Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 25 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 364

Téma: počasí v today

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Testnul jsem zadat url pro radar v registru, ale nemá to kýžený výsledek, je to stejné, jako když zadám url přímo v programu, tzn. adresa zůstane zapsána, ale obrázek radaru se neuloží, zobrazí se vždy jen při zadání Update a současném zavěšení na iNetu. Po opětovném otevření programu tam obrázek prostě není, vracím se k satelitnímu pohledu na Evropu, který je uložen v paměti a při otevření programu se zobrazí vždy poslední natažená podoba. Tobě radar v PNG v paměti zůstává?
    stejny problem i u mne
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od romix
    Testnul jsem zadat url pro radar v registru, ale nemá to kýžený výsledek, je to stejné, jako když zadám url přímo v programu, tzn. adresa zůstane zapsána, ale obrázek radaru se neuloží, zobrazí se vždy jen při zadání Update a současném zavěšení na iNetu. Po opětovném otevření programu tam obrázek prostě není, vracím se k satelitnímu pohledu na Evropu, který je uložen v paměti a při otevření programu se zobrazí vždy poslední natažená podoba. Tobě radar v PNG v paměti zůstává?
    stejny problem i u mne
    Už už jsem myslel, že vím v čem je problém radaru z meteopressu, ale vedle jako jedle. V debatě k programu na SBSH někdo poukázal na nezobrazení radaru, dle autora jsou zatím problémy se souborem větším než 64 k, přislíbil vylepšení na 128 k, ale obrázek radaru na meteopressu má jen kolem 28 k, tak tady chyba není, kde ji jen soudruzi z NDR udělali
    Pro cestovatele připojuji seznam všech měst (210 států - skoro celý svět), u kterých lze v PW zobrazit počasí, po rozbalení překopírujte do seznamu jen ten stát, který vás zajímá. No a připojuji další ikony, které jsou na SBSH dány k volnému použití...
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Je nějaká kulišárna v nahrazení ikon BMP novými GIF? Nějak mi to nefachá.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od bass
    Je nějaká kulišárna v nahrazení ikon BMP novými GIF? Nějak mi to nefachá.
    No asi jo, je to stále beta verze, původně jen s BMP, nyní umí zobrazit i PNG. Pokud jsi instaloval něco z výše uvedených souborů či stránek, tak jsem podotknul, že nemám nyní čas si s tím hrát a že prosím o info, co a jak. No a tvůj dotaz je tak prvé negativní info, že GIF nejede .
    Já si jen včera natáhl do PDáčka seznam všech 210 států a je docela zajímavé si chvíli hrát, tzn. zjistit, že v Delhi mají 41 °C, nahoře v Káthmandú jen 4 °C a silný vítr, nebo zjistit, jaké počasí má Viktor Kožený na Bahamách..., no a pak jsem to zase vymazal pouze na ČR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Všem výše zúčastněným přispěvatelům dík za probádání této cesty a uvedené informace.
    Dál jak jsem zjistil při pobytu mimo PC, jeho aktualizace není závislá na připojení k ActiveSync. No a ty možnosti krásných satelitních a radarových pohledů (jenom jak se v nich vyznat?) pro mě výrazně převažují k tomuto účelu nad mnou dosud používaným TD+.
    Sice se to nedá počeštit, nejsou tam fáze měsíce, ale nemusím se o to starat a je tam rychle aktuální situace.
    Ale hlavně:
    PocketWeather splňuje podmínku chodícího a nekonfliktního zobrazení na šířku!
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00023417_SCR_0003_m_Mkv.jpg 
Zobrazení: 36 
Velikost: 21.3 KB 
ID: 332  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    .......... Ale hlavně: PocketWeather splňuje podmínku chodícího a nekonfliktního zobrazení na šířku!
    Mno, já jen tiše závidím. Pokus o nainstalování programu dotPocket u mne dopadl jako u "seba", on má MDA II od Eurotelu, já od TM, ale i u mne tři pokusy = zakousnutí po soft resetu na úvodní obrazovce a nutný hard reset...... Já mám prostě zobrazení na šířku pouze u MobipocketReaderu, ale s automatickým posunem textu, heč!
    Poznámka: Pokud vám vadí přesah textu - různých údajů do ikony, lze to eliminovat laborováním v settings/display (Today Height, Current Width a Day With).
    Dotaz: Radar na meteopressu je v PNG, zobrazí se pouze po Update, v paměti mi nezůstává. Jak je to ve vašem případě?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od Jarouš
    ...přesah textu - různých údajů do ikony, lze to eliminovat laborováním v settings/display (Today Height, Current Width a Day With)...
    Dotaz: Radar na meteopressu je v PNG, zobrazí se pouze po Update, v paměti mi nezůstává. Jak je to ve vašem případě?
    Texty zkusím, díky.
    S radarem je to stejné. Radar.jpg má 0 bytů.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Oživení diskuze kolem počasí mne vedlo k tomu, že jsem juknul na weblog autora - dva týdny byl mimo, ale přislíbil koncem tohoto týdne další úpravy v PocketWeatheru, až to bude uvolněno k testování, dám vědět.......
    Na fóru SBSH k PocketWeatheru pro nás nic nového, tzn. například žádné další ikony, jen soubory různých exotických měst a jejich kódů (Taiwan, podrobně státy USA, Jihoafrická republika apod.).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dá se to někde ještě stáhnout? Případně link s programem.Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od seba
    Dá se to někde ještě stáhnout? Případně link s programem.Díky.
    Původně se jednalo o free program pod názvem TodayWeather, autorem je nějaký mladý anglán, kterého později ukecala firma SBSH, pro kterou program na základě připomínek lidí registrovaných ve fóru SBSH dále dotváří. Je to stále beta verze, nyní pod názvem PocketWeather, kterou je možné zdarma natáhnout, je pouze požadavána registrace na fóru SBSH a ta je zdarma. Po dokončení to má stát jen pár grošíků...... I když se prakticky stále jedná o free program, raději to sem nedávám ke stažení, bych náhodou nepopudil samotného nejvyššího vládce, mohl bych tím možná porušit nějaké zásady. Tady je link, stačí registrace:
    PocketWeather beta

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od Jarouš
    ...přesah textu - různých údajů do ikony, lze to eliminovat laborováním v settings/display (Today Height, Current Width a Day With)...
    Jarouši, dík, už je to jak má být. Nastavení je skutečně jednoduché a možností je spousta.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00023491_SCR_0001_m_m_Cexo.jpg 
Zobrazení: 37 
Velikost: 8.3 KB 
ID: 336   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00023491_SCR_0002_m_cILi.jpg 
Zobrazení: 34 
Velikost: 7.4 KB 
ID: 337  

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Pobyt určitě vyjde, má být hřejivo a pivno. Už se těším, až mi do cihly vnesete počasí (nějak nevím jak na to a není čas na pokusy .
    Akorát, koukám - koukám a nevidím Tě na seznamu. Přijedeš? A kolik vás bude?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Hurá - další z lidí, kterého rád poznám.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od seba
    Hurá - další z lidí, kterého rád poznám.
    Také jsem rád, že se na mne těšíš .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Pro zpestření další ikony, příp. zde už uveřejněné přehozené do chodícího .bmp formátu.
    Připojené soubory Připojené soubory

Strana 3 z 25 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Aktualizace počasí - data počasí nejsou dostupná
    Od Dušan Mrázek v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-12-2010, 12:28
  2. počasí
    Od kwaker v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 22-09-2008, 10:45
  3. Základní ovládání z today, svátky a narozeniny na today.
    Od nucleolus v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-03-2008, 21:04
  4. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-08-2005, 05:12