Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 20 z 122 PrvníPrvní ... 1018192021223070120 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 286 až 300 z 1824

Téma: Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Z minulého telefonu jsem byl zvykly mít na ToDay obrazovce náhled na měsíční kalendář a naplánované alarmy (bylo to ale díky kombinaci SPB Shell+Time). Chtěl bych se bez obojího obejít. Našel jsem TodayCalendar, ale v něm se mi nezobrazují naplánované alarmy. Neznal by zde někdo alternativu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Kalendář a události v něm + úkoly to řeší SPB Diary, ten používám taky.
    Bohužel systémový Alarm, který je nastaven v OS, nezobrazíš na M10 asi v ničem, protože ASUS použil své vlastní rozhraní pro Alarmy a ty nejdou zobrazit nikde. Řšením pro budíky je použít externí SW jako třeba G-Alarm, který se umí integrovat na ToDay a zobrazit tak budíky, které jsou nastaveny v něm (ne ty co jsou v OS) a kalendář třeba ten SPB Diary.
    Pokud by jsi do M10 nahodil komletní SPB Mobile Shell, tak to pak stačí SPB Time a kalendář do je v Shellu by ti stačil.
    Já jsem od G-Alarmu upustil, protože ty dva budíky (alarmy) co mám přes týden v 7:00 a o víkendech v 8:30 už nemám potřebu vidět na ToDay, vím, že tam jsou a hotovo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Jj, ten SPB Diary je mocný nástroj.
    Mně ale teď šlo o to, zjistit např. to, kolikátého je za čtyři dny ode dneška, když navíc nevím kolikátého a jaký den je dnes. Ano, i to se mě stává .
    A to pěkně řeší (zdá se) právě TodayCalendar.
    Ta nekompatibilita ASUS alarmů je nemilá, ještě že si budík řídím velmi zřídka .
    Měl bych ještě dotazy:
    a) dá se nějak ovlivnit to, co se zobrazí při zamknutém displeji? např. kdybych chtěl zobrazit k hodinám právě ten TodayCalendar?
    b) dá se nějak v MyMobiler simulovat stisk těch spodních 3 dotykových M10 tlačítek?

Registrace
    Apr 2008

tak to si raději kup kapesní kalednář... to je rychlejší
    Ale to SPB Diary umí ne? Nebo používej AgendaOne, ta sice neumí zobrazit nic na ToDay, ale kalendář jako takový je tam hodně dobrý.
    A zkoušel jsi už vůbec ten ToDayCalendar na WM 6.5kách. Jestli se v něm budou zobrazovat ty schůzky a události ?
    a) Když je displej zamčený, tak je spuštěn LockScreen, který se dá přizpůsobovat, ale tahat tam programy třetích stran nejde. Doporučuji S2U2.
    b) MyMobiler neznám, ale těžko... AEButtons umí virtuální tlačítka vytvářet, ale to jsem nezkoušel co a jak to vůbec funguje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Přece si nebudu kupovat kapesní kalendář za 30Káčé, když jsem si koupil skvělý M10 za 10táců
    Asi nahradím v tvé kompilaci Pocket Digital Clock právě tím TodayCalendar. Už jsem jej vyzkoušel a má i ten vedlejší efekt, že jsem si oprášil ruštinu
    To, co zvládne TodayCalendar, zvládne i SPB Diary, ale až pár kliknutích na obrazovku/záložku.
    AgendaOne+SPB Diary je skvělé v práci s jednotlivými detaily (úkoly, schůzkami apod.), ale TodayCalendar je pouhý náhled na kalendářní dny, nikoliv na akce v nich.
    Jinak jsem dosud používal PocketInformant, ale AgendaOne mě teď přijde vůči němu přehlednější na obsluhu.

Registrace
    Apr 2008

Jo jo, každý potřebujeme k životu něco jiného, to je v pořádku

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Ahoj všem, poraďte, chci si koupit telefon, uvažuji mezi M10 a Omnii II, co vy na to? děkuji za rady.

Registrace
    Apr 2008

Kdybych měl Omnii II, tak Ti řeknu kup Omnii II, ale protože mám M10, říkám M10.
    Tohle je fakt na Tobě. Nechci Ti říkat kup to nebo ono, protože když tam najdeš nějakou hloupost budeš nadávat i na mě. A že tam hloupost určitě najdeš je jisté, ale tu najdeš všude.
    Kdyby Tě zajímalo něco konkrétního můžeme určitě pomoci.
    Podívej se třeba na HW obou zařízení, kolik má to nebo ono zařízení paměti, rychlost CPU a další ...

Nováček
    Registrace
    May 2010

Citace Původně odesláno od mics
    Daří se Vám aktualizovat mapy? Zaregistroval jsem se na my.garmin.com, nabídlo mi to aktualizaci map (nüMaps Onetime™ City Navigator® Europe NT 2011 2011.10), ale když stáhnu a spustím GarminMapUpdater.exe tak mi to po zadání kódu vypíše pouze: V tomto zařízení Garmin GPS nelze provést tuto aktualizaci, protože není nainstalována předchozí verze mapy. Podle my.garmin.com mám nainstalovánou verzi: City Navigator Europe NT 2010.30,Deluxe,nuvifone,Jan 10
    Stejná zkušenost. Napsal jsem jim, zatím bez odpovědi. P.

// přidána citace

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zkusil jsem aktualizaci map ještě jednou a teď to jede.

Edit:
    Tak aktualizace proběhla OK, doba stahování byla cca 1,5h (celá evropa). Tak jsem zvědav, zda se to na mapách projeví, někdy mi přišlo, že jsou v předinstalovaných mapách docela neaktuální věci.

Ještě takový dotaz pro zkušenější - když bych teď udělal hard reset, přijdu o tu staženou aktualizaci? Jelikož jsou mapy uložené v MyStorage, tak předpokládám, že ne...

Registrace
    Apr 2008

Tak už to frčí u mě :yes:
    Jak dlouho Ti to trvalo... dal jsem stáhnout Celou EU

EDIT:
    Tak už je hotovo....
    City Navigator Europe NT 2011.10, Deluxe All Regions - nuvifone, Apr 10
    nüMaps Onetime™ City Navigator® Europe NT 2011 - 2011.10

Nováček
    Registrace
    May 2010

a jak dlouho ti to tedy stahoval?

Registrace
    Apr 2008

to: mics
    Po Hard Resetu zlstane obsah úložišť (Storage Card a My Storage) netkuntý, takže stažené aktualizace tam zůstanou
    Smažou se jen nějaké uživatelské věci jako je nastavení, oblíbené, uložené trasy atd.... to se ukládá do zařízení.

to: Phlo
    Misc uvádí jak se mu to dlouho stahovalo (1,5h).
    Záleží na rychlosti internetu. Jejich server je celkem rychlý a stahuje se cca 2GB dat.
    Mě to třeba trvalo asi 15 minut a vypadá to celkem dobře :yes:
    I když na nějaké objektivní srovnání je asi brzy

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Potvrzuji,že upgrade map tentokrát bez problémů...........:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2009

Zdravím, jak čtu Vaše příspěvky ohledně aktualizace map tak by bylo asi zbytečný do prodejce cpát 2500Kč navíc za doživotní aktualizaci map když se Vám to podařilo zaktualizovat i bez toho ne? Díky

Strana 20 z 122 PrvníPrvní ... 1018192021223070120 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  2. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 15:23
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08