Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 96 PrvníPrvní ... 78910111959 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

konečně definitivně vyřešeno:
    V počítači jsou v adresáři
    c:\Documents and Settings\user name\Data aplikací\Microsoft\ActiveSync\Profiles
    podadresáře se jmény mobilních zařízení, měl jsem tam i ten původní, takže po smazání těchto podadresářů
    a nastavení původního jména v Diamondovi se synchronizace bez problémů nastaví.
    Hlavně, že se to podařilo bez HR.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Dnes padlo rozhodnuti a moje MDA opustila orig ROM od T-Mobile a jede nyni na DutyROM 1.9.
    Uz me ty zaseky, pomalost a nedostatek mista stvali. Ted mam volneho 94mega uloziste, 46mega pro programy a vytizeni procesoru mam kolem 50%
    Jezdi to jako drak, je to v cestine a jedinej problem, kterej jsem zaznamenal je s GPS, coz urcite vyresim zitra, protoze jsem nenasel nikoho dalsiho, kdo by GPS resil.
    Nainstalovany mam vsechny programy, ktere jsem mel i pred tim, takze me nic nechybi. Naopak muzu instalovat o sto pero a testovat jak se me zamane.
    Mista je na to dost. O zadne programy jsem neprisel. Muzu jedine doporucit.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od blackman_82
    Jinak jak jste na tom s wifi? Mam problem ze se mi sice pripoji ale netecou zadna data Obcas pomuze odpojeni a znovu pripojen a treba po nacteni dvou stranek mam opet smulu ale i po tom je prenos dost pomalej ve srovnani s N93i kteoru jsem mel pred tim
    Nikdo nema podobne problemy???

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Mam ten samy problem a mel jsem ho u vsech wm zarizenich s wifi. Wifi mi fungovalo pouze na iPhone. Protoze mam neomezeny datovy tarif od operatora, tak jsem se tomu nikdy nejak zvlast nevenoval. Ale zajimalo by me, kde je chyba.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

to mogul-m
    Chci se te zeptat zda by jsi mohl trochu rozepsat postup.. mam taky mda a chtel bych do nej rom z Diamonda.. A tahle rom je cesky, nebo jsi cestinu doinstaloval?
    Diky

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ahoj, nevíte, proč mi nejde naflashovat poslední HTC ROM do Diamondu (resp. MDA Compact IV, hlásí to špatné ID)? Je to tím, že je to T-Mobile?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Nejde ti to, protože jsi nejdřív nenahrál nový Hard SPL. Tady máš celý postup krok za krokem. Kdyby jsi se aspoň trošku namáhal s hledáním :? tak bys to věděl hned...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Chci se zeptat jake mam moznosti kdyz chci na Compactu IV nahrat novou rom z Diamonda ale chci abych ji mel cesky a vse fungovalo jak ma? Cetl jsem tu ze s cestinou jsou zatim problemy..je nejaka nova dobra rom primo ceska?
    Diky

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od maxík69
    Nejde ti to, protože jsi nejdřív nenahrál nový Hard SPL. Tady máš celý postup krok za krokem. Kdyby jsi se aspoň trošku namáhal s hledáním :? tak bys to věděl hned...
    Vím o Hard SPL, ale brala jsem to jako poslední možnost. Jak teď vidím, je asi jediná

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od maXtreme
    Chci se te zeptat zda by jsi mohl trochu rozepsat postup.. mam taky mda a chtel bych do nej rom z Diamonda.. A tahle rom je cesky, nebo jsi cestinu doinstaloval?
    Diky
    Odkaz na navod jak flashovat na teto strance uz je. Cestinu jsem nedoinstalovaval. Pouze jsem zapnul cestinu v TF3D a az na obcasne podmenu a a nejake ty systemove veci je k videni vice cestina nez anglina. System je v anglictine, ale k nemu pristupovat zase tak casto nebudes. Navic kazdej uz asi vime co znamena " delete, done , options... atd.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A kterou by jste mi doporucili? diky

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Já používám asi 14 dní SWIFTBL WWE DIAMOND ROM V6.2 FULL a maximální spokojenost...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

obsahuje swiftova romka i radio (full verze) ?? pokud ne který si použil ??

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Neobsahuje, nainstaloval jsem Diamond_Radio_1.00.25.08 ale zdalo se mi subjektivně horší tak jsem se vrátil k Diamond_Radio_1.00.25.05... Rádio můžeš přeinstalovávat jak se ti zlíbí, při tom o žádná data nebo nastavení nepřijdeš....

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

A kde se prosím dá zapnout čeština v TF3D? Já to tam nevidím:?

Strana 9 z 96 PrvníPrvní ... 78910111959 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 19:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 15:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 21:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 23:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32