Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 34 z 96 PrvníPrvní ... 2432333435364484 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 496 až 510 z 1435

Téma: HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

jestli se nepletu,v souboru bude najaky .cab
    ten nakopiruj na Diamond a spust.Pote proved soft reset a postupuj dle navodu na obrazovce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od blackman_82
    nevite nekdo jak natavit aby se dislej otocil v protismeru hodinovych rucicek(defaultne je to ve smeru)? jsem levak a neni to pohodlne pro ovladani. myslim ro otaceni co je v settings, pouzivam to pri psani sms.
    ps: gsen mi nevyhovuje
    urcite to v registrech nekde bude nebo ne?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Zdravím všechny mám mesší problém včera jsem dělal upgrade na radio 1.00.25.BS14 a v půlce instalace mi to spadlo a už mi to dál nešlo. Tel naskočí do bootloaderu a napíše to upgrade ROm code error Please try again - což je mi jasné, ale tel se při dalším spuštění uprgradu nenajde napíše eror 260. Neporadíte co s tím?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

no ja se vcera neuspesne pokusil o upgrade na radio 1.02.25.32 coz se nepovedlo, protoze nemam security unlock ... taky mi to zustalo v bootloaderu, trochu jsem zmatkoval, delal soft reset a tak ... ale kdyz jsem zpatky pripojil diamonda na usb k pc, taxe v boot loaderu zmenil napis serial na usb a slo normalne z pc nahrat radio, co jsem mel puvodne, 1.00.25.08 ...

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Povedlo se to vrátit včera mi bootloader nedal možnost usb dnes konečně ano

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Tak musim rict, ze verze 3.2 je jedna z nejlepsich, co kdy Dutty udelal. Velmi rychla, stabilni a zatim se zda ze bez zavaznejsich chyb. Prakticky si nekdo stezuje jen na jednu chybu, kterou zpusobuje pravdepodobne aplikace od Cyberionu. Pokud to bude tim, udela se verze rom 3.2a s verzi od Cyberionu. (hlasove vytaceni) Doufam, ze tahle ROM se me v Diamondu usadi aspon na stejne tak dlouho, jako verze 2.2.

Edit:Podle poslednich zprav by mel Dutty delat finalni verzi 3.3. Musim ovsem upozornit, ze bude obsahovat novou verzi ROM a to 1.97. Nyni obsahuje v.1.93. S nejvetsi pravdepodobnosti, at uz je jakkoli presvedceny, ze verze 3.3 bude ta posledni perfektni finalni a buchvi co vsechno si myslim, ze rom v.1.97 mu nadela jeste dost problemu. Celou dobu ted ladil aplikace na rom 1.93. Odladil je perfektne, rom je taky svizna a odladena a ted si mysli, ze vsechny tyhle dobre veci z 1.93 vezme a prskne to na v.1.97, kde to bude vsechno fungovat presne tak, jako na starsi. Prave v tom vidim budouci problemy. Mozna to tak nebude a on si da tu praci a vse bude znovu a pracne ladit pro v. 1.97, ale z jeho prispevku bych soudil, ze spise zvitezi CTRL+C > CTRL+V.
    Proto doporucuji pouzit verzi 3.2, ktera je opravdu vyborna a pockat si nejaky ten mesic na vysledky z jeho pokusu s verzi 1.97. ( Navic pro ty co vyzaduji cestinu, na verzi 1.97 mimo manily ktera ji obsahuje defaultne, zatim zadna neni)

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Plánuju si Diamondem udělat radost k Vánocům a už mám taky vyhlídnutou tu Duttyho ROMku (za ten měsíc už asi nějaká verze 4.0, když tak sleduju tempo, kterým vydává nové verze ). Jen jsem se chtěl zeptat, jak je to s češtinou? Nejde mi ani tak o češtinu v systému, jako spíš o českou klávesnici a správné kódování češtiny (ale s tím by problém snad být neměl). Naposled jsem s WM přišel do styku u Aceru n50... jak je to teda s češtinou u Diamonda konkrétně u Duttyho ROMky?

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Na 3.1 me cestina od Sunysoftu nainstalovat nesla. U 3.2 jsem nezkousel. Co se tyce ceskych znaku a cestiny v Manile, nebo pri psani zprav ci poznamek, vse je v poradku a funguje bez problemu.

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

U mě na 3.1 čeština nainstalovat šla bez problémů.. Ale s češtinou se mi objevil jeden menší problém. No menší... Ale štve mě. Ve zprávách v SMS/MMS nevidím složku Odeslané a Odstraněné. Když v nastavení Sunnysoft InterWrite češtinu vypnu, složky (v angličtině) se objeví. Nechápu

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak koukam, ze Dutty uz tu 3.3 vydal, tak jsem zvedavej jak pojede. Planuju ji nahodit, protoze s tou oficialni 1.93 od T-Mobile nejsem vubec spokojenej, zlata predchozi SwiftBlade ROM. Jelikoz uz ale Swift dlouho nic nevydal, tak zkusim Duttyho, novejsi verze programu by mohly byt lepsi.

PS.: Mozna trochu OT, ale nevite jestli se s nekterou ROM da pripojit na wi-fi, ktera bezi na IPv6? Me to vzdy nahlasi, ze nelze ziskat IP, pritom WM6 IPv6 podporuje

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Dnes jsem nainst rom 3.3 Dutty, otom, že je to jedna z nej, psát nebudu, ale podařilo se mi i bez problému počeštění, o kterém tu někdo psal, že u předchozí verze nebylo možné.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

jaky je rozdiv v tech duttyho romkach? ma ke stahnuti toto: Full CVSD Version 3.3 APR 23.11.08; Lite Version 3.3 APR 23.11.08; Full CVSD Version 3.2 RW; MSVC Version 3.2 RW; Lite Rom 3.2 RW

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Myslim ze zakladni rozdil mezi 3.3 a 3.2 je snad jasny...
    Jinak Lite verze jsou odlehcene verze bez nekterych programu. No a CVSD znamena Cyberon Voice Speed Dial a MSVC znamena Microsoft Voice Command.

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

cluck: Píšeš, že máš 3.3 + češtinu. Můžeš se prosím mrknout do zpráv (SMS/MMS), jestli se ti zobrazují složky s odeslanými a smazanými zprávami? Ve 3.1 se mi to po počeštění nezobrazuje...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

to mogul-m :
    Taktiez pouzivam Duttyho ROMky. A mas pravdu, 3.2 je zatial najlepsia. Momentalne mam sice 3.3, ale vypada to tak, ze idem naspat na 3.2. Mam nejake problemy male, a nechce sa mi s tym babrat. Dnes ma nezobudil rano budik a pred chvilou sa mi resetol telefon, co mi na Duttyho romkach nerobieva. A este sa mi nepaci ten skin pri telefonovani.

Strana 34 z 96 PrvníPrvní ... 2432333435364484 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 18:04
  2. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 14:35
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 20:34
  4. HTC Touch Diamond - flash na verzi ROM 1.93.xxx
    Od cednicek v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 22:38
  5. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 18:32