Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 119

Téma: Smartřády - jízdní řády pro PPC i WM Smartphone

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

1. Nikde jsem nenalezl, zda je odlišná verze pro PDA a pro smartphone, ale dle odkazu a stejného názvu souboru bych řekl, že je to stejné.

2. Stahnul jsem tedy do smartphone caby smartřády a několik datových souborů pro smartřády. Smartřády jsem nainstaloval do smartu, data na kartu. Při instalaci jsem žádný souhlas nedával, protože se mě to na nic neptalo. Po spuštění to hodí hlášku: Chyba při získávání ID čísla zařízení! Program bude nyní ukončen.
    Přehlédl jsem něco nebo špatně čtu?

3. Informace o změnách JŘ - to není problém, Chaps zasílá info mailem, takže počítám, že změny pro IDOS i Smartřády budou stejné.

EDIT:
    Tak při pokusu s PDA instalce z .CABu skončí unsuccessful a při pokusu rozbalit .zip archiv Corrupt archive or unknown data format.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Tahle chyba na me vyskocila, kdyz jsem pridaval veci do oblibenych. Myslim, ze jsem mel napsane jmeno zastavky do toho textoveho policka v takovem tom okne, kde se da vybrat kategorie, a asi jsem nekam omylem tapl stylusem.
    Kód:
    Chyba

cTextBoxKategorie::GetName
    Uz se mi ji ale nepordarilo reprodukovat. Program nespadl, normalne jsem ji odklepl a bylo to OK.

Jinak ta historie je bajecna, z velke miry to opravdu resi jeden z tech mych bodu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Tak při pokusu s PDA instalace z .CABu skončí unsuccessful a při pokusu rozbalit .zip archiv Corrupt archive or unknown data format.
    Zdeňku, měl jsem to samé, teprve po 7. pokusu o stáhnutí se soubor stáhl celý a šel normálně nainstalovat.

Jinak se chci zeptat, zda je možné, aby CHAPS zakomponoval do jízdních řádů i ceny jízdného a potom se dal uzpůsobit program tak, aby počítal ceny...

Nováček
    Registrace
    May 2008

2. Stahnul jsem tedy do smartphone caby smartřády a několik datových souborů pro smartřády. Smartřády jsem nainstaloval do smartu, data na kartu. Při instalaci jsem žádný souhlas nedával, protože se mě to na nic neptalo. Po spuštění to hodí hlášku: Chyba při získávání ID čísla zařízení! Program bude nyní ukončen.
    Přehlédl jsem něco nebo špatně čtu?
    problém by měl být opraven. jednalo se o nějakou pozůstalost ze staré verze. jenom jestli můžu poprosit o jaké zařízení se přesně jednalo. pomohlo by nám to při dalším vývoji.

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Tahle chyba na me vyskocila, kdyz jsem pridaval veci do oblibenych. Myslim, ze jsem mel napsane jmeno zastavky do toho textoveho policka v takovem tom okne, kde se da vybrat kategorie, a asi jsem nekam omylem tapl stylusem.
    Oblíbené ještě nejsou na stoprocent odladěné. Děkujeme a chybu se pokusíme co nejdříve vyřešit.

Citace Původně odesláno od libor_m
    Zdeňku, měl jsem to samé, teprve po 7. pokusu o stáhnutí se soubor stáhl celý a šel normálně nainstalovat.

Jinak se chci zeptat, zda je možné, aby CHAPS zakomponoval do jízdních řádů i ceny jízdného a potom se dal uzpůsobit program tak, aby počítal ceny...
    Hosting máme u station.cz. Data by měla být zapsaná správně. nevíme, kde může být problém...

Registrace
    Mar 2004

Tak tak, CAB se mi povedlo stáhnout na 3.pokus. Všiml jsem si, že při začátku stahování to ukáže, že se bude stahovat asi 390 kB, stahohování proběhne úspěšně, ale pak má stažený soubor třeba jen poluvinu nebo 2/3 původně udávané velikosti.

Při představě, že někdo nemá PC a tahá to všechno přes GPRS do PDA a vše až na 7.pokus (třeba Praha má přes 3 mega), tak se musí zákonitě smíchy popadat za břicho. :sarcastic:

Registrace
    Mar 2004

Ad smart
    HP iPAQ 514 Voice Messenger a nepomohlo ani přeinstalování samotné aplikace na kartu. Teď jsem zkusil znovu stáhnut CAB a přeinstalovat, ale pořád hlášení o chybě.

No na PDA (Palm Treo 750v) se mi povedlo konečně stáhnout a úspěšně nainstalovat na kartu alespoň program a Kladno.

Tady se píše, že: "Distribuční balíčky neumožňují instalaci na paměťovou kartu a instalují se do paměti (do adresáře \Program Files\IDOS\Data). Chcete-li data instalovat na paměťovou kartu, musíte je tam přesunout ručně (např. v programu File Explorer) se zachováním adresářové struktury." Co dělám špatně, že mě to nainstalovat šlo a dokonce to na PDA funguje?

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od libor_m
    To bychom také velice rádi udělali. S Chapsem jsme ty ceny už řešili, nicméně pro ně to není primární cíl - nejřív chtějí (celkem pochopitelně) vidět, že tento projekt nezapadne, přeci jenom už do toho i oni vložili relativně dost své práce. Ale pokud vše půjde dobře, tak si myslím, že se zobrazení cen dočkáte

Registrace
    Mar 2004

ad ceny

To je dosti nereálné, když vezmeš, kolik je u nás autobusových dopravců a pak tady na mraky slev a výhod, ve kterých se už asi nikdo nevyzná. Navíc se to každou chvíli mění, takže při pružnosti chapsu bych očekával, že dřív vstoupí Paroubek do ODS. :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    May 2008

ad ceny

To je dosti nereálné, když vezmeš, kolik je u nás autobusových dopravců a pak tady na mraky slev a výhod, ve kterých se už asi nikdo nevyzná. Navíc se to každou chvíli mění, takže při pružnosti chapsu bych očekával, že dřív vstoupí Paroubek do ODS. :sarcastic:
    Nesmíš být pesimista Ty ceny, které se zobrazují v IDOSu (pro PC) nemusí pro Chaps být takový problém exportovat i pro Smartřády, oni především nevyrábějí soubory *.jz, resp. na to mají naši konverzní aplikaci, takže to bude spíš problém pro nás než pro ně.

A k tomu Paroubkovi.... já bych ho nepodceňoval, až průzkumy STEMu ukážou, že to pro něj bude výhodné, tak uvidíme

Nováček
    Registrace
    May 2008

Tady se píše, že: "Distribuční balíčky neumožňují instalaci na paměťovou kartu a instalují se do paměti (do adresáře \Program Files\IDOS\Data). Chcete-li data instalovat na paměťovou kartu, musíte je tam přesunout ručně (např. v programu File Explorer) se zachováním adresářové struktury." Co dělám špatně, že mě to nainstalovat šlo a dokonce to na PDA funguje?
    Zítra se to pokusíme zjistit, každopádně ta věta o těch distribučních balíčcích na webu Chapsu neplatí, zjednáme s nimi v tomto nápravu. Jízdní řády by měly jít normálně instalovat přímo na kartu nebo do paměti zařízení. (A už vůbec neplatí to umístění "\Program Files\IDOS\Data", žádnou složku IDOS Smartřády nepoužívají.)

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

ad ceny

To je dosti nereálné, když vezmeš, kolik je u nás autobusových dopravců a pak tady na mraky slev a výhod, ve kterých se už asi nikdo nevyzná.
    Počítalo by to základní jízdné tak, jako IDOS na webu...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Tak konečně je tam položka oblíbené neboť to mi v IDOS PPC strašně chybělo furt dokola zadávat to samé, jinaxem s aplikací jsem spokojen...ceny by byly fajn, ale pro mě je zajímavější vložení spojení do kalendáře.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Díky za program, na Asusu P535 jede skvěle!

Registrace
    Mar 2004

Takže jak jsem psal včera - na Treu běží, na smartu HP 514 to hází pořád při spuštění hlášku: "Chyba při získávání ID čísla zařízení! Program bude nyní ukončen." Zkoušel jsem i v noci stáhnout a znovu nainstalovat, ale žádná změna.

Jinak k programu - už to tu myslím někdo psal, uvítal bych možnost exportu vyhledaného spojení do kalendáře Outlooku (jako to má IDOS).

A ještě dotaz: i když je to možná předčasné, jakou plánujete cenovou politiku?

Nováček
    Registrace
    May 2008

Takže jak jsem psal včera - na Treu běží, na smartu HP 514 to hází pořád při spuštění hlášku: "Chyba při získávání ID čísla zařízení! Program bude nyní ukončen." Zkoušel jsem i v noci stáhnout a znovu nainstalovat, ale žádná změna.
    Pokusíme se to určitě co nejdřív vyřešit. Momentálně čekám na kolegu, protože tento problém je v jeho kompetenci. Pokud bychom nemohli přijít na řešení, tak bychom se tento problém pokusili přes soukromé zprávy vyřešit přímo s tebou, na tvém zařízení. Díky za trpělivost.

Jinak k programu - už to tu myslím někdo psal, uvítal bych možnost exportu vyhledaného spojení do kalendáře Outlooku (jako to má IDOS).
    Tuto funkci určitě do aplikace brzy doděláme - zdá se, že mnoha lidem v programu chybí.

Co se týká ceny za Smartřády, tak k tomu snad ještě dnes také něco napíšeme.

Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Free: slovník a jízdní řády
    Od zimmi_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-06-2009, 16:55
  2. IDOS - aplikace pro jízdní řády
    Od PavelR. v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-11-2008, 08:47
  3. Jízdní řády na PPC?