Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

počasí v today

beecher (9270)|8.11.2004 09:51
Nemuzete tady nekdo dat CAB s posledni free verzi, plz? Diky.
JP_ce4you (215)|8.11.2004 10:10
beecher (9270)|8.11.2004 10:27
[QUOTE="JP"]Pravděpodobně je to tato FREE!!! verze Beta_0_98_01_351.[/QUOTE]Psal jsem *posledni* verzi, tedy 0.99.xx...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|8.11.2004 15:56
Nainstaloval jsem PW 1.0, zatím trial asi na 10 dnů, čekám na kód registrace pro slevu.... Je to pro normální PDA prakticky stejná verze, jako poslední beta verze, z viditelných změn jsem postřehl jen jinou animaci zubatého kolečka při natahování dat... I když nemám VGA cihlu, tak jsem testnul nainstalování nového souboru VGA ikon, lze jim zadat větší vstupní velikost a již to tak neleze do textu, jak to popisoval JP, vyšší podporu VGA celého programu ale musí posoudit jiní... Uvidíme, co ze slibovaných vylepšení bude bezchybně fungovat, jde zejména o známý problém s neodpojením při automatice (jen u některých uživatelů) a problémy se stanovením času pro data slunce.....
JP_ce4you (215)|9.11.2004 15:43
Tak jsem včera večer neodolal a koupil – přes SBSH a dnes ráno mi už přišla registrace.
BTW - je nutno si k uváděným cenám $5.3 a $7.95 přičíst VAT! Takže ještě navíc něco přes $1,- .

Moc zatím nerozumím (a nemám čas to zkoumat ) :oops:
– nastavení Longitude, Latitude, Time Zone Offsetu atd.
Nechcete to sem někdo uceleně popsat na jedno místo (kdo to má hledat ve všech příspěvcích), pokud nastavení máte ověřené, a pokud to už fachá, jak má?
00033620_New_transparent_LwLS.png 00033620_Old_large_ZMx.png
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|11.11.2004 23:10
Na SBSH je k dispozici "revizní oprava" Pocket Weather 1.00.01, na Handangu tato drobná oprava nebude, tam prý budou dávat jen větší opravy... pokud opravu natáhnete z SBSH, má být vše funkční po dobu 14 dnů (trial), resp. můžete již zakoupený program přeinstalovat... a toto tam je opraveno:
¨
Changes in V1.00.01 are as follows:
* Corrected TimeZone bug in sun/moon/time compare view
* In location configure setup page, added option to "Find Position" to download the Longitude, Latitude and Timezone for a location
* Added rain radar maps for USA and others maps for Europe
* Added option to left pad the Today screen to enable people to align PocketWeather today screen with other today views
* Corrected issue where old invalid data got displayed
* Added display sub-menu to allow easy selection of different Today screen views
Jdu testovat opravy, zejména zadání lokace pomocí Longitude/Latitude/Time, pokud jsem to dobře pochopil ;) ....
romix (134)|12.11.2004 11:52
zda se, ze find position skutecne funguje, najde spravne zem. sirku a delku a i spravne nastavi time-zonu na GMT+1 a vychody a zapady se spravne zobrazuji, alespon je tomu tak u mne.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|12.11.2004 23:57
Paráda, find position funguje i u mne. Jediné, co nechodí, je možnost dostat se do Settings po kliknutí na zubaté kolečko na některé ze stránek popup, dříve to fungovalo..... Na fóru SBSH jsou k dispozici nové VGA ikony WillyG, autora tří různých velikostí ikon v předcházejících beta verzích... pro zájemce přikládám...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.11.2004 21:33
Na SBSH vypuštěna revizní verze PW 1.00.02, pouze tyto drobné opravy:

Changes in V1.00.02 are as follows:
* Corrected issue with weather data disappearing the next morning before an update
* Added extra space under the "Last Updated:"
* Changed font attributed for Location name display in weather details
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|19.11.2004 01:28
Máme zase novou revizní aktualizaci Pocket Weather na SBSH, novinky:

Changes in V1.00.03 are as follows:
* Added support for zooming, panning, and making the images display in landscape mode
* Temperature compare view now remembers the colour compare setting
* Removed unused code from detailed view (weatherpop.exe), reducing the executable size by some 100k!
* Added option to clear the weather data cache on the "Maps" tab of settings
* Removed a memory leak in the font handling
* In weather detailed view, could not get to settings - fixed
* Renamed "Last Updated" with "Last Refresh"

Mno, dělá to na mne dojem, že to chlapci trochu s prodejní verzí uspěchali ;), je to již třetí revize v průběhu 10 dnů od zahájení prodeje ...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|19.11.2004 12:47
Do PW 1.00.03 je přidána zajímavá novinka - možnost zoomu map a možnost zobrazení mapy v landscape pohledu... Zoom je krokový po 10%, mapa sice po zvětšení trochu utíká do strany (zvětšování je na uhlopříčku směrem ke spodnímu pravému rohu), ale lze s ní bodlem libovolně posouvat, prostě zvětšené místo si musíte po zoomu vycentrovat.... zase drobná pěkná hračička :D
ifco_ce4you (186)|25.11.2004 17:39
Tak som nasiel pekny zaber kamery

http://dokumenty.prague-city.cz/camera/fullsize.jpg - aktualizuje sa cca kazdu minutu

Do Pocket Weather ako stvorene
romix (134)|26.11.2004 22:03
skoda ze nepodporuje animovane gif :(


Jarouš_ce4you_oldd (1206)|1.12.2004 09:44
U programu Pocket Weather jsem ze dne na den zjistil úplně nesmyslné časové údaje o slunci/měsíci, koukal jsem jak vejr, že slunce v Praze vychází v 21:26, zapadá v 04:45 a přesně na jihu je v 17:58... Po delší době jsem navštívil diskuzi na SBSH, kde jsem našel odpověď i pro další uživatele. Je to nějaká chyba programu, která má být v brzku opravena... Jen aby to nebylo jako v případě prezidenta Novotného, který v šedesátých létech prohlásil, že v brzku bude masa dost a celý národ hledal v mapách, kde to Brzko vlastně je ...:D
JP_ce4you (215)|3.12.2004 18:55
Nová verze programu Pocket Weather - 1.00.04 je ZDE.

Autor programu “Adrianol” je opravdu borec!
Každé nové vydání přináší další vylepšení.

Na první pohled předcházející chyby opraveny.
Changes in V1.00.04 are as follows:
* Resolved issue with settings button in detailed view turning red when changing location
* Corrected wrong icons
* When today's weather is not available, still display sun rise/set moon phase information in detailed view
* Added displaying of location times on today screen.
* Corrected sun rise/set time issue with month change over issue
* Renamed "Display" tab to "Today"
* Added new "Display" tab
* Added option to automatically cycle through different locations on today screen
* Improvements to VGA display
* Corrected refresh restriction handling
* Changed the post installer to get around the installer hanging during "Removing..."
* Added menu bar to PocketWeather settings
* Added export/import of settings and location information
* Improved today screen updating to reduce the amount of flickering
* Corrected left alignment of today screen example in settings to match that of the real today screen.
* Added option to delete/cleanup files and registry during uninstall.
* Added display of relative humidity on today screen banner after wind speed/direction
* When trial/unregistered version expires, tapping on the today screen always takes the user to the About box to allow them to register.
* Added two additional settings to Update tab to control whether to download only weather data, image/map data, both, or nothing.
* Added optional seasonal image...ho ho ho.
........................
00036684_sat_screenshot_1_0_0_4_K74v.jpg
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|4.12.2004 00:12
Jj, autor PW není žádná slibotechna, nejen že v krátkém čase opravil chybky, ale dodal i vylepšení a dokonce dnes obratem po upozornění na chybu vypustil další revizní verzi PW 1.00.05, která odstranila problém 04 pro WM2002...
Suoraj (704)|5.12.2004 14:25
Nová verze je opravdu libová ale nemám rád nezaregistrovaný programy tak mám zpět betu:D

Hledal sem další webcam a tady jsou tři pro Pražáky;-) a jeden krásný výhled na mou druhou domovinu Barcelonu.

http://webcam.etnetera.cz/mh.jpg

http://www.ceskenoviny.cz/domov/praha/webcam/.img_www/noviny/webcam_pn.jpg

http://www.ctg.cz/camera.jpg

http://www.tvc.es/webcams/noves/arts2.jpg
Laca (154)|10.12.2004 17:01
tak jsem po vyprseni expirace na posledni 99.x verzi presel na posledni free 97.x ... to se fakt neda, vracet se zpet :disgusted: . Vcera jsem si stahnul 1.00.04 a pred 5 minutama ji objednal pres AH :D Uz se moc tesim. :D

Láca
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|11.12.2004 16:56
[QUOTE="Laca"]tak jsem po vyprseni expirace na posledni 99.x verzi presel na posledni free 97.x ... to se fakt neda, vracet se zpet :disgusted: . Vcera jsem si stahnul 1.00.04 a pred 5 minutama ji objednal pres AH :D Uz se moc tesim. :D
Láca[/QUOTE]
Jen pro informaci, kolik budeš platit? Já si minulý týden konečně pořídil virtuální e-kartu u KB (nechtěl jsem už nikam posílat čísla normálních karet) a za PW jsem na Handango zaplatil 149,34 Kč :D , mám ale jako registrovaný na SBSH malou slevu... No, asi se při dnešní ceně $ docela vyplatí nějakej ten nákup...
paveluh_ce4you (300)|11.12.2004 19:56
Poradíte mi někdo prosím Vás, kde najdu poslední verzi počasí která by byla free?
Díky
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|11.12.2004 21:18
Umí některý z programů "Počasí" animaci meteoradaru ??

Pro WeatherPanel používám : http://www.meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png, ale statický obraz neříká kam déšť směřuje.
Laca (154)|12.12.2004 02:47
[QUOTE="Jarouš"]
Jen pro informaci, kolik budeš platit? ... za PW jsem na Handango zaplatil 149,34 Kč :D , mám ale jako registrovaný na SBSH malou slevu... [/QUOTE]
Uvidime jak se AH pochlapi :) Objednal jsem to s linkem na pocketgear a zadal slevu na zaklade kodu. Vzhledem k tomu kdy jsem to poslal, cekam reakci pristi tyden. O vysledku budu referovat:D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|21.12.2004 17:13
Dnes dopoledne vypuštěna na SBSH nová verze Pocket Weather 1.00.06, zde jsou novinky a opravy:

Changes in V1.00.06 are as follows:
* Corrected display of times for sun-rise/set - uses configued format
* Corrected Texas location file - was offset by one!
* Corrected error handling for when image files are not available due to memory card not being ready
* Added option to refresh single map
* When location is disabled, or configured not to be auto-updated, does not get displayed when auto-rotating
* Added optional display of weather map on compare page
* Added page to display all the configured icons
* Corrected display of times in rows option - was not coping with sparse entries
* Added new down arrow to quickly change locations on the today screen
* Corrected memory allocation error which causes all the hard-reset issues

Jdu instalovat a otestovat.......
Suoraj (704)|22.12.2004 06:04
Tak sem jí tam taky loupnul a zatím žádný negativní postřehy...
Takhle vypadá výčet źmšěn v češtině:D

Změny ve V1.00.06 jsou následující:
* opravená ukázka časů pro východ slunce/sada - užívá konfigurovaný formát
* opravený texaský umísťovací soubor - byl kompenzován jeden!
* opravená chyba manipulace nakdy obrazovými soubory není dosažitelná kvůli paměťové kartě ne byla připravená
* přidaná volba občerstvit jednotlivou mapu
* kdy umístění je vyřazené, nebo konfigurovaný není auto aktualizovaný, nedostane zobrazený kdy autorotace
* přidaná nepovinná ukázka povětrnostní mapy na je srovnatelná stránka
* přidaná stránka zobrazit všechny konfigurované ikony
* opravená ukázka časů v řadách volba - nebyla zvládající s rozptýlenými vstupy
* přidaná nová šipka dolů rychle změně lokalit na dnes obrazovce
* opravená paměťová alokační chyba která způsobuje všechny tvrdá reset problémy

;)
Suoraj (704)|22.12.2004 06:06
je to přeložený robotem - pro šťouraly:D
Suoraj (704)|22.12.2004 08:17
Nevím co k této verzi řekne Jarouš jako člověk, který zná tenhle prográmek jako snad nikdo ale já sem spokojenej;) Po probdělé noci si zajedu do Libuše. Ať ale tvůrci weatheru nepočítají, že si budu přeřizovat hodinky:D :D :D
00039107_sci-fi_jY5.jpg
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|22.12.2004 09:50
[QUOTE="Suoraj"]Nevím co k této verzi řekne Jarouš jako člověk, který zná tenhle prográmek jako snad nikdo ale já sem spokojenej;) Po probdělé noci si zajedu do Libuše. Ať ale tvůrci weatheru nepočítají, že si budu přeřizovat hodinky:D :D :D [/QUOTE]
Eee, to teda ne, JP toho zná o programu určitě více, má cihlu s VGA a psal příspěvky i do fóra SBSH, jen není tak ukecanej na ce4you... K nové verzi jen jedna připomínka. Program má hodně možností podrobného nastavování, nesrovnatelně více než jiné programy o počasí, škoda, že nelze také nastavit, resp. vypnout některá zobrazení. Jedná se např. o nově přidanou stránku s náhledem detailů map. Já nemám detaily zapnuté a stránka je proto prázdná a obsahuje jen názvy aktivních lokací. Pokud jsou detaily zapnuté, jsou i na Today i na prvé straně po klepnutí na Today... trochu nechápu přidání stránky přehledů detailů.. méně je někdy více. Možná je to dobré pro jiné státy, např. USA, kde snímek satelitu obsahuje často náhled na celé USA a ve výřezu si zobrazí potřebný detail, že jo, ale u nás docela zbytečné... Já bych klidně vypnul i stránku s časy o slunci, rotování stránek na Today by bylo rychlejší. No je toho možná více, co by se dalo vyřadit, resp. co se vůbec nemuselo přidávat, např. možnost zapnutí ikon předpovědi lokací (Today a druhá pravá strana), ikony a text v jednom řádku jsou prostě málo čitelné...
Jinak znovu upozorňuji na detail v nastavení Display, kde je možné nastavit nejen rotaci a její čas aktivních lokací, ale případně vypnout pro mne dost iritujícího panáčka Santy, tlačítko Animate je zatím nefunkční, snad bude přidáno něco v příští verzi...
Jo, rozdíl v zobrazených časech na tvém obrázku je možná v tom, že v Settings/Locations máš v Configure aktivních lokací u některých zatržítko v Day Light Saving, u některých ne!
Suoraj (704)|22.12.2004 10:44
už sem to našel - vedle lokace je nastavení časovýho pásma - nechal sem je být a oni byly mršky nastavený na buhví co...:oops:
mmambo (118)|22.12.2004 11:12
No, s tím časem, je to fakt super, funguje jen, když dám pro ČR "grenvičský čas :-)". Podle mne chybička na dost pěkném prográmku.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|22.12.2004 11:24
[QUOTE="mmambo"]No, s tím časem, je to fakt super, funguje jen, když dám pro ČR "grenvičský čas :-)". Podle mne chybička na dost pěkném prográmku.[/QUOTE]
U mne je to OK, tzn. nastavení +1 GMT a pro zimní čas vypnout zatržítko. Až bude letní čas, je nutné zatržítko aktivovat. Pokud to máte jinak, budou sice údaje o počasí OK, ale neboudou souhlasit časové údaje slunce, tzn. východ slunce, jeho západ a poslední údaj je čas polohy slunce přesně na jihu.. a rozdíl bude právě ta 1 hodina, jako na obrázku u Suoraje.
Mno, možná by to chtělo sepsat nějaký manuál nastavení finální verze PW, on ten help programu je pro neangličtináře (a nejen pro ně) trochu nesrozumitelný...
mmambo (118)|22.12.2004 12:24
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="mmambo"]No, s tím časem, je to fakt super, funguje jen, když dám pro ČR "grenvičský čas :-)". Podle mne chybička na dost pěkném prográmku.[/QUOTE]
U mne je to OK, tzn. nastavení +1 GMT a pro zimní čas vypnout zatržítko. Až bude letní čas, je nutné zatržítko aktivovat. Pokud to máte jinak, budou sice údaje o počasí OK, ale neboudou souhlasit časové údaje slunce, tzn. východ slunce, jeho západ a poslední údaj je čas polohy slunce přesně na jihu.. a rozdíl bude právě ta 1 hodina, jako na obrázku u Suoraje.
Mno, možná by to chtělo sepsat nějaký manuál nastavení finální verze PW, on ten help programu je pro neangličtináře (a nejen pro ně) trochu nesrozumitelný...[/QUOTE]Ano, máš pravdu, už i já jsem pochopil také :-), že zaškrtávátko neznamená, že funguje automatický posun při letním čase, ale že se musí ručně aktivovat. Podle mého ještě větší fault. Vždyť si stačí hlídat vnitřní hodiny na PDA a porovnávat s časem atomovým, a pak z toho odvodit přechod na letní čas. Jedna z možností.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|22.12.2004 12:41
[QUOTE="mmambo"]Ano, máš pravdu, už i já jsem pochopil také :-), že zaškrtávátko neznamená, že funguje automatický posun při letním čase, ale že se musí ručně aktivovat. Podle mého ještě větší fault. Vždyť si stačí hlídat vnitřní hodiny na PDA a porovnávat s časem atomovým, a pak z toho odvodit přechod na letní čas. Jedna z možností.[/QUOTE]
Jasňačka, zatržítkou funguje zcela opačně než má, člověk by předpokládal to, co se zaškrtává ve všech variantách woken, tzn. automatika letní/zimní čas a vono to je růčo nastavení... ale zase by možná nebylo o čem poklábosit... no berme to tak, že i některá auta s automatikou mají možnost manuálního řazení jednotlivých stupňů :D
Laca (154)|26.12.2004 15:15
Tak zas jedu na bete 97 :oops: Verze 1.00.02 mi vyexpirovala a AH mobil pres vanoce zrejme nestiha :? snuf, snuf ... nevite jak expiraci obejit? Nez mi prijde reg. kod?
hybo (3107)|27.12.2004 12:54
Omlouvam se, ale objednavkej je hodne a hlavne, ani nas samotny nakup neni online, coz je nejvetsi problem, ale to asi znate i Ti, co kupuji primo, protoze casto resime problemy zakazniku, co kupovali primo a nic jim neprislo :-(
Laca (154)|27.12.2004 13:21
[QUOTE="hybo"]Omlouvam se, ... [/QUOTE]
V pohode, ja to preziju ;) Hlavne zadny nervy. :D Kdyz jsem psal, ze AH nestiha, myslel jsem to tak. Tedy, ze toho mate hodne, ne ve zlem. ;)
JP_ce4you (215)|7.1.2005 18:11
Máme tu novou verzi 1.00.07

Changes in V1.00.07 are as follows:
* Added support for Targe icon support
* Enhanced map compare page to display all downloaded maps rather than only icons

- přidána podpora pro „Targe“ ikony
- rozšířena stránka „Maps“ s porovnáním, aby zobrazovala miniatury stažených map, oproti původně jen ikonám.

Bohužel zatím nelze ťapnutím na miniaturu, tento obrázek satelitní mapy zvětšit.

00041483_Maps_bgxt.jpg
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.1.2005 19:50
[QUOTE="JP"].... rozšířena stránka „Maps“ s porovnáním, aby zobrazovala miniatury stažených map, oproti původně jen ikonám.
Bohužel zatím nelze ťapnutím na miniaturu, tento obrázek satelitní mapy zvětšit.[/QUOTE]
Konečně alespoň nějaké využití stránky"Maps", zobrazení ikon s výřezem mapy přidané do verze 1.00.06, bylo pro mne na dvě věci :sarcastic: ... díky za info o nové verzi.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|7.1.2005 19:53
[QUOTE="JP"]Máme tu novou verzi ..
[/QUOTE]

A umí animované radary ??
JP_ce4you (215)|7.1.2005 20:08
[QUOTE="JirkaP."] A umí animované radary ??[/QUOTE]

Ne, zatím neumí.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.1.2005 20:22
[QUOTE="JP"]...Máme tu novou verzi ... přidána podpora pro „Targe“ ikony
[/QUOTE]
Jsem v případě "Targa" ikon mimo mísu, nepochopil jsem zcela diskuzi na SBSH... jde o možnost převodu grafického formátu?? Poradíš??
JP_ce4you (215)|7.1.2005 21:03
[QUOTE="Jarouš"]Jsem v případě "Targa" ikon mimo mísu, nepochopil jsem zcela diskuzi na SBSH... jde o možnost převodu grafického formátu?? Poradíš??[/QUOTE]
Čekám na jejich odpověď s podrobnějším vysvětlením.
Také se zatím domnívám, že jsou to nějaké hrátky s grafickými formáty, snad:
tga 8BIM TPIC Truevision Targe Image
vst 8BIM TPIC Targe Image
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|8.1.2005 12:33
[QUOTE="JP"][QUOTE="Jarouš"]Jsem v případě "Targa" ikon mimo mísu, nepochopil jsem zcela diskuzi na SBSH... jde o možnost převodu grafického formátu?? Poradíš??[/QUOTE]
Čekám na jejich odpověď s podrobnějším vysvětlením.
Také se zatím domnívám, že jsou to nějaké hrátky s grafickými formáty, snad:
tga 8BIM TPIC Truevision Targe Image
vst 8BIM TPIC Targe Image
[/QUOTE]
Nikdo se na SBSH k tvému dotazu nevyjadřuje, trochu jsem zapátral, vo co asi go... Jedná se o grafický formát fy. Truevision, je to rastrový grafický formát, umožňující pracovat s daty 1-32 bitů na pixel, původně určeno jen pro grafické karty této firmy, následně užíváno i v grafických programech, formáty *.tga, *.win, *.vst, *.vda. Když jsem dohledal tuto informaci, připomenul jsem si, že při instalaci některých grafických programů jsem byl dotázán, jaké vstupní/výstupní formáty, resp. importní/exportní filtry chci naistalovat...a tam tyto formáty skupiny Targe byly uvedeny. Tolik osvěta... Osobně jsem se s tímto formátem moc nesetkal a u ikon opočasí vůbec ne. Pochopil jsem, že je to hojně užívaný formát pro MAC, pod WIN s ním pracuje např. Illustrator.. Možná některý zkušenější grafik podá podrobnější info a případně upřesní či opraví to, co jsem napsal...

Dodatek: Na fóru SBSH se hovoří o možnosti použití hojně užívaných ikon SWDeluxe (náhled ZDE), které jsou v grafickém formátu PNG, do formátu TGA či BMP. Tyto ikony, resp. soubory skinů a doplňků, používá více programů - více odkaz na stránku autora ikon. Proto je asi do PW nově přidána podpora TGA formátu, který je jinde užíván více, než u nás... Zajímavé je, že některé programy podporují ainimované ikony uvedeného autora, možná se máme na co těšit... A jak jsem se tak díval, tak si možná za 4 euro pořídím B&W skin suite, opravdu pěkné...podívejte se...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|9.1.2005 10:11
Tradice nové verze Pocket Weatheru dodržena, tzn. po verzi 1.00.07 obratem vypuštěna na SBSH nová verze 1.00.08, obsahuje drobné opravy předcházející verze :D :

Changes in V1.00.08 are as follows:
* Corrected memory leak issue with Targe icon support
* Corrected location selection issue on "Location" tab - was not saving the changes
* Added option to display a World map with recent earthquakes. Anyone familiar with XEarth (http://www.hewgill.com/xearth/) will recognise this. The option can be enabled/disabled using the "Display" tab in PocketWeather settings. Enabling this option adds an additional detailed display which shows a World map with earthquakes represented by dots, where the size of the dot relates to the earthquakes magnitude

Přidána mapa světa - zobrazení zemětřesení...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.1.2005 00:46
Díval jsem se, z jakých stránek jsou v Pocket Weatheru čerpány údaje do světové mapy zemětřesení, jsou to zajímavé údaje z nějakého světového informačního centra, odkaz je ZDE, další pěkné zobrazení najdete TADY, zaujal mne zejména náhled na severní pól, tam je krásně vidět, jak se to třese od Kalifornie, přes Aleuty po Sumatru, dnes na Sumatře opět něco přes 6 stupňů, je to trochu OF příspěvek, ale dnes docela aktuální...
Laca (154)|10.1.2005 09:27
Jen je škoda, že nejsou ty body v PW nějak rozlišeny. Např. barevně stáří údaje. Také netuším jak stará data (max.) to zobrazuje. Některá v PW zobrazená jsou třeba z 7.1., ale pak nevím proč tam není Caucasus region. Zkrátka nějakou legendu by to chtělo :?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.1.2005 09:51
[QUOTE="Laca"]Jen je škoda, že nejsou ty body v PW nějak rozlišeny. Např. barevně stáří údaje. Také netuším jak stará data (max.) to zobrazuje. Některá v PW zobrazená jsou třeba z 7.1., ale pak nevím proč tam není Caucasus region. Zkrátka nějakou legendu by to chtělo :? [/QUOTE]
Jojo, pravdu máš, to barevné rozlišení na webu je rozhodně lepší, než pouhé rozlišení velikostí bodu v PW. Dnes je tam díky stupni 6 na Sumatře dost velké kolečko... Jinak na webu jsou data údajně aktualizována co 5 minut (pokud jsem si to správně přeložil :D ), čím větší čtvereček, tím větší síla...červená barva je čerstvý údaj, stupně žluté jsou den a týden stará data.. to PW nedělá.
mmambo (118)|11.1.2005 09:48
[QUOTE="Laca"]Tak zas jedu na bete 97 :oops: Verze 1.00.02 mi vyexpirovala a AH mobil pres vanoce zrejme nestiha :? snuf, snuf ... nevite jak expiraci obejit? Nez mi prijde reg. kod?[/QUOTE]
Kde by se dala najít ta Beta verze, nemohu to na jejich stránkách nalézt, jsem asi slepej. Díky za odpověď.
Laca (154)|11.1.2005 19:48
zkus tuhle
PW 0.97.05 build 279
***********
edit: sorry, nasel jsem pak novejsi 0.98.01
Laca (154)|14.1.2005 14:27
mám jeden, zřejmě stupidní, dotaz na PocketWeather guru :? Co znamená hodnota "Humidity" . Předem díky

Láca
Crusader_ce4you (624)|14.1.2005 14:44
Znamená to vlhkost vzduchu.