Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kuchařka na PPC

eXEden_ce4you (811)|1.7.2004 12:58
[QUOTE="Radim1"]Okrem toho vyhladavania ktore si spominal,funguje vsetko OK,prostredie aplikacie je aspon pre mna velmi prijemne a este chcem pochvali ako je vyrieseny import a export databaz,to som na bete necakal.DNES VARIM JA!:yes: [/QUOTE]
Tak hlavně, že se program líbí uživatelům ... toť ta největší odměna pro mě ;)
Chuck (284)|1.7.2004 13:42
Jooooo je to bezva ještě nějaké recepty od Tissi a nemá to chybku. :yes: :))
ipf (2136)|1.7.2004 14:21
Vyměním recept na "Kuřecí závitky plněné hermelínem" za "Svíčkovou na smetaně", případně "Rajskou". Bez doplatku. Zn: Odepíšu všem :D .
Ta takhle nějak bude vypadat diskuse za rok :D .
Ba ne, večer dám recept k dobru. Teď nemám čas, páčko jsem na chalupě a mám tady 8 hladovců, tak stíhám sotva vyrábět kvantitu :D :D :D . A zpaměti.
Gvaks (114)|1.7.2004 18:19
nesměle jeden receptík :D
eXEden_ce4you (811)|1.7.2004 21:08
Tak jsem právě vypustil ostrou verzi 1.0 i s vyhledáváním ... Snad to bude v pořádku. Ke stažení [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ;)
Wuffi (1599)|1.7.2004 21:25
Super, hned installim... Jen doufam ze Tissi mlci proto ze plni kucharku recepty :D Mimochodem import funguje skvele! Diky moc!
Dr.Colombo (69)|1.7.2004 21:31
Já se též připojuji s poklonou, obdivuji tvé programátorské umění.:yes: Moc pěkné a užitečné.
renata_ce4you (17)|1.7.2004 21:34
Díky moc za kuchařku. Je skvěláááááá ! Zlatý český ručičky.
Tissi (210)|1.7.2004 22:30
Tak se tu chvilku nevyskytuju a prošvihla jsem uvedení kuchařky :oops: ... no ale zase vyzkouším rovnou první verzi ;) . Takže eXEdenovi mooooc děkuju a jdu zkoušet ... samozřejmě splním, co jsem slíbila a přidám nějaké receptíky ;) ... Zatím čauky jdu zkoušet ... ale už teď vím, že to určitě bude super program ... no vždyť ho tvořil sám pan velký programátor eXEden :cool: ... teď už jen abychom dali konečně ještě toho goooola :D tak zatím ...
eXEden_ce4you (811)|1.7.2004 23:14
Ježiš lidi vypusťte přívlastky velký, pan apod. Tohle mi vůbec nepřísluší, jsem prostě někdo, kdo vám chtěl pomoct ... howgh :D :D
eXEden_ce4you (811)|2.7.2004 06:27
Byla opravena drobná chybka v zobrazení dialogů, kdy se zobrazil v horní liště špatný titulek (vždy v AJ) ... opraveno a přímo EXE (bez instalace - jen si jej zkopírujte tam, kam jste si CookWiz nainstalovali) přikládám. Jinak plnohodnotná instalace ke stažení jako [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Wuffi (1599)|2.7.2004 09:15
Mno jeste by to chtelo program pro nakupy, ale takovy promakanejsi, co kdyz kliknes do policka pro zadani ceny, objevi se minikalkulacka a Ty na ni muzes pocitat a vysledek se ulozi do toho policka cena. To je treba dobre kdyz si vytvoris polozku "salamy" a nechces to rozepisovat a pak das jen 56.90+123+38.40 das "=", das "Ok" a uz mas hned v policku ceny u polozky "salamy" castku "218.3"... Mno a prijdes k pokladne a secte se Ti to vsechno a budes vedet ze utratis 2000:)
Mno a hezke by bylo kdyby to bylo provazano s CookWizem, kde by sis vybral recept co budes chtit varit a zaskrtal ingredience co nemas a ty by se automaticky pridaly do nakupniho listku:)
A uplne genialni by bylo (ale to je hudbou budoucnosti) kdyby se daly ceny v jednotlivych obchodech syncovat se serverem a tak pote co nekdo vyrazi na nakupy budu vedet co kde maji za jakou cenu :D
st.tom_ce4you (365)|2.7.2004 10:40
Muze toto prosim nekdo smazat.

Diky moc.
st.tom_ce4you (365)|2.7.2004 10:43
Ahoj, diky moc za tuto skvelou aplikaci. Mam vsak tyto drobne problemy:

Pokud spustim CookWiz a zvolim “kucharka” automaticky se zvoli kategorie “zadna”, musim zvolit kategorii rucne nebo “vsechny”, nebylo by lepsi, kdyby kucharka startovala v kategorii “vsechny”?

Dale pokud se v nastaveni pokusim presunout datovy soubor (pres explorera) do “My documents\CookWiz\Data” a v nastaveni zadam cestu k tomuto souboru vzdy vyskoci stejna hlaska viz obrazek 1.

Kdyz zadavam novy recept a zadavam prisady, tak se pozdeji v “Prisady” neobjevi.

V kucharce – detail receptu neni text zarovnany, viz obrazek 2.

Pokud nastarutuji Pocket CookWiz a mam spustenou klavesnici, kterou pozdeji minimalizuji, tak se CookWiz jiz nenatahne pres celou obrazovku. Pic 3.

Diky
00021103_CookWiz_Vnrv.jpg
eXEden_ce4you (811)|2.7.2004 11:19
[QUOTE="st.toma"]Pokud spustim CookWiz a zvolim “kucharka” automaticky se zvoli kategorie “zadna”, musim zvolit kategorii rucne nebo “vsechny”, nebylo by lepsi, kdyby kucharka startovala v kategorii “vsechny”?[/QUOTE]
Kategorie žádná se volí schválně - dokážu si představit situaci, kdy někdo bude mít spoustu receptů a otevření tohoto okna by potom mohlo trvat dlouho ... I když na druhou stranu i takhle ty recepty můžou být všechny nezařazeny a bude to trvat taktéž dlouho (ovšem nepředpokládám, že by kdokoliv měl všechny recepty bez kategorie.

[QUOTE="st.toma"]Dale pokud se v nastaveni pokusim presunout datovy soubor (pres explorera) do “My documents\CookWiz\Data” a v nastaveni zadam cestu k tomuto souboru vzdy vyskoci stejna hlaska viz obrazek 1.[/QUOTE]
Opraveno

[QUOTE="st.toma"]Kdyz zadavam novy recept a zadavam prisady, tak se pozdeji v “Prisady” neobjevi.[/QUOTE]
Upraveno, i když funkcionalita byla takhle záměrně udělána... Nadále nefunkční u importu receptu ... tam by se mohl dostat opravdu balast (viz. v diskuzi vložený recept a množství spolu s přísadou bez oddělovače)

[QUOTE="st.toma"]V kucharce – detail receptu neni text zarovnany, viz obrazek 2.[/QUOTE]
Zarovnání upraveno na vlevo, když nevyhovuje na střed...

[QUOTE="st.toma"]Pokud nastarutuji Pocket CookWiz a mam spustenou klavesnici, kterou pozdeji minimalizuji, tak se CookWiz jiz nenatahne pres celou obrazovku. Pic 3.[/QUOTE]
Opraveno

EXE soubor připojím ASAP...
st.tom_ce4you (365)|2.7.2004 11:28
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="st.toma"]Pokud spustim CookWiz a zvolim “kucharka” automaticky se zvoli kategorie “zadna”, musim zvolit kategorii rucne nebo “vsechny”, nebylo by lepsi, kdyby kucharka startovala v kategorii “vsechny”?[/QUOTE]
Kategorie žádná se volí schválně - dokážu si představit situaci, kdy někdo bude mít spoustu receptů a otevření tohoto okna by potom mohlo trvat dlouho ... I když na druhou stranu i takhle ty recepty můžou být všechny nezařazeny a bude to trvat taktéž dlouho (ovšem nepředpokládám, že by kdokoliv měl všechny recepty bez kategorie.

[QUOTE="st.toma"]Dale pokud se v nastaveni pokusim presunout datovy soubor (pres explorera) do “My documents\CookWiz\Data” a v nastaveni zadam cestu k tomuto souboru vzdy vyskoci stejna hlaska viz obrazek 1.[/QUOTE]
Opraveno

[QUOTE="st.toma"]Kdyz zadavam novy recept a zadavam prisady, tak se pozdeji v “Prisady” neobjevi.[/QUOTE]
Upraveno, i když funkcionalita byla takhle záměrně udělána... Nadále nefunkční u importu receptu ... tam by se mohl dostat opravdu balast (viz. v diskuzi vložený recept a množství spolu s přísadou bez oddělovače)

[QUOTE="st.toma"]V kucharce – detail receptu neni text zarovnany, viz obrazek 2.[/QUOTE]
Zarovnání upraveno na vlevo, když nevyhovuje na střed...

[QUOTE="st.toma"]Pokud nastarutuji Pocket CookWiz a mam spustenou klavesnici, kterou pozdeji minimalizuji, tak se CookWiz jiz nenatahne pres celou obrazovku. Pic 3.[/QUOTE]
Opraveno

EXE soubor připojím ASAP...[/QUOTE]


Diky moc.

:yes: :yes: :yes:
eXEden_ce4you (811)|2.7.2004 11:32
[QUOTE="st.toma"]Diky moc.[/QUOTE]
Není zač ... soubor je připojen v mojí odpovědi výš a stejně tak byly aktualizovány instalace na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ;)
birkoff_ce4you (128)|2.7.2004 12:12
[QUOTE="eXEden"]Tak jsem právě vypustil ostrou verzi 1.0 i s vyhledáváním ... Snad to bude v pořádku. Ke stažení [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ;) [/QUOTE]

Pri vyhledavani podle prisad mi nejak programek nechce najit bramboraky, kdyz mu zadam jen brambory... ted jsem si prisadu brambory upravil na brambor a funguje to... slo by to nejak osetrit? Diky...
eXEden_ce4you (811)|2.7.2004 12:15
[QUOTE="birkoff"]Pri vyhledavani podle prisad mi nejak programek nechce najit bramboraky, kdyz mu zadam jen brambory... ted jsem si prisadu brambory upravil na brambor a funguje to... slo by to nejak osetrit? Diky... [/QUOTE]
A ošetřit co? Co vlastně přesně hledáš a jaký máš přísady?
birkoff_ce4you (128)|2.7.2004 12:30
Prijde mi, ze progrm bere prisady jen v urcitem tvaru... V receptu je "800 g brambor" a ja mam v prisadach uvedene "brambory". Pokud to bylo v tomhle tvaru program recept na bramboraky nenasel, ale kdyz jsem prisadu zmenil na "brambor" tak uz nasel..

Vim, ze je to malickost, ale kdyby slo casem osetrit, aby program nasel recept podle prisady v jakemkoliv slovnim tvaru, bylo by to dobre..

Nechci si moc vymyslet, ale jsem tu prece od toho abychom testovali... :o)
eXEden_ce4you (811)|2.7.2004 12:37
[QUOTE="birkoff"]Prijde mi, ze progrm bere prisady jen v urcitem tvaru... V receptu je "800 g brambor" a ja mam v prisadach uvedene "brambory". Pokud to bylo v tomhle tvaru program recept na bramboraky nenasel, ale kdyz jsem prisadu zmenil na "brambor" tak uz nasel.. [/QUOTE]
V tomhle případě se ale program zachoval správně. Vyhledávání funguje tak, že všechny přísady (dejme tomu s označením X) pro recept porovnává s hledanou přísadou (dejme tomu Y) podle klíče X = *Y*, kde * jsou libovolné znaky... ;) Přeci jenom naučit program skloňovat to asi neeee :D

P.S.: ale jinak moc díky za receptíky ;)
birkoff_ce4you (128)|2.7.2004 12:38
Dobra, ja vedel, ze mi reknes, ze si vymyslim.. :o) Hold budu upravovat prisady podle toho, co je v receptu... :o)

diky
eXEden_ce4you (811)|2.7.2004 12:40
[QUOTE="birkoff"]Dobra, ja vedel, ze mi reknes, ze si vymyslim.. :o) Hold budu upravovat prisady podle toho, co je v receptu... :o)[/QUOTE]
Program, kterej umí vyhledávat v češtině i podle mluvnických (odvozených, skloňovaných) tvarů asi vůbec (určitě?) neexistuje :D
st.tom_ce4you (365)|2.7.2004 12:43
st.toma napsal(a):
Dale pokud se v nastaveni pokusim presunout datovy soubor (pres explorera) do “My documents\CookWiz\Data” a v nastaveni zadam cestu k tomuto souboru vzdy vyskoci stejna hlaska viz obrazek 1.

Opraveno


Stale se mi nedari presunout datovy soubor.

Diky
eXEden_ce4you (811)|2.7.2004 12:46
[QUOTE="st.toma"]Stale se mi nedari presunout datovy soubor.[/QUOTE]
A postup? Zkus to takhle:
1) vytvoř si v tom místě zálohu přes Nastavení/Zálohovat data
2) a pak si změň datový soubor
st.tom_ce4you (365)|2.7.2004 12:52
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="st.toma"]Stale se mi nedari presunout datovy soubor.[/QUOTE]
A postup? Zkus to takhle:
1) vytvoř si v tom místě zálohu přes Nastavení/Zálohovat data
2) a pak si změň datový soubor[/QUOTE]

Uz to fici, diky moc.

eXEden_ce4you (811)|2.7.2004 12:52
[QUOTE="st.toma"]Stale se mi nedari presunout datovy soubor.[/QUOTE]
Problémem totiž je, že při zkopírování pro WinCE existují dva soubory s databází, které oba mají stejný GUID (identifikátor) a z tohoto důvodu není schopen ji otevřit, neboť ji již vlastně otevřenou má ;) Proto tohle provádějte přes funkci Zálohy dat nebo Nový datový soubor, která vytvoří databázi novou s novým GUID ;) Tohle je podle mě přičina ... i když kdo ví :D
Je to vlastnost WinCE ... bohužel :?
Chuck (284)|2.7.2004 13:00
Krásná aplikace, ještě jednou díky. No a teď ještě dostatek těch receptů aby bylo....:sarcastic:
Tissi (210)|2.7.2004 13:03
Z kuchařky jsem nadšená ;) ... fakt super ... eXEdene, díky, že jsi jí věnoval svůj volnej čas ;) .
Chuck (284)|2.7.2004 13:08
No nadšená nadšená a slíbené recepty nikde....:?
Tissi (210)|2.7.2004 13:10
Ještě mě napadlo ... je to možná blbost ... ale že by bylo dobrý, kdyby se daly jednotlivé recepty ohodnotit ... třeba jako:
vynikající
dobré
dalo se jíst
nic moc
aby se dalo rozlišit, které recepty už máme odzkoušené ...
No možná je to blbost ... protože když bych si od někoho importovala recept, tak bych tam měla jeho názor a já bych mohla mít jinej :? ... no nic, už radši nebudu přemýšlet ...
Tissi (210)|2.7.2004 13:12
[QUOTE="Chuck"]No nadšená nadšená a slíbené recepty nikde....:? [/QUOTE]Stáhla jsem si ji včera v 23:30 :( ... a bohužel musím chodit do práce, kde musím pracovat a ne psát recepty do kuchařky ;) ... takže musíte mít trpělivost, určitě nějaké receptíky přidám ....
Gvaks (114)|2.7.2004 15:28
dotaz na vládce ce4you
když se podívám na sledovanost tohoto tématu, nestálo by za to v sekci Freeware vytvořit kategorii "Kuchařka"? :D :)) :D
Frankie_ce4you (103)|2.7.2004 15:33
[QUOTE="Gvaks"]dotaz na vládce ce4you
když se podívám na sledovanost tohoto tématu, nestálo by za to v sekci Freeware vytvořit kategorii "Kuchařka"? :D :)) :D [/QUOTE]
já bych spíše nechal vytvořit jakousi "knihovnu receptů" ;)
Tissi (210)|2.7.2004 18:44
Tak jsem konečně program vyzkoušela a chybí mi tam jedna věc ... pokud zadávám přísady např. na dort, tak by bodlo, kdyby se mohl rozdělit:
např.:
Těsto:
-
-
Krém:
-
-
Aby bylo přesně jasné, z čeho se bude dělat korpus a z čeho krém.
No a pak by bylo ještě dobrý, kdyby šlo v postupu práce ODENTROVAT. Jinak bezva :) ... musím zkusit ještě ten import a export :).
Tissi (210)|2.7.2004 18:54
Něco sladkého ... ;)
Omlouvám se, ale v receptu dort.cwr je chyba :( ... citrónová šťáva a šlehačka se přidá podle chuti, ne 1 kg!!! Soubor znovu vložen na další straně v diskuzi.
eXEden_ce4you (811)|2.7.2004 19:38
[QUOTE="Tissi"]Tak jsem konečně program vyzkoušela a chybí mi tam jedna věc ... pokud zadávám přísady např. na dort, tak by bodlo, kdyby se mohl rozdělit:
např.:
Těsto:
-
-
Krém:
-
-
Aby bylo přesně jasné, z čeho se bude dělat korpus a z čeho krém.
No a pak by bylo ještě dobrý, kdyby šlo v postupu práce ODENTROVAT. Jinak bezva :) ... musím zkusit ještě ten import a export :).
[/QUOTE]
S tím ODENTROVÁNÍM něco provedu, ale až po dlouhém víkendu, páč budu pryč...a ty skupinový přísady si taky nechám projít hlavou... ;)
Tissi (210)|2.7.2004 20:03
[QUOTE="eXEden"]ty skupinový přísady si taky nechám projít hlavou... ;)[/QUOTE]
Už jsem si to vyřešila ;)
Do množství napíšu např. Krém nebo Korpus a v jako přísadu mám :
Takhle mi to stačí :D ... krásnej prodlouženej víkend ... já si ho taky prodloužila ... na celý týden ;) , tak se tu taky nebudu vyskytovat (asi od pondělka) ...
Madfather_ce4you (42)|2.7.2004 22:34
Přátelé ipagisti,
asi jsem blbej, možná je to věkem, těžko říct, ale jak dostanu recept z ce4you do kuchařky (CookWiz) ???????? Stáhnu jej, nakopíruju do složky : eXEden Pocket CookWiz/Data....a nic. Nevidím ji !!!!!! Kuchařku mám na kartě, vlastní recepty fungují skvěle (eXEden congratulation ), ale recepty mých vzácných přátel ne a ne vložit. Advenced Explorer mi jej otevírá v IE.
Poraďte :yes:
Madfather_ce4you (42)|2.7.2004 22:38
Teď mě napadla šílená myšlenka, nemám si tam ten stažený recept vložit sám ručně ??? :((
st.tom_ce4you (365)|2.7.2004 22:40
[QUOTE="Madfather"]Přátelé ipagisti,
asi jsem blbej, možná je to věkem, těžko říct, ale jak dostanu recept z ce4you do kuchařky (CookWiz) ???????? Stáhnu jej, nakopíruju do složky : eXEden Pocket CookWiz/Data....a nic. Nevidím ji !!!!!! Kuchařku mám na kartě, vlastní recepty fungují skvěle (eXEden congratulation ), ale recepty mých vzácných přátel ne a ne vložit. Advenced Explorer mi jej otevírá v IE.
Poraďte :yes: [/QUOTE]

Staci dat -> kucharka a dole z menu import a je to.
Wuffi (1599)|2.7.2004 23:25
[QUOTE="st.toma"][QUOTE="Madfather"]Přátelé ipagisti,
asi jsem blbej, možná je to věkem, těžko říct, ale jak dostanu recept z ce4you do kuchařky (CookWiz) ???????? Stáhnu jej, nakopíruju do složky : eXEden Pocket CookWiz/Data....a nic. Nevidím ji !!!!!! Kuchařku mám na kartě, vlastní recepty fungují skvěle (eXEden congratulation ), ale recepty mých vzácných přátel ne a ne vložit. Advenced Explorer mi jej otevírá v IE.
Poraďte :yes: [/QUOTE]

Staci dat -> kucharka a dole z menu import a je to.[/QUOTE]

Mno a jeste bude muset samozrejme najit slozku kde ma ten soubor ulozeny... Pisu to jen pro pripad ze by ho to nenapadlo :D
Tissi (210)|3.7.2004 17:08
Tak tu mám další postřeh: Neškodilo by, kdyby při přidávání další přísady program hlásil duplicitu. Stává se mi, že tam mám některé přísady 2x a pak je musím mazat.
renata_ce4you (17)|3.7.2004 20:31
Dotaz pro Tissi: Stáhla jsem si ten jablkový dort, který vypadá velmi slibně, ale chci se zeptat - to myslíš vážně 1kg citronové šťávy na kilo jablek, to musí být kyselý, ne? Je tam taky kilo šlehačky, ale to už by moje rodina zvládla, i když si taky myslím, že to je moc. Jde mi hlavně o ten citron, protože u nás se většinou do pyré nepřidává (máme kyselejší jablka), ale tento recept neznám, tak se radši ptám.
Vít_ce4you (156)|3.7.2004 23:51
Mne to taky nejde importovat. Pretahnu to do slozky data. Pokud to ma puvodni format dort_cwr.htm (nebo nejak tak koncovka), tak to neni videt. Pokud zmenim nazev na dort.cwr, videt to je, ale hlasi to chybu pri nacitani. Zkuste nekdo presne popsat postup. Stahuju z netu do notebooku, pres active sync zkopiruju do adresare data a co dal? Poradte mi, uz se taky tesim az budu varit:-)
Tissi (210)|4.7.2004 00:12
Další chybičky:
- Pokud jsem již v kuchařce a chci si vybrat kategorii, tak chybí posuvník (je tam pouze 10 řádků).
- Když chci upravit recept a dostanu se k přísadám, tak je nelze odstranit ani nahradit.
- Když dám v kuchařce upravit a pak to uzavřu vpravo nahoře, tak mi v seznamu zmizí název (když na prázdný políčko poklepu, tak se ale recept objeví). Když takto upravovaný recept uzavřu vlevo dole, tak je vše v pořádku.
Toť zatím vše.

Omlouvám se za chyby v receptu dort (nepečený jablečný) - určitě tam není 1 kg citrónové šťávy a ani 1 kg šlehačky... nějak to přeskočilo. Byl to první recept :? . Ihned to napravím, tak se nezlobte. Doufám, že jste podle toho někdo už nevařil :O .
Tissi (210)|4.7.2004 00:15
[QUOTE="Vít"]Mne to taky nejde importovat. Pretahnu to do slozky data. Pokud to ma puvodni format dort_cwr.htm (nebo nejak tak koncovka), tak to neni videt. Pokud zmenim nazev na dort.cwr, videt to je, ale hlasi to chybu pri nacitani. Zkuste nekdo presne popsat postup. Stahuju z netu do notebooku, pres active sync zkopiruju do adresare data a co dal? Poradte mi, uz se taky tesim az budu varit:-) [/QUOTE]
Koncovka musí být cwr, dej na netu na soubor pravým tlačítkem myši > Uložit cíl jako ... soubor by se měl uložit jako dort.cwr a export by měl fungovat.
Tissi (210)|4.7.2004 00:25
Tak přidávám další receptíky. Doufám, že tentokrát budou správně :? .

TAK JSEM PŘECI JEN CHYBIČKU OBJEVILA :(. V RECEPTU KOLAC.CRW JE ŠPATNĚ UVEDENÝ SEZNAM PŘÍSAD NA POLEVU! TENTOKRÁT TO NENÍ MOJE CHYBA, PROGRAM ŘADÍ PŘÍSADY PODLE ABECEDY, TAKŽE NEJSOU V POŘADÍ,V JAKÉM JSEM JE ZADÁVALA!
eXEden_ce4you (811)|4.7.2004 01:45
Tissi tobě musím poděkovat za perfektní testování, pač na tohle jsem nepřišel ani já a ani můj domácí tester :D Chyby jsem opravil a výčet oprav je zde:
1) ENTER v postupu nyní funguje i při zadávání receptu
2) ENTER v postupu je správně importován
3) ENTER v postupu je správně zobrazen v náhledu receptu
4) volba kategorie opravena
5) po úpravě receptu je zachován název receptu (popř. je zohledněn nový název)
6) editace přísad v receptu je taktéž opravena
7) opraven import tak, aby přeskakoval prázdné sekce
8) při zadávání nových přísad (i při úpravě) testuje existenci a zobrazuje chybovou hlášku pakliže již existuje

Vzhledem k tomu, že jsem opravdu v pustině a mám tu jenom Oskar GPRS, tak přikládám pouze EXE soubor spolu s překlady a to v ZIP archívu, jež stačí rozbalit a nakopírovat do místa instalace. Instalaci nahraji na stránky až budu v dosahu civilizace ...

A k těm chybám ještě dodám, že když je někdo blbej tak je fakt asi blbej... :/
renata_ce4you (17)|4.7.2004 09:22
Dobří lidé, poradí někdo, jakým způsobem mohu na tyto stránky i já přidat recepty. Respektive nějaký postup, jak ty soubory *.cwr sem dostanu. V tomto jsem naprostý laik a ráda bych také přispěla svou troškou do mlýna.