Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IGO 8.3 - Tuning a ladění ...

Alchemix (2)|12.11.2008 19:13
Aaaaha, tak v tomhle bude zakopany pes. Ted koukam na to, ze tyhle skiny jsou bude pro 320x240 nebo 240x320 nebo obojí a já na C520 mám myslim 480x272
Takže to bude asi ta chyba :-)

Díky
kid_rock (284)|13.11.2008 07:56
neda sa nejak zbavit toho auticka co sa posuva po bottom bare v skine Gj4.2?strasne mi zerie nervy! :))
oltcit (1098)|13.11.2008 09:16
trosku som poskusal v noci toho upraveneho Dimku od Werta a co sa zdalo na prvy pohlad fajn,tak v prevadzke az tak fajn nebolo :no: moc neprehladne,nedoriesene zobrazovanie(menej je niekedy viac a to ja mam rad vela udajov na screene,ale toto uz je moc aj mna. Vraciam sa ku Gurjonovi a to konkretne k tejto verzii...
tomsoft (2734)|13.11.2008 18:05
to: kid_rock
Tak co, už jsi na to přišel? Jak vyhodit to auto?
Pokud máš originál GJ skin, tak tam není.
Pokud máš GJ by JACKAL, tak tam je a vyhodíš ho v nastavení - Obrazovka mapy - Více možností a hledej "Car Sprind"
kid_rock (284)|13.11.2008 19:20
dikes tome :D konecne je ta zruuuda prec z displaya :)
nemal som cas to riesit,cely den som soferoval :D este raz dik
tomsoft (2734)|13.11.2008 21:42
Tak pánové "vodiči" a "šoféři" mám prosbu. Je něco, skin nebo nějaká úprava, která by ukazovala v průběhu jízdy mosty + jejich výšku? Existuje něco takového?
Taková navigace pro velké auta nebo tak něco. Abych viděl třeba na1km že je tam most, který má jen 3m výšku? Nelaboroval s tím už někdo?
oltcit (1098)|14.11.2008 07:38
Nuz Tome,lahsiu otazku nemas?:D Rieseni je niekolko,pouzit original soft napr. Map Factor by to mal vediet v zaklade,potom by sa to dalo riesit oklukou pouzitim napr. POI Warner a pouzit POI z TomToma ale tato varianta nedokaze vyhladat alternativne trasy ako Map Factor,len upozornuje na bliziace sa body POI(ktore mozu byt aj ako nizkopriechodne mosty,ci useky ciest so znizenou nosnostou.Ja viem len o tychto moznostiach pre normalneho smrtelnika(nepocitam specializovane softy) ale moc som sa tym nezaoberal,len co mi preslo okolo oci,cize urcite existuje aj viac moznosti.Vsetko je to o podkladoch,niesu data,niesu informacie:?

PS ta planovacia obrazovka v Gurjonovi je strasna,s tym sa neda normalne pracovat:no: nechce sa ti Tome vmontovat donho planovaciu obrazovku z Dimkovho skinu???:?:
Hans76 (35)|14.11.2008 16:44
to tomsoft:
včera jsem zkoušel úsekové radary a žádné zlepšení jsem po úpravě nepozoroval. Zkusil jsem všechny radary, které mám po cestě, vymazat a zadat znovu a zjistil jsem, že někde jsou dva přes sebe. Jenže při zadávávání nových (úsekových i normálních stabilních) GJ skin (s úpravou i bez) nabízí šipku všesměrovou a kombinace svislých. Chybí horizontální kombinace. Při ranní cestě většina editovaných radarů pro jistotu nešla vůbec!
Když jsem zadával radary ve verzi 8.0.0 (skin Ultra 5.0), tak vždy byly na výběr šipky podle "směru" silnice.

Editace radarů je v GJ skinu naprosto nepoužitelná. Koukám, že sem Oltcit hodil novou verzi :) Ve změnách o radarech ani zmínka. Testnu, ale vidím to bledě :(
EDIT: 4.3.0 se chová stejně

Gurjon se asi sekl. V logu na stránkách má 4.2.1, ale ke stažení 4.3.0 (asi si nakonec řekl, že změny jsou na větší číselnou změnu :D )
****** 4.2.1 2008.11.13 ********

1. Added function then external program is chosen, "exit iGO".
2. Auto removal of tic from "recount" was fixed.
3. Digital speedometer was fixed.
4. 2D/3D switch was fixed.
5. Help Bar function added. Then map is pressed, in lower bar (then route is active) icons appear. Those icons, show presses on numbers.
oltcit (1098)|14.11.2008 17:19
dalsia verzia od Werta 1.5.19beta,vyskusam v noci..(je uz aj na portrait ;) hurraa:) ( pohlad "sipka dopredu" uz funguje :yes: short menu je rozsirene :yes: zbytok sa uvidi za chodu na ostro,zatiial good :yes:
PS hodilo to chybu rozhrania.ale bol to len plany poplach :D ono si to asi berie nejak nastavenia z posledneho skinu a tak sa mi objavila v Short Menu volba Multiplan,ktoru som tam mal aktivnu v Gurjonovi a ked som na to klikol,objavila sa ta spominana hlaska,system ale isiel dalej,po znovukliknuti sa uz nic nestalo a ikona sa zmenila na Hladat.Poradie tych funkcii bolo identicke s mojim nastavenim z Gurjona,cize zasa sa potvrdili Tomove slova.,zmazat Save a ist nanovo....pre istotu(pred vyslovenim neuvazenych zaverov o spravani sa programu) Nuz skoda,ze ten multiplan nejde,ale dovodom bude asi to ze aj tak u Gurjona zatial nejde korektne a musia sa upravovat schemy,aby to korektne zobrazilo inou farbou alternativne trasy....vari to casom doriesia,je to fajn vec.
Esprit (6)|14.11.2008 21:28
Nainstaloval jsem si gurjona 4.3 a jsem spokojenej, ale vadi mi ta vec, ze okoli mest na mape je zeleny a kdyz pretahuju mapu, tak to nestiha a prosvita normalni puvodni brva mapy, ktera se mi libi. Takze mi to spomaluje praci a hlavne se mi ta brcalove zelena nelibi. Co mam smazat? Nebo je nejaka jina verze, kde to zelene okoli neni?

Nebo je to verzi iga? ma tu posledni 8.3 57021 Doufam, ze to pujde odstranit, popripade prosim zase o funkcni verzi kde to real green- myslim ze je to ono- neni. je to na nic, jakoby celej svet byl prales.

[color=red]EDIT[/color]
tak kdyz jsem prepl na standartni skin, tak to je zeleny porad a je to v igu. co mam tedy smazat?

EDIT moderátorem
tomsoft (2734)|14.11.2008 23:26
to: Esprit
Samotný skin GJ nijak nemění barevné schéma terénu nebo cest, To co to mění je barevné schéma. V nasatvení 3D jsou barevné schémata, máš tam jiné než Standard?
Pokud jo, tak tam dej standard a zkus jak se ti to bude líbit. Pokud tam máš standard, tak ta barva zeleného terénu je v DATA.ZIPu.
Konkrétně "dayheightcolormap.bmp" která je v data zipu ve složce "\ui_igo8\common\"
zkus tyhle. Nejdřív si ale schovej ten svůj

[color=red]"diMka v 0.0.1" BETA[/color]
Divné že?
Ale je to tak.... ovšem je tam snad ještě více chyb nebo jsou jinde než v té první BETA :(
Jestli někdo má zájem o originál
Esprit (6)|15.11.2008 01:12
.standart jsem tam mel. ale nevim co dal. nakopiroval jsem tam tu zelen1,2, logicky se nic nezmenilo- je to furt stejne zeleny. a s tim dymka nevim co mam delat- to je skin ne, tak na co mi je nevim. ta zelen zpomaluje. prave pod tou zeleni je stary to svetle sedy nebo jaky schema, tak to ukrutne brzdi. uplne, kdyz s tim pohybuju se ty zeleny ctverce dohravaji. no a jak to mam vystipat. to maji verze 8.3 tu zelen v sobe vsechny? pomooooc

"diMka v 0.0.1" BETA
Divné že?
Ale je to tak.... ovšem je tam snad ještě více chyb nebo jsou jinde než v té první BETA :(
Jestli někdo má zájem o originál

kde je vic chyb nez jinde?
co stim mam delat?
original chci
toja (366)|15.11.2008 02:55
Tak pánové, na nete, na jednom renomovanom fore sa objavil nový data.zip
Odporúčam ho do pozornosti tým, ktorí majú menej štandardné rozlíšenia:
[color=red]Nový a lepší data.zip for IGO8 ver 8.3.1.xxx[/color]
1. [color=blue]Data.zip pre PDA[/color]: [color=green]pre rozlíšenia 240_240, 240_320 ,320_240, 320_320, 240_400, 400_240(800_480), 416_234, 480_234, 480_272[/color][code]http://rapidshare.com/files/163875495/dataPDA.zip[/code]

2. [color=blue]Data.zip pre PNA[/color]: [color=green]pre rozlíšenia 320_240, 400_240 , 416_234, 480_234 , 480_272[/color][code]http://rapidshare.com/files/163874400/dataPNA.zip[/code]

[color=red]NEZABUDNITE, PRED NAKOPÍROVANÍM DO VÁŠHO ZARIADENIA, PRÍSLUŠNÝ STIAHNUTÝ, PREMENOVAŤ NA data.zip :!: :!: :!: [/color]

Reported bugs:
Launcher menu for PNA - fixed
Faviorite menu - fixed
GPS status - fixed by Brego
Satelites on map - fixed by Brego
Commpass width - fixed
POI list icons - fixed
Blackline ot navigatemap - fixed
Sound and TMC icons on navigatemap - fixed
POI info - fixed

[color=#FF4000]special thanks to Brego and bobby2005[/color]
tomsoft (2734)|15.11.2008 10:05
to: Esprit
Kam a jak jsi nakopíroval zeleň?
V těch souborech zeleně jsou BMP soubory, ty patří rozbalit do data.zip "\ui_igo8\common\" a přepsat.
Samozřejmě jsi nejprve zálohuj ten svůj.
Nebo zkus celý DATA.ZIP vyměnit za ten co tady předkláda Toja, můžou být určitě zajímavé. zatím jsem je neviděl, řeším něco jiného...

to:Toja
Pěkné, a myslíš že je to důležité? I pro ty co mají 240x320 a naopak?
Zkoušel jsi to?

[color=red]EDIT:[/color]
K těm data.zip
Jen v rychlosti jsem porovnal rozlišení 240x320 s originálem a jsou nachlup stejné... v common jsou rozdílné pouze některé obrázky viz. příloha
Zas je dobré, ža tam jsou rozlišení, které v originále nejsou.
00303916_img_5pE.jpg
Esprit (6)|15.11.2008 14:50
TaK jsem nakopcil tojuv data.zip a uspesne to resi me problemy s poi. drive jsem mel skupinu poi s hlavni ikonou- treba kaufland, ale potom jednotlive kaufy se mi na mape nezobrazovali pod touto ikonou, ale takovou, kterou sam program vybral. ted je to spravne a hlavni ikona- treba kaufland- se zobrazuje potom i v mape. hurraaa.

no tu zelenou vzdavam, ale myslim, ze je to zrout pameti. mam mio p550 65 RAM a driv jsem nemel problem. ted pri osunovani ve 2D musim byt trpelivej, nez se ta zelena donahraje a prekryje original skin.Teda hlavne ze zacatku, jak je mio ustaleny, je to v pohode. Kazdopadne kdo ma bordel s poi, tak ted je klid
toja (366)|16.11.2008 14:23
Dima včera vystavil novšiu verziu skinu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
History log zatiaľ neuvádza.
tomsoft (2734)|16.11.2008 22:55
Tak jsem to nevydržel a drobně upravil originál skin by Gurjon.

Skin [color=blue]GJ 4.3.0 - TomSoft [/color][color=red](a)[/color] (240x320 a 320x240) [color=red](igo 8.3.xx)[/color]

Změny proti originálu:
+ Větší písma údajů při navigaci
+ Zprůhlednění tlačítek na mapě navigace
+ Digitální tachometry se SpeedLimitem včetně radarů a nočního režimu (v obou rozlišeních)
+ Možnost ZAP/VYP včetně indikace stavu "Upozorňování na radary" + Longclick na nastavení

Vyměnil jsem pouze ten tachometr za jiný a jen jeden. Aktivuje se klikem na rychlost,
longclick na rychlost zůstal zachován. Indikace stavu auto. přepočtu trasy není třeba.
Tak vyzkoušejte a dejte vědět.
macleod (91)|17.11.2008 08:51
[quote=Esprit]no tu zelenou vzdavam, ale myslim, ze je to zrout pameti. ...[/quote]

Zkus se podívat, jestli nemáš zapnuté zobrazování textur.
Dřív to bylo v nastavení zobrazování, teď už to tam myslím není, ale mělo by to být v sys.txt :
[code]
[map]
textured_poly=0[/code]

if (174)|17.11.2008 08:53
Dimka predostrel dalšiu verziu bez udania zmien...[color=red]diMka ver.004[/color]....

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

PS: Zdravím skalných ešte stále z nemocničného lôžka...!
oltcit (1098)|17.11.2008 08:55
Tome a tu planovaciu obrazovku by si tam radsej nesupol z Wertovho skinu?:) ten tachac nebol nutny,ved original Gurjon ma vynikajuci Tachometer...
Sagat_X (96)|17.11.2008 09:05
TomSoft: To je škoda, že jsi nepřidal i tu indikaci automatického přepočtu... Na to jsem stále čekal, kdy se to v GJ skinu objeví (rozumněj kdy ho vezmeš do parády a přidáš to tam :D ). Je to totiž k uzoufání lézt pořád do menu a kontrolovat to ručně, jestli to náhodou není vypnuté (jako že většinou je...) :-(

Chtěl bych se zeptat ostatních, zda si jim IGO pamatuje nastavení VYPNUTÍ zobrazování tabulí na dálnicích? Mně se to při dalším spuštění IGO vždy zapne.
Dále se občas rozhodí nastavení posuvníku "Metoda: Rychle / Ideální". I když ho dávám pokaždé na Ideální, tak najednou zjistím, že je na defaultní pozici...
A totéž nastavení typů silnic - když odškrtnu Obrat, občas je opět zaškrtlý...
tomsoft (2734)|17.11.2008 09:49
Ahooooooooj IF Doufám, že se Ti daří lépe a brzo Tě pustí na svobodu :)) :yes:

Můj favorit byl, je a bude Dimka, takže GJ je upraven tak nějak abych nevyšel ze cviku :)
Bohužel ani Dimka 0.0.4 neni ještě úplně 100% k práci, ale když jsem opravil ty chyby, které po zobrazení ukončovaly IGO a dodal chybějící obrázky,
tak se to celkem dalo. Podle mě Dimka ten skin dělá skoro od začátku, a opravdu, ne jako jiní, se drží 100% nových proměnných a jakého si řádu psaní kódu.
Což se mi líbí, kód je pak přehledný a celkem se v něm člověk orjentuje. Ale zatím nemá vše hotovo.

Gurjonův tachometr je hrozný, aspoň si to mylsím já a spoustu lidí co mi píšou sem tam mail...
Je moc přeplácaný a nekteré údaje jsou tak malé, že jako by nebyly. Ale Oltcit, buď v klidu, originální tachometr jsem nevyhodil.
Je tam. V soborech navigatemap_xxx_yyy.ui pro dané rozlišení jsou jen dva řádky kde je "st_Hodiny", ty stačí vyměnit za
"st_DigiSpidometr" a je zpět ten originál.
Původně jsem to chtěl udělat na krátky klik ten můj a na dlouhý klik ten jeho, ale tím bych zrušil "TripComp.", který někdo používá.
Nebo jestli ten trip nedát jinam a udělalt tak, aby tam mohli být oba tachometry :?:
Plánovací obrazovku určitě neplánuju překuchat. Vím, že ta jeho není zrovna super, ale to by byl větší zásah,
který jsem sice zkoušel a něco (99%) i fungovalo, ale to 1% tam je a to já nechci.
Co se týče indikace stavu automatického přepočtu, ano, chctěl jsem to tam dát taky, ale není tam už moc místa, ale,
od verze 4.2.0 již není potřeba. Gurjon asi jako jediný opravil stoletou chybu v IGO a nepodařilo se mi nějakým způsobem
ten přepočet vypnout. Je pořád a stále zapnutý. Takže indikace stavu je k ničemu.
Pokud si tu funkci sám nevypnu, tak je pořád nastavena jako zapnuto. On tam totiž udělal podstatnou změnu a samo se to navypíná.
Aspoň se mi to nepodařilo tím klasickým způsobem "Trasa - načíst nebo uložit" atd...
Jestli se to samo vypíná (4.3.0), tak napište.

Sagat_X (96)|17.11.2008 09:55
No mně se bohužel automatický přepočet trasy vypíná, a ne jen on... Viz. předchozí příspěvek.

Ve verzi 4.3.0 se stává, že navigační šipka se vycentruje přesně na prostředek displaye, místo aby seděla dole, kousek nad spodní lištou... To starší verze GJ nedělaly.
tomsoft (2734)|17.11.2008 10:26
to: N560 CS
Mě se ten přepočet nepodařilo nijak vypnout při procházení funkcí, nastavování a práci s programem :( Pořád je ZAP.
K tabulím: Tak to mám taky stejné jako ty. Při startu jsou pořád zapnuté ... chybička ve skinu
Metoda: Rychle / Ideální: zatím taky pořád na stejném místě.
Nemáš třeba některé z těchto hodnot "natvrdo" nastaveny v SYS.TXT?
carrot (9)|17.11.2008 10:34
to Tomsoft: A nemohl by si sem dát ke stažení ten upravenej skin diMka 0.0.4 s opravenejma chybama, aby nepadalo cely IGO, jak si psal výše? Díky.
Sagat_X (96)|17.11.2008 11:14
To TomSoft:
V sys.txt mám pouze toto:

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[map]
2dheadup=1

[power]
skip_resume_process=1
skip_suspend_process=1

Teď jsem smazal SAVE a to vypínání přepočtu se možná vyřešilo, nicméně uvidím v provozu později. Ostatní věci jako "Metoda: Rychle / Ideální", samovolné zaškrtnutí předtím vypnutého "Obrat" a centrování šipky na prostředek displaye zůstalo... To centrování lze opravit ZAPNUTÍM dálničních cedulí, jsem teď zjistil... Nevídaná věc...
tomsoft (2734)|17.11.2008 11:48
to: carrotak
Tak tady je Dimka 0.0.4 - originál - nijak neupravován (kromě těch zmíněných chyb, aby to alespoň nepadalo)
[code]http://www.tomsoftware.net/_ig_/dimka/dimka004.zip[/code]

to: N560 CS
To je teda věc... mě se nic takového nestáva. Kromě nastavení VYP/ZAP tabulí, které jsem ovšem snad vyřešil. Gurjon tam měl špatné proměnné a nic se neukládalo.
Zde je oprava - SignPost už fungují
[code]http://www.tomsoftware.net/_ig_/gj/gj.zip[/code]
carrot (9)|17.11.2008 11:52
to Tomsoft: Díky a mohl by si alespoň napsat, kdy plánuješ úpravy nových verzí dimKy, jako si děal v předešlích verzích (do verze 1.6 beta) - tacho, radary, apod...?
tomsoft (2734)|17.11.2008 11:59
No, až bude Dimka stabilní bez úprav. Čekám na to jak na boží smilování, ale zase nechci upravovat ty skoro nepúoužitelné verze.
Ve verzích 0.0.1 a teď 0.0.4 je vidět pokrok, takže to sand nebude trvat moc dlouho. GJ beru jako dobrou náhradu, protože je fakt dobrý,
ale až bude Dimka na 100% OK, tak zůstanu u něj. Do doby než zase soudruzi z NavNGo nevytvoří igo 8.5 nebo tak něco :)

oltcit (1098)|17.11.2008 18:42
F.R.E.E. (5)|17.11.2008 21:00
Měl jsem taky problém s automatickým přepočtem. Pomohlo mi zapsat do sys.txt tento příkaz. Vyzkoušej.

[navigation]
autoreplan_action="AUTO"

Od té doby v pohodě.
tomsoft (2734)|17.11.2008 22:32
Skin [color=blue]GJ 4.4.0 - TomSoft [/color][color=red](a)[/color] (240x320 a 320x240) [color=red](igo 8.3.xx)[/color]

Změny proti originálu:
+ Větší písma údajů při navigaci
+ Zprůhlednění tlačítek na mapě navigace
+ Digitální tachometry se SpeedLimitem včetně radarů a nočního režimu (v obou rozlišeních)
+ Možnost ZAP/VYP včetně indikace stavu "Upozorňování na radary" + Longclick na nastavení
+ Drobná korekce funkčnosti ukládání VYP/ZAP info tabulí

Tachomter se aktivuje klikem na rychlost, longclick na rychlost je tachometr by Gurjon.
Včetně úpravy LANG CZ
Poznámka:
Gurjon dělal velkou čistku v kódu, ale zlatý Dimka - jeho práce je vždy dobře čitelná.

[color=red]EDIT:[/color]
... a ještě nejnovější verze Dimka 0.0.5 pro 240x320 a 320x240. Chybiček je stále méně, ale stejně mu zase chyběli obrázky :), takže jsem je dodal a dá se už snad s tím jezdit ... Tak zkuste originál bez dalších úprav (obrázky dodány).
kid_rock (284)|18.11.2008 09:22
micsan trans v8 320x240

pekny skin v landscape s car cursor kamionom :) zaujimave vychytavky len neviem ako ponastavovat mortscripty,navod je vo francuzstine,coto som pochopil na zvysok som sa vybodol a ma to pekny kompas viac info na i-go8 tunning
Download

Akurat vysiel dimka 1.6.0 beta5
DOWNLOAD

a tu je dimka 1.6.0.1 od megaducka99
DOWNLOAD
if (174)|18.11.2008 10:18
Tak diMka opäť popracoval na svojom skine a vyložil verziu [color=red]diMka 0.1.0[/color], ale znovu bez popisu prevedených úprav.... Tak testujte, ja nemám teraz na čom....

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
kid_rock (284)|18.11.2008 10:26
Ehm ja som sa dostal k novemu 1.6.0 a pisu ze je pre 8.3.1 tak neviem ci 0.1.0 je novsi?
if (174)|18.11.2008 10:34
Toto je posledná diMkova úprava skinu ver.0.1.0... je to originál bez akýchkoľvek úprav.... Neviem aký máš zdroj, ale myslím si, že to je verzia asi z pred dvoch týždňov, ktorá tu už je dávno uverejnená.....
kid_rock (284)|18.11.2008 11:21
Nuz dnes ju ocapili na http://www.i-go8.com tak neviem :) moze byt ze je to starina :D
jirys (122)|18.11.2008 11:39
to tomsoft :

Uskinu Dimka 0.0.5 nejde tachometr ! NEBO TAM NENI ??
tomsoft (2734)|18.11.2008 15:29
Ha Ha Ha... a viděl jsi tady že bych tady dával Dimka Skin 0.0.5 - TomSoft??? :)) Nedával, takže tam není :) a jen tak nebude, protože až Dimka trochu stabilizuje skin.
K verzím Dimka jen drobnost, možná že to např. Oltcit vyspětlí lépe, ale co vím tak Dimka (originál autor) skin pro verzi 8.0 končil na 1.5.31
pro verzi 8.3 byla dostupná 1.6.0 BETA a jak psal IF, tak je to asi 14 dnů možná více co ji Dimka dal do oběhu. Pak ale začal předělávat zdrojový kód svého skinu
od základu (ne jako všichni ostatní, že jen poupravili kód, aby šel používat ve verzi 8.3 - Dimka to vzal z gruntu), to je ovšem trošku pomalejší, ale kdo si počká, ten se dočká.
První takto odladěná verze byla Dimka 0.0.1 - 0.0.5 a teď je nejnovější 0.1.0.
Všechny tyto verze pocházejí přímo od Dimka. Všchyn ostatní, které mají v názvu Dimka jsou už od jiných autorů (upravovatelů) a jsou všechny postaveny na jádru Dimka 1.5.xx nebo 1.6.xx a jsou pro 8.3.

P.S.
Prosím nedávejte sem skiny Dimka, o kterých 100% nevíte jak jsou staré nebo jestli jsou opravdu od původního autora, protože na serverech typu i-go8.com, jsou vždy tak o 14 dnů pozadu. Lidi jako Toja, IF, Oltcit a možná i další, sem tam i já, mají přístup přímo ke zdroji od autora, takže jsou tyto informace čerstvé.
Potom je tady celkem zmatek co je která verze, od koho vlastně je a která je novější.

Tím zase nechci říct, ať sem nikdo žádné skiny nedává.... to určitě ne :)) každý skin se hodí, někomu více - někomu méně, ale tak je to se vším. Takže vzhůru do tuningu.
if (174)|19.11.2008 08:06
Tak diMka znovu postúpil a vyložil novú verziu, ako sa sám vyjadril...уже вполне работоспособную версию..., takže by to malo fungovať

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


О багах скина для 8.3 пока писать не надо. Она ещё слишком сырая и многое не доделано.
... o chybách netreba písať, lebo je to ešte surová nedorobená verzia....
Jurasek55 (1)|19.11.2008 12:37
Přes trochu krkolomnou instalaci :-) tohoto skinu doporučuji skin " iGO 8 Micsan Trans v0.8b 320x240, 480x272 8.3.1.x (v57021) " Návod na instalaci je přiložen a i mě vyzobanému staříkovi nečinil žádné potíže.. Vhodný pro "slepce" jako jsem já :cool:
Vyzkoušejte:
jirys (122)|19.11.2008 22:19
to jurasek55:
k tomu skinu jestli muzes dej cesky popis ... " iGO 8 Micsan Trans v0.8b 320x240, 480x272 8.3.1.x (v57021) " ja sem to cele zmrvil. A jeste cestina by k tomu nebyla ??l
if (174)|21.11.2008 07:44
diMka vyložil dalšiu upravenú verziu svojho skinu diMka 0.1.6 bez popisu úprav... treba testovať!

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

:!: NEW
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
milosjan (33)|21.11.2008 16:54
Nová úprava Dimku "diMka by WertVRV v 0.1.5"!!!
carrot (9)|21.11.2008 23:59
Z mého uživatelského pohledu již verze skinu diMka_0.1.7 vypadá bezproblémově (nezkoušel jsem v reálu, ale jen simulaci a všechny možný kombinace nastavení), tak už by možná stálo za úvahu, zda nedodělat do něj ty úpravy jako do starších verzí (tachometr a rychlé volby rychlostních kamer a přepočtu trasy mi tam fakt chyběj). Co ty na to Tomsofte, půjdeš už do toho?
tomsoft (2734)|22.11.2008 00:44
O úpravách jsem už taky uvažoval, ale Dimka pořád něco zkouší. Jednou je stejná funkce udělaná v jedné verzi tak a v další zase jinak
a v další je zase něco mezi první a druhou :) A to vše je spojené jedno z druhým. Takže když něco přizpůsobím v jedné verzi, tak v další už to může být zase jinak.
Ale máš pravdu, od 0.1.5 je to více méne stabilní i v reálu. Osobně nemám rád a nerad používám programy (skiny), které mají označenou verzi 0.x.x.
Navíc ještě nemá, nevím jestli bude řešit, onen dvojí 2D pohled, který je nový v 8.3 a také nemá nic kolem SignPost (směrové tabule). Takže je to pořád ve vývoji :)
Zase nadruhou stranu, Gurjona už mám dost. Čím víc ho používám, tím víc se mi nelíbí....
Takže jsme asi zase tam, kde před tím.:?: :?: :?:
carrot (9)|22.11.2008 00:51
tomsoft:
No teď nevím, jestli si mě potěšil či nepotěšil... Nechci tě nutit do zbytečné práce, když se to pořád tak mění, jak píšeš a ani nevím, jaké úsilí jednotlivé úpravy obnáší. Že by se aspoň tlačítka pro rychlý přístup k vypnutí/zapnutí radarů a přepočtu trasy hodily to je teda fakt a myslím, že ne jen mě - nějak jsem si na tuhle vychytávku zvyknul.
milosjan (33)|22.11.2008 09:09
Tomsoft:
Pozri sa prosím na tuto upravu Dimku "diMka by WertVRV v 0.1.6". Obsahuje okrem ineho aj informačné tabule.
Myslím, že by to už stálo za to upraviť to podľa Teba (aspoň rozlíšenie 240x320 a320x240).

Už je aj verzia "diMka by WertVRV v 0.1.7". Prikladám.
if (174)|22.11.2008 12:52
Je tu aj nová verzia skinu od Gurjona v 4.5

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Zmeny od poslednej verzie:

***** 4.5 2008.11.22 ********

1. Multidraw was fixed.
2. Added function of the "Route backside"
3. Lower bar error was fixed, now numbers don't disappear.
4. 3rd compass variant added, Letter's are floating now (menu on/off).
5. Scrolling street name (menu on/off).
6. Route display car added near lower bar (menu on/off).
7. Forbidden turns signs were added in digital speedometer (then no route is active).
8. Various technical adjustments.
if (174)|22.11.2008 20:12
Nerozumiem tentoraz číslovaniu a označovaniu diMkovho skinu, pretože vyložil novú verziu diMka 0.3.0 ale tentoraz už uviedol aj zmeny...
Je to *.rar súbor, ktorý treba rozbaliť !!!! a do adresaru SKIN vložiť iba súbor *.zip

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

To do.
Support for 2d map rotation in navigate mode.
Support for road shields.
Settings for automatic shutdown.
Move voice speedcam scripts from skin to audio folder

Change log:
0.3.0 Plan map now can be rotated.
Compass click - go to navigate mode. Long click - top North oritntation.
Long click on "Fit to Screen" trying to fit route to screen without rotation of map.


Už to ide...!