Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 96 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

kockonos_ce4you
    Guest

Pratele prosim kdo mate vyzkousene flash z 1.37 na 1.93 htc diamond ? Jak obejit tu hlasku "INVALID VENDER ID" ? Predpokladam ze to je zamcene na jine ROM treba vydane hong kong s ENG ... ? Chtel bych tam dat RUU_Diamond_HTC_WWE_1.93.405.1_Radio_Signed_Diamon d_52.29.25.12_1.00.25.05_Ship.exe ale uz jsem unaven tim googlovanim a nic poradneho jsem nenasel ... Staci step by step jak to udelat ... diky moc ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

kockonos: Tady to je poměrně zřetelně krok za krokem popsané.... Budeš flashovat Diamonda nebo Compacta IV ??

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od SBDer
    Snad mě nesežerete za malé OT, ale zdá se mi logičtější dát to sem, než do obecné diskuze...:
    Nevíte někdo, nakolik je brandovaná ROM od Vodafone? Případně, bylo by lze na Diamond od Vodafone legálně - bez HardSPL - nahrát oficiální 1.93? Díky :-)
    to je otázka, ale myslím, že to nepůjde. Ostatně příjdeš na to hned při pokusu o stahování z webu HTC, když zadáš SN přístroje pro vyhledání downloadů.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Aha, tak potom mám ještě jednu hloupou otázku - v případě, že bych časem potřeboval ten telefon servisovat (pač stát se může cokoli), je už možné jej po HardSPL zase "zamknout" a nahrát původní ROM, aby mi nebyla zrušena záruka? Někde se tu psalo, že se na tom pracuje, ale už jsem nezachytil, jaký byl výsledek...

kockonos_ce4you
    Guest

2maxik69 diky za odkaz , jojo jsem hlupak :-( udelal jsem flash vyse zmineneho z prisel o softkey "kontakty" a misto toho tam mam video call :-( tak tomu rikam feature , uz jsem nasel i na xda developers diskuzi na toto tema :-(( ach jo ... blbej hong kong rom :-( a jak ted z toho ven ?? existuje neco mezi tim 1.37 a a 1.93
    to je teda situace :-( ... ja chci zpet softkey kontakty :-(((( tak si dejte bacha na tuto verzi

Michal

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

no u teto ROMky se z obrazovky telefonu dostanes kliknutim na ikonku telefonu uprostred dole na obrazovce..

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

teda myslel jsem do kontaktu...omlouvam se za zmatek..

kockonos_ce4you
    Guest

kdepak :-( mam na mysli kontakty ktere jsem mel na original ROM .. tudiz po prave strane index pismen a prstem se krasne dalo pohybovat , at klepu na telefon jak chci jen to poskoci o jeden radek ... proste uplne na nic :-(

edit:
    takze jsem se vrail na 1.37.405.1 kde me soft key kontakty funguje , na xda si tu moc "pochvaluji" ze misto kontaktu je tam "video call" ;-) ... pockam az to bude nejak vyreseno driv na 1.93... neflashuju ....
    diky vsem za pomoc

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od SBDer
    Aha, tak potom mám ještě jednu hloupou otázku - v případě, že bych časem potřeboval ten telefon servisovat (pač stát se může cokoli), je už možné jej po HardSPL zase "zamknout" a nahrát původní ROM, aby mi nebyla zrušena záruka? Někde se tu psalo, že se na tom pracuje, ale už jsem nezachytil, jaký byl výsledek...
    na xda-developers je návod.

Jinak v nejbližší době se rozloučím s romkou panosha shine 1.1. Je sice rychlá a to opravdu dost, pěkné místo ve storage i RAMce, nicméně na můj vkus příliš často zamrzá, dokonce výrazně více, než původní rom.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Caute, mam T-Mobile MDA Compact IV a dnes jsem si do nej nahral neoficialni ROM, a to konkretne SwiftBL ROM v5.6 Lite. Radio jsem nahral ve verzi 1.00.25.07. Vse probehlo v poradku.

Vsechny, ktere zajimalo jestli nebude problem s tlacitky, tak mam dobrou zpravu, tlacitka jsou prohozena hardwarove takze vse funguje tak jak ma. Pokud bude nekoho neco zajimat, ptejte se.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Zdravím, chystám se flašovat a koukám tady po fóru že nejlepší pro můj strojek bude asi Dutyho ROMka co myslíte... ??? Může být ???

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

být tebou vydržim do konce srpna nebo na začátek září
    na tu dobu Schap z xda ohlásil svojí rom s TouchXperience UI

Kód:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=411836
    prohlídni ty videa.... :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

vypadá to zajímavě, hlavně ty seznamy, budu jí mít určitě v hledáčku...

EDIT moderator: Upraven název vlákna

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Dobrý den. Jak vytvořím zástupce programu co se jen vloží do slozky v Internal storage a funguje bez instalace (portable). Chtěl bych zástupce přidat tady
    Děkuji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Vytvoř zástupce toho programu ve Windows\Start Menu\Programs. Pak už by ti to mělo umožnit přidat do TF3D.

Strana 3 z 96 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 18:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 14:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 20:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 22:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 18:32