Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

počasí v today

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.1.2005 00:58
Na SBSH je vypuštěna nová verze Pocket Weather 1.00.09, zde jsou novinky:

Changes in V1.00.09 are as follows:
* Corrected corruption of today screen issue where droppings from other windows would appear
* Optimised the weather icons to match those available for Weather Panel and other applications. See here for details
* Corrected the default and VGA icon sets. If you use the standard VGA icon set, it is recommended you re-install the new version.
* Corrected PPC2002 download issue where it would hang the PDA during refresh.
* Changed the custom font colour dialog to not overflow when in VGA mode
* Changed connection manager handling code to not be statically linked to connection manager DLL, but instead to be dynamically linked
* Corrected TGA/Alpha blending handling code to get ride of shadows, and also to display the icons the correct way around...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|17.1.2005 11:24
Autor Pocket Weather přislíbil na dnešní večer vypuštění nové verze 1.00.10, která má obsahovat opravy předchozí verze... při settings mnohým z nás vyskakuje hláška o chybě programu...
Jinak autor připravuje variantu programu, u které bude překladem některých souborů možná jazyková lokalizace... angličtináři, připravte se, např. Crusauder či JP :D
jumbo_ce4you (162)|17.1.2005 11:31
Nestíhám aktualizovat, a to mi ještě nevypršel trial :)) Jinak mám občas problém s tím, že překlikávací tlačítko dlouho nereaguje, ale menu na zubatém kolečku jde vyvolat okamžitě.
Laca (154)|17.1.2005 14:56
Den za dnem jsem rad, ze jsem si PW koupil :) Ke stare bete bych se nerad vracel ;) S tou lokalizaci to zni fakt zajimave

Laca
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|17.1.2005 17:26
Adrian Oliver, autor Pocket Weatheru, dal k dispozici první podklady pro možnost jazykové lokalizace, kdo se vyzná v programování a umí trochu massa bob, ten se může pokusit, překlady se mají poslat s eMailem překladatele, více v přiloženém souboru, ale možná by to chtělo koordinovaný postup za ČR, ať tam nemá stovky různých variant... navrhněte postup :yes: .. je asi nutné počítat s případnou další spoluprací při dalších verzích programu..

Dodatek: Editoval jsem si soubor, není to moc náročný překlad, nicméně, ten kdo se překladu ujme, by mohl dát svůj překlad k připomínkám ostatním, ne ke kritice, ale k doladění některých výrazů, a hněte kostrou :sarcastic: , ať tam má Adrian češtinu nejpozději zítra ráno... žabožrouti a další na tom již makají... jako problém vidím požadavek, že přeložený text by neměl být delší, než původní anglické znění..
haj (91)|18.1.2005 06:44
Díval jsem se na překlad a musím říct, že pokud tam nepůjdou zadat delší české výrazy než dané anglické, tak to nemá cenu ani lokalizovat, pouze by vznikli různé patvary o kterých by se lidi mohli pouze domnívat co znamenají. Osobně si myslím, že by tam s delšími výrazy problém být nemusel, ale zase se tato lokalizace musí odladit s funkčním programem. Mnohokrát je velmi těžké najít ten správný výraz, který by to nejlépe vystihoval vzhledem na možnou délku textu.
Například slovo "Noon" by se smělo přeložit jako "Pol." nebo "Pole" místo "Poledne". Myslím si, že by lidé byli spíše zmateni.
Bez odladění s funkčním programem bych se do toho ani nepouštěl.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|18.1.2005 07:47
[QUOTE="Petr Hájek"]Díval jsem se na překlad a musím říct, že pokud tam nepůjdou zadat delší české výrazy než dané anglické, tak to nemá cenu ani lokalizovat, pouze by vznikli různé patvary o kterých by se lidi mohli pouze domnívat co znamenají. Osobně si myslím, že by tam s delšími výrazy problém být nemusel, ale zase se tato lokalizace musí odladit s funkčním programem. Mnohokrát je velmi těžké najít ten správný výraz, který by to nejlépe vystihoval vzhledem na možnou délku textu.
Například slovo "Noon" by se smělo přeložit jako "Pol." nebo "Pole" místo "Poledne". Myslím si, že by lidé byli spíše zmateni.
Bez odladění s funkčním programem bych se do toho ani nepouštěl.
[/QUOTE]
Ano, souhlas, přesně popsán problém, proto jsem napsal, že vedle dobrého angličtináře to chce člověka, který se trochu orientuje v programování a mohl tak fundovaně komunikovat s autorem programu, a dále i to, že by bylo dobré překlad termínů posoudit ve větším fóru.. více hlav = více nápadů na řešení zkratek, použití novotvarů (např. sněhánky) atd. ...

Dodatek: Osobně se domnívám, že pro možnost lokalizací bude muset autor program trochu upravit, jeho požadavek na stejnou nebo menší délku překládaných termínů nebude možné dodržet, na SBSH byl odkaz na TUTO stránku a podle ní nebudeme mít problém jen my,ale např. i taliáni či španěláci... viz jejich překlad cyklonu :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|18.1.2005 10:00
Verze 1.00.10 Pocket Weather k dispozici na SBSH:

Changes in V1.00.10 are as follows:
* Corrected "Icons" radio button on weather compare page
* Corrected uninitialized variable issue on "Display" tab under settings, which was causing a runtime error.
* Changed the word "Rain" to "Precipitation"
jumbo_ce4you (162)|18.1.2005 10:40
Však říkám, že nestíhám stahovat aktualizace :o) Ale počet opravovaných chyb se zmenšuje, tak snad stihnu objednat full dřív, než vyprší trial :o) Díky Jaroušovi za pravidelné info! Jen díky němu jsem celou 26-ti stránkovou diskusi přečetl a nakonec si takovou "zbytečnost" stáhl taky :o)
haj (91)|19.1.2005 09:33
Přemístil jsem diskusi ohledně lokalizace Pocketweather Zde . Myslím, že to bude takhle lepší.
Suoraj (704)|19.1.2005 12:35
dá sem někdo link na tu novou verzi? Díky
Laca (154)|19.1.2005 13:37
[QUOTE="Suoraj"]dá sem někdo link na tu novou verzi? Díky[/QUOTE]
verze PW 1.00.10 Build 681 ZDE

Láca
jumbo_ce4you (162)|19.1.2005 13:39
Novou verzi PocketWeather 1.00.10 je možno stáhnout zde. Na hlavní stránce ještě v News uvedená není, ale ve fóru ji stáhnout lze.
jumbo_ce4you (162)|19.1.2005 13:43
Koukám, že dvě minuty strávené v náhledu mě připravili o užitečnost :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|21.1.2005 09:46
A je to tady!!! Adrianol vypustil v 9.33 hod. PocketWeather 1.00.11, která obsahuje:

Changes in V1.00.11 are as follows:
* Added first pass at localization for French (Yololo), German (Frank), Dutch (Petur) and Czech (Jan) - many thanks guys!
* Corrected pw_eng.dll (or language resource file) unload issue during re-installation. Note however that then upgrading from a previous version, you will suffer from this problem. To Overcome this issue, you will need to disable the PocketWeather today screen plugin, then soft-reset, before re-installing.
* Corrected "Display" tab issue where it crashed reporting some sort of exception.
* Disabled the display of location change icon when not relevant
* Corrected mirroring of TGA image files

JÓ, čeština automaticky nainstalována :yes: , jdu testovat... pro nedočkavce: je to zatím čeština na Today, nastavení a meteo termíny jsou v další etapě jazykové lokalizace, kterou pro nás a za nás připravuje JP, jemu patří dík!!
Crusader_ce4you (624)|21.1.2005 11:04
Komu z vás se sněháňky Míši Dolinové nelíbí , zkuste přepsat v adresáři Pocket Weather soubor pw_csy.dll přiloženým souborem a mělo by se tam objevit něco jiného.
ifco_ce4you (186)|21.1.2005 11:27
no yo, ale kde tu cestinu zapnut?furt to mam v anglictine.
Pavlucha (1496)|21.1.2005 11:34
[QUOTE="ifco"]no yo, ale kde tu cestinu zapnut?furt to mam v anglictine.[/QUOTE]

Češtinu najdeš zatím jenom v menu na Today.

Cti výše: pro nedočkavce: je to zatím čeština na Today, nastavení a meteo termíny jsou v další etapě jazykové lokalizace...
ifco_ce4you (186)|21.1.2005 11:58
ano to som cital. Ale vsetko som mal v anglictine ako pred tym.Ale stacilo premenovat pw_csy.dll na pw_eng.dll a uz to mam v cestine :-)
Crusader_ce4you (624)|21.1.2005 12:02
Pro nedočkavce částečný překlad nastavení zde. Snad mě autor neukamenuje. Rozbalte a přepište soubor v adresáři Pocket weather ( samozřejmě při vyplém Today plug-inu). Za nepřesnosti a nedodělky mě nebijte. Práce hodně, času málo.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|21.1.2005 15:56
Návrh na koordinaci překladu PocketWeather:

Pěkně prosím, připomínky, náměty, kritiku atd. k překladu zasílejte SEM, Petr Hájek k tomu založil samostatné téma, a tady budeme řešit jen nové programy o počasí, nastavení programů, info o novnkách atd. OK?
Za nás se překladu ujal JP, který je s autorem v kontaktu... pokud budeme příspěvky k lokalizaci zasílat různých do diskuzí, bude v tom mít JP hokej, tak ať má přehled na jednom místě.
Jinak jsem koukal na SBSH a již tam chodí sólo připomínky žaboužroutů a germánů, vůbec nechápou, že se jedná o první a testovací variantu atd., u nás je výhoda tohoto webu, že si to vyříkáme tady a JP může vystupovat jako zástupce skupiny lidí - uživatelů programu...
beecher (9270)|21.1.2005 16:01
[QUOTE="Jarouš"]Návrh na koordinaci překladu PocketWeather:
... a tady budeme řešit jen nové programy o počasí, nastavení programů, info o novnkách atd. OK?[/QUOTE] Já bych měl ještě jeden zlepšovák... Přesunout toto téma do kategorie SW, protože se netýká pouze Phone Edition...
Crusader_ce4you (624)|21.1.2005 16:01
jojo. Já to sem připnul proto, že zde zazněl dotaz na přeloženou "Setup" část. Tak jsem pro lidičky rychle něco provedl, aby také mohli něco "nastavit" již v této verzi :D Dále nechť jsou překladatelské kroky vedeny naším JP guru ;) :yes:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|21.1.2005 16:26
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Jarouš"]Návrh na koordinaci překladu PocketWeather:
... a tady budeme řešit jen nové programy o počasí, nastavení programů, info o novnkách atd. OK?[/QUOTE] Já bych měl ještě jeden zlepšovák... Přesunout toto téma do kategorie SW, protože se netýká pouze Phone Edition...[/QUOTE]

Já osobně souhlasím tady ať jsou je problémy železa, se kterým je možné telefonovat, počasí klidně přesuňte do softu...

[QUOTE="Crusader"]jojo. Já to sem připnul proto, že zde zazněl dotaz na přeloženou "Setup" část. Tak jsem pro lidičky rychle něco provedl, aby také mohli něco "nastavit" již v této verzi :D Dále nechť jsou překladatelské kroky vedeny naším JP guru ;) :yes: [/QUOTE]
Jasňačka, mne návrh koordinace napadl, až když jsem pendloval sem tam, co víc, cením si aktivního přístupu, a to nejen u překladu PW, ale i jiných programů, jen houšť a větší kapky, tvoje příspěvky nejsou jen o mlácení slámy, díky...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|23.1.2005 00:55
Posledních několik verzí Pocket Weather má v instalaci přidán jen soubor VGA ikon, pokud máte někde uloženy soubory ikon z dřívějších verzí nebo si nějaké natáhnete a nevíte jak je dostat do PW, lze to udělat v registrech. To samé se týká přesunu souborů ikon na jiné místo, něž kam byly instalovány.

HKEY_CURRENT_USER\Software\SBSH\PocketWeather\Icons

Vytvoříte pouze novou položku se zadáním cesty (na nové místo, na kartu atd.). Pozor, u natažených souborů je podmínkou podpora zobrazení formátu... Je to odpověď na jeden dotaz, návod se možná hodí i ostatním...
TheMelin (1642)|24.1.2005 11:37
Nemohl by sem někdo hodit link na nějaké VGA ikonky?Nebo rovnou ikony?Mám jen ty Willy G :(
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|24.1.2005 12:56
[QUOTE="TheMelin"]Nemohl by sem někdo hodit link na nějaké VGA ikonky?Nebo rovnou ikony?Mám jen ty Willy G :( [/QUOTE]
OK, tady je můj archiv ikon. Jsou to soubory, které jsou free, tzn. že jsou volně k dispozici na iNetu či se jedná o soubory, které byly součastí různých beta verzí Pocket Weather. Jsou tam i soubory, jejichž formát zatím PW nepodporuje, ale časem možná budou použitelné, resp. je možná někdo dokáže překlopit do podporovaného formátu... kdo tak učiní, může je dát ostatním k dispozici. Pozor na problém průhledného pozadí při překlopení u některých souborů, nutno otestovat, většinou se jedná o zelenou barvu pozadí.
Mám dvě upozornění:
1. Některé soubory, zejména pro US programy, mají obsazeno pouze 44+0 pozic, PW používá 47+0 pozic, některých případech je obsazeno ještě méně pozic, , ale zařadil jsem je, jsou opravdu pěkné... Lze to napravit duplikováním existujícího obrázku, který nejvíce odpovídá charakteru počasí vynechané pozice.
2. PW má do souboru ikon zařazeny i ikony měsíce, značené jako m..., pokud je soubor neobsahuje, lze je doplnit z default souboru.

PS: soubor jsem odeslal, ale zatím tu není, vyčkejte, pracuji na tom... vyřešeno, asi moc velký soubor, rozdělil jsem raději do dvou...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|29.1.2005 14:58
Švindl s lokací v PocketWeather a WeatherPanel:
Opakují se zde dotazy, jak získat předpověď počasí pro to které místo v rámci ČR. Znovu zde opakuji, že to nejde, pro ČR je vyčleněno celkem 30 mzn. kódů lokací, u kterých jsou uvedena jejich jména a pro tyto lokace je možné získat a zobrazit data. Seznam lokací je možné natáhnout např. TADY. Lze ale ošvindlovat zobrazení lokace na Today. Je nutné vybrat mzn. kód nejbližší lokace, jejíž předpověď vezmeme za vlastní pro nové jméno na Today. V případě WP to je snadné, nejprve natáhneme data lokace pod správným jménem a následně v editaci upravíme název lokace, data budou natahována podle mzn. kódu... Pro PW je nutné v PC rozbalit zip soubor lokací, příslušně upravit jména lokací (změna i čeština), vše přepsat do cihly, v settings zopakovat nastavení lokace, soft reset a je to tam...
Je možné získat i přesnější údaje pro to které místo v ČR. Nebude to ale na Today, zobrazení bude místo některého satelitního náhledu. Podmínkou je, že tyto údaje poskytuje meteopress v rozbalovací nabídce regionálních předpovědí. Po kliknutí pravým tlačítkem na obrázku předpovědi je URL ve vlastnostech, URL překopírujte a je to tam... nic moc, rozlišení je špatné..
Jinak pro PC je asi nejlepší předpověď ZDE, jsou tam i lokace, které pro cihlu nejsou k dispozici..
Na stránkách CHMI je nová a podrobná předpověď, najdete ZDE...
Jak tu napsal IPF, nejde o počasí, ale o dizajn, že jo, tak proč ho ještě více nevyšperkovat ..:D ;)
00045617_stanicemapa_IjOw.jpg 00045617_Pocasi_Drahonice_YBIe.jpg 00045617_HK_28_01_05_lZB6.jpg
TheMelin (1642)|3.2.2005 13:53
[QUOTE="Njord"]Jen dodávám že copy/paste při vkládání url nejde, ale jde Ctl+c / Ctl+v, jinak url se dá editovat taky v registru a potom už nemizí.[/QUOTE]

Mohu poprosit o stručný návod, jak editovat registry, aby se mi zobrazoval i radar v png?
TheMelin (1642)|3.2.2005 13:53
[QUOTE="Njord"]Jen dodávám že copy/paste při vkládání url nejde, ale jde Ctl+c / Ctl+v, jinak url se dá editovat taky v registru a potom už nemizí.[/QUOTE]

Mohu poprosit o stručný návod, jak editovat registry, aby se mi zobrazoval i radar v png? Mám tam daný URL, ale nějak se mi nezobrazuje :(
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|3.2.2005 14:13
[QUOTE="TheMelin"]
Mohu poprosit o stručný návod, jak editovat registry, aby se mi zobrazoval i radar v png? Mám tam daný URL, ale nějak se mi nezobrazuje :( [/QUOTE]
Možná je příčinou to, že ve verzi 1.00.11 je , resp. není v png "g" na konci, stačí doplnit, nebo jít SEM, kde je k dispozici verze 1.00.12, již opravené *.png, ale hlavně zatím nikde jinde nezveřejněné :D , pssst!
TheMelin (1642)|3.2.2005 14:25
Mám verzi 1.00.12 build 721.
V nastavení/Maps mám tyto URL:
http://meteopress.cz/web/fresh/satelitcr.jpg
http://meteopress.cz/web/fresh/satelit.jpg
http://meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png

Ty první dvě mapy se mi zobrazují ale ten radar ne :( na konci mám png.
Když dám update u toho radaru, napíše mi to: Address "http://meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png" returned invalid result.
JP_ce4you (215)|3.2.2005 14:52
[QUOTE="TheMelin"]Mám verzi 1.00.12 build 721.
V nastavení/Maps mám tyto URL:
http://meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png
Ty první dvě mapy se mi zobrazují ale ten radar ne :( na konci mám png.
Když dám update u toho radaru, napíše mi to: Address "http://meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png" returned invalid result. [/QUOTE]

Bodejť by ne, když ti tam chybí "www" !
Takto:
http://www.meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png
a ještě lépe v Nastavení - ... Browse ... vybrat a potvrdit.

TheMelin (1642)|3.2.2005 15:04
[QUOTE="JP"][QUOTE="TheMelin"]Mám verzi 1.00.12 build 721.
V nastavení/Maps mám tyto URL:
http://meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png
Ty první dvě mapy se mi zobrazují ale ten radar ne :( na konci mám png.
Když dám update u toho radaru, napíše mi to: Address "http://meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png" returned invalid result. [/QUOTE]

Bodejť by ne, když ti tam chybí "www" !
Takto:
http://www.meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png
a ještě lépe v Nastavení - ... Browse ... vybrat a potvrdit.

[/QUOTE]

SUPR děkuji :yes: :yes: :yes: Já jsem ale taky kus v*** :sarcastic:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|4.2.2005 23:22
Na SBSH dnes oficiálně uvolněna verze 1.00.12 Pocket Weather, obsahuje tato vylepšení a upozornění na testované prvky:

Changes in V1.00.12 are as follows:
* Added Russian, Italian, and Hungarian languages
* Various language updates
* Added translations of About box/registration pages (still need to translate settings pages)
* Added download counters on "Comms" tab under settings - provides a report of the number of bytes downloaded during the last download, total bytes for the current day's download, and total bytes since the counter was reset
* Moved the "Proxy" tab to be accessed from the "Comms" tab - reworked "Comms" tab
* Various layout improvements to handle additional languages
* Corrected jog-wheel handling to be was requested by Benkc
* Corrected issue location auto update enable/disable for location #2
* On weather compare page, moved current temperature to bottom for each location to come under the temperature colouring
* Settings button and next location button now skin-able - to override the settings button, add "settings_green.bmp", "settings_yellow.bmp", "settings_red.bmp" and "settings_updating.bmp" (for vga, add "_vga.bmp" to end of each file)
* On the maps page, and change location by pressing on the appropriate location's map - NOTE that it currently does take you to the map you selected - still need to implement that
Pavel Koza (4761)|7.2.2005 19:43
...jen otazecka - je zde nekdo, kdo by rad vytvoril recenzi noveho a dosud neuverejneneho programu od zname firmy Spb nazvane Spb Weather? Zde ve foru je plno odborniku pres pocasi, tak pokud by mel nekdo zajem o plnou verzi na recenzi, poslete mi SZ:) Prvni vyhrava!
Suoraj (704)|7.2.2005 20:11
Jarouš to dokáže objektivně pochválit nebo nepochválit :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|14.2.2005 21:55
Na SBSH je k natažení nová verze Pocket Weather 1.00.13:

Changes in V1.00.13 are as follows:
* During install, now asked user to select which language, and whether to purge out unwanted languages.
* Added option under "Display" tab to select which language to run under. Defaults to auto (use PDA's regional setting)
* Added image cache folder browser, including avialable space
* Corrected spelling of Macclesfield - not all locations in the UK beginning with Mac are in Scotland and are therefore spelt MacClesfield...
* Following the install on QVGA devices, automatically delete VGA graphics to save space
* Corrected hanging issue with new lines in forecast text
* Corrected a few issues with the settings button during refresh.
* Added option to mirrow TGA icons
* Added location title to maps pages
* Hide current conditions when more than 6 hours old

PS: Nechci předbíhat, ale podle náznaků šéfů SBSH se ve velice krátké době připravuje něco podobného jako v případě SpbP+ a SpbWeather, tzn. možná integrace do Pocket Breeze formou pluginu, uvdíme za pár dnů, jak moc jsem se sekl v předpovědi ;) .
ipf (2136)|18.2.2005 09:14
Včera se objevila aktualizace počasí MARSWARE, pokud si potřebujete zaplácnout displej dalším balastem, aktualizujte :D .
00049293_Marsware_m_RYTg.jpg
Dell_ce4you (48)|25.2.2005 15:22
Verze V1.00.14 je ke stazeni
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|25.2.2005 23:08
Na SBSH je k natažení nová verze Pocket Weather 1.00.14.
ifco_ce4you (186)|26.2.2005 09:03
zase? :D Chcelo by to nejaku auto update funkciu.Pocketweather updatujem kazdy mesiac :)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|26.2.2005 09:23
[QUOTE="ifco"]zase? :D Chcelo by to nejaku auto update funkciu.Pocketweather updatujem kazdy mesiac :) [/QUOTE]
Jojo :D , úpravy jsou pro nás většinou nepostřehnutelné, dost souvisí s přidáním další lokalizace (nyní snad španělština) a s opravou či úpravou drobností, větší změnu můžeme čekat až s vydáním verze 1.1, resp s možností integrace do PocketBreeze jako pluginu, tzn. obdoba SpbP+ a SpbWeather...
Laca (154)|23.3.2005 00:28
jen pro info - pár postřehů s PocketWeather V1.00.15 build 860 je zachyceno ve fóru Pocketweather od SBSH, lokalizace :yes:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|24.3.2005 15:16
Na SBSH je oficiálně uvolněna beta verze PocketWeather 1.00.15, sosejte ZDE
bass_ce4you (105)|26.3.2005 20:04
Mám drobný problémek. Mám teď zrušená neomezená data na GPRS a mám doma pevnou. Takže chci aktualizovat data když mám MDA v kolíbce. Bohužel vždycky když klepnu na aktualizovat začne se MDA připojovat na GPRS. Musím odklepnout storo a pak se to načte přes PC. Pro jistotu jsem musel odstranit nastavení GPRS abych se náhodou při účtování nedivil. Nevím jestli to tu někde není ale nemohu to najít. Nemáte někdo rychlé řešení.
Dík
Suoraj (704)|27.3.2005 08:40
[QUOTE="Jarouš"]Na SBSH je oficiálně uvolněna beta verze PocketWeather 1.00.15, sosejte ZDE[/QUOTE]

hezký - všechno do rámečků ALE... Proč se mi přestala zobrazovat aktuální situace? Data počasí jsou zastaralá nebo nedostupná a to sem je nasál automaticky i manuálně...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|27.3.2005 11:49
[QUOTE="Suoraj"]hezký - všechno do rámečků ALE... Proč se mi přestala zobrazovat aktuální situace? Data počasí jsou zastaralá nebo nedostupná a to sem je nasál automaticky i manuálně...[/QUOTE]
Hmm, to je divné, u mne to běží OK, tzn. mám nastavené sosání pro dvě cz lokace z LKPR, dám obnovit všechno a mám to tam, jen je občas různý počet dnů předpovědí, někdy jen na 5 dnů, jindy více.... možná pomůže aktivace zatržítka letní/zimní čas u cz lokací, platná od neděle ... to je připomenutí i ostatním...
Suoraj (704)|27.3.2005 12:22
už je to o.k. uninstall, install a je to...:D
bass_ce4you (105)|31.3.2005 11:04
Tak nevím. Mně se taky přestala stahovat data o počasí. A zajímavý je že mapy z meteopressu jsou stažený normálně. Že by nějaký výpadek na centrále. Zkoušel jsem i nějakou zahraniční lokaci a taky se mi načte jen aktuální situace. Přeinstalaci jsem zkusil nicméně jsem zaškrtl ponechat nastavení pro příští instalace.