Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kuchařka na PPC

PavelR. (2184)|6.7.2004 13:56
[QUOTE="paveluh"]No jo ale jak to mám přimět aby když mám recept napsaný v poznámkovém bloku, aby se uložil jako CWR?[/QUOTE]

... stačí přejmenovat koncovku txt na cwr :) K tomu, abys tak mohl učinit je nutné mít ve stolních Windows vypnutu volbu "Skrýt příponu souboru známých typů" (viz Zobrazit/Možnosti složky/záložka Zobrazit) ...

PavelR.
Wuffi (1599)|6.7.2004 14:11
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="Wuffi"]Hmhm ja bych tu roli i bral, pokud by me nikdo nekamenoval za pripadne zpozdeni semtam ;)[/QUOTE]
Já jsem pro Wuffiho, je to tady stejně určitě jedna z jeho skorodomovských stránek, že jo :D . Navíc doporučuji dát mu určitou pravomoc úpravy zaslaných receptů, např. přiřazení do kategorie - může si udělat vlastní kategorizaci, které se ostatní dobrovolně přizpůsobí - bude to jednotné a přehledné.. Může případně recept vrátit k doplnění či opravě atd. No. Wuffi, asi budeš šéfkuchařem, gratuluji :yes: .[/QUOTE]

Mno zalezi to i na Pavlovi a eXEdenovi a tak... Co se kategorii tyce mozna by neskodilo postnout par navrhu? ;)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|6.7.2004 14:26
[QUOTE="Wuffi"] Co se kategorii tyce mozna by neskodilo postnout par navrhu? ;)[/QUOTE]
Já to již navrhnul: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=3026&fi=280
(omlouvám se, nějak jsem v odeslání adresy zakufroval :D a nejde to vzít zpět)
Wuffi (1599)|6.7.2004 14:30
Vim:) A co podkategorie - myslis treba ze by slo Hovezi maso a podkategorie Minutky?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|6.7.2004 14:46
[QUOTE="Wuffi"]Vim:) A co podkategorie - myslis treba ze by slo Hovezi maso a podkategorie Minutky?[/QUOTE]
Kristepane, to z nás bude mít vládce pěknou vyrážku, na jeho technicky zaměřeném webu takovýhle pindy........ No ale zpět k tvé otázce. To snad ani nejde, nějaké podkategorie, ale pokud někdo zadá Hovězí, hovězí, Hovězí maso či hovězí maso, tak to po importu receptu vždy udělá vlastní novou kategorii. To samé jsou přísady, někdo napíše sůl, jiný Sůl a je to v přísadách dvakrát. Asi to bude chtít kuchařku na psaní kuchařky :D . Já jsem zejména myslel s povolením zásahů do receptů, že by někdo před nějakým uložením na web recepty proběhl a pokud bude mít čas, tak odstraní ty nejkřiklavější nesrovnalosti - ostatní si odladíme sami v programu. Jako formát souhrnu odeslání navrhuji datum a ZIP, např. 06072004.zip, co ty na to? Jinak to každý pošle jako recepty.zip a při natažení tam máš hlášku, že uvedený soubor již existuje atd.......
Wuffi (1599)|6.7.2004 14:56
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="Wuffi"]Vim:) A co podkategorie - myslis treba ze by slo Hovezi maso a podkategorie Minutky?[/QUOTE]
Kristepane, to z nás bude mít vládce pěknou vyrážku, na jeho technicky zaměřeném webu takovýhle pindy........ No ale zpět k tvé otázce. To snad ani nejde, nějaké podkategorie, ale pokud někdo zadá Hovězí, hovězí, Hovězí maso či hovězí maso, tak to po importu receptu vždy udělá vlastní novou kategorii. To samé jsou přísady, někdo napíše sůl, jiný Sůl a je to v přísadách dvakrát. Asi to bude chtít kuchařku na psaní kuchařky :D . Já jsem zejména myslel s povolením zásahů do receptů, že by někdo před nějakým uložením na web recepty proběhl a pokud bude mít čas, tak odstraní ty nejkřiklavější nesrovnalosti - ostatní si odladíme sami v programu. Jako formát souhrnu odeslání navrhuji datum a ZIP, např. 06072004.zip, co ty na to? Jinak to každý pošle jako recepty.zip a při natažení tam máš hlášku, že uvedený soubor již existuje atd.......[/QUOTE]
Podkategorie samozrejme pridavat jdou - jeste jste to nikdo nezkouseli?:) Hm a s obsahem ZIPu - kazdy den vytvorim novy ZIP oznaceny datem obsahujici soubory zaslane ten den? Nebo kumulativne? Mno jeste zalezi na Pavlovi jestli nas treba totalne neprekvapi jak to ma obcas ve zvyku a neudela nejakou totalni vychytavku :D
paveluh_ce4you (300)|6.7.2004 15:01
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="paveluh"]No jo ale jak to mám přimět aby když mám recept napsaný v poznámkovém bloku, aby se uložil jako CWR?[/QUOTE]

... stačí přejmenovat koncovku txt na cwr :) K tomu, abys tak mohl učinit je nutné mít ve stolních Windows vypnutu volbu "Skrýt příponu souboru známých typů" (viz Zobrazit/Možnosti složky/záložka Zobrazit) ...

PavelR.[/QUOTE]

Už to funguje. Dííííík:D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|6.7.2004 15:11
[QUOTE="Wuffi"]Podkategorie samozrejme pridavat jdou - jeste jste to nikdo nezkouseli?:) Hm a s obsahem ZIPu - kazdy den vytvorim novy ZIP oznaceny datem obsahujici soubory zaslane ten den? Nebo kumulativne? Mno jeste zalezi na Pavlovi jestli nas treba totalne neprekvapi jak to ma obcas ve zvyku a neudela nejakou totalni vychytavku :D [/QUOTE]
ad a) Kde se přidávají podkategorie??????
ad b) Kumulativně ne, ale novinky vždy od posledního datového zipu, neboj, ono to nadšení časem odpadne a budeš posílat souhrn třeba jen jednou měsíčně ........
paveluh_ce4you (300)|6.7.2004 15:20
Tak už jsem to zkusil napsat na velkém PC. Snad vám to půjde.:D
Wuffi (1599)|6.7.2004 15:25
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="Wuffi"]Podkategorie samozrejme pridavat jdou - jeste jste to nikdo nezkouseli?:) Hm a s obsahem ZIPu - kazdy den vytvorim novy ZIP oznaceny datem obsahujici soubory zaslane ten den? Nebo kumulativne? Mno jeste zalezi na Pavlovi jestli nas treba totalne neprekvapi jak to ma obcas ve zvyku a neudela nejakou totalni vychytavku :D [/QUOTE]
ad a) Kde se přidávají podkategorie??????
ad b) Kumulativně ne, ale novinky vždy od posledního datového zipu, neboj, ono to nadšení časem odpadne a budeš posílat souhrn třeba jen jednou měsíčně ........[/QUOTE]

CookWiz=>ikona Kategorie=>menu=>Nova Kategorie=>Pod polickem popis mas policko "As Child for currently selected", v doslovnem prekladu jako potomek prave zvolene kategorie.
Pokud tedy mas zvolenou drubez a pak vytvaris kategorii kure a mas zaskrtnute to policko, vytvoris v kategorii "Drubez" podkategorii "Kure"...
Snad je to srozumitelne napsane :)

Doufam ze zajem neopadne a recepty budou pribyvat:!: :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|6.7.2004 15:41
[QUOTE="Wuffi"]CookWiz=>ikona Kategorie=>menu=>Nova Kategorie=>Pod polickem popis mas policko "As Child for currently selected", v doslovnem prekladu jako potomek prave zvolene kategorie.
Pokud tedy mas zvolenou drubez a pak vytvaris kategorii kure a mas zaskrtnute to policko, vytvoris v kategorii "Drubez" podkategorii "Kure"...
Snad je to srozumitelne napsane :)

Doufam ze zajem neopadne a recepty budou pribyvat:!: :D [/QUOTE]
Díky moc, já to při své znalosti angličtiny "massa bob" (má znalost pochází z dvouletého pobytu v Indii - jako předškolák, následně studia na střední i vysoké = jen pro zápočet a zkoušku, no já vím, já se stydím :oops: ) přepnul do češtiny a anglické výrazy na displeji nějak vizuelně ignoruji... No, domnívám se, že to je užitečná rada pro více lidiček tady......
paveluh_ce4you (300)|6.7.2004 15:41
Tak podkategorie fungujíííí:)
Tady je další recept a teď musím jít umýt nádobí:mad:
eXEden_ce4you (811)|6.7.2004 15:55
Tak myslím, že na osobě jsme se domluvili a mohli bychom to tak začít dělat. Wuffi by měl dát všanc svůj e-mail a můžeme to zkusit ;) Jinak skoro 20 příspěvků za 2hodiny je fakt mazec :D
Překlad pro podkategorii opravím ;) Stejně tak teď dodělám automatický import receptů po dvojitém tapnutí na soubor CWR, aby nebylo nutné kvůli tomu pouštět celý program...
ipf (2136)|6.7.2004 15:58
Lidi dobří, myslete na nás nemohoucí (odkázané na cihlu mimo civilizaci) a přikládejte recepty i ve formátu *.zip.
Pánbůh vás provázej (a eXEden vám zas něco napíše :) ).
Wuffi (1599)|6.7.2004 15:59
[QUOTE="ipf"]Lidi dobří, myslete na nás nemohoucí (odkázané na cihlu mimo civilizaci) a přikládejte recepty i ve formátu *.zip.
Pánbůh vás provázej (a eXEden vám zas něco napíše :) ).[/QUOTE]
Posli mi pls. mailem co mas jako posledni recept a ja Ti poslu ZIPle novinky...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|6.7.2004 16:24
Pokud dovolíte, udělám takový souhrn pro lepší přehlednost:
a) Wuffi se jmenoval - byl jmenován šéfkuchařem (nehodící se škrtni)
b) recepty se budou zasílat jako SZ pro Wuffiho, jeden recept lze zaslat jako cwr, více receptů jako zip
c) Wuffi formálně ověří požadovanou strukturu receptu a je oprávněn opravovat naše nedostatky (kategorizace, přísady atd.)
d) společně sestavíme základní kategorizaci, kterou zde zveřejníme a kterou se budeme snažit dodržovat
e) podle počtů zaslaných receptů zveřejní Wuffi jejich souhrn jako zip, souhrn bude označen datem a bude obsahovat pouze novinky od posledního zipu, přičemž se nevylučuje zveřejnění všech receptů v jednom souboru, např. 1x měsíčně.
Prosím o připomínky a náměty.
P.S. Wuffi, pošlu ti jako SZ základní návrh kategorizace, který si uprav dle svého a zveřejni následně k připomínkám...
paveluh_ce4you (300)|6.7.2004 16:25
paveluh_ce4you (300)|6.7.2004 16:41
Takže další recepty se mají už směrovat Wuffimu?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|6.7.2004 16:57
[QUOTE="paveluh"]Takže další recepty se mají už směrovat Wuffimu?[/QUOTE]
Jojo, a má hned co opravovat, nemáš u tří receptů z poslední várky kategorii a nezobrazuje se to korektně :D (já si to již opravil), ale jinak parádní recepty, jen nás zásobuj :yes:
Wuffi (1599)|6.7.2004 17:01
Mno, stale zde ale nevidim navrhy kam postovat vysledky - jestli sem ci do zvlastniho vlakna...
paveluh_ce4you (300)|6.7.2004 17:10
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="paveluh"]Takže další recepty se mají už směrovat Wuffimu?[/QUOTE]
Jojo, a má hned co opravovat, nemáš u tří receptů z poslední várky kategorii a nezobrazuje se to korektně :D (já si to již opravil), ale jinak parádní recepty, jen nás zásobuj :yes: [/QUOTE]

Dělám co můžu. Za chyby se omlouvám. Budu si dávat pozor.:D
Gvaks (114)|6.7.2004 19:00
něco na bumbání (nealko) :D
eXEden_ce4you (811)|6.7.2004 20:57
Tak jsem trošku dělal a vyšlo z toho následující:

1) import receptů nyní správně zařazuje recept s prázdnou kategorií (vynechanou) do kategorie -- Žádná -- a nevkládá jej jako prázdný
2) import/export receptů správně pracuje se strukturou kategorií (nadřazená x podřazená)
3) zobrazení struktury kategorií nyní upraveno i v náhledu na recept
4) přidána podpora pro automatický import receptů po dvojitém tapnutí na soubor s koncovkou CWR (i s možností nespustit aplikaci)
5) import receptů se nyní dotazuje, pokud recept se stejným názvem již existuje

Můžete stahovat odsud. Instalace na webu opravím (už se asi opakuju :D), až budu v civilizaci ;)
Wuffi (1599)|6.7.2004 21:50
[QUOTE="eXEden"]Tak jsem trošku dělal a vyšlo z toho následující:

1) import receptů nyní správně zařazuje recept s prázdnou kategorií (vynechanou) do kategorie -- Žádná -- a nevkládá jej jako prázdný
2) import/export receptů správně pracuje se strukturou kategorií (nadřazená x podřazená)
3) zobrazení struktury kategorií nyní upraveno i v náhledu na recept
4) přidána podpora pro automatický import receptů po dvojitém tapnutí na soubor s koncovkou CWR (i s možností nespustit aplikaci)
5) import receptů se nyní dotazuje, pokud recept se stejným názvem již existuje

Můžete stahovat odsud. Instalace na webu opravím (už se asi opakuju :D), až budu v civilizaci ;)[/QUOTE]

Díky moc, je to super!
Wuffi (1599)|6.7.2004 21:54
Právě pracuji na nových kategoriích a podkategoriích. Vycházím z puvodniho Jarousova navrhu, rozsiruji jej o par kategorii navic (napr. Napoje, podkategorie Alkoholicke, Nealko)... Dilo bude hotovo nejpozdeji zitra dopoledne. Jelikoz eXEden chytre zabudoval podporu exportu i pro kategorie, dam sem zitra vysledny soubor ke stazeni pro vsechny co se budou chtit ridit obecnymi kategoriemi. Uvitam jakekoli pripominky - napr. kdo je proti tomu aby se "Pomazanky" zaradily jako podkategorie k "Chutovky a predkrmy" ? :D
Wuffi (1599)|6.7.2004 22:31
Tak jakasi kostra kategorii uz je vytvorena, uz jsem se i vrhnul na editaci receptu. Dokoncim to asi zitra rano. Podle tech receptu mozna jeste upravim ty kategorie - poslu to spolecne s recepty. Do te doby se muzete dohodnout kam a jak mam ulozit vysledek. Rad bych se take zeptal zda mam u receptu bez diakritiky diakritiku doplnit ci nikoli.
Wuffi (1599)|6.7.2004 22:33
TIP pro eXEdena - chtelo by to jeste aby aplikace kontrolovala jestli uz kategorie nahodou neexistuje a nevytvorila ji vzdy znovu... Sice budu delat poradek v receptech ale preci jen... Mam podezreni ze i tak ji to vzdy vytvori znovu...
Diky moc.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|6.7.2004 22:36
Zde vojín Kotaz, mám blbej dotaz. Nešlo by zařídit, aby bylo možné recept zařadit do více kategorií? Asi je to blbost, že jo? To potom bude program skoro pro PC... Četl jsem recepty a to, co poslal "paveluh" vypadá dost dobře, např. Cipísek - zařazeno do těstovin, ale je tam kuře, nebo grilovaná panenka, zařazeno do vepřového, ale může být i v grilu. Budu hledat něco ze zbytku kuřecího masa, ale je to v těstovinách...........
paveluh_ce4you (300)|6.7.2004 22:52
[QUOTE="Jarouš"]Zde vojín Kotaz, mám blbej dotaz. Nešlo by zařídit, aby bylo možné recept zařadit do více kategorií? Asi je to blbost, že jo? To potom bude program skoro pro PC... Četl jsem recepty a to, co poslal "paveluh" vypadá dost dobře, např. Cipísek - zařazeno do těstovin, ale je tam kuře, nebo grilovaná panenka, zařazeno do vepřového, ale může být i v grilu. Budu hledat něco ze zbytku kuřecího masa, ale je to v těstovinách...........[/QUOTE]

No to máš pravdu. Ani mě nenapadlo že tam jsou i jiné druhy masa atd. Ale beru to jako že ty těstoviny jsou základ.
eXEden_ce4you (811)|7.7.2004 07:17
[QUOTE="Jarouš"]Zde vojín Kotaz, mám blbej dotaz. Nešlo by zařídit, aby bylo možné recept zařadit do více kategorií? Asi je to blbost, že jo? To potom bude program skoro pro PC... Četl jsem recepty a to, co poslal "paveluh" vypadá dost dobře, např. Cipísek - zařazeno do těstovin, ale je tam kuře, nebo grilovaná panenka, zařazeno do vepřového, ale může být i v grilu. Budu hledat něco ze zbytku kuřecího masa, ale je to v těstovinách...........[/QUOTE]
To by teoreticky šlo ... ovšem vzhledem k tomu, jak jsem navrhnul datovou strukturu :? Uvidíme ... třeba v příští verzi ... Zase tolik času na udržování nemám ...
Gvaks (114)|7.7.2004 08:40
mám dotaz už se nějak domlouvala tabulka přísad, včera jsem importoval několik receptů a přísady vypadají takhle
1 cibule
1 lžíce mleté papriky
1 lžíce solamylu
1 lžíce sádla
1 velké jablko
1 šlehačka
100 g čerstvých žampionů
1lžíce hladké mouky
2 lžíce másla
2 lžíce rajčatového protlaku
2 vejce
200 g sterilovaného zelí
4 kuřecí prsa
4 kuřecí řízky
4 lžíce rostlinného oleje
40 g hořkých mandlí
5 lžic rumu
5 lžic sójové omáčky
50 g slaniny
500 g cibule
500 g hovězího masa (kližky)
750 g vepřového bůčku
90 g sádla
Alkohol
bazalka
bazalky
brambor
Chilli koreni
cibule
cibule - 1 kus
cibule - 1 středně veliký kus
Cibule - jen nat
citronové šťávy
citrónová šťáva
citróny - 1 kus
Cukr
cukr krupice
cukr moučka
cukru
eidam
feferonky - 2-3 kusy
grilovací koření
Hermelín
hladká mouka
hladká mouka - 10 dkg
hladká mouka - 20 gramů
houby
hovězí roštěnec - 65 dekagramů
jablka
jahod
kakao
kari koření
kečup
krémžská hořčice
kuřecí prsa
kuřecí stehna
likér malinový
lžička kari
majonéza
majoránka
maliny
Masox
mléko
mouka
Mouka hladka
máslo
máslo - 50 gramů
nové koření - 2 kuličky
několik koleček trvanlivého salámu
Ocet
Olej
olej
oregáno
Paprika
paprika mletá
paprika červená sladká
papriky
Pepr
pepř
pepř
pepř celý
pepř mletý
pepř mletý
perlivé minerální vody
petržel
petrželová nať
piškoty
pudink
pórek
Rajsky protlak
rajčat
rajčata
rohlík
Rostenka
rýže - 2 sáčky
Slanina
smetana
Sojova omacka
sojová omáčka
Solamyl
sterilované houby - 1 skenička
Sul
sádlo - 250 gr
sůl
sůl
sůl, kmín pepř, česnek
tavený sýr
Tuk
vajíčka - 1 kus
vajíčko(a)
vanilkový cukr
vařené hovězí maso - 750 gramů
Vejce
Veprovy bucek
Voda
vývar z masa (nebo masoxu)
zeleninový vývar
Zeli pekingske-jen rapiky
čerstvé žampióny - 50 gramů
česnek
česnek
česnek, majoránka, pepř, sůl
čokoládá
široké nudle
šlehačka
špetka soli
žampionů
žampióny
, já vím že to skloňování u češtiny je, ale nadalo by se to oželet a taky si dát pozor na zadávání množství?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.7.2004 08:50
[QUOTE="Gvaks"]mám dotaz už se nějak domlouvala tabulka přísad, včera jsem importoval několik receptů a přísady vypadají takhle
1 cibule
1 lžíce mleté papriky
1 lžíce solamylu
1 lžíce sádla
.
.
.
šlehačka
špetka soli
žampionů
žampióny
, já vím že to skloňování u češtiny je, ale nadalo by se to oželet a taky si dát pozor na zadávání množství?
[/QUOTE]
No, já na to taky již koukal, je to problém zejména při vyhledávání. Nejde jen o skloňování, ale i o zadávání váhových a množstevních jednotek do špatného okna, o psaní velkých a malých písmen atd. Vzniká tak množství duplicitních názvů a vyhledávání je v ........
Wuffi (1599)|7.7.2004 08:53
Mno ja to opravim, po praci se na to dneska vrhnu. Tedy jestli chcete.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.7.2004 08:57
[QUOTE="Wuffi"]Mno ja to opravim, po praci se na to dneska vrhnu. Tedy jestli chcete.[/QUOTE]
No Wuffi, to ale nejde, to budeš muset předělat tak 75 % receptů. Já bych spíše doporučil, aby jsi to všechno projel a upozornil nás, jak psát recepty, by to vyhovovalo všem podmínkám...... Jak jsem již jednou napsal, udělat kuchařku, jak psát kuchařku. No a teď už padám něco dělat.........
Gvaks (114)|7.7.2004 08:58
no já myslel někaj to standartizovat :) těch receptů bude pořád víc a víc, už se dělá tabulka kategorií tak proč neudělat něco i na přísady, já tedy nejsem kuchař, ale myslím, že by to někteří přispěvatelé zvládli
Wuffi (1599)|7.7.2004 09:18
Navod jak na recepty bude hotov behem dneska. Omlouvam se za prodlevy, ale taky musim pracovat. Brzy se budete moci podivat na navrh standardu kategorii.
Wuffi (1599)|7.7.2004 10:51
Predbezne deleni do kategorii - pripadne zasilejte navrhy na upravu... Pri nejake vetsi uprave kategorii bude vzdy pripraven soubor s jejich aktualizaci...
eXEden_ce4you (811)|7.7.2004 10:53
Přidána podpora pro více kategorií (viz. obrázek). Recept nyní patří do jedné hlavní kategorie (pod níž se bude zobrazovat v náhledu) plus do dalších dle uživatelovi volby. Podle dalších kategorií je možné vyhledávat ... Export/import (z pochopitelných důvodů) reflektuje i nadále pouze hlavní kategorii a další ignoruje. Instalační soubory byly aktualizovány a jsou ke stažení [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ;)
00021375_Img01_6sVe.jpg
Wuffi (1599)|7.7.2004 11:18
Super! :D
birkoff_ce4you (128)|7.7.2004 11:59
[QUOTE="Wuffi"]Predbezne deleni do kategorii - pripadne zasilejte navrhy na upravu... Pri nejake vetsi uprave kategorii bude vzdy pripraven soubor s jejich aktualizaci...[/QUOTE]
Tak uz jsem si kategorie nahral a myslim, ze jsou dobre... asi bych tam uz moc velke upravy nedelal...
Wuffi (1599)|7.7.2004 12:12
Diky. Pockam jeste co reknou ostatni ;) Ted experimentuji s novou verzi CookWizu a vice kategoriemi :D
Chuck (284)|7.7.2004 12:16
No všechno bezva ale když jsem naimportoval tři poslední recepty co se tu objevily tak mi to zdvojilo respektive trojilo kategorie. Dělám někde chybu já nebo je to v kucařce? :sarcastic:
Wuffi (1599)|7.7.2004 12:24
A mas nejnovejsi verzi kucharky? Kdyztak smaz ty prebytecne kategorie, prerad nezarazene recepty a upgradni na tu novou verzi. Vecer budou navic k dispozici pripravene recepty u kterych se to snad nebude zdvojovat ani se starsi verzi kucharky.
Chuck (284)|7.7.2004 12:29
Mám díky a těším se na nové recepty..:))
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.7.2004 14:30
Kristovanoho, ten eXEden je strašnej, v půl jedenácté v noci mne napadne požadavek na vylepšení, ráno mám odpověď, že to asi nepůjde no a odpoledne po návratu ze zakázek sem juknu a on tu má již od dopoledne novou verzi kuchařky........ To prostě nemá chybu :yes: :yes: :yes:
Wuffi (1599)|7.7.2004 14:36
Mno a to neni vsechno :D
eXEden_ce4you (811)|7.7.2004 14:39
[QUOTE="Chuck"]No všechno bezva ale když jsem naimportoval tři poslední recepty co se tu objevily tak mi to zdvojilo respektive trojilo kategorie. Dělám někde chybu já nebo je to v kucařce? :sarcastic: [/QUOTE]
Jojo ... já si ráno myslel, že jsem to opravil a nějak jsem na to pozapomněl :? Tak teď to napravuju a opravený import příkládám. A je zvláštní, že si nikdo nevšimnul, že to špatně řadí recepty (a vlastně i kategorie) - všechny recepty (kategorie) začínající diakritikou byly až na konci, což je samozřejmě blbost... ;)
paveluh_ce4you (300)|7.7.2004 14:48
Tak jsem nahral novou verzi kuchařky a katergorie. Staré kategorie jsem odmazal a nahrál nové. Všechny recepty jsou ted zařazené v jiných kategoriich než mají být. Koláče jsou např kategorie jeden hrnec.Mám smazat všechny recepty a nahrát je znovu nebo co se s tím dá dělat?
Díky za odpověď.;)
eXEden_ce4you (811)|7.7.2004 14:50
[QUOTE="paveluh"]Tak jsem nahral novou verzi kuchařky a katergorie. Staré kategorie jsem odmazal a nahrál nové. Všechny recepty jsou ted zařazené v jiných kategoriich než mají být. Koláče jsou např kategorie jeden hrnec.Mám smazat všechny recepty a nahrát je znovu nebo co se s tím dá dělat?
Díky za odpověď.;) [/QUOTE]
To je právě ono ... chtělo to nejprve nahrát nové kategorie, přesunout recepty a pak odmazat ty staré kategorie ... Nemůžu až takhle hlídat integritu ... :?
eXEden_ce4you (811)|7.7.2004 14:51
[QUOTE="paveluh"]Tak jsem nahral novou verzi kuchařky a katergorie. Staré kategorie jsem odmazal a nahrál nové. Všechny recepty jsou ted zařazené v jiných kategoriich než mají být. Koláče jsou např kategorie jeden hrnec.Mám smazat všechny recepty a nahrát je znovu nebo co se s tím dá dělat?
Díky za odpověď.;) [/QUOTE]
Nebo nejlepší bude, když tam udělám kontrolu a při odmazání kategorie si pohlídám, aby se všechny recepty, které do ní patří, staly nezařazené ... Jdu na to ;)