Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 58 z 67 PrvníPrvní ... 8485657585960 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 856 až 870 z 1000

Téma: HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ahoj všem, začal jsem používat ROMku XannyTech Grid Evo 1.9B with htc messaging, ale u TotalCommanderu nevím, jakým způsobem ho zavírat. Vůbec se mi nezobrazuje zavírací křížek. Díky za každý tip.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Ahoj,
    tato verze ROM obsahuje jádro 28205, které má prvky na ovládání dole (Start, OK, zavření atd...) bohužel Total Commander na to není přizpůsoben a oprava zatím není. Al ev celé rom je nastaveno zavření jakékoli aplikace krátkým stiskem HW tlačítka "Šipka". Dlouhým stiskem stejného HW tl. se každá aplikace jen minimalizuje.
    Takže používej krátký stisk šipky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

to Godin:
    já TC zavírám takto: na horní liště (když máš spuštěného tc) je \ a .. podrž chvíli dýl .. rozbalí se ti roleta a dole je konec. Tak na něj ťapni.
    Snad ti to bude vyhovovat , já jsem si už zvykl. ahoj

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od blackman_82
    Nevíte o nějaké ROM wm 6.1, která je víceméně jako origo 1.59.707 ... s TF3D 2.1 (bez sense) z HTC Pro2? Jde mi o režim naležato. Zkusil jsem ROM od Duttyho ale nepřišla mi tak svižná jako je ta originální ( Jinak asi cz do této origo verze nedostanu že? Resp. jsem to zkusil a nic se nestalo ...

Na xda ... se teď poslední dobou hemží jen ROM s wm 6.5... a sense 2.5 ( Po 10 stránkách jsem to vzdal (

EDIT: narazil jsem na Kwbr Topix 3.1.2 tak jsem zvědavej ... Kdyby jste věděli o jiné tak dejte vědět díky

Pouzivam tuhle KwbrTopix 3.5 (Jan.30.2010) * WM6.1 a jde i na lezato a dokonce je mozne dohrat do cele ROM cestinu (ne sunysoft)

link

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Nevíte někdo jak by se dala změnit barva zvýraznění u položky na kterou když kliknu je zelená?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

HD Tweak?
    Tam nějaká taková volba je, ale jestli to funguje a je to na tohle to budeš muset prakticky vyzkoušet sám. Nikdy jsem to nezkoumal.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Kwbr Topix 3.1.2 je super, doporučuji. Ještě se podívej na vlákno v Mio a Treo tam je o ní víc.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, potřeboval bych radu někoho zkušenějšího do dneška jsem měl HTC Kaiser a flashoval jsem rádia a romky jako na běžícím pásu, ale dneska jsem nafasoval HTC HD a jsem v pasti :-)

Jelikož jsem moc spěchal a nechtěl studovat jak získat od Oliho Hard SPL nahrál jsem Uspl verzi 2.5, teď si ale nejsem jisty jestli takto můžu flashovat i rádia nebo pouze romky ?

A pak jsem ještě nikde nenašel pokud bych chtěl přejít na hardSPL zda je nutné se nejdřív zbavit USPL nebo je možné to natvrdo přehrát.

Předem díky za fundovanou odpověď :-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ako docielit, aby 1 quick link na Home obrazovke
    vo WM6.5 spustil fotak a 2. kameru?

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Vytvoř si dva zástupce z \windows\camera.exe
    1. na tom jednom zástupci uprav parametry ve vlastnostech a přidej tam parametry /i
    2. na tom druhém zástupci uprav parametry ve vlastnostech a přidej tam parametry /v

/i = foťák
    /v = kamera
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00341235_fotak_qlYw.jpg 
Zobrazení: 13 
Velikost: 23.8 KB 
ID: 11255   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00341235_kamera_cYKi.jpg 
Zobrazení: 12 
Velikost: 24.3 KB 
ID: 11256  

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dik, to je presne to co som potreboval.

Este ma napada:
    1) Napriek tomu, ze mam nastavene automaticke updatovanie pocasia kazde 3 hodiny, tak sa neaktualizuje (ked je zobrazena HOME obrazovka). Ked sa prepnem na zalozku pocasia, tak sa zaktualizuje bez toho aby som musel kliknut na update. Je to normalne spravanie, alebo je to dane ROMkou?
    2) Je nejaka 6.5 ROMka kde je na HOME obrazovke zobrazenych viac zaznamov z kalendara? Resp. nejaky SW, ktory to zobrazi? Skin? Mensie hodiny? Spodne ikony uz mam mensie (je ich 5), takze je o trochu viac miesta.
    Dik

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Zdravim, mam jednu otazku. Po flashovani oficialnej ROMky 1.14 na oficialnu 1.56 sa automaticky zmeni aj SPL z 1.14 na 1.54? Dakujem za odpoved.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vcera som flashoval ROM WM6.5 Xanny 2.5 LEO bez HTC Messagingu. Od fashnutia mam problemy s SD kartou. Dost casto sa strati zo zoznamu (Total Commander, File Explorer). Pomoze restart, alebo aj vybratie a zasunutie karty. S oficialnou resp. Miri ROMkou to nerobilo. Power management som vypol pre SD kartu, nepomohlo. Co s tym?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Včera a dnes se objevily nové ROM:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=645438
    TouchHD WM6.5 ROM V14(Core 23545) với Manila_2_5_20121412_1(Leo_V2.10

http://htcpedia.com/soft/htc-blackstone-rom.html
    MaryOne WWE Build 23547 - MAX MANILA - WWE [120310]
    MaryOne WWE Build 23547 - Sense 2.5.20121412.0 - WWE [120310]

Vyzkoušel jsem všechny tři a nakonec zakotvil u MaryOne WWE Build 23547 - MAX MANILA - WWE.... Skvělá záležitost, zatím jsem po 3 hodinách nenašel žádný problém

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Uz som vyriesil ten "problem" s 8GB MicroSD kartou ... Zistil som, ze niektore subory sa z karty daju precitat, ale niektore nie. Islo hlavne (a mozno iba) o subory s novsim datumom. Zrejme system zapisoval do nejakeho "postihnuteho" adresara (napr. Application Data) a tam sa sekol a vyriesil to tym, ze odstranil "Storage Card" zo zoznamu. Kartu som vyformatoval v citacke na FAT32 a zatial drzi. Len neviem, preco sa mi to prejavilo az v novej ROMke ...

Strana 58 z 67 PrvníPrvní ... 8485657585960 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...
    Od JecminekMaselnik v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1434
    Poslední příspěvek: 21-08-2014, 14:14
  2. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 19:04
  3. Flash ROM pro HTC Touch HD
    Od CiTrus_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-09-2009, 15:30
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 23:38