Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 38 z 96 PrvníPrvní ... 2836373839404888 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 556 až 570 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nevíte jak nastavim v TF3D vlastní pozadí u všech záložek? ted se mi zobrazuje jen v today ale videl jsem ze je maji nekteri uplne ve vsech zalozkach.. diky

PS: Tak uz jsem to našel..pro ty co to chtějí taky http://www.pocketnow.com/index.php?a=portal_detail&t=news&id=6030
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

to maXtreme: Dakujem velmi peknee toto som hladal uz veelmi dlhoo..:yes:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hmm tak jsem asi něco pos*al jeste víc, po tretím přehrání verze 3.4 od Duttyho asi po hodince spadl signál a nejde se již nijak připojit k síti. Nevíte co jsem udělal špatně? Po přehrátí na ofiko ROMku se stav nezměnil. Pls poradíte? díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

to kurosavarob: tak tohle je opravdu povedená poznámka... nechápu jak mi to mohlo uniknout.. díky za tip

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, chci si nahrát novou romku asi 3.4. Jenže nevím jaký Hard SPL nahrát! Našel jsem sice postup - tento : http://modmydiamond.info/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemi d=26&limit=1&limitstart=2 Jenže když chcu najít tu 1.4, tak mě to kamsi odkáže a nabídne to na stažení 1.3. Tak jsem se chtěl zeptat , který jste použili vy. Nevím jak moc je ten postup aktuální a jestli už není nějakej novej Hard SPL... Díky za radu.

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od kurosavarob
    Dnes jsem našel dobrou věcičku jak přepínat obrazovku Dnes a 3D Touchflo , viz článek tady http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=1095 doufám, že to Dutty brzo implemntuje do nové romky... je to vychytávka celkem.
    Tak po dvou dnech používání té TP/Diamond verze šla z telefonu. Tel všeobecně dost nestabilní, TF se sekalo, jen včera jsem musel udělat 3x reset. Vypadá to nádherně, ale u mě teda nic moc.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

2adow: bohuzel jsi potvrdil me obavy - cetl jsem si totiz reakce lidi ve forech na tohle udelatko a ty me odradily uz i od pouheho vyzkouseni ... nj, zatim zustanu s secondtoday, treba to casem chlapec odladi, aby verze 1.0 nebyla spatnou betaverzi ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Ja to budem odinstalovavat v sobotu, tiez sa to sekalo a prepinalo, kedy chcelo. Inak ta 3.4 je stabilna, funguje mi na nej aj slovencina. ale musel som tiez zmenit ten tmail.exe. Slovencinu som doteraz nepouzival a asi pri dalsej ROMke ju znova nedam, anglictina je daleko vystiznejsia, ako CZ/SK.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Ahoj,

nevím jestli se tady někdo podělil o zkušenosti s verzí rádia 1.09.25.23, ale nahral jsem ji minuly tyden a o proti 1.00.25.05 nebo 08 je to fakt diametrální posun.

S obema nizsimi verzemi jsem mel problemy na chalupe. Tam jsem s O2 musel vyndat simku a nacpat do 5110, abych si zavolal. Proste jsem vystoupal do kopcu na Vysocine a konec, signal nebyl, nebo hrozne mizerny a nestabilni. A v Praze v byte kde iPAQ 610 mel plne data, jsem s diamondem mel max H +1 čárka a to u okna (barák je v tomhle směru opravdu strašnej).

Po upgradu na verzi 1.09 mam signal i na chalupe o 1 čárku méně než zmiňovaná prehistorie 5110 :-) Po letech s WM telefony je to nejlepsi dosazeny vysledek co se tyce GSM signalu v teto lokalite (zatim dosud nejlepsi vysledek mel Qtek 8310) .
    Doma se datově vyrovnal s iPAQem.

Zlepsil se kupodivu i GSM signal u IGO, oproti predchozi verzi mam standardne i 5 a vice satelitu, pod 4 to klesa vyjimecne. A hlavne v aute, coz je fajn.

A jeste jeden bonus, funguje po nahrani memu sefovi po 5 mesicich original VW HF v Tiguanu :-) Předtím po odpojení od HF musel vypnout a zapnout v komunikaci telefon, aby se chytil signal.

Jedno minus ma, dle meho nazoru vice zere baterku, ale to clovek snese

JInak ROM pouzivam original 1.93.479.3 WWE

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

to radio mas z xda dev ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Tak jsem si taky koupil tento "zazrak" technologie... , ale nastesti jsem ho po tydnu prodal. Kazda Nokia v ktery je Symbian je nesrovnatelne lepsi nez tento komercni shit s Gatesovskym nedokonalym systemem uvnitr.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

, RMne je na Duttyho 3.4 najviac divne, ze ako pise v popise, ma tam byt toto :
    ADD ONS INCLUDED

Toms Soft Reset
    ClearTemp_1.03 [06.09.08]
    Diamond TF3D Config
    File Explorer Extension [Thanks to tnyynt]
    GP-Soft Tweak
    Google Maps
    PHM Regedit + Task Manager _V3.01 [06.09.08]
    Pim Backup
    Pocket Rar updated [12.10.08]
    Screen capture
    Total Commander_2.51 [06.09.08]

Ja tam ale nemam TC, Google Maps, Diamond TF3D ani RAR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od churos
    Ahoj,

nevím jestli se tady někdo podělil o zkušenosti s verzí rádia 1.09.25.23, ale nahral jsem ji minuly tyden a o proti 1.00.25.05 nebo 08 je to fakt diametrální posun.
    ...
    A jak je to prosím se spožděním při příjmu hovoru. Myslím tím jak zpoždění než vůbec zařízení zažne vyzvánět a také jestli se po přijmutí hovoru projeví několika sekundové zpoždění spojení.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

to osch:
    no pri prvom zazvoneni mi uz telefon blika a pri 2. uz vidim, kto mi vola.

Strana 38 z 96 PrvníPrvní ... 2836373839404888 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 18:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 14:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 20:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 22:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 18:32