Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

jira950 (6)|5.5.2010 15:48
Zvuky mam zapnute, nejsem takova lama...
V galerii medii jsem hned jako prvni zkusil prehrat MP3, ktery ve founu byly nahrany, a repracek jen sumel..., dal jsem hlasitost na cca 15% a nesumel a hral, potichu, ale hral, jakmile sem zvysil hlasitost zacal sumet... pri prehravani MP3 i pri hlasitym odposlechu... kdyz dam sluchatka je zvuk paradni, takze to muze byt jen reprak, ne?!
permar (552)|5.5.2010 15:56
Netvrdím,že jsi lama ;) , ale už jsem takový problém zažil,jen jsem se ptal......
tomsoft (2734)|5.5.2010 16:08
[quote=jira950]mno asi jo,ale co mam delat?[/quote] No ty asi nic, ale správce IT ať tam udělá pořádek !!!
Jestli si můžeš pingnout na některou z uvedených IP, tak si je nastav jako DNS
* 156.154.70.1
* 156.154.71.1
* 208.67.222.222
* 208.67.220.220
Jinak je to vše na správci ....
A z toho repráku, jdou řehrát třeba zvuky v nastavení vyzvánění?
jira950 (6)|5.5.2010 16:12
jakykoliv zvuk se chova podle vyse popsaneho schematu...

dik za info k DNS

du na reklamaci...dam vedet
pitka (1346)|5.5.2010 21:49
to Tomsoft :
ty chceš odebrat výchozí zámek ?

Jestli ano tak přepiš a vypnout a zapnout:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\microsoft\Shell\LockScreen]
"Enable"=dword:00000000

a druhý je :
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Today\Items\"Zámek zařízení"]
"Enabled"=dword:00000000

Ale tento je pravděpodně linklý na driver tlačítka power :D

Vypnutím Titania by to mělo být OK. Potom už nebude prudit žádný zámeček až do prvního restartu.
Po zadání pinu ti , ale nevyjede today a zůstane stát na dialeru. Musíš zmáčknout tlačítko Win a potom dole tlačítko zamknout a hned odemknout.
Potom by to mělo být OK. Ovšem do nového restartu.
tomsoft (2734)|5.5.2010 22:59
ha ha ha ....
Psal jsem, že jsem zkoušel všechno možné, ale nic.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\microsoft\Shell\LockScreen]
"Enable"=dword:00000000
Ano, tohle vypne LockScreen, ale zámek jako takový je aktivní dále, jen se po zamknutí nezobrazí ten posuvník na odemčení, ale takový ten dialog,
který má dole menu "Odemknout", jinak ale zámek je aktivní dále :(

A tohle [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Today\Items\"Zámek zařízení"]
"Enabled"=dword:00000000
je snad jen na to, jestli bude nebo nebude na Today položka "Zamknout", taky nic společného s automatickým zámkem zařízení přio stisku tlačítka POWER.
A nějaké věci abych dělal po každém restartu ... to nechci.
Proč se to samo zamyká?
Co udělali soudruzi z ASUS jinak než jinde ve WM 6.5.3 ?
Když přidám do [HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\BackLight]
"AutoDeviceLockEnable"=dword:00000000
tak se zařízení už samo nikdy nezamkne, teda krom M10, ta se zamkne :)
Zkoušel jsem i [HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Keybd]
"DeviceLockWhenSuspend"=dword:00000000
a taky nic... nechápu.
Na HDčku, P535 tyto věci fungovali a fungují i na stejném OS.
Zkoušel jsem vyměnit ovladače na podsvícení, ale hádej jak to dopadlo :) .... HR :)

Já myslím, že na chatě bude co dělat :)
I když to je aaaaaaž za 8 dnů :bulb:
pitka (1346)|5.5.2010 23:40
Už plně chápu co chcete ;)

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Today\Items\"Zámek zařízení"]
"Enabled"=dword:00000000

Ne tak úplně jelikož po deaktivaci obou na 0, začne stávkovat náběh z dialeru do Today.
Když nastavíš "Zámek zařízení" zpět na 1 tak není již ani v Položkách.:O
Což by měl být a k tomu vlastně slouží tento klíč.

A lock tedy nezamyká celé zařízení, ale jen Today. Musím to ještě prozkoumat.
No a vypadá to trochu jako bezpečnostní nedostatek :O
tomsoft (2734)|6.5.2010 00:00
Všechny tyto níže uvedené klíče mám v 0
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\microsoft\Shell\LockScreen]
"Enable"=dword:00000000

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Today\Items\"Zámek zařízení"]
"Enabled"=dword:00000000

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\BackLight]
"AutoDeviceLockEnable"=dword:00000000

[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Keybd]
"DeviceLockWhenSuspend"=dword:00000000

A nemám problém s přechodem z dialeru na ToDay (nebo nechápu jak to myslíš), ale nepoužívám ten výchozí dialer, používám Inesoft Phone, který ho plně nahradí.
Jde mi o to, že když je zařízení napájeno z baterie, stisknu POWER, zařízení se uspí, to je OK, ale když ho probudím je zamčeno standardním zámkem z OS - a to nechci.
na všech zařízeních to tak funguje, když je tohle
[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\BackLight]
"AutoDeviceLockEnable"=dword:00000000
tak se to prostě nezamkne - nijak. Na M10 zamkne.
Zajímavé je, že když je zařízení napájeno ze zdroje (USB, 230V) tak se toto neděje a když stisknu tl. POWER a zase ho probudím, zařízení je odemčeno.
Možná fakt drobná chybka a třeba se s tím nedá nic dělat.
Já to trošku obešel tím, že mám přímo na Home obrazovce zástupce s S2U2 a místo tlačítka POWER, použiju tohle. Tím zamknu
zámkem S2U2 a když pak klidně stisknu POWER, tak už se nezamkne OS zámkem.... to jsou věci :)
roze_ce4you (76)|6.5.2010 11:31
[quote=tomsoft]
Synchronizuju pořád stejný obsah (cca 500 kontaktů, přes 500 událostí v kalendáři a 10MB dat) a tady to trvalo opravdu velmi rychle, až jsem to musel kontrolovat, jestli je tam fakt všechno... a bylo :) :yes: [/quote]

Chtěl bych se zeptat, zda se při synchronizaci M10 neprojevuje problém viz ZDE


Phlo (25)|6.5.2010 11:47
Zdar, s VM mám nulovou zkušenost a tak jsem zcela nepochopil jak je to s nahrazením navigačního softu za IGO.
Znamená to kompletní náhradu včetně mapových podkladů nebo jen výměnu vlastní aplikace?
Jak pak chodí tlačítko View Map? Spustí IGO či nikoliv?

permar (552)|6.5.2010 12:07
Nahrazovat nic nemusíš, můžeš mít v PDA dvě navigace. iGO8 si uložíš v příslušné složce na Kartu (microSDHC) , uděláš si zástupce s iGO.exe v nabídce Start no a už jenom klikneš na ikonu programu iGO8 a jedeš,teda rozběhneš ,spustíš daný navigační program iGO8...........
Samozřejmě ,že ikona LUPY a MAPY na Today je primárně určená a spojená s navigací Garmin,což je logické.
tomsoft (2734)|6.5.2010 15:26
[quote=roze]Chtěl bych se zeptat, zda se při synchronizaci M10 neprojevuje problém viz ZDE [/quote]
Chyba je v OS a pokud to Micsoroft neopraví tak tam bude pořád. Tedy i zde je stejný problém s češtinou.
M10 je sice nová, ale je v ní standradní WM 6.5.3 build 23xxx, tak jak ho MS ukuchtil, tedy i s touto chybou. :no:

[color=red]EDIT:[/color]
Jen ještě dodám, že pokud to udělám naopak (přidám úkol ve velkém Outlooku), tak to funguje správně a poznámka je i s češtinou.
private_ce4you (0)|6.5.2010 15:41
Tak po 12-ti denním testování mohu konstatovat že se opravdu jedná o povedené zařízení a to ve všech směrech.Rozepisovat jednotlivé zkušenosti by bylo na hodně dlouho,myslím že se brzy na tohle zařízení objeví objektivní recenze,která pomůže při rozhodování i ostatním doposud nerozhodnutým uživatelelům.
Jednu výhradu bych přeci jenom měl (tedy pokud to není chyba jen na mém zařízení),a to že nelze použít staré mobilní karty s oválným čipem (novější mají obdelníkový tvar).Pro někoho to může znamenat velké negativum a důvod proč přístroj nekoupit,jelikož zařízení je prodáváno i jako telefon který s tímto omezením neplní 100% požadavky pro použití starších mobilních čipových karet.Pokud budete mít možnost vyzkoušet,tak se nejprve ujistěte že ve zprávci nastavení sítě máte zapnutý telefon,jinak se přístroj po výmněně normálně přihlásí a může určitou dobu takto fungovat.Problém se projeví opakovanými restarty zaříení po výmněně karty a následného najetí do systému.Restarty se opakují neustále pořád dokola a je nutné kartu vyndat nebo vymněnit za novější čipovou kartu,jinak se toho prostě nezbavíte.
Mobilní karta se starým čipem od eurotelu normálně běží na jakémkoliv běžném mobillu a tak se nad tím občas pozastavím a říkám si jestli není opravdu chyba v samotném zařízení? A co vy,nezaznamenali jste stejný problém jako já?
tomsoft (2734)|6.5.2010 15:59
Tak vítej do klubu :D :yes:
Se SIM kartou nemůžu asi nic vyzkoušet, mám tady sice tři k dispozici, ale všechny jsou "obdélníkové" a všechny bez problémů fungují.
S tím asi nikdo nic neudělá, ale určitě je to dobré vědět...
permar (552)|6.5.2010 16:06
K těm mobilním kartám : myslím ,že jich už moc mezi uživateli není ,vyjma mě :)) , mám kartu SIM ještě z dob Paegasu ( T-mobile) cca z roku 1999 či 2000 sám už nevím :)) . Místo loga T-mobile jako provozovatele sítě se mi objevuje stále Paegas. Ale nikdy, ani doposud nemám se SIM problém. No a pokud by snad měl někdo problém,není nic jednoduššího než zajít na kontaktní místo daného operátora a nechat si udělat novou SIM se stejným číslem. Mě zrovna tato nabídka přišla...........
tomsoft (2734)|6.5.2010 16:14
[h].... a to se vyplatí[/h] :D :D :D
Indian_ce4you (27)|6.5.2010 17:04
Mrtvej pixel

Prosím o pomoc.... přístroj došel a je na něm mrtvej pixel... jde to mapovat jakou u gfotaku nebo nejde jako u LCD?? dík moc

Jo a ještě hodiny jsou vidět normálně i zrcadlově???
permar (552)|6.5.2010 17:14
Jeden mrtvý pixel tam mám taky,šoupnu jim to po čase zpět na výměnu,s tím bych neplašil,máš to v záruce takže klid:)) , hodiny mají zrcadlový efekt,to je v pořádku.
Indian_ce4you (27)|6.5.2010 17:25
No jde o to, že to mám přes web můžu to vrátit bez udání důvodu:-) já takovýdle věci nerad když je to nový
PS: vim měl jsme si to zjistit ale je normální, že fotoaparát nemá sklíčko v krytu ? ale jen díru?
permar (552)|6.5.2010 17:29
jó má tam díru,sklíčko se může poškrábat, tak je sklíčko od foťáku chráněno........
tomsoft (2734)|6.5.2010 19:05
díra je lepší :D
pitka (1346)|6.5.2010 21:21
Když už zkoumáme ty registry, tak vypnutí souhlasu s EULA po restartu nebo po vypnutí :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\ASUS\EULA]
"Enabled"=dword:00000000


Zapnutí locku bude fungovat tak, že po zhasnutí napájení LCD okamžitě spuštění shutil.
Zkusím ještě hledat.
tomsoft (2734)|6.5.2010 22:23
Jééééé, to je luxus bez té smlouvy, taky jsem o to v registrech zavadil, ale nějak jsem to ignoroval :)
Díky :yes: :yes: :yes:

EDIT:
A ještě tak nezavadil jsi v regitrech jestli se dá vypnout to, aby po restartu nebo vypnutí se automaticky nezapínala GPSka?
Kramer Daniel (7)|6.5.2010 22:32
Zdravim panove a damy :-)
Pridam se k Vam - zitra se tez stanu majitelem Garmin-Asus nüvifone M10. To bude zase hrani...
tomsoft (2734)|6.5.2010 22:34
No, tak to je luxus... :)
Vítej mezi "Elitu" :yes:
Kramer Daniel (7)|6.5.2010 22:36
Dekuji! Jen co zitra doruceji, rozbalim a pokocham se, tak sem hodim par postrehu a nepochybne i nejakou otazku.
Hezky vecer vsem!
Phlo (25)|7.5.2010 07:57
Zdar, tak to vypadá, že si pro něj dneska skočím :-) Fakt se mi líbí!
Máte někdo zkušenost s aplikací Iambic Agendus na tomto případně jiném WM zařízení? Já ji znám jen s PALM OS.

Díky Petr
tomsoft (2734)|7.5.2010 08:38
to: Phlo
No, aplikaci Iambic Agendus neznám, tak jsem si ji našel a stáhnul Trial verzi.
Nainstaloval jsem si ji jen v emulátoru (800x480), ale graficky není teda nic extra, protože je pro QVGA, jinak by měla fungovat normálně.
Pokud jsi ji zkoušel na nějakém PPC kde jsou WM 6.5 a fungovalo to bez problémů, bude i tady.
Tyto aplikace s kalendářem mají problém správně fungovat vw WM 6.5 viz. SPB Diary a další, ale např. SPB Diary ve verzi 2.7 už fungují na všech WM 6.5 správně. Takže pokud pojede Iambic Agendus na 6.5kách, je to OK.
Jinak vítej do klubu :yes:

[color=red]EDIT:[/color]
Jinak na webu výrobce je napsáno:
[quote]Operating System: Windows Mobile 5 Pocket PC and above (including Windows Mobile 6 and 6.1 Professional). [/quote]
Tak nevím nevím jestli pojede na 6.5kách
Phlo (25)|7.5.2010 09:33
Díky za odpověď, ten emulátor mě nenapadl, byť jsem jej na Palmu používal :-).
Jinak výrobce (Iambic) tvrdí, že by jet měl. Přes víkend doufám vyzkouším a dám vědět.
P.
roze_ce4you (76)|7.5.2010 13:03
[quote=Phlo]Máte někdo zkušenost s aplikací Iambic Agendus na tomto případně jiném WM zařízení? Já ji znám jen s PALM OS.[/quote]
Několik let jsem Agendus používal na Palmu i na desktopu. Když jsem před cca 1,5 rokem přešel na WM (Samsung Omnia), tak jsem si říkal no problém - použiji klon Agendusu pro WM. Pak jsem ale zjistil, že port Agendusu pro WM je v raných plenkách a neumí zdaleka to co port pro Palm.
Zkoušel jsem i plugin Agendusu do Outlooku, ale to byl ještě větší šok...
a) musel jsem si pořídit Outlook, kterému se zatím zdárně bráním
b) měl jsem problém plugin v Outlooku zprovoznit
c) pak jsem narazil na to, že když jsem Outlook okno, tak neskončil proces Outlooku. Důsledek byl ten, že pak Outlook nešel spustit, dokud se mauálně neodstřelil zombie proces Outlooku (příčina byla zřejmě v pluginu Agendusu, support Iambibicu to ale sváděl na Microsoft :-))
d) a na dovršení všeho jsem zjistil problém viz ZDE
Tím jsem definitivně Agendus pro WM opustil.

Na Omnii jsem pak skončil u Pocket Informat. Obdobná kategorie je Agenda One.
Na desktopu jsem pak cca 3/4 roku používal kombinaci Thunderbird+Ligthing a pro sync BirdieSync.
Nakonec jsem ale skončil na desktopu u EPIM portable edition. EPIM doporučuji všem, co nutně nepotřebují Outlook.
roze_ce4you (76)|7.5.2010 13:15
[quote=tomsoft][quote=roze]Chtěl bych se zeptat, zda se při synchronizaci M10 neprojevuje problém viz ZDE [/quote]

[color=red]EDIT:[/color]
Jen ještě dodám, že pokud to udělám naopak (přidám úkol ve velkém Outlooku), tak to funguje správně a poznámka je i s češtinou.[/quote]

Ano, problém je (zdánlivě) 'jednosměrný' - při důsledné editaci položek pouze v desktopovém Outtlooku sync češtinu zachová. Já ale běžně dělám sync WM s PC v práci i doma. A pak je to problém. Nakonec jsem přišel na to, že když místo desktopového Outlooku použiji EPIM, tak můžu editovat na WM i na desktopu a sync češtinu zachová :)). EPIM si nosím navíc s sebou na klíčence a ještě ušetřím nervy a peníze za Outlook :D :D :D
Indian_ce4you (27)|7.5.2010 18:20
JAzyk GPS aplikace:

Jsme uplna WM lama hledam to už docela dlouho, kde se nastaví jazyk sofgtu navigace ... měl jsme v češtině mám ted v anj:-)

jinak na co je tam ta MS elua a pod?:-) dík
tomsoft (2734)|7.5.2010 21:03
[quote=Indian]jinak na co je tam ta MS elua[/quote] Ty Indiáne, ty jsi ji odinstaloval že? No tak tím si přišel o češtinu v navigaci.... :O
Takže si udělej HR a vyzkoušej si to všechno znovu.

pitka (1346)|7.5.2010 21:51
Tome vyzkoušej toto na zámek :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\PwrMon]
"Dll"="PwrMon.dlla"

Přidej nebo přejmenuj dll a ulož a restart. ;)
Kramer Daniel (7)|7.5.2010 22:11
Mno... Tak mi bylo zdeleno, ze pristroj mi dodaji az v pondeli namisto dnes :-( No chapete to, kdo to ma vydrzet celej vikend :-)
Pozadam Vas, lze u teto masiny zobrazit klasickou obrazovku Dnes?! Pokud mozno, hodte sem nejaky screenshot... Dikes.
roze_ce4you (76)|7.5.2010 22:42
Měl bych dotaz na již šťastné vlastníky M10 ;)
přehraje M10 i DivX s PAL rozlišením 720*576?
Ve specifikaci se hovoří pouze o rozlišení WVGA :( .
tomsoft (2734)|7.5.2010 22:55
Petře,
Upravil jsem ten klíč takto:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\PwrMon]
"Dll"="_PwrMon.dll_"
a výsledek?
[color=red]No jsi prostě extra třída[/color] :yes: :yes: :yes:
Nyní když stisknu tlačítko POWER, zařízení se uspí.
Když ho pak stisknu znovu, abych ho probudil, zařízení se probudí, je zamčeno přes S2U2, odemknu a je zcela odemčeno, tedy žádný
lock z OS :D :yes:
když zcela vyřadím S2U2 a udělám to znovu, tak se po stisku POWER normálně probudí a je odemčené, takže takhle to má fungovat.
Stejně tak to funguje, pokud nechám zařízení ležet a nejprve po 30 sec. pohasne displej, po 1 minutě se zařízení uspí, když ho pak probudím tl. POWER, zase je již odemčené, GENIÁLNÍ.
Jen by mě zajímalo, co se bude dít třeba se spotřebou, když je ta knihovna vyřazena? Jestli to nebude dělat nějaký bordel.... určitě to tak nechám
a budu sledovat. nevím co přesně ta DLL dělá.
Ještě mě napdalo, místo přejmenování názvu knihovny v registrech jestli nebude stačit jen nastavit
Enabled=0 ? Nezkoušel jsi to ?


----------------------------------------

to: Kramer Daniel
Tak to je hloupé, al ezase budeš mít klidný víkend :)
A co se týče klasické obrazovky dnes?
Já používám obojí. Jak obrazovku z Asus Home, tak (za pomicí aplikace Second ToDay) i tu klasickou obrazovku Dnes.
Ale pokud zcela vypneš AsusHome bude aktivní také klasická obrazovka Dnes.
To má ale jedno ALE....
Pokud v nastavení Dnes se vypne modul Asus Home a nastavi se tam třeba datum, tak to aktivuje klasickou obrazovku dnes, ale dole zstanou ty tři velké tlačítka (Telefon - Vyhledat - Zobrazit mapu - viz obrázek). Pokud se chceš zbait i těhle ikon, je třeba drobné úpravy v registrech a po Asus HOME nezbude ani památky.
Jinak obrázky jsou třeba tady .....
00344877_ssss_5pF.jpg
tomsoft (2734)|7.5.2010 23:10
to: roze
Můžeš někde hodit kousek takového videa?
Já to vyzkoušeím....


to: Pitka
Tak stačí jen změnit tu hodnotu
Enabled na 0 a je to :)
Odzkoušeno :)
roze_ce4you (76)|7.5.2010 23:46
Vzorky videa jsou zde.
Donat_2.avi 720*576
Donat_Budo2007.avi 640*480
Jde mně o plynulost a zda to jde vůbec přehrát. To, že to je neostré, prosím neřeš :-)
Díky.
tomsoft (2734)|8.5.2010 01:02
Donat_Budo2007.avi 640*480 hraje krásně a plynule - OK i ve FullScreenu :yes:

Tak Donat_2.avi 720*576 nehraje, jede jen zvuk, navíc se mi při pokusu to přehrát zobrazila hláška o registraci DivX codecu a zařízení se mírně kouslo, musel jsem natvrdo shodit proces Media Playeru :no:
Nemám v zařízení žádné extra codecy, žádné extra video přehrávače, jen to co je v základu (WMP).
Možná když to vyzkouší někdo jiný, bude výsledek lepší :)
roze_ce4you (76)|8.5.2010 02:02
OK, díky za ochotu s testováním přehrávání AVI.
Donat_2.avi 720*576 mně na Omnii hraje v pohodě v TCMP 0.72RC1. WMP si s ním na Omnii taky neporadí :-).
tomsoft (2734)|8.5.2010 09:33
Taky tady je něco s kodeky, protože jsem si nainstaloval TCMP 0.72RC1 a video bylo jako by ve 4 barvách a celý OS se po 15 sec. kousnul.
Ve WMP jsem to dokázal nějak vyhodit z paměti, teď už ale ne, takže následoval SR sytlusem :)
Ale jak jsem psal, třeba někdo kdo používá i nějaké extra kodeky a přehrávače na tom bude lépe (i když mo nevěřím)

Pro ostatní (oní ví už kteří): "Koťátka hrajou bez problémů" :)
permar (552)|8.5.2010 14:05
[quote=roze]OK, díky za ochotu s testováním přehrávání AVI.
Donat_2.avi 720*576 mně na Omnii hraje v pohodě v TCMP 0.72RC1. WMP si s ním na Omnii taky neporadí :-).[/quote]


Donat 2avi hraje v pohodě,použito CorePlayer 1.3.6 build 7427 ;) v nastaveni CorePlayeru musi byt Video vystup nastaven na GDI !
tomsoft (2734)|8.5.2010 15:35
Tak jsem testoval to naše (Pitkovo) vypnutí zamykání...
Bohužel to má jedno mínus, dost podstatné.
Ráno mě nevzbudil budík. Nepoužívám žádný extra soft na budík, takže je nastaven jen ten co je v OS.
A ráno bylo zařízení prostě mrtvé. Až když jsem stiknul tlačítko POWER (což bylo asi 20 minut po budíku),
tak začal hrát budík. Takže to není dobré.
Zkoušel jsem ještě pak upravit nastavení budíku a posunul o 30 minut, stiskl POWER, zařízení uslo
a já jsem čekal. Budík začal hrát normálně, divné proč před tím nehrál.
Tak jsen znovu nastavil budík, tentokrát za 4 hodiny a po stisku POWER jsem na to 4 hodiny nešahal
a to už budík nehrál, prostě zase mrtvola. Tak jsem asi po 10 minutách stiskl POWER a budík začal hrát.
Jakoby ten dlouhý stav v režimu spánku už zařízení k budíku neprobudilo.
Zkoušel jsem to dnes celý den až do teď a pokud budík nastavím na nějakou poudější dobu ... cca 2hod. a více
a po tu dobu je zařízení ve spánku, tak ten budík prostě nezahraje.
Po optěné aktivaci DLL knihovny, to zase funguje jak má.
Ještě to ale chci vyzkoušet jestli to nedělá nějaký soft, ale zase nevím který by mohl.
Takže než půjdu spát, udělám HR, nastavim jen budík a ráno uvidíme :)


Jinak se ještě vrátím k našemu videu:
Po instalaci Core Playeru 1.3.6 build 7427 už normálně přehrávám i video Donat_2.avi 720*576
permar (552)|8.5.2010 15:42
Tak s tím budíkem ,na to jsem zvědav............ráno podej hlášení. Já to prubnu taky , s tím rozdílem ,že soft co mám v PDA nechám a ráno dám vědět. Ještě podotknu ,že DLL knihovnu jsem nechal jak je ,jen jsem změnil hodnotu Enable na 0.
tomsoft (2734)|8.5.2010 15:56
Jo, mám to taky tak. Jen Enabled=0
pitka (1346)|8.5.2010 17:17
Zkoušel jsem budík po 5 minutách a bylo to OK. Je zvláštní, že nejde až po 2 hodinách.
Zajímalo by mě kolik je vlastně suspend timeout.
Může být chyba i v budíku. Není tam M$ alarm, ale je tam budík od Asusu.
Zkusím dále prozkoumat.
tomsoft (2734)|8.5.2010 17:31
Možná bych to zatím nehrotil...
Různě jsem zkoušel různé věci a je možné, že se tam díky pokusům o vypnutí Locku něco po...., ale uvidím zítra ráno. Bude to po večerním HR, kde nebude vlbec nic, jen nastaven ten budík (samozřejmě Asus budík).
Permar udělá to samé, ale nechá tam svůj soft. Tak jsem zvědav.
Ale G-Alarm mě na HDčku teda NIKDY nezklamal a vždy zahrál. Takže ještě jednou ASUS alarm nehahraje a JDE :)

Jinak čas T - 5 dnů :)
pitka (1346)|8.5.2010 22:04
Nastavil jsem v 17 budík na 22.
A normálně zvonil.:O
tomsoft (2734)|8.5.2010 23:19
Hm, mě teď taky....
Nastavil jsem si v 20:00 budík na 23:00 a zvonil. Nevím teda proč nezvonil ráno. Vše je stejné, v OS žádná změna...
No nic, udělám HR a ráno jsem zvědav.