Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

II. oficiální sraz ce4you :: Dolní Malá Úpa, listopad 2004

ipf (2136)|29.8.2004 22:08
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Marek Madaj"]tak ja so sa diplomaticky snažil navrhnút stretnutie na neutrálnej pode a ty takto! to je vojna! Zoberiem aj prívesný vozík a to už bude aj na malý bazén :-))[/QUOTE]
Zapomeň na neutrální půdu, jako odměnu za flashnutí cihly uspořádáš Setkání II v té tvé reštice, ja už nebyl na Slovensku hodně dlouho a pokud si dobře pamatuji tak v Prievidzi už vůbec ne... :D ;) :yes: [/QUOTE]

Moja rieč. Poďme sa popasovať a trošku si vypiť.
Už aj tu slovenčinu som zabudol, treba to napraviť.
ipf (2136)|30.8.2004 21:44
Tak já se taky hlásím (ať máte z čeho vybírat ;) ). Místo už většina z vás zná, je ale pravděpodobné, že se ve finále sejdeme o pár kilometrů jižnějc (ale to v tuto chvíli nehraje roli, protože ještě není jasné, kam se pojede).
Proto dávám do pléna návrh termínu:
12.- 14. listopad 2004.
Bude po dušičkách (po DéPéHá, aj nové peky by se mohli objevit).
Vážně se obracím, zejména na ty z daleka, máte-li zájem, mít sraz blíž, připojte své návrhy, ať je z čeho vybírat (navíc je dobré změnit prostředí, alespoň za oknem).
Vzhledem k době dovolených prodlužuji termín pro zveřejnění Officiálních kandidátek na pátek 10. září do 24:00:00, abych mohl ještě před odjezdem do exilu dát prostor pro hlasování.
Takže neváhejte, nečekejte, rád se podělím o pořadatelské zkušenosti (a historky z natáčení).
ipf (2136)|30.8.2004 22:03
[QUOTE="Pavel Fabry"]Já bych se tedy také přidal.
Termín: 12. - 14. listopadu 2004
Místo: Dolní Malá Úpa,
Cena: cca 1.000,00 Kč/os.,
Kapacita 20 osob (+až 70 v konkurenčním penzionu vzdáleném cca 100 m).
[/QUOTE]

No vidíte, že to jde :D .
Takže už máme dva návrhy a můžete směle vybírat.
Vít_ce4you (156)|30.8.2004 22:12
Jeste neformalneji ... asi 10 km vzdusnou carou z Male Upy mame chalupu. Asi 10 mist v postelich ve 4 pokojich a neomezeny pocet ve spacacich:-) 15 lidi uz chalupa prezila. 2 km nad ni je i penzion se saunou a whirpoolem pro ty pohodlnejsi + moznost jidla. Pripojuji foto (6 let stare, nemam ted cas hledat hezci)
madamare (167)|30.8.2004 22:57
[QUOTE="ipf"][QUOTE="beecher"][QUOTE="Marek Madaj"]tak ja so sa diplomaticky snažil navrhnút stretnutie na neutrálnej pode a ty takto! to je vojna! Zoberiem aj prívesný vozík a to už bude aj na malý bazén :-))[/QUOTE]
Zapomeň na neutrální půdu, jako odměnu za flashnutí cihly uspořádáš Setkání II v té tvé reštice, ja už nebyl na Slovensku hodně dlouho a pokud si dobře pamatuji tak v Prievidzi už vůbec ne... :D ;) :yes: [/QUOTE]

Moja rieč. Poďme sa popasovať a trošku si vypiť.
Už aj tu slovenčinu som zabudol, treba to napraviť.
[/QUOTE]
Ja som písal že v reštike šéfujem-nemám a hlavne túto predávame-zajtra potom mesiac dovolenka ,ale vidím že ste sa toho chytili tak skúsim poobzerať známych ak by bol neutíchajúci záujem:D cenu a kapacitu potom napíšem
ipf (2136)|30.8.2004 23:16
[QUOTE="Vít"]... 2 km nad ni je i penzion ....
.... Pripojuji foto (6 let stare, nemam ted cas hledat hezci)[/QUOTE]

Dva kilometry? A do kopce??? Nechceš to doufám chodit pešky :evil: . Takže lanovka už je ve výstavbě ;) .
Jo, a to foto? :) .
madamare (167)|30.8.2004 23:22
IPF a čo tak Bojnice miesto Benetice
ipf (2136)|30.8.2004 23:43
Já jsem pro (když to tam uspořádáš ;) ).
Ale vážně. Klidně tam přijedu (a dovezu další zájemce), ale nebudu pořádat sraz v místě které neznám a neznám majitele či provozovatele. Jak už jsem psal v diskusi k I. srazu, jedna černá zkušenost mi stačila. Od té doby pořádám hromadné akce tam, kde:
- mi nezavřou večer přísun občerstvení, protože servírka jde spát,
- mi nenadávají za hlučnost, protože vedle spí paní vedoucí,
- nemusím vláčet horu krámů 3 kilometry pěšky, protože auta do chráněné oblasti nesmí....

Takže máme zatím dva konkrétní návrhy:
Benetice 12.-14.11.2004,
Malá Úpa 12.- 14.11.2004,

a dále Bojnici, zatím bez termínu a ceny,
a jeden, zatím nekonkrétní návrh Víta.
Tak se snažte, ať je z čeho vybírat.

(PS. Při podání návrhu není nutné doložit pojištění proti úpadku ;) ).
madamare (167)|30.8.2004 23:47
[QUOTE="ipf"]Já jsem pro (když to tam uspořádáš ;) ).
Ale vážně. Klidně tam přijedu (a dovezu další zájemce), ale nebudu pořádat sraz v místě které neznám a neznám majitele či provozovatele. Jak už jsem psal v diskusi k I. srazu, jedna černá zkušenost mi stačila. Od té doby pořádám hromadné akce tam, kde:
- mi nezavřou večer přísun občerstvení, protože servírka jde spát,
- mi nenadávají za hlučnost, protože vedle spí paní vedoucí,
- nemusím vláčet horu krámů 3 kilometry pěšky, protože auta do chráněné oblasti nesmí....

Takže máme zatím dva konkrétní návrhy:
Benetice 12.-14.11.2004,
Malá Úpa 12.- 14.11.2004,

a dále Bojnici, zatím bez termínu a ceny,
a jeden, zatím nekonkrétní návrh Víta.
Tak se snažte, ať je z čeho vybírat.

(PS. Při podání návrhu není nutné doložit pojištění proti úpadku ;) ).[/QUOTE]
Ok . čo si predstavuješ pod pojmo usporiadaš: zohnať ubytko za ludské ceny +strava+miestnosť voľná 24hod.+....
Napíš a pokúsim sa hodiť nejaký úplne konkrétny návrh.
P.S. Bojnice nie Bojnici
Bojnice sú známe aj v čechách nieje to nejaká zapadlá díra...:))
ipf (2136)|31.8.2004 00:02
...jenže ona většinou ta zapadlá díra dopadne nejlíp :) .
Ale vážně: Potřebujeme:
1. ubytování v rozumné cenové relaci a odpovídající roční době, tj. s teplou vodou a vytápěnými ložnicemi,
2. kapacitu, která pokryje počet přihlášených + pár opozdilců,
3. tolerantní personál,
4. velkou místnost pro vlastní program (a hlavně zabezpečenou),
5. rozumné cenové podmínky a zejména stornopoplatky, protože si neumím představit, kdo a z čeho by je platil,
6. projektor,
7. a hezký výhled z okna :D .
madamare (167)|31.8.2004 00:05
[QUOTE="ipf"] ...jenže ona většinou ta zapadlá díra dopadne nejlíp :) .
Ale vážně: Potřebujeme:
1. ubytování v rozumné cenové relaci a odpovídající roční době, tj. s teplou vodou a vytápěnými ložnicemi,
2. kapacitu, která pokryje počet přihlášených + pár opozdilců,
3. tolerantní personál,
4. velkou místnost pro vlastní program (a hlavně zabezpečenou),
5. rozumné cenové podmínky a zejména stornopoplatky, protože si neumím představit, kdo a z čeho by je platil,
6. projektor,
7. a hezký výhled z okna :D .[/QUOTE]
Výhľad by už bol:D
a čo taká chata bez obsluhy s veľkou miestnosťou tak pre cca 40ludí bez obsluhy (jedlo zabezpečené) a súdok(ky) piva tiež?
madamare (167)|31.8.2004 00:15
Malá poznámka : zabezpečená = 40 zásuviek na 1m2 ? :D
ipf (2136)|31.8.2004 00:16
Klidně. I. sraz byl vyloženě spartakiádní, jenže to bylo léto.
Musíš ale kalkulovat s tím, že:
1. ce4you má skoro tři tisíce registrovaných uživatelů, pokud ti jich přijede jen 5%, je to víc než 50 lidí (tolik odhaduji i já, že příště přijede),
2. musíš je všechny někde ubytovat, stravovat, umejt a vyvenčit,
3. k tomu počítej 15-20 aut,
a já nevím, co ještě. Už mi to přestalo myslet :oops: .
madamare (167)|31.8.2004 00:19
Malá poznámka 2: dal som si v GOOGLE vyhľadávať Benetice(chcel som zistiť kde toje) a hádajte čo mi vyskočilo ako druhý odkaz? -článok a diskusiu na ce4you:sarcastic:
madamare (167)|31.8.2004 00:21
[QUOTE="ipf"]Klidně. I. sraz byl vyloženě spartakiádní, jenže to bylo léto.
Musíš ale kalkulovat s tím, že:
1. ce4you má skoro tři tisíce registrovaných uživatelů, pokud ti jich přijede jen 5%, je to víc než 50 lidí (tolik odhaduji i já, že příště přijede),
2. musíš je všechny někde ubytovat, stravovat, umejt a vyvenčit,
3. k tomu počítej 15-20 aut,
a já nevím, co ještě. Už mi to přestalo myslet :oops: .[/QUOTE]
Ok koľko Vás bolo naposledy reálne a koľký sa prihlásily?(a neprišli)
keď to berieš takto tak najlepšie je zajednať športovú halu a spacáky:D
madamare (167)|31.8.2004 00:23
Malá poznámka3:...a parkovisko pre Tescom:$:
ipf (2136)|31.8.2004 00:36
[QUOTE="Marek Madaj"][QUOTE="ipf"]Klidně. I. sraz byl vyloženě spartakiádní, jenže to bylo léto.
Musíš ale kalkulovat s tím, že:
1. ce4you má skoro tři tisíce registrovaných uživatelů, pokud ti jich přijede jen 5%, je to víc než 50 lidí (tolik odhaduji i já, že příště přijede),
2. musíš je všechny někde ubytovat, stravovat, umejt a vyvenčit,
3. k tomu počítej 15-20 aut,
a já nevím, co ještě. Už mi to přestalo myslet :oops: .[/QUOTE]

Ok koľko Vás bolo naposledy reálne a koľký sa prihlásily?(a neprišli)
keď to berieš takto tak najlepšie je zajednať športovú halu a spacáky:D [/QUOTE]

Na I. sraz bylo oficiálně přihlášeno 11 uživatelů (+16 rodinných příslušníků). Nakonec se sešel zhruba takovýto počet, někdo dorazil až v sobotu, někdo zase už v sobotu odjel. Nepřišli tuším 2, ale dorazili 2, co nebyli dopředu hlášeni.


Přijet na Slovensko? A proč ne? Jenže proto dělám dlouho dopředu průzkum a chtěl bých výběr ukončit do konce září. Pak už to bude direktivní a každý buď přijede, nebo ne (nemůžeš majitelům zařízení blokovat termín a týden před jim ho zrušit. Musíš si domluvit rozumný termín, do kdy jim bez následků potvrdíš nebo zrušíš rezervaci.
A dál: počet. To je obrovský problém. Zajistíš si hotel s kapacitou 40 a přihlásí se ti 80 lidí. Zarezervuješ 40 míst, plných penzí... a přijede ti 10 lidí. Se vším musíš počítat a musíš najít hotel, penzion, boudu, kemp či cokoliv jiného, kde budou velice tolerantní a když jim slíbíš 80 lidí a nakonec přijede 20, nejen že to nebudou chtít zaplatit, ale ještě se na tebe (a nás všechny) budou usmívat, a to až do rána.

madamare (167)|31.8.2004 00:46
IPf myslím že dnes už nezvládnem ani ťuk, takže bude asi rozumné počkať na reakcie ostatných na našu dnešnú "takmer " súkromnú diskusiu. dobrú noc.:O
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|31.8.2004 06:14
Ipf, máš hezký nový podpis.:) Tomu říkám reklama. :D :D :D

ipf (2136)|31.8.2004 08:00
[QUOTE="JirkaP."]Ipf, máš hezký nový podpis.:) Tomu říkám reklama. :D :D :D

[/QUOTE]

To víš, konkurence nespí a boj o pořadatelství se přitvrzuje ;) .
Chuck (284)|31.8.2004 08:35
No stejně je to super. Aspoň mi co nechodíme za školu budeme na domácí půdě. Tedy pokud někdo nepřijde s nějakou bombou.:D No a jinak blahopřeji ipfovi k jeho movému postu. :D
ipf (2136)|31.8.2004 09:48
[QUOTE="Chuck"]No stejně je to super. Aspoň mi co nechodíme za školu budeme na domácí půdě. Tedy pokud někdo nepřijde s nějakou bombou.:D No a jinak blahopřeji ipfovi k jeho movému postu. :D [/QUOTE]

Jakej post? To je pořád jenom přihláška (a přihlášených je nás víc). Teda doufám.
Chuck (284)|31.8.2004 10:04
No ale já ti věřím...a dávám hlas pro Benetice . Zatím jsem nic konkrétního od někoho jiného neviděl. :(
vklacan_ce4you (117)|31.8.2004 21:09
navrhujem ci to bude v cechach alebo na slovensku , treba vybrat hotel poskytnut zaujemcom o zraz kontaktne udaje a nech sa kazdy sam nahlasi priamo na hoteli. storno poplatok je tak na kazdom osobne.
ipf (2136)|31.8.2004 22:43
TUDY NE, TUDY CESTA NEVEDE.. tvrdil už Jára Cimrman, protože:
- spousta hoteliérů tímto postupem nebude nadšena a dá nám to vyžrat v nejlepší zábavě ve tři ráno,
- a spousta potenciálních zájemců, kteří dnes ještě neví, zda budou moci přijet a jejich rozhodnutí vyplyne z rodinných a pracovních okolností až týden před srazem, si rezervaci s rizikem stornopoplatků neudělá a následně prostě nepřijede, i když by za normálních okolností rádi přijeli.
Takže tyto akce vyžadují obrovskou spoustu tolerance, zajména ze strany provozovatelů ubytovacích zařízení, která se jim vrátí v podobě trvalých zákazníků (návštěvníků), kteří se k nim budou rádi vracet a obsazovat jim zařízení v hluchá období mimo sezóny.
Chuck (284)|1.9.2004 08:41
To můžu podepsat. Kdo někdy něco takového pořádal má bohaté zkušenosti a do rizika v hotelu atd .... nepůjde. No a Benetice jsou odzkoučšené :D
Tak proč tápat někde po hotelích? No samozřejmě může někdo přijít s odzkoušeným ale to asi zatím nikdo nepsal, nebo že by mi to uteklo?
ipf (2136)|1.9.2004 09:06
Neberte iniciativu jiným. A kdybyste koukali dobře, je tady konkurence v Malé Úpě.
Pavel Koza (4761)|1.9.2004 09:26
[QUOTE="Pavel Fabry"]Já bych se tedy také přidal.
Termín: 12. - 14. listopadu 2004
Místo: Dolní Malá Úpa,
Cena: cca 1.000,00 Kč/os.,
Kapacita 20 osob (+až 70 v konkurenčním penzionu vzdáleném cca 100 m).
[/QUOTE]

...znate nekdo toho Fabryho? Ja teda radsi pojedu s ipfem do Benetic, maj tam dobre pivecko:D
Chuck (284)|1.9.2004 09:30
Jo Úpu jsem nečetl omluva všem co se případně mohli cítit dotčení. :sarcastic:
No Benetice známe o Úpě toho moc nevíme. Nějaké foto by se nenašlo? Jinak obě místa mi přijdou OK takže vybírat asi podle konkrétních podmínek v místě, cena, ochota personálu, jak pěkné servírky na nás budou zamilovaně hledět a nosit "předsnídani" (účastníci z Benetic vědí :D ) No je toho hodně co o té Úpě ještě nevíme...takže sem s podrobnějším infem ať máme usnadněné hlasování :))
ipf (2136)|1.9.2004 09:53
[QUOTE="Chuck"]Jo Úpu jsem nečetl omluva všem co se případně mohli cítit dotčení. :sarcastic:
No Benetice známe o Úpě toho moc nevíme. Nějaké foto by se nenašlo? Jinak obě místa mi přijdou OK takže vybírat asi podle konkrétních podmínek v místě, cena, ochota personálu, jak pěkné servírky na nás budou zamilovaně hledět a nosit "předsnídani" (účastníci z Benetic vědí :D ) No je toho hodně co o té Úpě ještě nevíme...takže sem s podrobnějším infem ať máme usnadněné hlasování :)) [/QUOTE]

Tak já vám sem nějaké foto dám, ale až večer, až budu doma ;) .
Chuck (284)|1.9.2004 09:57
Jo to bude fajn :D
Šeba_oldd (1184)|1.9.2004 13:16
Já také hlasuji pro Benetice - bylo tam skvěle a bude zase.
ipf (2136)|1.9.2004 13:33
Osobně jsem pro Malou Úpu, ale přizpůsobím se většině :D :D :D .
ipf (2136)|3.9.2004 22:30
Jak jsem slíbil, přikládám obrázky penzionu Jonáš v Malé Úpě.
ipf (2136)|4.9.2004 02:50
Vypadá to, že M&M to zabalil, takže jsem zřejmě zvítězil v klání o pořadatelství II. srazu (i když, stále ještě může kdokoliv zasáhnout do hry).
Děkuji všem, kteří hlasovali v anketě, za jejich názor (ať byl jakýkoliv ;) ).
Než odfrčím příští týden za teplem, rád bych poskytl provozovatelům jednotlivých zařízení jistotu ve formě potvrzení naší přítomnosti. Termín je dán: 12.- 14. listopadu 2004, je na vás, abyste se rozhodli, kam pojedeme:

Benetice - oni to vlastně Benetice nebudou, zůstanou jen příjemní manželé Hovorkovi se synem a úžasnou kuchařkou. Benetice jsou určeny pro letní akce a v půli listopadu bychom v chatkách zmrzli. Takže si naši provozovatelé od letošního roku pořídili (opět nedaleko S.n.S.) další - celoroční - areál, cca pro 40 osob (víc bohužel nevím, ale pokusím se zjistit).

Jonáš - rodinný penzionek v Dolní Malé Úpě, jehož vlastníkem je příjemná paní z Prahy, je výjmečný zejména tím, že snídaně se podává průběžně od jedné hodiny ráno, plynule přechází v oběd a po krátké pauze se podává první, druhá a pak další a další večeře. Nevýhodou je omezená kapacita (pouze 20 lůžek), avšak je možné využít ubytovací kapacity o 100 metrů níže položeného penzionu Rusalka. Vzdálenost od Prahy je 160 km a spojení jinak než autem je nemyslitelné. Dalším rizikovým faktorem je sníh, který může během několika minut zkomplikovat odjezd. Nicméně rodinné prostředí (viz. foto) a okolí tvoří jedinečnou atmosféru, takže toto zařízení je mým osobním favoritem (a když to nevyjde letos, tak příští rok určitě).

Kolegyně a kolegové, teď už je to pouze na nás, jak se rozhodneme. Kdo se nestydíte za svůj názor :D pište přímo sem (kdo se stydí veřejně přiznat, že hlasuje podle toho, kde bude víc jídla, pošlete mi SZ).
PS. Tak si říkám, proč vlastně tajně preferuji Jonáše, když jsem to byl já, kdo šel jako jeden z posledních k obědu ;) ).
Chuck (284)|4.9.2004 09:24
Moje plná důvěra v ipfa mi nedovolí jinak než hlasovat pro Malou Úpu potažmo pro jonáše. Nezastírám, že velkou váhu má i citovaný jídelní pořádek:D Takže já ve stejné sestavě jako Benetice..tj. já + jedna dospělá a jedna 5a půl. No někdy se to na nich nepozná ;)
eXEden_ce4you (811)|4.9.2004 12:02
I já se připojím s hlasem pro Jonáše a předem závazně hlásím stejný počet jako v Beneticích tzn. pouze má maličkost ;)
JirKa.K_ce4you (58)|4.9.2004 12:18
Ja bych jel do Benetic. A proc? Protoze je to pro me bliz. :)
Tot muj nazor. :)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|4.9.2004 13:01
Už se těším. ( jedna manželka a jedna dcera taky :D )
Rozhodnutí, kde nechám na jiných.
Pavel Koza (4761)|4.9.2004 21:01
Hlasujem pro Jonase;)
Milan Švec (938)|4.9.2004 21:38
Vrchní velení rozhodlo. Když budeme mít jednání, chce se procházet, fotit a objevovat okolí penzionu Jonáš. (Dolní Malá Úpa je fakt příjemná - ten vzduch, borůvkové koláče na Janě ...)
Už to má napsané v diáři. Já ještě ne, ale napravím to. ;)
Hlásím pro ipf: Moje žena a já, Jonáš. (I když u Sázavy by bylo taky určitě dobře :yes: )
Šeba_oldd (1184)|4.9.2004 21:52
Jídelniček a foto mění můj názor.Jsem pro Jonaše a to dva + dvě jako v Beneticích.
ipf (2136)|4.9.2004 23:12
[QUOTE="Milan Švec"]....Dolní Malá Úpa je fakt příjemná - ten vzduch, borůvkové koláče na Janě ...[/QUOTE]

ááá, pán je Světoběžník a má to zmáklý skoro všude :D , (i když, my chodíme na Janu na zmrzlinové poháry ;) ).
beecher (9270)|5.9.2004 05:13
Já se teda hlásím a to v počtu celkovém jeden kus. A já pojedu kamkoliv... Na jih, kde bude moře a teploučko i v listopadu... :D
(Nebo, že bych překecal i Jarouš dcera, aby jela se mnou? :D )
ipf (2136)|5.9.2004 11:44
Prosím všechny, co chtějí přijet na II. sraz, posílejte mi přihlášky na SZ, ať se mi to lépe počítá (a zase na někoho nezapomenu :D ).
Taktéž prosím všechny, co se zde již zapsali, aby mi znosu poslali počty účastníků (+ počet aut) na SZ. Díky.


Malé doplnění: potřebuji ještě počet aut, kvůli zajištění povolení k vjezdu.
Termín je potvrzen, cena zůstává +- stejná jako v Beneticích.
Kdo už jste rozhodnut přijet, prosím zasílejte své přihlášky do pátku, abych mohl o předběžných počtech informovat majitelku.
Opozdilci budou samozřemě zařazeni do počtů, pátek je pouze předběžný termín kvůli případné potřebě dalších míst při naplnění kapacity Jonáše.
A na závěr, kdo budete potřebovat odvoz, uveďte to též do SZ, pokusím se to zařídit (já mám sice míst dost, jenže nevím, odkud a kudy pojedu).
ipf (2136)|11.9.2004 01:13
Tak vás všechny zdravím a zároveň zanechávám na pospas živlům v dočasném bezvládí :D .
Co se týká srazu: místo je jasné, termín je jasný, pořadatel také.
K dnešnímu dni jsou zaregistrováni: Milan Švec, beecher, hajekm, Vít, Chuck, JirkaP, eXEden, Seba a já. Očekávám, že za dobu mého exilu přibudou v mé schránce SZ dalších zvučných jmén (MaPo, Wuffi, XP, windmaster, yasmine a další).
Vzhledem k tomu, že je přihlášeno nad očekávání více manželek, milenek a přítelkyň, včetně dětí všeho druhu, pokusím se pro zvýšení blahobytu zajistit lukrativnější místo pro jejich oddych (hlavně budou dost daleko, abychom neslyšeli děti a aby nám do toho ta hezčí polovina lidstva nekecala ;) ). Výsledek úsilí se dozvíte mo mém návratu do vlasti.
Závěrem se obracím na všechny, kdo mne mají v kontaktech ICQ, ťukněte na mne, ať vás nemusím hledat (po včerejším výpadku rumu v celým baráku mi zůstal jen eXEden :( ).
ipf (2136)|11.9.2004 10:24
Tak uz mi taky dovezli rum (a mám všechny kontakty ;) ).
Díky všem za pomoc.
Bud_Bundy (116)|22.9.2004 08:23
Sakra to mě štve. Po dlouhé době jsem se konečně dostal na net a k ce4you.cz a hned takové zklamání. Musím se bohužel omluvit z účasti na druhém srazu, jelikož jsem od 8. - 16. listopadu služebně vytížen. Tomu říkám pech. :((
ipf (2136)|24.9.2004 10:41
A je rozhodnuto a proto uzavírám část KAM POJEDEME a soustřeďuji se na to: kam a jak vás ubytuji, vzhledem k tomu, že se počet registrovaných přiblížil kapacitě pensionu (i když Berouskovic tam jednou bylo skoro čtyřicet a taky se vešli ;) ).
Vzhledem k tomu, že je setkání již za 7 týdnů, je třeba zahájit balení a proto pár informací:
- víza nejsou nutná, postačí občanský průkaz (i neplatný),
- kdo z dosud nezaregistrovaných chce přijet, klidně přijeďte, pouze mi sdělte, pokud byste přijeli autem (kvůli povolení),
- pořiďte si sněhové řetězy (z vlastní zkušenosti vím, že kdykoliv jsem je měl, nikdy jsem je nepotřeboval),
- nezapomeňte si cihlu,
- cena za víkend + plná penze činí cca 1.000 Kč na osobu a bude upřesněna (postižení účastníci mají slevu 5 Kč na každé jídlo a místo příboru dostanou hůlky),
- zájemci o přednášku (či ukázku) mi mohou poslat obsah a časový rozsah.
ipf (2136)|25.9.2004 09:51
Množí se mi žádosti o případné zajištění dopravy, zejména z Prahy, takže kdo byste byl ochoten svézt kolegu z Prahy do malé Úpy a zpět, dejte mi vědět na SZ.