Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 13 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 187

Téma: Kitchen - WM61 - CZ/SK - Eržika X - nahlédněte Eržice pod sukni :-) - verze 1.3 - 8.8.2010

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

[h]Nová verze kitchen - Eržika X 1.2[/h]

Do adresáře kitchen na melicher.eu jsem nauploadoval novou verzi kitchen. Oproti vydané Eržice X 1.2 je tam rovnou navíc Cookie's Home Tab 1.8.5.
    Kitchen Eržika X - aktuální kuchyni naleznete vždy zde

V tomto adresáři najdete i doplněk kitchen - WM6.5, build 21884. K WM6.5 kitchen pár poznámek:
    • kitchen WM6.5 je pouze v češině, slovenštinu neplánuju[/*]
    • vzhledem k tomu, že WM6.5 nepoužívám, nebudu k téhle kitchen dávat jakoukoliv podporu - berte to tak, že je to verze jen pro ty, kteří tomu alespoň trochu rozumí a chtějí dělat pokusy nebo si vyzkoušet vaření ROM WM6.5[/*]
    • jedná se o doplněk ke kitchen WM6.1 - rozbalte zip do adresáře kde máte kitchen Eržika X 1.2 WM6.1[/*]
    • po rozbalení doplňku nespouštějte kitchen pomocí Erviuskitchen.exe, ale pomocí dvou bat souborů, které jsem tam přichystal [/*]
    • kitchen je odzkoušená, ty dvě uložené ROMky jdou uvařit a v telefonu fungují - nicméně není nijak odladěná - pokud se toho někdo ujme, budu jen rád[/*]
    • jak už jsem několikrát psal - osobně ROM WM6.5 vydávat nechci - pokud takovou Eržiku někdo chce, musí si ji uvařit[/*]

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

To Adow: bataky jsou fajn, ale musíš mít admin práva v XP ve vistách (a nejspíš i W7) to musíš spouštět jako správce a tam je problém ... nezbyde než to přejmenovat ručo

Edit: verze WM6.5 neobsahuje verzi NoTF ???? Já tam mám jen Sense 2.5

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Dotaz: koukal jsem že je v sekci Aplikace Eržika Lite je FingerKeyboard a v sekci H-klavesnice je EZinput, oni se nahrajou obě dvě? Já ale EZ input v erži 1.2 NOTF nemám, nebo se tak alespoň nejmenuje (nezobrazuje).

Registrace
    Sep 2008

To Sense 2.5 je tam jen jako příklad, NoTF si můžeš samozřejmě sestavit taky.. Myslím, že to zvládneš i sám - nejjednoduššeji tak, že disabluješ skupiny Sense 2.5 a Sense 2.5 mods a odděláš pár balíčků jako jsou weather editor apod. .

EZ Input jsou ty HTC klávesnice - Full Qwerty, Kompaktní Qwerty a Telefon.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2009

kitchen 6.5 obsahuje titanium?

Registrace
    Sep 2008

Ano, WM6.5 (překvapivě) obsahuje Titanium . Je to balíček bronze a chome v sys.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

ad) WM6.5 NOTF žádné jiné vazby na ostatní balíčky tam nejsou?? stačí jen disablovat sense 2.5 a povolit NOTF AdoW? Takhle jednoduché že by to bylo pane řediteli???

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2009

parada tak to sa z tym pohram dufam to nebude zrat vela RAM ked to niako schopne uvarim

Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od scopres
    ad) WM6.5 NOTF žádné jiné vazby na ostatní balíčky tam nejsou?? stačí jen disablovat sense 2.5 a povolit NOTF AdoW? Takhle jednoduché že by to bylo pane řediteli???
    No jo, vždyť si to porovnej v kitchen WM6.1.. Jinak ten balíček Adow_NoTF je tam jen pro zpětné zachování kompatibility - obsahuje dva soubory manily, které definují fonty - např. HTC klávesnic.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Musím říci, že teď se mi to vlákno začíná ještě více líbit. Teď tu bude spoustu kuchařů a šéf kuchař bude udělovat rady)). Tak aby nám Adow udělal nějaký prostor na disku, kde bude naše výtvory vystavovat.
    Chlape jsi prostě třída, dobře jsi to vymyslel. To víš, že si svoji 6.5 ukuchtím.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2009

tak ja tomu teraz nechapem stiahnul som kitchen x 1.2 spustil som 6.5 cez ten subor.... a dam tam chrom... a tie ostatne veci co k nemu patria... a dam to ulozit a potom to dam uvarit.... vsetko prebehne bez problemov.... nahram do mobilu a mobil ostane znova na uvodnej obrazovke

edit: uz to ide

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2009

otazočka: ako by som presunul štart dole a aj uzavieranie? nikde som to nenasiel no presnejsie dal to tak ako to je v 6.5 wm

Registrace
    Sep 2008

Musel bys použít úplně jinej build. Toto je WM6.5. Zatímco start a křížek dole má WM6.5.x. S tím ti kitchen Eržiky nepomůže.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2009

dobre dik

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Je tady koukám podezřelej klid, všichni asi už vařej :-).

Strana 10 z 13 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 757
    Poslední příspěvek: 07-10-2012, 22:33
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50
  3. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 19:58
  4. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 21:00