QUOTE="Pinochio"]Jak tak koukám tak oficiální část (přednášky, besedy...) se pomalu, ale jistě přesunula do Sasanky a Jonáš už je jen na píjemné posezení.
Víte něco bližsího o programu?[/QUOTE]

Něco bližšího o programu? Nóóó.. víme :D , ale ne prozradíme :D .
Bane (vlastně bajo), povíme:
Program bude vypadat obdobně jako na prvním srazu, tj. volný. Přijedou zástupci ("soupeřících uživatelů ;) ") FS a HP, takže v sobotu se snad dovíme, co si koupíme po Vánocích, Vládce přiveze něco z příslušenství a já mám pro registrované účastníky malé překvapení. A dál? si budeme povídat o tom, co nás trápí. Předpokládám, že v neděli se osazenstvo rozdělí na LOOXáky a iPAQy, kteří si budou mezi sebou vyměňovat zkušenosti a zbytek, který bude pokukovat a ujasňovat si názor, co si má vastně koupit (ASUS nevyjímaje). A mezi tím bude volně prolínat diskuse na téma:
Flashování MDA (XDA, QTEK či jak se to ještě jmenuje),
Jak dostat na TODAY počasí,
a další.....
Suma, sumárum, pevný program není, vše vykrystalizuje v pátek na místě. Jedno je ale (po zkušenosti z prvního srazu) jisté: v neděli zjistíme, že jsme skoro nic nestihli probrat a že je potřeba co nejdříve uspořádat pokračování.
ipf (2136)|27.10.2004 07:44
Já věděl, že jsem tu Sasanku někde viděl.
ipf (2136)|27.10.2004 23:28
A sraz se blíží, za dva týdny již bude v plném proudu seznamovací večírek.

Odkaz na www stránky Sasanky najdete nahoře, Jonáš je někde na Německých stránkách, ale hledat ho nebudu, fotky najdete zde.

Cestu najdete zde.

Nepodceňujte nadcházející zimu, už jsem zažil v Malé Úpě příjezd do sluncem zalité chaloupky a za dva dny jsem odjížděl na dvaceticetimetrové vrstvě sněhu. A cesta z odbočky hlavní silnice vede po úbočí kopce, takže smyk a následné uklouznutí může znamenat padesátimetrový let ze strmého kopce. Tak na to myslete.

Závěrem bych rád, abyste znovu přepočítali své přihlášky a pokud u někoho nastaly nějaké změny, dejte mi vědět.

Průběžně aktualizovaný seznam přihlášených:

Jonáš:
1. ipf
2. Pavel Koza
3. Milan Švec
4. JirkaP
5. eXEden
6. Chuck
7. Hájek z FS
8. seba
9. MaPo
10. windmaster
11. PavelR


Sasanka:
12. beecher
13. hajekm
14. mad2707 - sveze 1 spolucestujícího z Prahy
15. Pinochio
16. PayasPiranhas - by potřeboval odvoz z Moravy
17. yasmeene2 - sveze 2 lidi z Prahy
18. S474N
19. Zdeněk Malinský
20. Siena
21: Pavlucha
22. Petr Schinzel
23. Iglo 92
24. XP
25. Honzabr

26. Vít

Pavlucha (1496)|27.10.2004 23:41
EXedena klidně vezmu. Bude navigovat :D
Odjezd v pátek odpoledne. Budu moct vypadnout tak v 16.00, ale jsem asi schopnej se i přizpůsobit.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|28.10.2004 11:34
Nejede někdo na sraz ze Severních čech přes Litoměřice ?
Zasedl bych mu jedno místo v autě, a na benzince bych mu přispěl. :D
Miloš Strouhal (3997)|28.10.2004 15:17
Protože jsem přišel o auto,budu mít obdobnou otázku.. Nejedete někdo na sraz v pátek odpoledne,a to z Prahy? A nemáte ještě jedno volné místo? :)
Pavlucha (1496)|28.10.2004 15:33
[QUOTE="xp"]Protože jsem přišel o auto,budu mít obdobnou otázku.. Nejedete někdo na sraz v pátek odpoledne,a to z Prahy? A nemáte ještě jedno volné místo? :) [/QUOTE]

Mám volno ... odjezd kolem 16.00. :cool:
Miloš Strouhal (3997)|28.10.2004 15:37
Skvělé,díky. Tak se mnou předběžně počítej. Snad se mne tentokrát v práci nebudou pokoušet naštvat..:)
yasmeene2 (794)|28.10.2004 18:34
Já mám taky volné místo z Prahy.
PayasPiranhas (24)|28.10.2004 18:46
kurna, tak rad bych tam byl, ale nikdo z moravy nejede ? samemu se mi nechce trmacet pres celou CR :-(
ipf (2136)|29.10.2004 21:06
[QUOTE="PayasPiranhas"]kurna, tak rad bych tam byl, ale nikdo z moravy nejede ? samemu se mi nechce trmacet pres celou CR :-([/QUOTE]

Tady dole sháněl odvoz Maeglin z Ostravy. Je tam přímo odkaz na tebe, ale jak je vidět, komunikace vázne. Tak se domluvte a dejte vědět (kolega ještě není na seznamu přihlášených).
Maeglin_ce4you (77)|29.10.2004 22:15
No aspoň nepojedu sám.... ICQ 101595879
Jo můžu ještě pro zopakování vědět, kde je místo a kolik stojí ubytování + jídlo? A případně pokoje jsou po více lidech, že? takže to znamená, že budu muset být s někým, tak případně jestli se nějde někdo kdo rád pokecá tak se můžem předem domluvit na ubytování...
Jo ještě abych doplnil jsem lama co se týká PDA... tak snad mě někdo naučí pořádně zacházet s PDA a ukážete nějaký soft....
ipf (2136)|29.10.2004 22:52
[QUOTE="Maeglin"]No aspoň nepojedu sám.... ICQ 101595879
Jo můžu ještě pro zopakování vědět, kde je místo a kolik stojí ubytování + jídlo? A případně pokoje jsou po více lidech, že? takže to znamená, že budu muset být s někým, tak případně jestli se nějde někdo kdo rád pokecá tak se můžem předem domluvit na ubytování...
Jo ještě abych doplnil jsem lama co se týká PDA... tak snad mě někdo naučí pořádně zacházet s PDA a ukážete nějaký soft....[/QUOTE]

Tak se vy dva domluvte, jste kousek od sebe (a nejen v tomto fóru).

Co se týká ubytování, SASANKu najdete tady.
Vzhledem k tomu, že přijede dost lidí v páru, musel jsem menší pokoje přidělit jim a pro zbytek na Sasance zbyl 5-tilůžkáč a dva 6-tilůžkáče (dvoulůžkáče na Sasance nejsou, ten údaj na www je proto, aby se případní zájemci nelekli, že budou doplácet, pokud budou dva na 6-tilůžkáči).
Vzhledem k tomu, že obsazujeme penziony bez rezervace a složení zálohy, byla domluvená pevná cena 850 Kč za osobu na Sasance a 1000 Kč na Jonáši. Plus zaplatí každý "cihlák", který se zúčastní večerního programu 100 Kč na večerní křupání. No a dál si každý zaplatí co vypije.
Všechno máte v předchozích příspěvcích, stačí kouknout trochu dozadu.
beecher (9270)|29.10.2004 23:53
[QUOTE="PayasPiranhas"]kurna, tak rad bych tam byl, ale nikdo z moravy nejede ? samemu se mi nechce trmacet pres celou CR :-([/QUOTE] Přijeď i tak, bo kurňa aspoň tam nebudu jediny fajny chlap z Moravy, no ni? :D :D :D
beecher (9270)|30.10.2004 00:05
[QUOTE="Maeglin"]takže to znamená, že budu muset být s někým, tak případně jestli se nějde někdo kdo rád pokecá tak se můžem předem domluvit na ubytování...
Jo ještě abych doplnil jsem lama co se týká PDA... tak snad mě někdo naučí pořádně zacházet s PDA a ukážete nějaký soft....[/QUOTE] To neměj péči... Dokonce budeš mít výuku v rodné řeči... :D ;) I když budu tiše závidět VGA...
Maeglin_ce4you (77)|31.10.2004 15:56
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Maeglin"]takže to znamená, že budu muset být s někým, tak případně jestli se nějde někdo kdo rád pokecá tak se můžem předem domluvit na ubytování...
Jo ještě abych doplnil jsem lama co se týká PDA... tak snad mě někdo naučí pořádně zacházet s PDA a ukážete nějaký soft....[/QUOTE] To neměj péči... Dokonce budeš mít výuku v rodné řeči... :D ;) I když budu tiše závidět VGA...[/QUOTE]

Dobře ... beru tě za slovo.....

Mám brát notebook?? nebo ho nevyužiju?
beecher (9270)|31.10.2004 16:23
[QUOTE="Maeglin"]Mám brát notebook?? nebo ho nevyužiju?[/QUOTE] Pokud nebudu mit do te doby z opravy ten svuj, tak ver, ze ti ho zabavim na flashovani... :D
ipf (2136)|31.10.2004 16:25
[QUOTE="Maeglin"] Mám brát notebook?? nebo ho nevyužiju?[/QUOTE]

Notbůk určitě využiješ, minimálně k tomu, že si zaplácneš volné místo FREE softem, který ještě nemáš a který budeš nutně potřebovat (jenže to ještě nevíš :D ).
Apropó. Stále jsem ještě neobdržel na SZ (to je ten čudlík dole) tvoji přihlášku. A dej vědět, jak jste se s PayasPiranhas-em domluvili.
ipf (2136)|31.10.2004 21:18
Průběžně aktualizovaný seznam přihlášených:

Jonáš:
1. Milan Švec
2. Chuck
3. já
4. seba
5. windmaster
6. Hájek (FS)
7. vládce
8. MaPo
9. eXEden
10. PavelR
11. JirkaP

Sasanka:
12. Honzabr
13. hajekm
14. XP
15. yasmeene2
16. Iglo92
17. beecher
18. mad2707
19. pinochio
20. Payas Piranhas
21. Sieno
22. s474n
23. zd. malinský
24. Petr Schinzel
25. Pavlucha
26. Suoraj (možná)

27. Vít

Chybí mi tady Maeglin, zatím nemám potvrzenou jeho účast.
Dále ještě pár lidí nemá jasno v tom, zda sebou kromě cihly ještě povezou přítelkyni :D . Vzhledem ke způsobu rezervace, bez zajištění zálohou, žádám všechny, aby si během tohoto týdne ujasnili, v jaké sestavě pojedou a případné změny mi dali vědět. Rád bych koncem týdne informoval provozovatele Jonáše a Sasanky o téměř konečných počtech.


Burza volných míst v autě a poptávka po odvozu:
Většinu jste si již vyřešili sami, zůstává nějak vyřešit dopravu JirkyP z Litoměřic. Kdo jste poblíž, zkuste nějaký nápad. Myslím, že by JirkaP zvládnul dojet i do Prahy a dál s někým.
ipf (2136)|31.10.2004 21:39
Ještě jednou jsem zkontroloval přihlášené a volná místa na obou penzionech. Pokud tedy bude složení příjezdů takové, jaké je teď nahlášeno, zbývá 7 volných lůžek, takže váhající - neváhejte, nerozhodnutí - rozhodněte a nepřihlášení - hlašte se.
Maeglin_ce4you (77)|31.10.2004 22:19
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Maeglin"]Mám brát notebook?? nebo ho nevyužiju?[/QUOTE] Pokud nebudu mit do te doby z opravy ten svuj, tak ver, ze ti ho zabavim na flashovani... :D[/QUOTE]

Tak dobře... vezmu..... :yes:
doufám ,že mě za odměnu naučíte s tím mím Looxíkem.... jsem z něho zmaten
Maeglin_ce4you (77)|31.10.2004 22:23
[QUOTE="ipf"][QUOTE="Maeglin"] Mám brát notebook?? nebo ho nevyužiju?[/QUOTE]

Notbůk určitě využiješ, minimálně k tomu, že si zaplácneš volné místo FREE softem, který ještě nemáš a který budeš nutně potřebovat (jenže to ještě nevíš :D ).
Apropó. Stále jsem ještě neobdržel na SZ (to je ten čudlík dole) tvoji přihlášku. A dej vědět, jak jste se s PayasPiranhas-em domluvili.[/QUOTE]

No když já jsem na dopravu celkem debil... do takového vidlákova netrefím.. payas se neozval ... jestli to čteš, tak napiš.... no že já si nevzal nějakou yakumu z GPS.... jsem vás mohl najít.... takhle budu z looxikem akorát svítit ve tmě.... ne jestli seženu někoho kdo by jel semnou... navíc jsem fakt úplný novice a ještě k tomu je mi 17, tak snad nebudu pro vás "mlaďoch"...... no takže tady je důvod proč nejsem na seznamu, jenom co seženu nějakou spolucestovní duši, tak máš přihlášku tam!!! Kdyby něco tak mi piště na ICQ 101595879 .... kdyby někdo jel z Ostravy ,nebo přes Ostravu....
jaká je doprava od vlaku k pensionům??? :?:
Maeglin_ce4you (77)|31.10.2004 22:24
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Maeglin"]takže to znamená, že budu muset být s někým, tak případně jestli se nějde někdo kdo rád pokecá tak se můžem předem domluvit na ubytování...
Jo ještě abych doplnil jsem lama co se týká PDA... tak snad mě někdo naučí pořádně zacházet s PDA a ukážete nějaký soft....[/QUOTE] To neměj péči... Dokonce budeš mít výuku v rodné řeči... :D ;) I když budu tiše závidět VGA...[/QUOTE]

VGA bych nezáviděl, podle mě to má ještě pořád hodně chyb..... :?
Maeglin_ce4you (77)|31.10.2004 22:26
Jo ještě aby nebylo zpráv málo,tak z kterých firem tam budou zástupci, ať vím který soft smazat :D !!!
ipf (2136)|31.10.2004 22:43
[QUOTE="Maeglin"]
payas se neozval ... jestli to čteš, tak napiš.... [/QUOTE]

Včera se sháněl po spolucestujícím, takže snad se co nejdřív objeví a domluvíte se.

Ještě drobnost:
množí se mi dotazy, zda ty řetězy, o kterých píšu, jsou vtip? Doufám, že nebudou potřeba, ale zimní gumy jsou vhodné. Neberte to na lehkou váhu, cesta od parkoviště k penzionům vede po poměrně příkrém úbočí a je úzká přesně na jedno auto, takže případný smyk znamená pár kotrmelců. Je samozřejmě možné nechat auto na rozcestí na parkovišti a dojít pěšky (popř. se nechat dovézt).
Maeglin_ce4you (77)|1.11.2004 10:13
Ještě řeším docelá vážně finanční problémy.... , spíše jak oznámit rodičům, že budu potřebovat tak 3K... to je asi položí...
nějaké rozumné nápady?
Pavlucha (1496)|1.11.2004 10:18
[QUOTE="Maeglin"]Ještě řeším docelá vážně finanční problémy.... , spíše jak oznámit rodičům, že budu potřebovat tak 3K... to je asi položí...
nějaké rozumné nápady?[/QUOTE]

... vzdělání je k nezaplacení ... ;)
Maeglin_ce4you (77)|1.11.2004 10:24
Hele těch 850/1000 to je za celý víkend nebo za den? Jestli víkend, tak to bych se možná vlezl do 2K
Pavlucha (1496)|1.11.2004 10:26
[QUOTE="Maeglin"]Hele těch 850/1000 to je za celý víkend nebo za den? Jestli víkend, tak to bych se možná vlezl do 2K[/QUOTE]

Tuším, že za víkend. :D
beecher (9270)|1.11.2004 10:27
Pokud se nepletu tak za cely vikend, ni?
Maeglin_ce4you (77)|1.11.2004 10:30
Tak to by se možná dalo... tak držte palce... musím nějak šetrně oznámit, že potřebuju zase peníze :D

To si někdo dělá prdel:!!!

Ostrava hl.n.
Kroměříž
Kroměříž,,aut.nádr. MHD
Trutnov,,aut.nádr. MHD
Dolní Malá Úpa,,Spálený Mlýn


11 hod 36 min, 390 km, 189,- Kč (neúplná cena) / 127,- Kč (neúplná cena - s použitím Karty Z)
jede denně
To je šílené 11 hodin.... to abych vyjel před snídani abych tam byl na večeři
PayasPiranhas (24)|1.11.2004 11:24
11 hodin cesty ?
no tak to si fakt rozmyslim, jestli pojedu ....
to neni na moje nervy se trmacet tak dlouho ...
kdyby bylo auto, tak je to neco jineho ...
zkusim rozhodit site, kdo by mi pujcil auto ...
ja mam starou skodu 105, a to bych neriskoval...
Miloš Strouhal (3997)|1.11.2004 11:28
:D Zkus stopovat,to vyjde časově možná nastejno,a přitom to bude free .. :yes:
Maeglin_ce4you (77)|1.11.2004 12:29
No něco musíme vymyslet... a stop?? sebevražda
Miloš Strouhal (3997)|1.11.2004 12:44
[QUOTE="Maeglin"]... a stop?? sebevražda[/QUOTE]
Stopoval jsem pravidelně každý týden celou vojnu,160km tam,a pak zase zpátky..;) A nikdy jsem neměl s nikým sebemenší problém..:yes: Holkám bych to tedy nikdy nedoporučil,to je něco jiného,ale to ty nejsi,ne?..:D
ipf (2136)|1.11.2004 14:19
Helejte vy dva z Moravy (PayasPiranhas a Maeglin). Mohl bych vás naložit oba v Pradubicích v pátek okolo druhé hodiny a zase vás tady v neděli přibližně okolo čtvrté vyložit. Tak si zjistěte spojení a dejte vědět.
PayasPiranhas (24)|1.11.2004 14:49
no vlakem IC 500 OSTRAVANem bych tam byl v 7:16 :(

Frýdek-Místek 3:44
Ostrava hl.n. 3:14 3:52
Pardubice hl.n. 7:16



beecher (9270)|1.11.2004 14:55
Zas nekdo umi hledat v IDOSU :sarcastic: :

Frýdek-Místek -> Český Těšín -> Pardubice hl.n.
8:35 -> 9:15 (Os 23011); 9:47 -> 13:36 (Ex 142 ODRA)

a ve Vitkovicich (10:24) muze prisednout Maeglin...


PayasPiranhas (24)|1.11.2004 15:25
nemachruj ....:))

vyblilo mi to jen to, co jsem psal ....
Maeglin_ce4you (77)|1.11.2004 15:39
[QUOTE="beecher"]Zas nekdo umi hledat v IDOSU :sarcastic: :

Frýdek-Místek -> Český Těšín -> Pardubice hl.n.
8:35 -> 9:15 (Os 23011); 9:47 -> 13:36 (Ex 142 ODRA)

a ve Vitkovicich (10:24) muze prisednout Maeglin...


[/QUOTE]

Proč Vítkovice... ten z Ostravy hl. je lepší.... já sice nastoupím ve svinově ,ale to je detail
ipf (2136)|1.11.2004 15:52
[QUOTE="beecher"]..... Pardubice hl.n. ....13:36 ...[/QUOTE]
Úplně dokonalý spojení, ještě si zjistěte zpáteční spoj.
Co se týká financí (opět je vidět, jak dobře umíte číst :D ), pokud nebudete chlastat, vystačíte s tisícovkou na víkend (+ doprava).
PayasPiranhas (24)|1.11.2004 16:04
musim vam s litosti oznamit ... ze me muzete vyskrtnout ...
tesil jsem se strasne .... ale cestovani do takove diry mi bere opravdu veskerou silu prekousnout to slozite cestovani ....

omlouvam se, a preju at si to tam uzijete ....
snad priste, az to bude bliz morave ...

P.
Pavel Koza (4761)|1.11.2004 16:38
Ipf by mel zacit navazovat kontakty nekde v okoli Jeseniku;)

Ale vazne, on neni problem (no dobra, pro me jako organizacniho antitalenta by to byl VELKY problem) usporadat sraz vicemene kdekoliv, ale kdyz v tom nejsou osobni vazby, tak by to nemohlo byt tak volne "kdo prijede, prijede, jen se mi nahlaste". Muselo by to byt zavazne, zalohy atp.

Takze pokud mate nekdo kontakt na penzion / hotel, ci snad nejaky sami vlastnite;), sup sem s nim...
Maeglin_ce4you (77)|1.11.2004 17:01
Tak paya to zrušil a jsem v tom sám........ sakra
Jo možná bych jeden kontakt měl.... ale jsou to taky krkonoše, přesněji pec pod Sněžkou a pension Zlatá hvězda, celkem fajn místo, menší bar, šipky... rodinné prostředí, snad by se dala domluvit i nějaká rozumná cena, jestli je zájem, tak se můžu poptat, kolik by nám dali cenu při určitém množství lidí. Jede teda ještě někdo z okolí Moravy???? NECHCI JET SÁM!!!!!
PayasPiranhas (24)|1.11.2004 17:06
ja jsem uz psal, ze tady v beskydech mam znameho, co vlastni chatu ...

45 osob , 200 za noc , plná penze 200