Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 15 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 223

Téma: HTC HD2 (Leo) - Nové ROM, příšlušné zkušenosti atp.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Jenže čeština od SS nebo ta druhá je to jedno.čeština od SS je dalo by se říct horší než co mam tu Cabovou.Nějak mi to tak připadá.A čeština nedělá bordel jen v ukuchtěnejch romkách ale i v šipet romkách:-(
    Možná nejmenší bordel dělá v romce pro v.evropu a to 1.48....... ale stejně to není úplně 100%
    Nechápu proč to tak je možná v diatrice?!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Počestovani probiha pomoci mui knihoven,uvedomte si ze ukuchtene romky maji spousty originalnich knihoven novejsich,updatovanych a nemusi se tak shodovat s prekladovymi knihovnami ceskymi.Cestina se vzdy dela na konkretni rom.Jen absolutni laik muze cpat cestinu puvodne urcenou na jinou rom do rom uvatene.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Máte pravdu jsem laik a nerozumým tomu tak moc ale je mi divné a snad i nepravděpodobné že by se tak rychle měnili a nebo vyměňovala základní stavba knihoven systému wm respektive jádra systému.Přídavné programy neřeším samozřejmě.A vaření rom jsem si myslel že není předěláváni systému?Jestli se pletu opravte mě.Díky

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

[h][WWE][8.1.10]PDAVIET-2.02.531.07 - Build V07 vs. [WWE][Jan.8] Topix 1.1.3 [Sense 2.1+2.5][5.2.21887][1.61.468][/h]Tak po zkušenostech a s [WWE][8.1.10]PDAVIET-2.02.531.07 - Build V07 (Core C23518) jsem nainstaloval tuto : [WWE][Jan.8] Topix 1.1.3 [Sense 2.1+2.5][5.2.21887][1.61.468]
    Zatím dobrý,po 4 hodinách funguje vše jak má. I zobrazení 5 zástupců u rychlého spuštění a zprůhlednění některých aplikací,což u předchozí romky mě dělalo jen bordel. Jsem jen zvědav jak dlouho mě vydrží ) ) ) )

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

[h]XannyTech's Pandora 1.1- zkušenosti[/h]Hoj jedu na ROM XannyTech's Pandora 1.1 a je super už na HD1 jsem používal jeho ROM a byla to paráda doporučuji vyzkoušet

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]TouchIT Black Leo - beta 3 (proste ta z 8. 1.)[/h]
    Jedna se modifikaci nejnovejsiho buildu ala PDAVIET a docela prekvapujici i tato ROM. Nemem rad zadne chujoviny jako nestandardni vychytavky atp. a tato ROMka jede zatim stabilne a bez zaseku, ci drobnych zaskobrtnuti. Kriticke chyby prakticky nulove a tlacitka MS ve spodni liste jsou super. Zatim spokojenost.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]Trochu věcně [/h]
    Chlapi, prosim, zkusme zkusenosti atp. psat trochu vecne - sam vim, ze je to tezky, ale pls alespon trochu konkretizujme. Ono ze je ta a ta ROM cool sice nekoho zajima, ale pro kazdeho je cool neco uplne jineho. Takze zkusme i rikat, cim konkretne je dobra, cim spatna atp.

Hlavne kdyz to piseme, premyslejme, jestli je tato informace ostatnim k necemu - neni proti nikomu, je to super-obecne

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

[h][ROM][WWE][06/01/10] XannyTechROM Pandora 1.1[/h]

Odkaz na stránky: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=610119
    Windows Mobile 6.5.x Professional
    SYS 21887 A.K.U. 5.0.86
    BASE ROM version: 1.61WWE
    Pagepool 18Mb
    HTC SENSE 2_5_1922
    Drivers from 1.61/2.02
    Klady: rychlost,celková stabilita doporučuji
    Zápory: zatím žádné

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]Testy, testy, testy... komplexní benchmark současných ROM[/h]

No paráda, dnes se objevil poměrně komplexní benchmark výkonu současných ROMek... obecně lze shrnout, že původní hlavní build bylo možné vytunit ke světlým zítřkům. To už tak bohužel chodí... popravdě z mé zkušenosti ono to tak nějak platilo vždycky, že nové věci nebyly rozhodně on the TOP. Ale zase na druhou stranu MS si uvědomuje nedostatek svého systému (zaplať pánbůh, že HD2 to trochu urychlí) a tak začali podnikat kroky ve vztahu k dotekovému prostředí... no a nové buildy bohužel obsahují nativně i vychytávky, které překládají horní panel (talčítka) takhle dotekově dolů pod obraz... no jo, ale to se musí jasně odrazit na výkonu, protože se nejedná o systémovou funkci, ale pouze dobastlenou app.

Každopádně jsou tam vidět markantní rozdíly... opravdu velké . Pro mě osobně se ale i na starších zařízení ukázalo, že benchmarky jsou sice super (alespoň za určitou cenu objektivizace), ale nemusí být všechno - proto platí, dejte na své preference jako na primární důvod

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=582700

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h][WM6.5.3 23515+23518] STABLE Beta 3 - Eugenia ROM Project for HTC HD2[/h]
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=576165

Tuto ROM doporučuji nebrat - vizuálně sice na první pohled hezká, ale takový nedodělek pustit ven, to je skoro hřích . Obsahuje malé i velké chyby, které prostě ke kvalitně uvařené ROM absolutně nepatří. Spousta aplikací, které ani nevím proč tam autor cpe.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]SOUČASNÝ TOP - Laurentius26 HD2 [LEO] V1 WWE Ultimate serie[/h]
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=614311

Tak u této ROM je opravdu znát, že je od veterána XDA s mohutnou podporou ostatních. Laurentius má jak skvělou základnu beta testerů, tak i obrovské množství konzultantů on demand. ROM podle toho taky vypadá... není v ní sice nový build (který je dost nestabilní), ale je dělána za účelem výkonu (!!!) a stability a opravdu dostává svého. Je to úžasný, jak se ještě může zdvihnout reaktivita HD2. Osobně si jí nenechám, mě jsou milejší tlačítka, ale kdo má rád rychlost, směle do ní.

Je to v současné době TOP co do výkonu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

[h]ROM od kuchaře Miri - zkušenosti[/h]
    Co sa tyka tej stability novych 6.5.X romiek, nemozem s tebou suhlasit. Ak chces, otestuje poslednu rom od miri-ho: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=614006

Nemam s nou ziadne problemy. Problemy mozu nastat ak zacnes tunit sense, ktore je v novej verzii 1922 a tato verzia je len v betastadiu a takmer vsetky vylepsenia, ktore fungovali na 1921 sense robia sarapatu na tomto novom sense. Takisto aj rozne temy ci zmeny taskbarou su na starsiu verziu 6.5.1 romiek a nie su este prisposobene na nove romky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]Nestabilita nového buildu?[/h]
    Mě je to celkem jedno, jestli s tím souhlasím nebo ne... nový build je prostě bugový (nejde o mé zkušenosti, ale o zkušenosti kuchařů ROM a konkrétně těch, ve které mám důvěru). A popravdě já sám cítím, že není úplně stabilní - tím myslím, že to prostě nejede tak smooth jako u původních odlazených buildů. Netvrdím ale ani, že to koncový uživatel musí nějak pocítit... to ne .

U mě TouchIT taky jede ok a přitom se jedná o nový build. Pak je zde otázka namixování různých částí ROM z různých buildů, což se běžně děje a čím se dají odstranit nestability.

Edit: ROM od MiRiho je přesně ten příklad kombinace - 28205 / 23518 - nejde o čistý build.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]Počeštění a restore na uvařených ROM[/h]
    Citace Původně odesláno od Franky52
    Zdravím, zatím jsem s HTC HD2 nadmíru spokojen i s původní ROMkou. Jak však pročítám různá fóra, pěje se chvála na Topix a Pandoru. Mám dotaz, pokud flešnu nějakou novou ROMku (třeba Topix z 8.1 2010), dá se poté obnovit nastavení z dřívější ROMky, které jsem si zazálohoval programem SPB Backup? A dá se tato ROMka opět počeštit? Předem dík za odpovědi...
    Franky, pozor na to - osobně nemám dobrou zkušenost s obnovováním systémových záloh na uvařených ROM. Vyzkoušej, HR se dá udělat vždycky a můžeš si max. podělat danou ROMku, ale ne HW. MS MyPhone na tom asi pojede bez problémů, to jsou jen data.

Jinak HD2 se dá vrátit i do ryze původního stavu vč. SPL, IPL atp. - stačí vrátit původní ROM, ale POZOR! je pak znovu nutné provést HardSPL (pakliže jste měli aplikováno).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Díky za rychlou odpověď. Takže, jestli jsem to pochopil správně, tak si vlastně musím pro jistotu někde sehnat onu oficiální romku, kterou mám v přístroji a v případě potíží (před předáním servisu např.) ji nahrát do přístroje zpět? A co to počeštění uvařených romek. Jde to?

Strana 2 z 15 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 05:28
  2. Reakcí: 394
    Poslední příspěvek: 05-07-2009, 16:49
  3. Nové PDA
    Od BaRs v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 10-10-2005, 16:55
  4. Nové PDA
    Od Spider_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 11-10-2004, 00:58