Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 122 PrvníPrvní ... 210111213142262112 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 1824

Téma: Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Jo jo... GPS_Catcher.exe je jen pro aktualizaci souřadnic, nemá nic společného se spouštěním GPS po startu OS.
    A psaní toho ýÝ ... Jo podařilo, celkem jednoduše....
    CTRL a ALT mapovat nejde.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00344992_yy_QL9W.jpg 
Zobrazení: 32 
Velikost: 32.5 KB 
ID: 11520  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

dobrý den, možná je to pro někoho úplně hloupá otázka, ale jak děláte tyto printscreeny obrazovek pda. vysvětlit trochu laicky prosím

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Existují na to prográmky,aplikace typu :PocketScreen, RescoScreen nebo SOTI PocketControler,My Mobiler aj.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

díky myslel jsem ze to jde udělat jen tak bez ničeho.ted už je to jasné

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

ZDE něco máš.......

private_ce4you
    Guest

Ahoj!
    Tak jsem si tolik chybějící příslušenství objednal na strákách PDair,(objednávku odesílají z Hong Kongu)...

kvalitní černé pouzdro
    kvalitní ochrannou fólii

Objednané zboží bylo zaplaceno přes portál PayPal a obdržel jsem ho 7 dní po zaplacení bez dalších poplatků!Takže celková suma kterou jsem zaplatil byla 40 USD a ani cent navíc! Pokud tedy uvedené příslušenství stále nemůžete nikde u nás sehnat,pak neváhejte a naprosto bez obav nakupujte na strákách PDair!
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pokud stále někdo shání M10 včetně držáku do auta,tak jsem tuto kombinaci našel ZDE

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

To private : S tvým příspěvkem souhlasím,osobní zkušenost - také doporučuji.

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Tady píšou skladem a za relativně levno :
    http://www.lan.cz/?Mode=Sti&StiId=30353

Registrace
    Apr 2008

Já si ten držák objednal už dříve, ale nebyl skladem skoro nikde.
    Včera ho naskladnili takže do konce týdne ho snad mám, kupoval jsem ho ZDE

HH HH je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2002

To Private: Jaký skluz má ta folie? Některé mají dobrý skluz a jiné jsou jakoby lepivé a drhnou.

private_ce4you
    Guest

Nevím jak je to u jiného typu fólie pro M10,ale tuto koupi jsem risknul anichž bych také předem věděl co mi pošťák donese domů.
    Rozhodně ale této koupi nelituji,fólie je kvalitní,perfektně drží a pokud se ti ji nepovede přesně zapasovat hned na poprvé,
    tak si to můžeš sklidem zopáknout znovu.
    Co se týká povrchu fólie tak není nic co bych jí mohl vytknout,skluz mi přijde totožný jako s M10 bez fólie
    (může to být jen můj subjektivní pocit) nelepí se,sedí pevně a povrch displeje je bez jediné bublinky.
    Malinko odbočím,mrzí mě že na jedné straně pouzdra je byť malý ale pčece,nápis PDair,ale jinak jsem naprosto spokojen jak s fólií tak i s pouzdrem.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Tak jsem po týdenním používání tohoto stroje. Do teď jsem používal PALM, takže trošku boje se zcela jiným ovládáním. Jinak ale nemám co prakticky co vytknout. Navigace super - vyzkoušeno i na cestě na Slovensku, naviguje přesně, pozice aktualizovaná, na kamery mě upozornil :-). Displey je akorát citlivý a dobře čitelný vpodstaě za každého světla

Trošku hledánm aplikace. KALENDÁŘ: Vyzkoušel jsem Iambic Agendus, běží nicméně souhlasím, že aplikace pro WM se nedá srovnat s variantou pro PALM. Teď tam mám Pocket Informant a docela spokojenost. Budu rád za doporučení i jiných variant, zkusil jsem Agend Pro
    MAILER: Taky řeším nějakého mail klienta, teď tam mám profi mail. Bohužel firemní maily mám v Lotusech a synchronizovat mohu jen přes OneBridge (firemní nastavení) a soukromé přes POP3. Jediný klient kde je vidět obojí je vestavěná aplikace, kde je složka OneBrige. Pro stažení přes POP3 je ale šeredně pomalý. Máte-li jinou aplikaci kde bych viděl obojí budu rád, resp. návod jak přidat OneBridge do třeba Profimailu. Není to ale zas tak zásadní

Jedinou věc, kterou jsem zatím nevyřešil. Když něco píšu a potřebuji psát jen velká písmena nebo jen čísla, neustále mne PDA vrací na textovou klávesnici s malými písmeny - při psaní velkých vždy a např. při zadávání čísel v Excelu po napsání desetinné čárky. á se to nějak obejít?Zdar
    Petr

Registrace
    Apr 2008

Ano, aplikace z PALMu jsou trošku jinde a WM je prostě WM ....
    S mailovým klientem ti mic neporadím, používám jen Outlook a když mě to chytne, tak ProfiMail, nic víc...
    Aplikacím pro kalendář je opravdu celá ředa ....
    Osobně používám SPB Diary (pouze verze 2.7 je plně funkční na WM 6.5.x) a AgendaOne (pěkný progámek )
    Co se týče klávesnice... to je normální a tak to prostě funguje. Taky mě to se*e, ale tak to je.
    Řešení je jiná soft klávesnice, ale pozor na kompatibilitu s WM 6.5.3...
    Doporučení ti žádné nedám, já jsem zkoušel jen Finger Keyboard a ta nějak fungovala lépe
    RescoKeyboard nedoporučuji....

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Měl bych ještě dvě otázkiy:-)

1) rozchodil, používá někdo smart maps či ninou naviígaci na turistické mapy na tomto PDA?:-)

A jde koupit nějaká dobrá folie na toto pDA v ČR ?:-)

dík moc

Registrace
    Apr 2008

Osobně jsem jinou než garmin co tam je a IGO nezkoušel.
    Ale myslím, že Permar tam zkoušel OziExplorer a mám dojem že bylo vše bez problémů....
    Jinak ta fólie v CZ - moc jich není, jestli teda vůbec.
    Škoda, že sis nevzpomněl dříve, já už jsem si jednu objednal ZDE
    Ale jestli bude zájem a sejde se více lidí, můžeme se domluvit a objedná se více takových "lepších" fólií a pak se to rozešle....
    Cena bude stehná, jako je na tom shopu + poštovné = CZ měna
    V tom bych neviděl problém, pokud bude zájem, domluva jistá

"Garmin-Asus nüvifone M10 - Ochranné fólie na displej".

Strana 12 z 122 PrvníPrvní ... 210111213142262112 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  2. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 15:23
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08