Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

Šeba_oldd (1184)|25.9.2004 10:01
S největší pravděpodobností mohu vzít tří možná i čtyři "člověky s cihlama" na trase Pelhřimov,Praha, Úpa- stejně tak zpět.
ipf (2136)|25.9.2004 10:16
Pro ty, kdo ještě nebyli na školení a pro Vás, kteří přemýšlíte nad zbytečností sněhových řetězů přikládám pár fotografií z místa činu:


Prosím, nenadávejte mi za tu první 100kilovou fotku, až se objeví vládce, bude změněna. Díky.
PayasPiranhas (24)|25.9.2004 12:37
Zdarvim vsechny,
tak jsem se tento tyden zaradil do rodiny PDAckaru a to konkretne s DataPhone2 od ET

nejakou chvili mi trvalo nez jsem prelouskal temata ohledne srazu ...

takze silne uvazuji, ze se zucastnim toho dalsiho ....

teda jestli mezi sebou snesete uplneho zacatecnika, ktery bude jen koukat a poslouchat


PP
:)
ipf (2136)|25.9.2004 13:07
[QUOTE="PayasPiranhas"]
teda jestli mezi sebou snesete uplneho zacatecnika, ktery bude jen koukat a poslouchatPP :) [/QUOTE]

Neboj, tam sedí a poslouchají úplně všichni (páč pořádek a kázeň musí bejt ;) ).
PS:
Pošli mi soukromou zprávu (najdeš ji jako čudlík "SZ" dole pod příspěvkem), abych na tebe nezapomněl.
PayasPiranhas (24)|25.9.2004 13:41
timto se obracim na ucastniky bliziciho se srazu ...
jede nekdo ze sev. moravy ? vlastnim autem ? naslo by se misto pro spolujezdce ? :))
nepohrdnu ani spolecnou jizdu vlakem ci autobusem, ale samotnemu se mi nechce jet tak daleko ...

PP
PayasPiranhas (24)|27.9.2004 10:09
zdravim lidi, ted se mi ozval kamos ....

ma chatu v beskydech na hranicich ze slovenskem

tady

45 + max 7 osob, 200 na noc, 200 plna penze

je to navrh na dalsi termin doucovani :yes:
ipf (2136)|27.9.2004 11:18
Beru na vědomí, detaily probereme na školení, pokud se toho budeš chtít ujmout ;) .
Vít_ce4you (156)|29.9.2004 09:33
No ja mozna pojedu z Olomouce, ale zatim neslibuju, je to tak na 50%.
Pavel Koza (4761)|30.9.2004 15:51
Pro vsechny LOOXo-fily:D Prave prislibil ucast pan Hajek z FSC s rodinou, takze priznivci 720-tek a ostatnich LOOXu se budou moci tazat primo u zdroje:yes:
Pinochio (424)|30.9.2004 17:09
Jupí, ať žije FSC.:D
Petr Schinzel (84)|10.10.2004 12:07
Ahoj,rád bych se taky zůčastnil,i když mám MDA teprve dva dny i s cestou a jsem uplnej začátečník,co pro to musím udělat?Petr
ipf (2136)|10.10.2004 13:30
[QUOTE="Petr Schinzel"]Ahoj,rád bych se taky zůčastnil,i když mám MDA teprve dva dny i s cestou a jsem uplnej začátečník,co pro to musím udělat?Petr[/QUOTE]

1. přečíst (skoro) celé fórum, páčko tam najdeš vše :sarcastic:
2. poslat mi SZ

Abyste to nemuseli celé číst, připravuji souhrn informací, který bude zveřejněn během příštího týdne (A páčko jste se mi trošku přemnožili, jednám o konkrétních ubytovacích a cenových podmínkách s provozovateli sousedních penzionů. Konkrétní informace budou zveřejněny).
Pinochio (424)|12.10.2004 15:55
Neviplatilo by se zajistit bus z Prahy?
Kolik vas pojede z Prahy
ipf (2136)|13.10.2004 22:06
Sice se zpožděním (ale stále ještě zavčasu), jak jsem slíbil, přináším souhrn informací o II. srazu. Musím přiznat, že zájem nám od minula vzrostl - přihlásilo se 23 majitelů cihel (+10 členů doprovodu). Jak jsem uváděl na počátku tohoto fóra, JONÁŠ pojme 20 lidí, ale má jen 6 pokojů, takže budeme muset pro ubytování využít služeb sousedního penzionu SASANKA (vzdáleného cca 100 metrů), kam se vejde dalších 30 osob (anebo ubytujeme manželky a děti zvlášť, rozdáme jim prezentované cihly a cihličky a budeme mít klid ;) ).

Mapka umístění obou penzionů:
JONÁŠ - zelená,
SASANKA - červená.

Cenová kalkulace:
JONÁŠ - 1000 Kč,
SASANKA - 850 Kč.
Cena zahrnuje večeři v pátek, S+O+V v sobotu a S+O v neděli. Útratu na baru v penzionu JONÁŠ si platí každý sám, pouze navrhuji jednorázový příspěvek ve výši 100 Kč na dospělou osobu, ze které bude hrazeno křupání, zobáíní, chuťovky a tlačenka večer u stolu.

Program srazu zůstává v duchu tradice:

Pátek
od 15-ti hod. příjezdy
18 - 20: večeře (+ Večerníček)
20 - ráno: Seznamovací večírek

Sobota
8 - 10: snídaně
10 - 12 :I. část programu (bude upřesněna na místě)
12 - 14: oběd
14 - 18: II. část programu
18 - 20: večeře (+ Večerníček)
20 - ráno: Rozlučkový večírek

Neděle
8- 10: snídaně
10 - 12: III. část programu
12 - 14: oběd
odjezd

Několik drobností:
- kdo už víte o nějaké změně v počtu přihlášených osob (zejména, pokud se rozhodnete přijet bez své drahé polovičky), pošlete mi SZ,
- kdo z dalších zájemců ještě chcete přijet, taktéž mi pošlete SZ,
- autobus shánět nebudu, ale je možné zredukovat počet aut tzv. transportní burzou (za komančů se tomu říkalo: Vytěžování vozidel). Eviduji pár nabídek a požadavků na odvoz (vše z Prahy), nechám to ale na dobu blíž srazu,
- pokud si někdo myslíte, že máte co říct ostatním, pošlete mi SZ, vyčlením vám prostor,
- projektor přivezu.

Seznam přihlášených:
ipf
Pavel Koza
Milan Švec
beecher
hajekm
Vít
Chuck
JirkaP.
eXEden
seba
mad2707
MaPo
windmaster
Pinochio
PayasPiranhas
yasmeene2
S474N
Zdeněk Malinský
NoOne
Pavlucha
Petr Schinzel
Hájek z FS
PavelR

Předpokládám, že termín srazu není nutné znovu opakovat (když ho mám ve svém profilu).
00030056_Jonas2_m_ppaK.jpg 00030056_Jonas_m_a3HY.jpg
ipf (2136)|13.10.2004 22:11
POZOR
Omylem jsem v předchozím příspěvku ťapnul místo na náhled na odeslat, takže ještě chvíli vydržte s reakcemi - pokračuji v psaní a úpravách. Nakonec připojím slíbené mapky
Chuck (284)|13.10.2004 23:30
Jako vždy vyčerpávající a podrobné informace...třikrát hurá ať žije ipf. Myslím, že je na co se těšit a po zkušenostech v Beneticích ani má drahá polovička neprotestuje :D Takže se těšíme...:)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|14.10.2004 00:15
Škoda, škoda, stále jsem doufal, že si práci a čas zorganuzuji tak, bych se tam dostal opět alespoň na sobotu, tak jako do Benetic. Ptal se Suoraj, ptal se beecher, zda jedu a zda je naložím..... těšil jsem se na novinky, ale náš stálý zákazník, náš pán... prostě stavím a bourám v uvedeném termínu stánek na výstavě v Budějovicích a to je přece jen flák cesty tam a zpět, tak snad příště, ostatním přeji silné zážitky, o které se jistě písemně i fotograficky podělíte.....
beecher (9270)|14.10.2004 10:34
[QUOTE="ipf"]Předpokládám, že termín srazu není nutné znovu opakovat (když ho mám ve svém profilu).[/QUOTE]
Jo, mas to tam, cece, ale cesky se pise "oficiální"... ;) :D :yes:
ipf (2136)|14.10.2004 10:36
[QUOTE="beecher"][QUOTE="ipf"]Předpokládám, že termín srazu není nutné znovu opakovat (když ho mám ve svém profilu).[/QUOTE]
Jo, mas to tam, cece, ale cesky se pise "oficiální"... ;) :D :yes:[/QUOTE]

Ale to víš, že to vím. Alespoň vím, že to lidi čtou ;) .
beecher (9270)|14.10.2004 11:35
[QUOTE="Jarouš"]Škoda, škoda, stále jsem doufal, že si práci a čas zorganuzuji tak, bych se tam dostal opět alespoň na sobotu, tak jako do Benetic. Ptal se Suoraj, ptal se beecher, zda jedu a zda je naložím..... těšil jsem se na novinky, ale náš stálý zákazník, náš pán... prostě stavím a bourám v uvedeném termínu stánek na výstavě v Budějovicích a to je přece jen flák cesty tam a zpět, tak snad příště, ostatním přeji silné zážitky, o které se jistě písemně i fotograficky podělíte.....[/QUOTE]
Mas to vyresit po Stoparovsku - udelat z toho PNJ (a.k.a. Problem Nekoho Jineho)... :D
ipf (2136)|14.10.2004 12:30
[QUOTE="Jarouš"]... bourám v uvedeném termínu stánek na výstavě v Budějovicích....[/QUOTE]

A to je problém? Jestli potřebuješ, zavolám pár kamarádům (z dob mého působení v armádě), během týdne tam dáme pár čtyřstovek, roznětku a v sobotu večer to pomocí cihly "uklidíme" :D .
Jinak, klidně můžeš přijet i v sobotu večer.
Zdenek Malinsky (9781)|14.10.2004 13:59
Měl bych zájem o odvoz z a do Prahy, popř.pokud pojede někdo z K.Varů, Chomutova, Žatce, Rakovníka nebo zhruba z tohoto směru. Dejte, prosím, vědět. Děkuji
Martin Hanzal (132)|14.10.2004 15:05
Poněvadž v těchto končinách pobývám poměrně často tak vám všem, pokud vytáhnete paty z penzionů, doporučuji k tomuto datu si vzít teplé spodní prádo ;)
Pavlucha (1496)|14.10.2004 15:09
[QUOTE="Martin Hanzal"]Poněvadž v těchto končinách pobývám poměrně často tak vám všem, pokud vytáhnete paty z penzionů, doporučuji k tomuto datu si vzít teplé spodní prádo ;) [/QUOTE]

Mno, já teda paty nevytáhnu, páč se budu kochat všema těma cihličkama ... :D

TO IPF: ... má tam Eurotel signál? :?:
ipf (2136)|15.10.2004 02:26
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Martin Hanzal"]Poněvadž v těchto končinách pobývám poměrně často tak vám všem, pokud vytáhnete paty z penzionů, doporučuji k tomuto datu si vzít teplé spodní prádo ;) [/QUOTE]

Mno, já teda paty nevytáhnu, páč se budu kochat všema těma cihličkama ... :D

TO IPF: ... má tam Eurotel signál? :?: [/QUOTE]

Signál tam je, a dokoce G(prs)10. Točenej ;) , ale dá se objednat (k jídlu ;) ).
ipf (2136)|18.10.2004 19:18
[QUOTE="ipf"]Sice se zpožděním (ale stále ještě zavčasu), jak jsem slíbil, přináším souhrn informací o II. srazu. Musím přiznat, že zájem nám od minula vzrostl - přihlásilo se 25 majitelů cihel (+10 členů doprovodu). Jak jsem uváděl na počátku tohoto fóra, JONÁŠ pojme 20 lidí, ale má jen 6 pokojů, takže budeme muset pro ubytování využít služeb sousedního penzionu SASANKA (vzdáleného cca 100 metrů), kam se vejde dalších 30 osob (anebo ubytujeme manželky a děti zvlášť, rozdáme jim prezentované cihly a cihličky a budeme mít klid ;) ).

Mapka umístění obou penzionů:
JONÁŠ - zelená,
SASANKA - červená.

Cenová kalkulace:
JONÁŠ - 1000 Kč,
SASANKA - 850 Kč.
Cena zahrnuje večeři v pátek, S+O+V v sobotu a S+O v neděli. Útratu na baru v penzionu JONÁŠ si platí každý sám, pouze navrhuji jednorázový příspěvek ve výši 100 Kč na dospělou osobu, ze které bude hrazeno křupání, zobáíní, chuťovky a tlačenka večer u stolu.

Program srazu zůstává v duchu tradice:

Pátek
od 15-ti hod. příjezdy
18 - 20: večeře (+ Večerníček)
20 - ráno: Seznamovací večírek

Sobota
8 - 10: snídaně
10 - 12 :I. část programu (bude upřesněna na místě)
12 - 14: oběd
14 - 18: II. část programu
18 - 20: večeře (+ Večerníček)
20 - ráno: Rozlučkový večírek

Neděle
8- 10: snídaně
10 - 12: III. část programu
12 - 14: oběd
odjezd

Několik drobností:
- kdo už víte o nějaké změně v počtu přihlášených osob (zejména, pokud se rozhodnete přijet bez své drahé polovičky), pošlete mi SZ,
- kdo z dalších zájemců ještě chcete přijet, taktéž mi pošlete SZ,
- autobus shánět nebudu, ale je možné zredukovat počet aut tzv. transportní burzou (za komančů se tomu říkalo: Vytěžování vozidel). Eviduji pár nabídek a požadavků na odvoz (vše z Prahy), nechám to ale na dobu blíž srazu,
- pokud si někdo myslíte, že máte co říct ostatním, pošlete mi SZ, vyčlením vám prostor,
- projektor přivezu.

Seznam přihlášených:
ipf
Pavel Koza
Milan Švec
beecher
hajekm
Vít
Chuck
JirkaP.
eXEden
seba
mad2707
MaPo
windmaster
Pinochio
PayasPiranhas
yasmeene2
S474N
Zdeněk Malinský
NoOne
Pavlucha
Petr Schinzel
Hájek z FS
PavelR
Iglo 92
XP

Předpokládám, že termín srazu není nutné znovu opakovat (když ho mám ve svém profilu).[/QUOTE]

Tak jsem připsal dalšího účastníka. Jinak SASANKA je potvrzená a dobrá informace je, že se tam vejdou všechna auta a tudíž nebudeme muset pěšky do kopce, ale z kopce (pokud nenapadne sníh ;) ).
Maeglin_ce4you (77)|22.10.2004 12:29
Ahoj lidi...
tak v pondělí se stávám snad šťastným majitelem Loox 720.
Jelikož bych se rad dostal na sraz, ale nevím jak na tom budu finančně, tak se chci zeptat, do kdy se musím závazně přihlásit?... díky

Jede někdo z Ostravy nebo okolí???

A co je SZ?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|22.10.2004 14:19
[QUOTE="Maeglin"]...A co je SZ?[/QUOTE]
SZ= soukromá zpráva a dostaneš se do ní u každého debatujícího kliknutím na jednu ze záložek na konci příspěvku :D . Je určena pro zprávy pouze té konkrétní osobě, tzn. to, co nechceš publikovat přímo v diskuzi, nejdou ale zasílat soubory, pouze text ......
ipf (2136)|22.10.2004 15:10
[QUOTE="Maeglin"]Ahoj lidi...
tak v pondělí se stávám snad šťastným majitelem Loox 720.
Jelikož bych se rad dostal na sraz, ale nevím jak na tom budu finančně, tak se chci zeptat, do kdy se musím závazně přihlásit?... díky

Jede někdo z Ostravy nebo okolí???

A co je SZ?[/QUOTE]

Odkaz na SZ najdeš dole pod příspěvkem. Není to buzerace :D , ale ukládám si takto všechny přihlášky, abych nakonec (zase) na někoho nezapomněl ;) .
Z Moravy se ještě hlásil PayasPiranhas, tak mu pošli SZ a zkuste se domluvit. Najdeš ho zde.
Pinochio (424)|22.10.2004 15:42
Tak koukám že tam budu se svým FSC 610BT tak pro ostudu když všichni mají 720. :( 0
Co tam bude jinak za PDA?
ipf (2136)|22.10.2004 16:32
[QUOTE="Pinochio"]Tak koukám že tam budu se svým FSC 610BT tak pro ostudu když všichni mají 720. :( 0

Naopak. Budeš jedinej, kdo bude mít na cihle vychytaný všechny mouchy :)

Co tam bude jinak za PDA?

Tak různě. Koukni na seznam přihlášených a můžeš dohledat jejich cihly.
[/QUOTE]

Apropó. Ještě tady byl dotaz, zda se je možné ještě přihlásit a do kdy. Takže míst je zatím dost, takže nemějte obavu.
Pinochio (424)|22.10.2004 16:55
Naopak. Budeš jedinej, kdo bude mít na cihle vychytaný všechny mouchy :)

No tak že bych třeba flashoval systém to ne, jediné co jsem dělal tak že jsem updatoval systém jiným (na v 552).

Ale jinak mouchy se snažím vychytat spíše softwarově. Flashnout systém bych mohl, ale ke svému PDA jsem přišel... No je to na dloudé vyprávění. Popovídám na srazu.

Jak to vypadá s dopravou?
Pojede někdo z Prahy a má jedno místo?

Bude tam někdo ze Sunnysoftu - nemám je rád a navíc mé PDA by se tam snad nemohlo ani objevit :D .
Honzabr (192)|22.10.2004 16:56
Hele připiš mne tam.Tebe a ostatní musím vidět.Já 1+1 (jedna,doufám, že manželka nečte ce4you :sarcastic: )Já už myslel, že je po :D :D
Honzabr (192)|22.10.2004 17:40
[QUOTE="Pinochio"]

Jak to vypadá s dopravou?
Pojede někdo z Prahy a má jedno místo?

.[/QUOTE]

Zrovna jsem psal pořadateli, že mám dvě místa v autě z Prahy.Takže klidně ještě jeden :D
Pošli mail ať vím čí jsi a kde tě mám v poledne 12 naložit:D :D
Honzabr (192)|22.10.2004 18:05
:D :D Konec požadavků-jsem plnej!!!!!!:D :D
Kdyby se něco změnilo tak ve středu před oznámím.
windmaster (307)|22.10.2004 22:07
Nabízím volná místa v autě, odjezd z Prahy v pátek kolem poledne.
ipf (2136)|23.10.2004 08:14
Tak koulám, že už jste zahájili burzu odvozů.
Já mám sice přehled, kdo odkud a kam má kolik volných míst a naopak, kdo potřebuje odvoz, ale vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný nával poptávky, tak jsem to chtěl řešit až dva týdny před srazem (přece jenom, situace se mění, ať v tom není zbytečně chos změn). Takže kdo jste domluvenej registruju a upravuju si v seznamu, zbytek opravdu zveřejním až příští neděli.
ipf (2136)|23.10.2004 08:17
[QUOTE="Honzabr"]:D :D Konec požadavků-jsem plnej!!!!!!:D :D
Kdyby se něco změnilo tak ve středu před oznámím.[/QUOTE]

Jááák: jsem plnej :D , psal, že máš dvě místa a Pinochio jede podle přihlášky sám. Kdo je ten druhej?
ipf (2136)|23.10.2004 08:34
Průpěžně aktualizovaný seznam přihlášených:

Jonáš:
ipf
Pavel Koza
Milan Švec
JirkaP
eXEden - rád by se nechal odvézt z Prahy (1)
Chuck
Hájek z FS
seba
MaPo
windmaster - sveze 3 lidi z Prahy
PavelR

Sasanka:
beecher - rád by se nechal odvézt z Prahy (1)
hajekm
mad2707 - sveze 1 spolucestujícího z Prahy
Pinochio - pojede s Honzoubr
PayasPiranhas - by potřeboval odvoz z Moravy
yasmeene2 - sveze 2 lidi z Prahy
S474N
Zdeněk Malinský
NoOne
Pavlucha
Petr Schinzel
Iglo 92
XP
Honzabr

Vít - přijede z chalupy

Případné stížnosti, žádosti, náměty a připomínky si nechte pro sebe :D :D :D
Zdenek Malinsky (9781)|23.10.2004 09:00
Nebylo by lepší to udělat na Strahově, když je nás tolik? Na velkém spartakiádním, jako Jehovisti=svědkové jeho nohy. Můžeme potápět cihly do bazénků :D :D :D
Kongresové centrum nebo Hušák aréna také nemají plno.
ipf (2136)|23.10.2004 09:19
Protože mi zasíláte tytéž SZ, svědčící o tom, že moc dozadu nečtete, znova:
cena zahrnuje ubytování Pá - NE (2 noci), Pá - V, SO - S+O+V, Ne - S+O, a dále ubytovací a poplatky.
Cena je 1.000,00 Kč/osobu na Jonáši a 850,00 Kč/os na Sasance a dále se každému "cihlákovi" objeví na účtu na Jonáši (kde bude probíhat Seznamovací a Rozlučkový večírek) 100,00 Kč na večerní občerstvení (ať nemusíme řešit na koho napsat tlačenku, brambůrky, oříšky...).
Dopředu nic nevybírám, každý si zaplatí na místě při odjezdu + veškerou svojí útratu.
A ještě jsem vám upravil seznam podle jednotlivých zařízení.
Pavlucha (1496)|23.10.2004 10:07
[QUOTE="ipf"]A ještě jsem vám upravil seznam podle jednotlivých zařízení.
[/QUOTE]

Ty hele, že voni maj v Jonáši lepší pivo, teda jestli ho v Sasance vůbec točej ... :D :D :D
Honzabr (192)|23.10.2004 19:37
:D Zdeněk Malinský jede se mnou
ipf (2136)|23.10.2004 21:59
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="ipf"]A ještě jsem vám upravil seznam podle jednotlivých zařízení.
[/QUOTE]

Ty hele, že voni maj v Jonáši lepší pivo, teda jestli ho v Sasance vůbec točej ... :D :D :D [/QUOTE]

No jasně :D . Ona SASANKA byla původně jako rezerva. Po jarním a letním srazu jsem neoředpokládal nával (obzvlášť na podzim), a tak jsem souhlasil s Jonášem, který má sice menší kapacitu (pouze šest pokojů), ale zase je to rodinné prostředí. Jenže jste se mi přemnožili, takže se ze Sasanky pomalu stává zasedací místnost a JONÁŠ bude jen na večerní posezení a ubytování.
Ale na jaře pojedeme do Benetic (vlastně do MARIADOLu, mají tam bezva otočnej stůl).
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|23.10.2004 22:34
[QUOTE="ipf"]..Ale na jaře pojedeme do Benetic (vlastně do MARIADOLu, mají tam bezva otočnej stůl).[/QUOTE]
Jo myslíš takovou tu ruletu na sushi, co když si na ni odložím panáka, tak se vždy záludně přetočí i s rumem před ipfa? :D
ipf (2136)|23.10.2004 23:00
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="ipf"]..Ale na jaře pojedeme do Benetic (vlastně do MARIADOLu, mají tam bezva otočnej stůl).[/QUOTE]
Jo myslíš takovou tu ruletu na sushi, co když si na ni odložím panáka, tak se vždy záludně přetočí i s rumem před ipfa? :D [/QUOTE]

Jo-jo. Přesně to tam mají.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|23.10.2004 23:54
Co takhle instalovat u Jonáše web kameru? Neříkejte, že ji nikdo z přihlášených nemá? Na ce4you může být po dobu konání live obraz, komunikace třeba prostřednictvím ICQ...... Udělejte něco pro ty, kteří se nemohou přímo zúčastnit......
beecher (9270)|24.10.2004 01:49
No, webcam by asi byl zajímavý, jenže:
1. Ne každý je takový exhibicionista, aby se ukazoval celému světu, a já rozhodně mezi takové patřím
2. Kde tam chceš sehnat tak silné připojení, aby to ten webcam stíhalo? To možná spíše bych to viděl na normální kamru a pak ty "přednášky" dal na web...

BTW Ty jsi změnil názor a jedeš taky?
Honzabr (192)|24.10.2004 07:59
:D :D Jéžiš marjá to stou kamerou na wveb byl ale nebezpečnej nápad ;) ;)
Hele jaká je vzdálenost mezi Jonášem a Sasankou (a ne abys ubíral :mad: ) :D :D
ipf (2136)|24.10.2004 08:56
[QUOTE="Honzabr"]:D :D Jéžiš marjá to stou kamerou na wveb byl ale nebezpečnej nápad ;) ;)

žádná webová kamera se instalovat nebude, nemusí každej vědět, že jedu se Sebou :D ...

Hele jaká je vzdálenost mezi Jonášem a Sasankou (a ne abys ubíral :mad: ) :D :D
...časově? Nóóó, to dost záleží na počasí, výšce sněhu, únavě psů a množství zásob. Mně trvá cesta nahoru tak půl hodiny, cesta dolů tak 10 minut. Ale autem nemá smysl jezdit, protože je to nějakých 150 metrů:D :D :D .
[/QUOTE]