Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 13 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 187

Téma: Kitchen - WM61 - CZ/SK - Eržika X - nahlédněte Eržice pod sukni :-) - verze 1.3 - 8.8.2010

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Zdravím,
    používám Er. X /2.5 a dnes jsem zaspal protože se mě automaticky přeřídil čas cca o půl hodiny dozadu ... kde se dá vypnout automatické seřízení času nebo kde se to dá přímo vyřadit z kuchyně ? Jo jinak ten čas běžel nebyl zaseknutý/zastavený jen o půl hodiny pozadu ... ;-) Moc díky za odpověď
    PS: ale jinak je Eržika moc hodná, že mě nechala vyspat ;-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ahoj, mohl by mi zde prosim nekdo napsat co vse mam odstranit z kuchyne abych dostal absolutne cisty WM jen se settings a poozkami v programech pouze: acive sync, bt explorer, camera, calendar, radio, comm manager, quick gps, , sim manager. Zkousel jsem romku od Gen.Y s WM a Androidem a WM mel po spusteni cca 82 volnych RAM. Takhle mi to absolutne vyhovovalo + nejake vlastni programy. Zkousel jsem si s tou jeho kuchyni trochu hrat, nektere veci v popisu jsou zretelne, jine uz ne, tak prave nevim co vsechno mam smazat abych docilil te romky viz vyse. DIky za radu

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Pokud neukecáš šéfkuchaře Adowa, tak musíš experimentovat jako všichni kuchtíci tady kolem

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Tak Adowe ukecam te ? Mam pocit ze metodou pokus - omyl bych tohle zkousel strasne moc dlouho a tak trochu jsem to i zkousel a docili jsem treba jen toho ze mi nefungoval fotak. Proste stacilo by mi jen napsat jaka oddeleni muzu v tom softu na vareni smazat abych docilil absolutne ciste romky a jestli samotne smazani staci pro tech cca 82 ram, ale melo by. Diky

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Možná že později ukecáš, ale teď jsem na horách :-)

Registrace
    Sep 2008

No, 82 MB RAMky slíbit nemůžu - možná tam jsou ještě rezervy.. Každopádně uvař a otestuj - třeba to bude ono. Přikládám konfigurační soubor - stáhni, přejmenuj na *.erv a nahrej do Tools/ROMSaved.
    Co se týká popisů jednotlivých balíčků - taky nevím úplně u všech věcí k čemu jsou. Něco v pohodě poznáš, spoustu věcí můžeš vygooglit...
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Diky moc

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Existuje nebo lze vytvořit zástupce pro přímé volání kontaktů v Sense 2.1 ? Rád bych ho přiřadil na tlačítko. Kontakty ze Sense mi vyhovují více, než ty z win.

Registrace
    Sep 2008

Nevím. Je to přímo součást manily, zkoušel jsem hledat kde a jak se na to odkazuje, ale nebyl jsem moc úspěšnej - odkazy na karty najsou problém (např. manila://programs.page u Sense 2.1), ale tady nemůžu najít jak by se to mohlo jmenovat.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Díky za snahu. A taky díky moc za Eržiku. Na Diamonda jsem si dost zvyknul. Jsou z mnoha pohledů lepší HTC, ale zatím bych neměnil. A Eržika je jedním z důvodů.

Registrace
    Sep 2008

Dobrá zpráva: brzo dám pro kuchtíky k dispozici Sense 2.5.20121225 - ještě je tam pár chybek, ale je o dost rychlejší .. Jen ten ManilaLocker zatím není k dispozici.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Tak to je super..už se těším..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Adow: Doufám, že nová manila bude i pro nekuchtíky uvařená podle tvého receptu ke stažení. Manila locker by měl, teda podle toho jak je to v současné verzi, fungovat i v nové manile. Zamyká jen předurčený pole, a nevěřím, že v nové manile jsou ty pole pojmenovaný jinak... Zkus mi poslat soubor 7c60907d_manila, nebo je vše úplně jinak???

Registrace
    Sep 2008

No hlavně ten Locker je nabouranej do víc skriptů a souborů - pole zamyká sice stejný, ale soubory jsou v jiné verzi.. Ještě jsem neměl čas nějaké chybky vychytat, ale do konce týdne dám k dispozici doplněk pro kitchen, kde bude jednak nová manila 2.5 a samozřejmě konfigurační soubor - takže i pro laiky by to mělo být v pohodě .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

To je VGA verze??? nepřipadá mi to tak... Ale jinak se mi zdá, že by šlo do toho souboru přidat manila locker tak jak je teď... nevidím tam důvod, aby to nefungovalo (nevím jak v settings, tam by mohl být problém v povolování). Jestli dobře chápu tak je i novej manila locker.

A odstranil bych zápis, který nechává pozadí jen na home screen, líbí se mi když se objeví všude, ale to může být pak ještě okoučovaný někde jinde, ale takhle to vypadá že ne... naschvál zkus to, jestli máš teď pozadí všude...

Strana 4 z 13 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 757
    Poslední příspěvek: 07-10-2012, 22:33
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50
  3. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 19:58
  4. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 21:00